Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam!  (Przeczytany 4012 razy)

Offline MariaJoanna

Witam!
« dnia: 14 Lipiec, 2015, 20:57 »
Witajcie!
Bywalam dawno dawno temu na podobnym forum, moze jeszcze ktoś mnie pamięta ;-)
Noc Spokojna...... witaj moja droga..... :) więcej nicków coś nie widzę, ale pewnie krótko tu jeszcze podczytuje :)
Jestem Ex-em. "Odchorowałam" swoje, żyje mi się teraz całkiem przyjemnie. Część mojej rodziny poszła za mną, część została... życie...
na szczęście mnie już nikt nie namawia do powrotu.
aa wtedy dawno temu miałam chyba nick Asiunia, czy jakoś tak...... normalnie nie pamiętam ;-) starość ;-)


Offline M

Odp: Witam!
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Lipiec, 2015, 20:59 »
Witaj Mario Joanno :). Jak znajdziesz chwilę to napisz trochę o swoim "odchorowaniu" i o tym jak Ci się żyje. Na pewno wiele osób to zainteresuje.


Offline Roszada

Odp: Witam!
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Lipiec, 2015, 21:02 »
Witaj!
Wszyscy mamy kłopoty z pamięcią. :)


szczebiotka

  • Gość
Odp: Witam!
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Lipiec, 2015, 21:20 »
Witaj :)


Offline Noc_spokojna

Odp: Witam!
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Lipiec, 2015, 21:57 »
Witajcie!
Bywalam dawno dawno temu na podobnym forum, moze jeszcze ktoś mnie pamięta ;-)
Noc Spokojna...... witaj moja droga..... :) więcej nicków coś nie widzę, ale pewnie krótko tu jeszcze podczytuje :)
Jestem Ex-em. "Odchorowałam" swoje, żyje mi się teraz całkiem przyjemnie. Część mojej rodziny poszła za mną, część została... życie...
na szczęście mnie już nikt nie namawia do powrotu.
aa wtedy dawno temu miałam chyba nick Asiunia, czy jakoś tak...... normalnie nie pamiętam ;-) starość ;-)
Jak miło Cię znowu "zobaczyć" :). Buziaki, ściskam mocno :))).
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline MariaJoanna

Odp: Witam!
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Lipiec, 2015, 22:05 »
M
"odchorowałam" dobre parę lat... śniłam koszmary, bałam się tego życia "poza"... nadal miałam doły "bo zaraz zginę w armagedonie" "bo moja rodzina przeżyje a ja nie", różne wyrzuty sumienia.... ale się nie poddałam.
Potem "wyszalałam" się, zaznałam co to imprezy, nowi znajomi, wesoło było ;-) Musiałam odreagować - dziś tak na to patrzę :)
Aż nastał spokój :) Zyję sobie gdzieś tam w spokoju jakiego nigdy nie miałam, nawet udało się u lokalnych sJ wyperswadować wizytowanie mnie, zero nachodzenia.

Noc Spokojna
może się uda jeszcze gdzieś spotkac realnie a nie tylko od czasu do czasu na necie ;-)
Niby odpuściłam już tematy zwiazane z organizajcą, ale jednak tym razem się skusiłam. Coś mi brakowało tego klikania ;-)

Roszada, szczebiotka, miło mi :)


Offline Noc_spokojna

Odp: Witam!
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Lipiec, 2015, 22:10 »


Noc Spokojna
może się uda jeszcze gdzieś spotkac realnie a nie tylko od czasu do czasu na necie ;-)
Niby odpuściłam już tematy zwiazane z organizajcą, ale jednak tym razem się skusiłam. Coś mi brakowało tego klikania ;-)

Zrobimy znowu jakiś szalony zlot, tylko ja się z nową pracą trochę ogarnę.
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline MariaJoanna

Odp: Witam!
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Lipiec, 2015, 22:15 »
Zrobimy znowu jakiś szalony zlot, tylko ja się z nową pracą trochę ogarnę.
tylko na mnie teraz trzeba brać poprawkę od szaleństw ;-) chętnie biorę udział w różnych takich - ale gromadnie,z dzieciakami :D


Offline Noc_spokojna

Odp: Witam!
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Lipiec, 2015, 12:48 »
Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się spotkać w fajnym gronie z latoroślami. Ja niestety już się z latoroślami na zlotach nie pokazuję, bo tak mi się zestarzały, że wstyd z nimi na ulicę wychodzić  ;D ;), ale swego czasu na zlotach ze mną bywały. Niektórzy "sekciarze" pamiętają  ;D :)
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline Fantom

Odp: Witam!
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Lipiec, 2015, 18:48 »
Witaj.
 Te dzieci to chyba nie z tego wyszalania się :P

 Jeżeli jesteś zainteresowana pojawieniem sie na mapce exów to napisz na priv https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=zr8JlBEsRSRw.kwcfXFh_Isfg&usp=sharing
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec, 2015, 18:50 wysłana przez fantom »
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline MariaJoanna

Odp: Witam!
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Lipiec, 2015, 19:15 »
Witaj.
 Te dzieci to chyba nie z tego wyszalania się :P

 Jeżeli jesteś zainteresowana pojawieniem sie na mapce exów to napisz na priv https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=zr8JlBEsRSRw.kwcfXFh_Isfg&usp=sharing
padłam :P
dzieci to z ustatkowania się po szaleństwach, o!


Offline gedeon

Odp: Witam!
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Lipiec, 2015, 20:10 »
Witajcie!
Bywalam dawno dawno temu na podobnym forum, moze jeszcze ktoś mnie pamięta ;-)
Noc Spokojna...... witaj moja droga..... :) więcej nicków coś nie widzę, ale pewnie krótko tu jeszcze podczytuje :)
Jestem Ex-em. "Odchorowałam" swoje, żyje mi się teraz całkiem przyjemnie. Część mojej rodziny poszła za mną, część została... życie...
na szczęście mnie już nikt nie namawia do powrotu.
aa wtedy dawno temu miałam chyba nick Asiunia, czy jakoś tak...... normalnie nie pamiętam ;-) starość ;-)

Witaj, pewnie to jeszcze stare dzieje u Zabieły, ja też tam byłem ale pisałem ostrożnie.


Offline MariaJoanna

Odp: Witam!
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Lipiec, 2015, 20:22 »
Witaj, pewnie to jeszcze stare dzieje u Zabieły, ja też tam byłem ale pisałem ostrożnie.
o ile dobrze pamiętam to było 2005-2008 czy coś w pobliżu :)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witam!
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Lipiec, 2015, 20:33 »
tylko na mnie teraz trzeba brać poprawkę od szaleństw ;-) chętnie biorę udział w różnych takich - ale gromadnie,z dzieciakami :D
Ja niestety, (albo na szczęście) mam już to za sobą. Dzieci dorosłe. Patrzą teraz z politowaniem ma nasze "szaleństwa" bo... cytuję: "starym to nie wypada ogarnijcie się" >:(
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline gedeon

Odp: Witam!
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Lipiec, 2015, 20:59 »
o ile dobrze pamiętam to było 2005-2008 czy coś w pobliżu :)

Dokładnie tak, jak tam wchodziłem to miałem wypieki i wyrzuty sumienia że czytam odstępców.... ;D

Od urodzenia byłem wychowywany w „PRAWDZIE”, tylko „PRAWDY” tam nie było. Szukałem jej przez prawie 60 lat, odnalazłem i poznałem. Okazała się jednak bardzo bolesna i inna od tej, której mnie uczono, dlatego odszedłem z tej społeczności. Za mówienie prawdy i pomoc innym nazwano mnie odstępcą i w grudniu 2013 wykluczono. W tej Społeczności miałem wielu przyjaciół, dzisiaj muszą być moimi wrogami i pałać do mnie nienawiścią, dlaczego? Ja nie jestem niczyim wrogiem. Dlatego moje stanowcze NIE dla wykluczeń społecznych, ostracyzmu, psychomanipulacji, nadużywania prawa i wyzysku wiernych w związkach wyznaniowych. Pomaganie innym nie jest łatwym zadaniem, ale robiłem to zawsze i będę to robił, na ile mi sił starczy.