Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Specjalny program-NAGRANIE- Geofrrey Jackson 02/12/23  (Przeczytany 2976 razy)

Offline Siedemtwarzy

Odp: Specjalny program-NAGRANIE- Geofrrey Jackson 02/12/23
« Odpowiedź #30 dnia: 04 Grudzień, 2023, 17:33 »
Typowy korporacyjny audyt. Najpierw dane, później szczebel pod CEO mówi jakąś odezwę do firmy... następnie wychodzi CEO i robi pogadankę ale już w takim bardziej luzackim tonie. Walnie jakąś anegdotkę, pochwali, opowie coś osobie, zapewni że ciebie potrzebuje. Wsiądzie w firstclass i wróci do siebie...

Na wewnętrznym audycie pewnikiem opierdolił za spadki i głosicieli i wpływów. Wprowadzi jakieś cięcia w biurze, młodym da przyzwolenie na kopanie dołków pod kierownictwem i tak nam ta organizacja będzie kiwać się do kolejnego audytu.

Beton pewnikiem jeszcze przez kolejne tygodnie będzie rozsyłał gify kurczaków, po czym zapomni o wszystkim...


Offline foks

Odp: Specjalny program-NAGRANIE- Geofrrey Jackson 02/12/23
« Odpowiedź #31 dnia: 04 Grudzień, 2023, 18:06 »
Beton pewnikiem jeszcze przez kolejne tygodnie będzie rozsyłał gify kurczaków, po czym zapomni o wszystkim...
Jakie gify kurczaków?


Offline Gostek

Odp: Specjalny program-NAGRANIE- Geofrrey Jackson 02/12/23
« Odpowiedź #32 dnia: 04 Grudzień, 2023, 19:03 »
Sami świadkowie z tych kurczaków się teraz śmieją.
Posyłają między sobą gify z kurczakami.
Albo np takie memy.



Offline Do

Odp: Specjalny program-NAGRANIE- Geofrrey Jackson 02/12/23
« Odpowiedź #33 dnia: 04 Grudzień, 2023, 20:24 »
O co chodzi z tymi kurczakami? Słuchałem całej audycji ale chyba nie uważnie


Offline foks

Odp: Specjalny program-NAGRANIE- Geofrrey Jackson 02/12/23
« Odpowiedź #34 dnia: 04 Grudzień, 2023, 21:05 »
No, o co biega z tymi kurczakami?


Offline Gostek

Odp: Specjalny program-NAGRANIE- Geofrrey Jackson 02/12/23
« Odpowiedź #35 dnia: 04 Grudzień, 2023, 21:11 »
Tutaj jest, jak bredzi o tych kurczakach...

O kurczakach jest w przemówieniu, kiedy przemawia. Jackson od 2h15 min.
« Ostatnia zmiana: 04 Grudzień, 2023, 21:32 wysłana przez Gostek »


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Specjalny program-NAGRANIE- Geofrrey Jackson 02/12/23
« Odpowiedź #36 dnia: 04 Grudzień, 2023, 22:30 »
Jak to czyta jakiś Nadarzyniak w ramach obowiązków służbowych to mam prośbę:
Podpytaj Gofrreya za co Morrisa posunął ;D


Offline Estera

Odp: Specjalny program-NAGRANIE- Geofrrey Jackson 02/12/23
« Odpowiedź #37 dnia: 05 Grudzień, 2023, 04:27 »
Moja domowa "betoniarnia" mówiła, że super myślą było, "że nie możemy ograbiać Jehowy z czasu który się jemu należy"
Może ktoś to skomentuje używając słów które powszechnie nie są uważane za obraźliwe bo ja jakoś... (...)

    ;) ;)
   Ja spróbuję.
   Bez obraźliwości, pomóc Ci.
   Rozumiem, że Twoje emocje i całe Twoje jestestwo tych "rewelacji świętych" tego nie wytrzymują.
   Mantra brzmi ...
   Dla tego sadystycznego i chciwego bożka strażnicy, wszystko, przez wszystkie wieki wieków !!!!!!! cokolwiek by to było i znaczyło !!!!!
   Dlatego, jak masz w domu fanatyka religijnego, a ten fanatyzm jest odpowiednio wzmacniany przez niewolnika strażnicy.
   To mężowie nie mają żon, żony mężów, dzieci matek i ojców, bliscy bliskich, przyjaciele przyjaciół.
   Bo ten nienasycony bożek jest tak egoistyczny, że całe życie musisz oddać dla niego.
   I Twoja rodzina, Ty osobiście, zostałeś odpowiednio ograbiony z czasu, który Tobie, jako mężowi od żony słusznie się należy  :'(
   A strażnica ryczy ...
   Masz męża, żyj jakbyś go nie miała !!!
   Masz rodzinę, żyj jakbyś jej nie miała !!!
   Masz pracę, najlepiej żebyś wszystko co zarobisz złożyła w ofierze dla strażnicy !!!
   Masz jakiekolwiek talenty, zdolności, podaruj to w prezencie strażnicy.
   Masz nieruchomości, złoto, srebro i wszystko, cokolwiek, co da się spieniężyć, oddaj dla tegoż bożka.
   Bo pragnienia i chciwość tego tworu nie mają dna.
   :'( :'( :'(


Dziś ta złota myśl została odrazu zrealizwana poprzez obecność na zbiórce o 10.30
a następnie dłuuuga służba tak by rodzina została odpowiednio ograbiona z czasu który się jej słusznie należy... (...)

   Lu_Ke Sky_Walker.
   No i widzisz  :-[ :-\
   Może i się zbytnio nie interesujesz, tym co strażnica wyczynia, nie wysłuchujesz tych dyrdymał, które ona funduje.
   Jednak skutki tej jej indokrynacji z całą siłą odczuwasz na własnej skórze w 500%  :'(
   Wydaje mi się, że jednak warto wroga i jego taktyki poznawać od podszewki.
   Wtedy wiadomo jak z tym wrogiem walczyć.
   Choć zdaję sobie sprawę, że w małżeństwie tak podzielonym religijnie to jest bardzo złożona sprawa.
   I bardzo Ci współczuję tego układu.
   Pozdrawiam.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Sebastian

Odp: Specjalny program-NAGRANIE- Geofrrey Jackson 02/12/23
« Odpowiedź #38 dnia: 05 Grudzień, 2023, 17:20 »
Moja domowa "betoniarnia" mówiła, że super myślą było, "że nie możemy ograbiać Jehowy z czasu który się jemu należy"....
Może ktoś to skomentuje używając słów które powszechnie nie są uważane za obraźliwe bo ja jakoś...  :o
nie skomentuję, ale dopytam bo nie rozumiem:

z jednej strony słyszę o nieraportowaniu godzin a z drugiej ten tekst o "nie-okradaniu" Boga Jehowy...

nie rozumiem, jak to pogodzić, dlatego zapytam: czy organizacja nadal wymaga godzin czy już nie?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: Specjalny program-NAGRANIE- Geofrrey Jackson 02/12/23
« Odpowiedź #39 dnia: 05 Grudzień, 2023, 17:40 »
nie skomentuję, ale dopytam bo nie rozumiem:

z jednej strony słyszę o nieraportowaniu godzin a z drugiej ten tekst o "nie-okradaniu" Boga Jehowy...

nie rozumiem, jak to pogodzić, dlatego zapytam: czy organizacja nadal wymaga godzin czy już nie?

Sebastian,
Tutaj mamy chyba schizofrenie: godzin nie raportujemy ale mamy je "produkować" ...
Tak to można tylko w jw.org  8-)
A wierni łykają to nowe światło jak pelikany.

Dziś miałem rozmowę z "domową betoniarnią". O wszystkim i o niczym tak naprawdę:
Żona mi mówi, że jestem nieuczciwy bo nie utożsamiam się już z ŚJ a wszyscy bracia nadal traktują mnie jak swojego brata czyli ŚJ. No to pytam: jakim dla nich bratem jestem skoro od 11 miesięcy spotykam się z ich ostracyzmem? Na to Żona: cóż to jest ostracyzm? Nie ma czegoś takiego!
Nawet się już nie zdenerwowałem.
Dla niej sens ma służenie Bogu a ja ją oszukałem bo zmieniłem poglądy, itd. itp.


Offline Nikt

Odp: Specjalny program-NAGRANIE- Geofrrey Jackson 02/12/23
« Odpowiedź #40 dnia: 05 Grudzień, 2023, 19:47 »
Sebastian,
Tutaj mamy chyba schizofrenie: godzin nie raportujemy ale mamy je "produkować" ...
Tak to można tylko w jw.org  8-)
A wierni łykają to nowe światło jak pelikany.

Dziś miałem rozmowę z "domową betoniarnią". O wszystkim i o niczym tak naprawdę:
Żona mi mówi, że jestem nieuczciwy bo nie utożsamiam się już z ŚJ a wszyscy bracia nadal traktują mnie jak swojego brata czyli ŚJ. No to pytam: jakim dla nich bratem jestem skoro od 11 miesięcy spotykam się z ich ostracyzmem? Na to Żona: cóż to jest ostracyzm? Nie ma czegoś takiego!
Nawet się już nie zdenerwowałem.
Dla niej sens ma służenie Bogu a ja ją oszukałem bo zmieniłem poglądy, itd. itp.

Trzymaj się bracie w odstępstwie u mnie dokładnie te same argumenty jedyne co mnie trzyma przy życiu to to ,ze większość kobiet mówiła to samo i robiła to samo co nasze a dziś niektóre z nich są po drugiej stronie .
Pozytywne myślenie na siłę może prowadzić do  specjalisty :(


Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: Specjalny program-NAGRANIE- Geofrrey Jackson 02/12/23
« Odpowiedź #41 dnia: 05 Grudzień, 2023, 20:43 »
Trzymaj się bracie w odstępstwie u mnie dokładnie te same argumenty jedyne co mnie trzyma przy życiu to to ,ze większość kobiet mówiła to samo i robiła to samo co nasze a dziś niektóre z nich są po drugiej stronie .

Dzięki za dobre słowo.
Mnie trzyma przy życiu coś innego: za kilka lat syn będzie dorosły i wtedy nic mnie nie będzie trzymało przy tej żonie. Planuję więcej podróżować nim umrę. Może być nawet samotnie.


Offline Gremczak

Odp: Specjalny program-NAGRANIE- Geofrrey Jackson 02/12/23
« Odpowiedź #42 dnia: 05 Grudzień, 2023, 21:20 »
Sebastian,



Żona mi mówi, że jestem nieuczciwy bo nie utożsamiam się już z ŚJ a wszyscy bracia nadal traktują mnie jak swojego brata czyli ŚJ.
Można było zapytać;
Spytaj się braci dlaczego mnie tak traktują.


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Specjalny program-NAGRANIE- Geofrrey Jackson 02/12/23
« Odpowiedź #43 dnia: 05 Grudzień, 2023, 21:49 »
nie skomentuję, ale dopytam bo nie rozumiem:

z jednej strony słyszę o nieraportowaniu godzin a z drugiej ten tekst o "nie-okradaniu" Boga Jehowy...

nie rozumiem, jak to pogodzić, dlatego zapytam: czy organizacja nadal wymaga godzin czy już nie?

Jehowa ma wiele różnych dóbr z których możemy go okraść, lista może być naprawdę długa.
Jeśli ostatnio niektóre rozdał swoim wyznawcom ot tak za darmo (patrz godzinki szeregowego głosiciela) to nie znaczy, że inne
mogą sobie samowolnie brać. Nie chodzenie na zabranka, nie bójmy się tego określenia, to zwykła kradzież, która nie ujdzie płazem.


Offline Estera

Odp: Specjalny program-NAGRANIE- Geofrrey Jackson 02/12/23
« Odpowiedź #44 dnia: 05 Grudzień, 2023, 22:03 »
Trzymaj się bracie w odstępstwie u mnie dokładnie te same argumenty jedyne co mnie trzyma przy życiu to to ,
ze większość kobiet mówiła to samo i robiła to samo co nasze a dziś niektóre z nich są po drugiej stronie .
   Dokładnie tak.
   Też byłam straszny, zapatrzony w strażniczego bożka gorliwiec  :'( :'( :'(
   A dzisiaj jestem w zupełnie innym miejscu po tej drugiej stronie tego medalu z żelaza.
   U mnie jest odwrotnie, to mój małżonek jest tym zbrojonym betonem religijnym.
   Ale chłopaki nie traćcie nadziei.
   Cuda się zdarzają  :-* :-*
   Jak to mawiają moje dzieci.
   Bo dla nich jestem cudem wybudzenia z tego matrixu.


Dzięki za dobre słowo.
Mnie trzyma przy życiu coś innego: za kilka lat syn będzie dorosły i wtedy nic mnie nie będzie trzymało przy tej żonie.
Planuję więcej podróżować nim umrę. Może być nawet samotnie.
   Czyli planujesz od niej odejść?
   Jak się sytuacja nie zmieni?
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.