Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Krótkie przywitanie (już nie) ukradkiem pisane :)  (Przeczytany 5313 razy)

Offline Safari

Odp: Krótkie przywitanie (już nie) ukradkiem pisane :)
« Odpowiedź #15 dnia: 16 Kwiecień, 2015, 21:16 »
Cześć :)
Tu Safari (znana też jako Zebra :P ) :) Zmieniłam nazwę na taką, którą lubię bardziej - no, lubię jeszcze "Safulec", ale to tylko w niektórych, wybranych okolicznościach, także "Safa" jest do codziennego użytku :P :P 
Widzę, że tu sporo znajomych "twarzy" :)
Jestem bardzo ciekawa jak nazywa się forumowicz, który dużo udziela się na tym forum - najpierw Świeżynka, potem Długodystansowiec (zauważyłam, że Gede już ma taki napis:P) a co dalej? Maratończyk? Potem Ultramaratończyk? :) Niestety, z odpowiedzią na to pytanie muszę zaczekać... :) Oby nie tyle, co na Armagedon ;)

Witaj Safa!

Z tym długodystansowcem to już nawet nikt na start nie staje. No może jeszcze tylko Roszada. Rerszta w przedbiegach odpada.

Skarbniku, witaj :) Ja mogę być na przykład kibicem :)
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Safari

Odp: Krótkie przywitanie (już nie) ukradkiem pisane :)
« Odpowiedź #16 dnia: 16 Kwiecień, 2015, 21:27 »
Witaj!
Czytaj dużo a jeszcze więcej pisz, to nastąpi roszada, przestawisz się z czytającego w piszącego. Bo roszada to tylko takie przestawienie figur. :)

Tak - "zroszaduję się" według powyższej definicji już wkrótce ;) Witaj Roszado ;)
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Ariana

Odp: Krótkie przywitanie (już nie) ukradkiem pisane :)
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Kwiecień, 2015, 15:41 »
Witaj Safa :)


Offline Safari

Odp: Krótkie przywitanie (już nie) ukradkiem pisane :)
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Lipiec, 2015, 08:40 »
To mój 100 post na tym forum (nie planowałam, że tyle wyjdzie ;-)), i jesten ciekawa, czy już zostanę głosicielem? ... bez pytań na głosiciela? ;D no dobrze, wysyłam i zobaczę, co się stanie ;D


Edit: Jestem głosicielem!! ;D dobrze, że się nie składa owocu ;D
No i teraz to bracia i siostry ze zboru Forum-Północ będą się ze mną umawiać do służby, a w oczach bracii z pozostałych zborów Forum-Południe, Wschód i Zachód oraz Centrum moj prestiż wzrósł ;D ;D
Trza to uczcić ;D
« Ostatnia zmiana: 05 Lipiec, 2015, 08:47 wysłana przez Safari »
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Noc_spokojna

Odp: Krótkie przywitanie (już nie) ukradkiem pisane :)
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Lipiec, 2015, 10:52 »
To mój 100 post na tym forum (nie planowałam, że tyle wyjdzie ;-)), i jesten ciekawa, czy już zostanę głosicielem? ... bez pytań na głosiciela? ;D no dobrze, wysyłam i zobaczę, co się stanie ;D


Edit: Jestem głosicielem!! ;D dobrze, że się nie składa owocu ;D
No i teraz to bracia i siostry ze zboru Forum-Północ będą się ze mną umawiać do służby, a w oczach bracii z pozostałych zborów Forum-Południe, Wschód i Zachód oraz Centrum moj prestiż wzrósł ;D ;D
Trza to uczcić ;D

Droga Safari,


"Nie powinniśmy zakładać, że nowy głosiciel rozwinie umiejętność nauczania jedynie przez sam udział w służbie kaznodziejskiej. Potrzebuje on życzliwych wskazówek od kogoś bardziej doświadczonego. W ramach takiego szkolenia warto pokazać, jak: 1) przygotować wstęp i go przećwiczyć, 2) nawiązać rozmowę z domownikiem lub przechodniem, 3) zaproponować literaturę, 4) podtrzymać zainteresowanie i 5) zapoczątkować studium biblijne. Nowy głosiciel najpewniej osiągnie dobre rezultaty, jeśli będzie obserwował i naśladował metody stosowane w służbie przez szkolącego (Łuk. 6:40). Z pewnością doceni, że ma obok siebie kogoś, kto się przysłuchuje i w razie potrzeby udzieli pomocy. Odniesie też korzyść ze szczerych pochwał i praktycznych rad (Kazn. 4:9, 10)."

w15 15.2

;)
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Mario

  • Gość
Odp: Krótkie przywitanie (już nie) ukradkiem pisane :)
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Lipiec, 2015, 10:59 »
Droga Safari,


"Nie powinniśmy zakładać, że nowy głosiciel rozwinie umiejętność nauczania jedynie przez sam udział w służbie kaznodziejskiej. Potrzebuje on życzliwych wskazówek od kogoś bardziej doświadczonego. W ramach takiego szkolenia warto pokazać, jak: 1) przygotować wstęp i go przećwiczyć, 2) nawiązać rozmowę z domownikiem lub przechodniem, 3) zaproponować literaturę, 4) podtrzymać zainteresowanie i 5) zapoczątkować studium biblijne. Nowy głosiciel najpewniej osiągnie dobre rezultaty, jeśli będzie obserwował i naśladował metody stosowane w służbie przez szkolącego (Łuk. 6:40). Z pewnością doceni, że ma obok siebie kogoś, kto się przysłuch**e i w razie potrzeby udzieli pomocy. Odniesie też korzyść ze szczerych pochwał i praktycznych rad (Kazn. 4:9, 10)."

w15 15.2

;)
To mój 100 post na tym forum (nie planowałam, że tyle wyjdzie ;-)), i jesten ciekawa, czy już zostanę głosicielem? ... bez pytań na głosiciela? ;D no dobrze, wysyłam i zobaczę, co się stanie ;D


Edit: Jestem głosicielem!! ;D dobrze, że się nie składa owocu ;D
No i teraz to bracia i siostry ze zboru Forum-Północ będą się ze mną umawiać do służby, a w oczach bracii z pozostałych zborów Forum-Południe, Wschód i Zachód oraz Centrum moj prestiż wzrósł ;D ;D
Trza to uczcić ;D

Pamiętajcie Drogie siostry żeby kobietę szkoliła kobieta, nie brat ponieważ Szatan chodzi wokół Was jak facet ryczący... O sorki.. Jak lew ryczący szukając kobiet na pożarcie...

Coś pokręciłem ale wiecie o co chodzi
« Ostatnia zmiana: 05 Lipiec, 2015, 11:03 wysłana przez Mario »


Offline Safari

Odp: Krótkie przywitanie (już nie) ukradkiem pisane :)
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Lipiec, 2015, 11:37 »
Pamiętajcie Drogie siostry żeby kobietę szkoliła kobieta, nie brat ponieważ Szatan chodzi wokół Was jak facet ryczący... O sorki.. Jak lew ryczący szukając kobiet na pożarcie...

Coś pokręciłem ale wiecie o co chodzi

Eee... a to nie może brat mnie szkolić? Łeee, czuję się oszukana a mój entuzjazm nieznacznie opadł ;D
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Mario

  • Gość
Odp: Krótkie przywitanie (już nie) ukradkiem pisane :)
« Odpowiedź #22 dnia: 05 Lipiec, 2015, 11:46 »
Eee... a to nie może brat mnie szkolić? Łeee, czuję się oszukana a mój entuzjazm nieznacznie opadł ;D

Poproszę starszych, żeby Ciebie odwiedzili , wytłumaczyli dlaczego J podoba się ta dyspozycja teokratyczna co do podziału kobiet i mężczyzn, do czego prowadzi duch buntu i na pewno rozniecą w Tobie ponownie entuzjazm.
A że żyjemy w czasie super technologii to wizyta pasterska odbędzie się na łączach tajnego forum na stronie jotwuorg.
Życzę Ci Droga siostro żebyś jak najszybciej wstąpiła w szeregi pionierskie  w duchu jednomyślności z całym naszym forumowym zborem ;) .


Offline Ariana

Odp: Krótkie przywitanie (już nie) ukradkiem pisane :)
« Odpowiedź #23 dnia: 07 Lipiec, 2015, 15:13 »
Poproszę starszych, żeby Ciebie odwiedzili , wytłumaczyli dlaczego J podoba się ta dyspozycja teokratyczna co do podziału kobiet i mężczyzn, do czego prowadzi duch buntu i na pewno rozniecą w Tobie ponownie entuzjazm.
A że żyjemy w czasie super technologii to wizyta pasterska odbędzie się na łączach tajnego forum na stronie jotwuorg.
Życzę Ci Droga siostro żebyś jak najszybciej wstąpiła w szeregi pionierskie  w duchu jednomyślności z całym naszym forumowym zborem ;) .

Mario...
czytając Twój post poczułam się, jakbym znowu była w szeregach wts...brrrrrrr
;)


Mario

  • Gość
Odp: Krótkie przywitanie (już nie) ukradkiem pisane :)
« Odpowiedź #24 dnia: 07 Lipiec, 2015, 23:03 »
Mario...
czytając Twój post poczułam się, jakbym znowu była w szeregach wts...brrrrrrr
;)
Poproszę starszych, żeby Ciebie odwiedzili , wytłumaczyli dlaczego J podoba się ta dyspozycja teokratyczna co do podziału kobiet i mężczyzn, do czego prowadzi duch buntu i na pewno rozniecą w Tobie ponownie entuzjazm.
A że żyjemy w czasie super technologii to wizyta pasterska odbędzie się na łączach tajnego forum na stronie jotwuorg.
Życzę Ci Droga siostro żebyś jak najszybciej wstąpiła w szeregi pionierskie  w duchu jednomyślności z całym naszym forumowym zborem ;) .


Dobrze , ze możemy z tego żartować. Dzięki temu, że jesteśmy po tej drugiej stronie.
:) , ;)


Offline Ariana

Odp: Krótkie przywitanie (już nie) ukradkiem pisane :)
« Odpowiedź #25 dnia: 08 Lipiec, 2015, 10:11 »

Dobrze , ze możemy z tego żartować. Dzięki temu, że jesteśmy po tej drugiej stronie.
:) , ;)

Ufff :)
ulga jest ogromna....
dopiero wiele lat po odejściu widzę w jakim miejscu byłam...widzę tę sztuczność.. dosłownie wielką korporację ...
wyuczone słowa, wyćwiczoną mimikę twarzy a nawet gesty...

Długo po odejściu czułam ucisk szczęki (to pewnie od tego sztucznego uśmiechu ;), nie potrafiłam rozluźnić swojego ciała i umysłu.

Jak dobrze, że jesteśmy po drugiej stronie!