Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: AI co myśli o WTS?  (Przeczytany 1568 razy)

Offline karyma

Odp: AI co myśli o WTS?
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Grudzień, 2023, 08:43 »
Zapytałm bezpośrednio Suno o opinie bez pośrednictwa GPT. Efekty fajne :)

https://app.suno.ai/song/3d8c3e8a-587b-47c6-86a2-b0d75a920e92/


Załozyełm kanał na yotubue o AI.
https://www.youtube.com/watch?v=k1dgf9K46p4

Jeśli ktoś może , mógłby zajrzeć, zostawić komentarz czy like. Pomoże to w dalszym rozwoju kanału


Offline Estera

Odp: AI co myśli o WTS?
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Maj, 2024, 14:43 »

AI-NIE POZOSTAWIA SUCHEJ NITKI NA MANIPULACJI NIEWOLNIKA.

      https://www.youtube.com/watch?v=6R6w5AVRGlw&t=329s
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Reskator

Odp: AI co myśli o WTS?
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Maj, 2024, 14:54 »
AI nie musiało kluczyć wystarczyło iść za Sebastianem,Donadamsem i tym co to napisał.
O Gedeonie,Liberale,Roszadzie,Esterze,Lebiodzie,i wielu wielu innych nie wspomnę.
« Ostatnia zmiana: 18 Maj, 2024, 15:01 wysłana przez Reskator »


Offline donadams

Odp: AI co myśli o WTS?
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Maj, 2024, 14:58 »
Nie wiem o co chodzi, ale niech będzie.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Reskator

Odp: AI co myśli o WTS?
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Maj, 2024, 15:04 »
Nie wiem o co chodzi, ale niech będzie.
Donadams zdecyduj się lawirujesz przyznaj się jesteś rzecznikiem ŚJ.
Wiele Twoich postów broni,usprawiedliwia,tłumaczy śj-więc wracaj dziecko do matki WTS
« Ostatnia zmiana: 18 Maj, 2024, 15:19 wysłana przez Reskator »


Offline donadams

Odp: AI co myśli o WTS?
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Maj, 2024, 15:18 »
Jestem rzecznikiem i będę bronił do końca tej zakłamanej sekty. Jak to rzecznik, nic złego nie powiem o tej grupie destrukcyjnej, więc nie wymagają tego ode mnie.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Reskator

Odp: AI co myśli o WTS?
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Maj, 2024, 15:21 »
Jestem rzecznikiem i będę bronił do końca tej zakłamanej sekty. Jak to rzecznik, nic złego nie powiem o tej grupie destrukcyjnej, więc nie wymagają tego ode mnie.
Bracie sami piszesz że to "zakłamana sekta"-jak to można bronić?
I czemu nie jesteś oficjalnie śj a wypowiadasz się na forum "odstępców"
« Ostatnia zmiana: 18 Maj, 2024, 15:23 wysłana przez Reskator »


Offline donadams

Odp: AI co myśli o WTS?
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Maj, 2024, 15:30 »
Każdego można bronić jeśli jest przed czym. Oskarżenia bywają słuszne i niesłuszne. Zdarzają się też oszczerstwa. Nie ma znaczenia w czyim kierunku. Gdyby takie odnosiły się do ciebie, też bym bronił.

Nie można krytykować kogoś za wszystko tylko ze względu na swoją niechęć do osoby lub organizacji, nawet jeśli jest uzasadniona. Jeśli giną ludzie ze względu na niebiblijny zakaz transfuzji krwi, krytykujmy ich. To zdanie, które właśnie napisałem, jest już chyba krytyką.

Organizację bronię, gdy mogę, nie z sympatii ale z próby zachowania obiektywizmu. Widzisz, świadkom mówi się, że w Internecie sami oszczercy... Czasem to niestety prawda. Może jednak jak ktoś przeczyta moje wypociny i zobaczy, że jestem gotów bronić organizacji gdy trzeba, to uzna też, że ilekroć krytykuję, to zasadnie. Mam nadzieję, że to komuś pomoże spojrzeć na sprawy obiektywnie i to wystarczy, by być krytycznym i wyciągnąć uczciwe wnioski.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Reskator

Odp: AI co myśli o WTS?
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Maj, 2024, 15:37 »
Czemu nie wracasz do WTS-u?
Czemu jesteś tu z nami ?
Ja w WTS nabawiłem się samych problemów,poniżeń.
Teraz czuję się wolnym człowiekiem a nie zniewolonym
Obiektywizm wobec sj jednak nie przysłania mi destrukcyjnego wpływu na rodziny czy osoby.
« Ostatnia zmiana: 18 Maj, 2024, 15:53 wysłana przez Reskator »


Offline donadams

Odp: AI co myśli o WTS?
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Maj, 2024, 16:18 »
Nie wracam, bo czuję się wolnym człowiekiem. Mógłbym napisać to samo zdanie i jestem przekonany, że właśnie tak jest, a jednak jak widać rozumiemy to zupełnie inaczej:

Obiektywizm wobec sj jednak nie przysłania mi destrukcyjnego wpływu na rodziny czy osoby. Dokładnie tak jest.

A czy w organizacji "nabawiłem się samych problemów, poniżeń"? Nie, samych na pewno nie, chociaż bywało i tak. W jakimś konkretnym czasie wyniosłem sporo z tej organizacji, chociaż trzeba byłoby raczej powiedzieć, że pomimo niej. Na pewno nie będę zastanawiać się jaki byłbym gdyby nie organizacja, bo to nie ma znaczenia. Jest tak, jak jest.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Turbulent_Business

  • Gość
Odp: AI co myśli o WTS?
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Maj, 2024, 17:27 »
Mi sie akurat ten obiektywizm bardzo podoba. Exsowie czesto jak pelikany lykaja i rozpowszechniaja kazda plotke, ktora tylko wpisuje sie w narracje o rychlym upadku towarzystwa. Glos rozsadku jest bardzi wazny.

95% osob bezmyslnie nazywa TMIII alkoholikiem, bo kupowal whisky w sklepie. Kto wie, moze kupowal roczne zapasy dla calego bethel... Ta teoria jest tak samo poparta dowodami jak ta o alkoholizmie...


Offline donadams

Odp: AI co myśli o WTS?
« Odpowiedź #26 dnia: 18 Maj, 2024, 18:09 »
Co ja na to poradzę, że ja nawet to lubię?

Jeśli kupowanie dowolnych ilości alkoholu świadczy o alkoholizmie, no to TMIII pewnie jest alkoholikiem. Wydawałoby się, że to regularne spożywanie alkoholu oraz pewne powiązane z tym kwestie czynią z ludzi alkoholików, a nie samo kupowanie go, ale kto wie? ;)

Łatwo się rzuca oskarżenia, wiadomo. Później przestaje być członkiem CK i każdy ma już gotową tezę dlaczego (fani jego rzekomego alkoholizmu także). Na YT znajdzie się nawet parę filmów, w których jest sprawdzone info na ten temat z pierwszej ręki, to można znaleźć i jest dowód jak nic. Tak się robi prawdziwy risercz. To chyba nawet już śledztwo dziennikarskie?

Wracając na ziemię, lubię tą historię z alkoholem, bo ona fajnie pokazuje luki w głowach ludzi. Bo zobaczcie... potężne CK i jego członkowie! Nieograniczone bogactwo i wpływy! Mogą wszystko! 8 milionów ludzi pod kontrolą! Bogowie! 8 milionów ludzi pod kontrolą, ale ani jednego, którego szło wysłać do sklepu po whisky... Nieograniczony luksus i bogactwo, ale po whisky do sklepu musisz chodzić sam. Nieograniczone wpływy, ale nawet nie mogą ci tego alko dostarczyć do jednej z twoich 15 daczy rozsianych po świecie. Kosmiczne pieniądze przechodzą przez jego ręce, ale nie wie, że możesz zamówić do domu dostawę wszystkiego i to nawet w Polsce. Dzwonię po taxi, przyjeżdża Pan Leszek, daję mu stówkę na kółeczko do sklepu i spowrotem i przywozi mi co chcę. Ale w USA to najwyraźniej nie działa. Cholerny Uber nie chce zarobić... No nikt nie chce zarobić... Nawet nie zacząłem dobrze wymyślać sposobów, w jaki ta whisky mogłaby znaleźć się w jego ręku bez wychodzenia z pokoju i to za śmieszne pieniądze, a on biedny musiał pofatygować się osobiście...

Zdecydujcie się jak to jest z tym CK - takie potężne czy do Żabki musi chodzić samo? I jeszcze ryzykować, że ktoś go zobaczy, chociaż to można by załatwić za głupie 100 dolców. Taki przebiegły manipulant, istny szatan, ale akurat na to nie wpadł? ;)

No ale dobra, niech jest alkoholikiem. Dla mnie może być, jakoś nie będę o to walczył. Historia mi się po prostu nie spina.

Jak byłem jakiś czas po osiemnastce kupowałem czteropak w Biedronce, byłem umówiony z kumplem. Przy kasie spotkała mnie bogobojna siostra, wieloletnia pionierka stała, i powiedziała troskliwym głosem, że gdybym miał problem, to zawsze mogę z nią porozmawiać. Nie żartowała. Na szczęście była mądrzejsza niż niektórzy, bo pewnie ogłosiliby mnie alkoholikiem, a ona najwyraźniej nikomu nie powiedziała, bo rozmowy ze starszymi nie było. Dobrze, że nie widziała mnie, jak robiłem zakupy na wesele!
« Ostatnia zmiana: 18 Maj, 2024, 18:13 wysłana przez donadams »
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Reskator

Odp: AI co myśli o WTS?
« Odpowiedź #27 dnia: 18 Maj, 2024, 19:56 »
Antony kupił 12 buteleczek Whiskey,tylko znawca kupuje tuzin bo wie co dobre.
Zapewne zapas na cały rok by się delektować i rozweselać sobie ten ziemski byt.
Whiskey to wiemy ale dokładnej nazwy niestety nie pamiętam.
AI zapewne skorzystałoby z algorytmu i potwierdziłoby że Antony to degustator wystałych win.


Turbulent_Business

  • Gość
Odp: AI co myśli o WTS?
« Odpowiedź #28 dnia: 18 Maj, 2024, 20:35 »
Antony kupił 12 buteleczek Whiskey,tylko znawca kupuje tuzin bo wie co dobre.
Zapewne zapas na cały rok by się delektować i rozweselać sobie ten ziemski byt.
Whiskey to wiemy ale dokładnej nazwy niestety nie pamiętam.
AI zapewne skorzystałoby z algorytmu i potwierdziłoby że Antony to degustator wystałych win.

Podaj chociaz jeden dowod potwierdzajacy te teze. Inaczej - speukulujesz i przyjmujesz to jako pewnik.


Offline Gostek

Odp: AI co myśli o WTS?
« Odpowiedź #29 dnia: 18 Maj, 2024, 22:30 »
Mi sie akurat ten obiektywizm bardzo podoba. Exsowie czesto jak pelikany lykaja i rozpowszechniaja kazda plotke, ktora tylko wpisuje sie w narracje o rychlym upadku towarzystwa. Glos rozsadku jest bardzi wazny.

95% osob bezmyslnie nazywa TMIII alkoholikiem, bo kupowal whisky w sklepie. Kto wie, moze kupowal roczne zapasy dla calego bethel... Ta teoria jest tak samo poparta dowodami jak ta o alkoholizmie...


Dla obcych nie kupował ,bo mówił, że on i jego żona lubią ten rodzaj trunku.
Aczy był alkoholikiem ?Było by przesadą go takim nazywać. Ja również kupuję na zapas ,jeżeli towar jest znacznie tańszy. Np dzisiaj kupiłem trzy skrzynki Budwaisera ,razem 60 butelek piwa,jak je wnosiłem do garażu to sąsiedzi mogliby tak o mnie mówić ,aczkolwiek nikt mnie nigdy pianym nie widział. Piwka starczą mi zapewne do końca roku .A zakupiłem od razu trzy skrzynki ,bo były o 30 procent taniej jak zwykle i za trzy zapłaciłem tyle co za dwie.😊