Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Specjalny program-NAGRANIE- Geofrrey Jackson 02/12/23  (Przeczytany 2973 razy)

Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: Specjalny program-NAGRANIE- Geofrrey Jackson 02/12/23
« Odpowiedź #45 dnia: 05 Grudzień, 2023, 23:33 »
Jeśli sytuacja się nie zmieni planuję odejść.


Offline Estera

Odp: Specjalny program-NAGRANIE- Geofrrey Jackson 02/12/23
« Odpowiedź #46 dnia: 06 Grudzień, 2023, 00:22 »
Jeśli sytuacja się nie zmieni planuję odejść.

   Lu_Ke Sky_Walker
   :'( :'( :'( :'( :'( :'(

   No niestety, z przykrością trzeba stwierdzić, że ta sekta rozbiła niejedno małżeństwo.
   Doprowadziła do rozpadu nie jednej rodziny.
   I Twoje by nie było i nie jest ani pierwsze ani ostatnie.
   To smutne realia, ale niestety ten wlec strażnicy po trupach idzie do celu.
   A dziadki z Warwick mają to głęboko w dupie  :'( :'(
   To przykre, że przez fanatyzm religijny cale rodziny i małżeństwa się rozpadają.
   Przykre, a nawet bardzo przykre.
   Ale fanatyk pokroju Twojej żony, niestety tego nawet nie zobaczy.
   Jeśli sam nie zacznie wyciągać swoich konstruktywnych wniosków.

   W moim przypadku tak się składa, że mój małżonek chciałby do mnie powrócić.
   Ale nie jestem w stanie pogodzić się z faktem, że w domu dodatkowo miałabym żyć w stanie ciągłej wojny religijnej  :'( :'(
   Bo niestety, nie wyobrażam i nie przewiduję nawet sobie powrotu do tej sekty, a on nieświadomy tego czym ona jest, kurczowo się jej trzyma jak rzep psiego ogona.
   I wychodzę z założenia, że czasami lepszy jest spokój w samodzielnym życiu, jak jego brak we dwoje na różnych biegunach.
   Nie chcę narażać się na życie pod jednym dachem z człowiekiem z którym miałby mnie łączyć tylko fanatyzm religijny.
   I bardzo warunkowe uczucia, obłuda i hipokryzja  >:D
   Wolność od takiej osoby jest błogosławieństwem.
   I nie ma żadnych szans na to, żebyśmy byli we dwoje.
   Przynajmniej ja takich nie widzę.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline janekkowalski

Odp: Specjalny program-NAGRANIE- Geofrrey Jackson 02/12/23
« Odpowiedź #47 dnia: 06 Grudzień, 2023, 09:43 »
Da się ignorować posty czyjejś osoby?


Offline Reskator

Odp: Specjalny program-NAGRANIE- Geofrrey Jackson 02/12/23
« Odpowiedź #48 dnia: 06 Grudzień, 2023, 10:18 »
   Lu_Ke Sky_Walker[/b/]

   W moim przypadku tak się składa, że mój małżonek chciałby do mnie powrócić.
   Ale nie jestem w stanie pogodzić się z faktem, że w domu dodatkowo miałabym żyć w stanie ciągłej wojny religijnej  :'( :'(
To zapodaj mu kamienie milowe jakie ma do przejścia,jakie postępy ma robić i może wracać.
Pokaż miastu i światu czyli rodzinie i świadkom że wygrasz z tą potężną korporacją.
Miałem to szczęście że jak ja odeszłem to rodzina poszła za mną murem.


Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: Specjalny program-NAGRANIE- Geofrrey Jackson 02/12/23
« Odpowiedź #49 dnia: 06 Grudzień, 2023, 17:33 »
   Lu_Ke Sky_Walker
   :'( :'( :'( :'( :'( :'(

   No niestety, z przykrością trzeba stwierdzić, że ta sekta rozbiła niejedno małżeństwo.
   Doprowadziła do rozpadu nie jednej rodziny.
   I Twoje by nie było i nie jest ani pierwsze ani ostatnie.
   To smutne realia, ale niestety ten wlec strażnicy po trupach idzie do celu.
   A dziadki z Warwick mają to głęboko w dupie  :'( :'(
   To przykre, że przez fanatyzm religijny cale rodziny i małżeństwa się rozpadają.
   Przykre, a nawet bardzo przykre.
   Ale fanatyk pokroju Twojej żony, niestety tego nawet nie zobaczy.
   Jeśli sam nie zacznie wyciągać swoich konstruktywnych wniosków.

   W moim przypadku tak się składa, że mój małżonek chciałby do mnie powrócić.
   Ale nie jestem w stanie pogodzić się z faktem, że w domu dodatkowo miałabym żyć w stanie ciągłej wojny religijnej  :'( :'(
   Bo niestety, nie wyobrażam i nie przewiduję nawet sobie powrotu do tej sekty, a on nieświadomy tego czym ona jest, kurczowo się jej trzyma jak rzep psiego ogona.
   I wychodzę z założenia, że czasami lepszy jest spokój w samodzielnym życiu, jak jego brak we dwoje na różnych biegunach.
   Nie chcę narażać się na życie pod jednym dachem z człowiekiem z którym miałby mnie łączyć tylko fanatyzm religijny.
   I bardzo warunkowe uczucia, obłuda i hipokryzja  >:D
   Wolność od takiej osoby jest błogosławieństwem.
   I nie ma żadnych szans na to, żebyśmy byli we dwoje.
   Przynajmniej ja takich nie widzę.

Czyli masz całkiem podobnie jak ja tylko, że już żyjesz osobno a mnie to dopiero czeka. I masz dorosłe dzieci po swojej stronie a ja nieletniego przeciwko mnie (dzięki mamie)  :o


Offline Estera

Odp: Specjalny program-NAGRANIE- Geofrrey Jackson 02/12/23
« Odpowiedź #50 dnia: 07 Grudzień, 2023, 04:56 »
Czyli masz całkiem podobnie jak ja tylko, że już żyjesz osobno a mnie to dopiero czeka.
I masz dorosłe dzieci po swojej stronie a ja nieletniego przeciwko mnie (dzięki mamie) (...)

   Lu_Ke Sky_Walker  :)
   To przykre, że dorośli ludzie ze swoimi problemami, w te swoje gry wciągają dzieci.
   Nie ma nic gorszego jak właśnie tak wyglądająca ta karta przetargowa partnera i jest to bardzo niedojrzała sytuacja.
   To jest bardzo przykre.
   Przeżyłam to, więc wiem co mówię.
   I wiem jak to bardzo może boleć.
   :'( :'(


   Zanim odkryłam prawdę o tej sekcie, to dzieci też były zmanipulowane i zbuntowane przeciwko mnie przez męża.
   Ale ciągle miałam nadzieję, że jak dorosną, zorientują się w tej manipulacji, to wyciągną własne wnioski.
   Liczyłam na ich mądrość, bo przecież znałam swoje dzieci i wiedziałam, że nadejdzie czas zmian.
   I taki czas nadszedł, ale ...
   Zanim to się stało, było trochę przykrych chwil, które z wielkim bólem serca przeżywałam.
   W momencie kiedy im oświadczałam, że nie będę śj podając powody, były już na tyle dojrzałe i nie zbuntowane, że stanęły po mojej stronie.
   Potem już było tylko lepiej.
   I na dziś te relacje mam z nimi bardzo dobre.
   Po manipulacjach męża nie ma śladu.
   U Ciebie może być podobnie.
   Czego Ci życzę.
   :)


To zapodaj mu kamienie milowe jakie ma do przejścia, jakie postępy ma robić i może wracać.

   Reskator  :)
   Niestety, to nie będzie możliwe.
   Już to z nim przerabiałam.
   Z fanatyzmem trudno wygrać, to on musiałby zmienić swoje myślenie w temacie przede wszystkim tej religii.
   A i jeszcze musiałby przeskoczyć różne inne kamienie milowe.
   Ale jest to dla niego nie do przebrnięcia.
   Sekta zlasowała mu mózg na odpowiednią świecką wiedzę i doświadczenie wykształconych ludzi.
   Na przykład w temacie terapii, z których musiałby skorzystać tak bezapelacyjnie, ale ...
   On i Jehowa wie lepiej, jak fachowiec psychoterapeuta.
   Sam to oceń czy nie mam racji.
   Chyba, że stałby się cud.
   >:D >:D
« Ostatnia zmiana: 07 Grudzień, 2023, 05:09 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline pab

Odp: Specjalny program-NAGRANIE- Geofrrey Jackson 02/12/23
« Odpowiedź #51 dnia: 08 Grudzień, 2023, 08:29 »
Widzę bracia, że głęboko do serca wzieliście sobie bezpośrednie rady od niewolnika wiernego i roztropnego i nie nie ograbiacie Jehowy z należnego Jemu czasu.
Doba czasu prawie bez żadnego wpisu, Zajęci chyba jesteście w "dziele Jehowy"  :P


Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: Specjalny program-NAGRANIE- Geofrrey Jackson 02/12/23
« Odpowiedź #52 dnia: 08 Grudzień, 2023, 14:23 »
Widzę bracia, że głęboko do serca wzieliście sobie bezpośrednie rady od niewolnika wiernego i roztropnego i nie nie ograbiacie Jehowy z należnego Jemu czasu.
Doba czasu prawie bez żadnego wpisu, Zajęci chyba jesteście w "dziele Jehowy"  :P

W dobrym kierunku podąża Twoje myślenie  8-)


Offline Reskator

Odp: Specjalny program-NAGRANIE- Geofrrey Jackson 02/12/23
« Odpowiedź #53 dnia: 08 Grudzień, 2023, 17:52 »
 
   Niestety, to nie będzie możliwe.
   Już to z nim przerabiałam.
   Z fanatyzmem trudno wygrać, to on musiałby zmienić swoje myślenie w temacie przede wszystkim tej religii.
   A i jeszcze musiałby przeskoczyć różne inne kamienie milowe.
   Ale jest to dla niego nie do przebrnięcia.
   Sekta zlasowała mu mózg na odpowiednią świecką wiedzę i doświadczenie wykształconych ludzi.
   
Wszystko jest możliwe!
ZMIANY! to dotyka każdego dotyka: państw,miast,wsi,polityki,gospodarki,rodziny i czlowieka.
ZMIANY i nie ominęły was,mąż się okopał w dogmaty zapodane przez korpo-sekte i trwa na posterunku.
Jak wiesz w korporacjach pracują zawodowcy jak przekonać klienta by był na smyczy z własnej woli.
I tak jest w WTS którzy sami o sobie mówią że są korporacją czyli nastawieni są na zyski
Które rozpoczynają się od datków owieczek póżniej budowy i sprzedaży tychże sal królestwa
I zakupu przez wilki akcji różnej maści od firm farmaceutycznych po zbrojeniowe  chocby Lockhet Martin.
Mąż napewno nie przyjmie od Ciebie prawdy o prawdzie, ale ZMIANY mogą i jego kiedyś dopaść.
Tak jak i nas dopadły,mam znajomego którego doprowadziłem do starszego i jak mam go zawrócić?
Nie wiem! Ale ZMIANY zapewne i jego kiedyś dosięgną i w tym nadzieja nic na siłę bo to daje odwrotny skutek.
« Ostatnia zmiana: 08 Grudzień, 2023, 17:59 wysłana przez Reskator »


Offline Storczyk

Odp: Specjalny program-NAGRANIE- Geofrrey Jackson 02/12/23
« Odpowiedź #54 dnia: 09 Grudzień, 2023, 09:19 »
Chociaż stare powiedzenie mówi, że tylko świnia  nie zmienia  poglądów;)
W przypadku bycia w szponach sekty to już nic nie jest takie proste.
Zmiany sposobu myślenia programowanego przez kilkadziesiąt lat?. Temat na tomy książek psychologiczno naukowych :)
 Przecież znamy przypadki, że ludzie poznają fakty i dla świętego spokoju udają, że nic nie wiedzą
Wygłaszają wykłady głoszą jakby nigdy nic. Z różnych przyczyn zawodowych, rodzinnych, a najbardziej z powodu wyparcia(ochrona przed utratą tożsamości)
Człowiek ( mózg)jest bardzo skomplikowany .
L.K.S W
sypanie ziaren wątpliwości może zdziałać cuda i okazywanie żonie troski, oraz dobroci ( tam gdzie jest młody syn który to obserwuje) przecież ona nic nie winna, ze chce być wierna zasadom w których  rodzice ją wychowali
Trzeba to uszanować.
My wiemy jakie to zasady to krew nas zalewa, no cóż
Niestety ciężko.
Nikt nam nie obiecał, że nasze życie będzie lekkie, łatwe i przyjemne.