Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Byłam świadkiem Jehowy. Dziś jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą  (Przeczytany 22346 razy)

Offline Weteran

Odp: Byłam świadkiem Jehowy. Dziś jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą
« Odpowiedź #75 dnia: 11 Październik, 2015, 14:13 »
I jeszcze dopisałem:

Ktoś mu z „góry” kazał i teraz zdaje mu się, że osądzaniem i oszczerstwami wobec tych, którzy rozstali się z tą destrukcyjną sektą, „broni imienia Jehowy”. Człowieku, Bóg się sam obroni, a ty Mu rtylko w tym przeszkadzasz. Uważaj, co robisz! Prponuje ci założenie spółdzielni pracy „Daremny trud”. i lepiej już tu nie pisz, chyba że brakuje ci godzinek do „pensum pioniera” 
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Byłam świadkiem Jehowy. Dziś jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą
« Odpowiedź #76 dnia: 11 Październik, 2015, 19:39 »
Jestem prawie pewna, że gość jest z Nadarzyna.

   Łoo to się wysilił jak nie wiem co. Ciekawa jestem kto im nagania te tematy że są tacy na bieżąco?
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Puszek

Odp: Byłam świadkiem Jehowy. Dziś jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą
« Odpowiedź #77 dnia: 12 Październik, 2015, 01:28 »
   Łoo to się wysilił jak nie wiem co. Ciekawa jestem kto im nagania te tematy że są tacy na bieżąco?

Jak to kto?! Sami siedzą tu na forum  :o ;D
"I chodź ucieknijmy stąd, nie chcę już oddychać tym zatrutym powietrzem! Chodź ucieknijmy stąd, nikt nie będzie mówił nam co dla nas jest najlepsze..."


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Byłam świadkiem Jehowy. Dziś jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą
« Odpowiedź #78 dnia: 12 Październik, 2015, 09:52 »
Jak to kto?! Sami siedzą tu na forum  :o ;D

   O matko i córko, a to paskudni grzesznicy.  :-\  :D :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Córka Weterana

Odp: Byłam świadkiem Jehowy. Dziś jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą
« Odpowiedź #79 dnia: 12 Październik, 2015, 17:54 »
   O matko i córko, a to paskudni grzesznicy.  :-\  :D :D

Tym ostatnim listem zbłaźnili się do końca. Autor został "zgnojony" przez bystre stałe użytkowniczki tego portalu (genialne komentarze użytkowniczki ellen.cherry, maria_curia i in.). Jedna z nich przyznała, że nie miała pojęcia o prawdziwym obliczu śJ. Dlatego tym bardziej cieszę się, że wyszło jak wyszło - autorzy listów "odpowiedzi" chcąc ze mną polemizować, de facto bardzo mi pomogli. Po pierwsze sprawa się rozniosła (Gazeta Wyborcza udostępniała listy na głównej, licząc na klikalność reklam), po drugie wielu ludzi, którzy myśleli że śJ są grupą niegroźnych, uśmiechniętych rozprowadzaczy gazetek zrozumieli teraz, że są to ludzie zakłamani, pełni pogardy i pychy wobec tych, do których idą rzekomo by im pomagać.
Pisałam prywatnie z Robertem Rientem na temat korespondencji z redakcją Focha; przyznał, że 4 osoby niezależne napisały mu o moim liście, widziałam też, że zupelnie przypadkowi ludzie udostępniają go na blogach. Wg danych ze strony focha został udostępniony na fb 264 razy.


Offline Dietrich

Odp: Byłam świadkiem Jehowy. Dziś jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą
« Odpowiedź #80 dnia: 12 Październik, 2015, 18:12 »
Nawet ja, choć świadek, określony zostałem mianem myślącego, co ponoć w tej organizacji stanowi mniejszość :D


Offline Córka Weterana

Odp: Byłam świadkiem Jehowy. Dziś jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą
« Odpowiedź #81 dnia: 29 Październik, 2015, 12:07 »
Wyborcza jeszcze nie ma dość... teraz wywaliła tą drugą odpowiedź na główną, ale jak fajnie zatytułowali :D
"Świadek Jehowy tłumaczy swoje "wzorowe" zachowanie"

Cudzysłów jest the best.

Na głównej w dziale "styl życia".


Offline Fantom

Odp: Byłam świadkiem Jehowy. Dziś jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą
« Odpowiedź #82 dnia: 29 Październik, 2015, 12:46 »
link poproszę.Ja widzę zakładkę życie i styl.Zdarza mi się czasem mieć pomroczność jasną i wtedy nic nie moge ogarnać.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Córka Weterana

Odp: Byłam świadkiem Jehowy. Dziś jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą
« Odpowiedź #83 dnia: 29 Październik, 2015, 13:04 »
link poproszę.Ja widzę zakładkę życie i styl.Zdarza mi się czasem mieć pomroczność jasną i wtedy nic nie moge ogarnać.
Link jest ten sam co był. Po prostu list mający już ze 3 tygodnie Wyborcza wrzuciła na główną stronę gazeta.pl - tam po kolei od góry idąc:
Reklama
"Ile partie dostaną za nasze głosy?"
BOND
Wiadomości
SPORT
WIDEO
BIZNES I TECHNOLOGIE
WYBORCZA.PL
REGIONALNE
STYL ŻYCIA --- > i tu na prawo patrz: list śJ jako pierwszy


Offline Fantom

Odp: Byłam świadkiem Jehowy. Dziś jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą
« Odpowiedź #84 dnia: 29 Październik, 2015, 13:30 »
mam:)
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Córka Weterana

Odp: Byłam świadkiem Jehowy. Dziś jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą
« Odpowiedź #85 dnia: 29 Październik, 2015, 13:41 »
mam:)

Ten cały A. czyta nasze forum, jestem tego pewna. Już się ujawnił z odpowiedzią :) przecież gość nie czyta Wyborczej codziennie z wypiekami :D
Pozdrawiam zatem pana A. :D