Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam!  (Przeczytany 4013 razy)

Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witam!
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Lipiec, 2015, 21:16 »
Dokładnie tak, jak tam wchodziłem to miałem wypieki i wyrzuty sumienia że czytam odstępców.... ;D

Od urodzenia byłem wychowywany w „PRAWDZIE”, tylko „PRAWDY” tam nie było. Szukałem jej przez prawie 60 lat, odnalazłem i poznałem. Okazała się jednak bardzo bolesna i inna od tej, której mnie uczono, dlatego odszedłem z tej społeczności. Za mówienie prawdy i pomoc innym nazwano mnie odstępcą i w grudniu 2013 wykluczono. W tej Społeczności miałem wielu przyjaciół, dzisiaj muszą być moimi wrogami i pałać do mnie nienawiścią, dlaczego? Ja nie jestem niczyim wrogiem. Dlatego moje stanowcze NIE dla wykluczeń społecznych, ostracyzmu, psychomanipulacji, nadużywania prawa i wyzysku wiernych w związkach wyznaniowych. Pomaganie innym nie jest łatwym zadaniem, ale robiłem to zawsze i będę to robił, na ile mi sił starczy.
Mi też pomogłeś. Chyba nawet nie wiesz jak bardzo. Kiedyś Ci to wyjaśnię.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline gedeon

Odp: Witam!
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Lipiec, 2015, 22:12 »
Mi też pomogłeś. Chyba nawet nie wiesz jak bardzo. Kiedyś Ci to wyjaśnię.

Dziękuje Nemo, pamiętam Twój telefon, wiem ile znaczy słuchanie.  ;D ;D ;D


Online agent terenowy

Odp: Witam!
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Lipiec, 2015, 22:20 »
Witam agenturalnie. ;)
Czém chata bogata. :)
"Wszyscy, którymi kieruje duch Boży, naprawdę są synami Bożymi" (Rz 8:14 NŚ rew.)