Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Mapka ex świadków jehowy  (Przeczytany 96815 razy)

Offline Robert Dworak (Berlin)

  • Nadzorca obwodu w pasie
  • Wiadomości: 205
  • Polubień: 999
  • MYŚLĘ, więc mnie NIE MA w JW.ORG
    • Międzynarodowa Mapka Ex Świadków Jehowy
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #60 dnia: 09 Sierpień, 2016, 21:30 »
Zaistniały okoliczności, że mapka zniknęła, jednak pojawiły się nowe i jest znów dostępna w NOWEJ wersji :-)
(choć jest na razie nieco uszczuplona, wiec apel zachęcający do podawania namiarów tym bardziej aktualny) pod tym linkiem:

 http://ex-jw-pl.blogspot.de/2015/07/mapka-ex-swiadkow-jehowy-i-ich-przyjacio.html
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień, 2016, 21:43 wysłana przez Robert Dworak (Berlin) »
"Jakby ftosi myśloł, ze cosi <<wiy>>, to jesce nie wiy, jako wiedzieć trza" - 1 Kor.8:2 Biblia Góralska NT ;-)


Offline Robert Dworak (Berlin)

  • Nadzorca obwodu w pasie
  • Wiadomości: 205
  • Polubień: 999
  • MYŚLĘ, więc mnie NIE MA w JW.ORG
    • Międzynarodowa Mapka Ex Świadków Jehowy
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #61 dnia: 18 Wrzesień, 2016, 02:21 »
Pragnę poinformować wszystkich zainteresowanych, że nowo powstająca mapka Ex-ów zawiera już ponad 80 miejsc z możliwością kontaktu, a więc więcej od jej pierwowzoru, a zarazem zachęcić tych, którzy mogliby jeszcze się na nią wpisać, do uczynienia tego :D

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=166Piry-lKIxQ8mi1E3cGHL_MfIc

Pozdrawiam serdecznie!
"Jakby ftosi myśloł, ze cosi <<wiy>>, to jesce nie wiy, jako wiedzieć trza" - 1 Kor.8:2 Biblia Góralska NT ;-)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #62 dnia: 04 Październik, 2016, 22:54 »
Jako że na czacie usłyszałem pytanie o link do tej mapki, bo ktoś coś słyszał, ale nie może znaleźć, może by umieścić dzieło Roberta przejęte od Boratyniaka w oddzielnym dziale? Osoby wchodzące na forum jako wybudzeni, od razu mogłyby sprawdzić czy w ich okolicy mieszka może jakaś "bratnia dusza". W/g mnie sama idea takiej "odstępczej mapy" jest trafiona w 10-kę. Nawet jakby tylko jednej osobie pomogła w kontakcie z kimś wybudzonym, czy grupą wsparcia, to już warto starać się o jej eksponowanie na naszym forum. :)
« Ostatnia zmiana: 05 Październik, 2016, 10:02 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Robert Dworak (Berlin)

  • Nadzorca obwodu w pasie
  • Wiadomości: 205
  • Polubień: 999
  • MYŚLĘ, więc mnie NIE MA w JW.ORG
    • Międzynarodowa Mapka Ex Świadków Jehowy
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #63 dnia: 05 Październik, 2016, 01:31 »
Byłoby bardzo miło  ;D

Sam przyznam, że rejestrując się na forum i mając ciągle jeszcze WTS-owski mętlik w głowie, nie byłem w stanie w łatwy sposób jej wyszukać, no przynajmniej mi się nie rzuciła w oczy.
Z pewnością bardzo by mi zależało na takich możliwie osobistych kontaktach, gdybym nie miał rodziny, a nawet teraz zawieram chętnie nowe znajomości, chociaż wyszła stamtąd moja żona i dwójka naszych chłopaków.

Przejąłem ten projekt ok. 2 miesiące temu, a jeszcze tylko brak 4 adresy, byśmy mieli nową najwyższą, równo 100 !!!

Otrzymuję już sporo pozytywnych komentarzy, że Mapka przynosi zamierzony cel  8-).

Powtarzam adres do mapki i mój adres e-mali, na który należy napisać, podając dane na mapkę robertdwor@gmail.com :

http://ex-jw-pl.blogspot.de/2015/07/mapka-ex-swiadkow-jehowy-i-ich-przyjacio.html




Pozdrawiam!


« Ostatnia zmiana: 05 Październik, 2016, 01:39 wysłana przez Robert Dworak (Berlin) »
"Jakby ftosi myśloł, ze cosi <<wiy>>, to jesce nie wiy, jako wiedzieć trza" - 1 Kor.8:2 Biblia Góralska NT ;-)


Offline Estera

Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #64 dnia: 05 Październik, 2016, 08:28 »
Witaj, Robercie, ;D, pomysł z mapką jest po prostu  "s u p e r" i umożliwia kontakt z super osobami. Napewno jest to potrzebna sprawa, bo osoby, które wychodzą z jw.org., jeśli miały rodzinę w "tej" niby prawdzie, niestety, towarzysko bardzo często, pozostają same. Tak, że medal za pomysł, warto go kontynuować... i tak trzymaj, pozdrawiam
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline M

Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #65 dnia: 05 Październik, 2016, 15:24 »
Dodałem link do mapki na stronie głównej forum w sekcji "Na dobry początek" tuż nad regulaminem.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #66 dnia: 05 Październik, 2016, 19:45 »
 O rany....z Medalikowa nie ma nikogo?  :o Jestem jedna jedyna taka zła.  ;D ;D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #67 dnia: 05 Październik, 2016, 20:27 »
UPS . N...ale się wstrzeliłam. :D

 E tam, też są medaliki, ale  mieścina mała i się boją wychylić. :D
« Ostatnia zmiana: 05 Październik, 2016, 20:28 wysłana przez Tazła »
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #68 dnia: 05 Październik, 2016, 20:29 »
O rany....z Medalikowa nie ma nikogo?  :o Jestem jedna jedyna taka zła.  ;D ;D
I z miasta trampek PPG, produkcji maszyn rolniczych i wszelkiego rodzaju wanien, zlewozmywaków... itp czyli Grudziądza też nie ma nikogo  :(
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Efezjan

  • Gość
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #69 dnia: 05 Październik, 2016, 20:39 »
Nie ma mojego postu? O co chodzi? Z Bydgoszczy ktoś jest? Ja wiem, nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
A ty, Tazło nie pisz post pod postem. :P

Niech zgadnę - jakiś katolikofob znowu umieścił go na cmentarzu, ale to nic.
Gutta cavat lapidem non vi sed saepe cadendo. ;)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #70 dnia: 05 Październik, 2016, 20:50 »
Nie ma mojego postu? O co chodzi? Z Bydgoszczy ktoś jest? Ja wiem, nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
A ty, Tazło nie pisz post pod postem. :P

Niech zgadnę - jakiś katolikofob znowu umieścił go na cmentarzu, ale to nic.
Gutta cavat lapidem non vi sed saepe cadendo. ;)
To ja wyrzuciłem Twój post na cmentarz. I zrobię to z każdą Twoją wiadomością w jakikolwiek sposób gloryfikującą wiarę katolicką. Nie to forum, nie ta publika. Tutaj dyskutujemy, nie ewangelizujemy.
Ps: Mieszkam niedaleko Bydgoszczy :)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Efezjan

  • Gość
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #71 dnia: 05 Październik, 2016, 20:52 »
To ja wyrzuciłem Twój post na cmentarz. I zrobię to z każdą Twoją wiadomością w jakikolwiek sposób gloryfikującą wiarę katolicką. Nie to forum, nie ta publika. Tutaj dyskutujemy, nie ewangelizujemy.
Do ewangelizacji to jeszcze mi sporo brakuje, ale niech będzie na twoim, Nemo.
a teraz kapitanie, szeregowy Efezjan już odmaszeruje. Aloha!


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #72 dnia: 05 Październik, 2016, 21:03 »
Do ewangelizacji to jeszcze mi sporo brakuje, ale niech będzie na twoim, Nemo.
a teraz kapitanie, szeregowy Efezjan już odmaszeruje. Aloha!
Przyjmuję do wiadomości szeregowy!!! Aż do osobistego wezwania macie wolne!!! To jest ROZKAZ.  :) ;)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Robert Dworak (Berlin)

  • Nadzorca obwodu w pasie
  • Wiadomości: 205
  • Polubień: 999
  • MYŚLĘ, więc mnie NIE MA w JW.ORG
    • Międzynarodowa Mapka Ex Świadków Jehowy
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #73 dnia: 06 Październik, 2016, 01:16 »
Dodałem link do mapki na stronie głównej forum w sekcji "Na dobry początek" tuż nad regulaminem.

Myślę, że to jest świetna decyzja!
Od razu zaobserwowałem aktywność chcących się dopisać do naszego wspólnego projektu  ;D
"Jakby ftosi myśloł, ze cosi <<wiy>>, to jesce nie wiy, jako wiedzieć trza" - 1 Kor.8:2 Biblia Góralska NT ;-)


Offline Estera

Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #74 dnia: 18 Październik, 2016, 11:33 »

      Ś w i e t n i e   k o c h a n i  ;D ;D ;D

      Pomysł z mapką jest superancki. Dzięki kontaktom tam zawartym, można spotkać prawdziwych, przyszłych
      przyjaciół, z prawdziwymi uczuciami i odczuciami, śmiało można o wszystkim porozmawiać, bez obawy, że ktoś
      cię zaraz podsumuje i zreasumuje na swój podejrzliwy sposób.
      A piszę o tym, bo właśnie, osobiście poznałam wspaniałą osobę, która podobnym stażem do mojego była w jw.org.,
      przeżyła wiele szarpaniny w tej, niby, najprawdziwszej religii miłości, spotkanie było  s u p e r  i napewno będą
      nastepne, także, Drogi Robercie, i reszta, która czuwa, żeby sprawy posuwały się naprzód, tak trzymać, naprawdę
      to był pomysł w dziesiątką. S u p e r,  s u p e r,  s u p e r ... ;D ;D ;D ;D ;D
     
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.