Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wojna izraelsko-palestyńska  (Przeczytany 1286 razy)

Offline debata

Wojna izraelsko-palestyńska
« dnia: 07 Październik, 2023, 22:09 »
Dzisiaj w nocy Filistyni zaatakowali naród wybrany.
Co o tym sądzicie?


Offline Warszawa wschodnia

Odp: Wojna izraelsko-palestyńska
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Październik, 2023, 22:19 »
Paliwo dla CK. Ludzie się boją. Dużo się dzieje a będzie działo jeszcze więcej. Juz prawie 100 lat bez wielkiego konfliktu. Światowo jakiś reset jest potrzebny.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Wojna izraelsko-palestyńska
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Październik, 2023, 22:56 »
Oj. Czyżby szykowało się nowe światło? Rosja już nie będzie królem północy?  ;)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline foks

Odp: Wojna izraelsko-palestyńska
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Październik, 2023, 10:03 »
No cóż, gdyby Żydzi chcieli to zamienili by strefę Gazy w pył, razem z ponad 2 milionami mieszkającymi tam Arabami.
Ale raczej nie zrobią tego


Offline Siedemtwarzy

Odp: Wojna izraelsko-palestyńska
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Październik, 2023, 10:48 »
Najśmieszniejsze w tym jest to, że dzisiejszy Palestynczycy to potomkowie Żydów z czasów biblijnych, a obywatele państwa żydowskiego to w dużej mierze naturalizowani obywatele wielu społeczności na świecie...


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Wojna izraelsko-palestyńska
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Październik, 2023, 00:24 »
No cóż, gdyby Żydzi chcieli to zamienili by strefę Gazy w pył, razem z ponad 2 milionami mieszkającymi tam Arabami.
Ale raczej nie zrobią tego

Żydzi zrobią Holokaust Palestyńczykom.
Przepraszam ,,Żydzi robią Holokaust Palestyńczykom,,
Niestety Muzułmanie dzisiaj w Niedzielę pokażą swą jedność i wielu się zlęknie
Holandia UK Niemcy Francja...



Offline Sebastian

Odp: Wojna izraelsko-palestyńska
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Październik, 2023, 11:58 »
Najśmieszniejsze w tym jest to, że dzisiejszy Palestynczycy to potomkowie Żydów z czasów biblijnych, a obywatele państwa żydowskiego to w dużej mierze naturalizowani obywatele wielu społeczności na świecie...
mam pytanie: która strona reprezentuje "antysemityzm"?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline debata

Odp: Wojna izraelsko-palestyńska
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Październik, 2023, 12:01 »

Żydzi zrobią Holokaust Palestyńczykom.
Przepraszam ,,Żydzi robią Holokaust Palestyńczykom,,
Niestety Muzułmanie dzisiaj w Niedzielę pokażą swą jedność i wielu się zlęknie
Holandia UK Niemcy Francja...
Palestyńczycy niech podziękują swoim przywódcom z Hamasu. To oni rozpoczęli aktualną akcję rzezi i gwałtów na Żydach.
Jak świadkowie chodzą po domach tak palestyńscy oprawcy z hamasu, chodzili po żydowskich domach mordując ich domowników.
Tacy z nich bohaterowie że używają swoich rodaków, cywilów jako żywe tarcze w akcjach odwetowych Izraela.
A zachodnia Europa niech więcej wpuści do siebie i jeszcze przymusowo relokuje "braci" muzułmanów, wtedy oni coraz częściej będą pokazywać swoją jedność i siłę wobec niewiernych gospodarzy, siejąc śmierć, gwałty i zniszczenia.


Offline Profesor Tutka

Odp: Wojna izraelsko-palestyńska
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Październik, 2023, 13:06 »
Podejrzewam Debato ,że mijasz się z prawdą nie bez udziału świadomości.


Offline debata

Odp: Wojna izraelsko-palestyńska
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Październik, 2023, 14:40 »
Podejrzewam Debato ,że mijasz się z prawdą nie bez udziału świadomości.
Napisz jaka jest prawda według Ciebie, skoro uważasz że sie z nią mijam


Offline Profesor Tutka

Odp: Wojna izraelsko-palestyńska
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Październik, 2023, 15:03 »
Nie będę zastępował Twoich nauczycieli.Ale mogę podpowiedzieć:
https://www.youtube.com/@NaWschododBliskiegoWschodu



Offline debata

Odp: Wojna izraelsko-palestyńska
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Październik, 2023, 15:20 »
To podyskutowaliśmy sobie.
Mijasz się z prawdą
To napisz jaka jest prawda według Ciebie
Nie chce mi się pisać, twoje żródła są be. Masz tu link do jw.org, pooglądaj, poczytaj sobie, tam na pewno dowiesz się prawdy  ;D
« Ostatnia zmiana: 15 Październik, 2023, 15:26 wysłana przez debata »


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Wojna izraelsko-palestyńska
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Październik, 2023, 19:57 »
Palestyńczycy niech podziękują swoim przywódcom z Hamasu. To oni rozpoczęli aktualną akcję rzezi i gwałtów na Żydach.
Jak świadkowie chodzą po domach tak palestyńscy oprawcy z hamasu, chodzili po żydowskich domach mordując ich domowników.
Tacy z nich bohaterowie że używają swoich rodaków, cywilów jako żywe tarcze w akcjach odwetowych Izraela.
A zachodnia Europa niech więcej wpuści do siebie i jeszcze przymusowo relokuje "braci" muzułmanów, wtedy oni coraz częściej będą pokazywać swoją jedność i siłę wobec niewiernych gospodarzy, siejąc śmierć, gwałty i zniszczenia.
W większości niestety ale muszę się z Tobą zgodzić. Jakoś nie słyszałem, żeby obecni Żydzi mordowali kogoś za to że jest niewierny, żeby pod dyskotekami napadali na lokalne dziewczyny pomimo, że ich kraj udzielił im schronienia. Z tego co obserwuję w wiadomościach, to Żydzi nie zaczepiani nie atakują pierwsi. Zresztą to nie państwo Izrael jest organizacją terrorystyczną, a Hamas.
Takie jest moje zdanie o tej sytuacji z którym nikt nie musi się zgadzać.
Pozdrawiam Wszystkich.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Wojna izraelsko-palestyńska
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Październik, 2023, 12:49 »
W świetle prawa międzynarodowego Izrael okupuje część terytorium Palestyny. Osadnicy Żydowscy niszczą uprawy wypędzają Palestyńczyków z ich domów oraz zabijają Palestyńczyków.
uchodzi to płazem Żydom i mają poklask Wojska.
Zresztą Wojsko też bierze w tym udział.

Pod tym linkiem jest Chronologicznie opisana okupacja Żydów wraz z rezolucjami ONZ I prawami jakie stoją po stronie Palestyńczyków. Same fakty bez komentarza.

https://www.unic.un.org.pl/palestyna/tlo.php


Offline Lidia

Odp: Wojna izraelsko-palestyńska
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Październik, 2023, 14:15 »
       Wpisy bez jehowizmu to ja też coś napisze. Bo jestem wkurzona jak diabli na tą fałszywą ogólnoświatową poprawnośc polityczną. Kali napadać, niszczyć i mordować to dobry Kali, ale jak Kali dostać kopa to ajwaj na całym świecie. Przeczytałam link od motyla, te informacje już znałam, ale dobrze że link jest bo wielu tutaj otworzy oczy. Dlaczego na różnych forach nie wolno pisać żyd bo wtedy wpis był usuwany, no to urzytkownicy mieli pomysł i pisali, 7yd, szyt, ż,,yt, czosnkowi, naród wybrany i wiele innych, wtedy wpisy przechodziły.

       Było to około 4 lat wstecz, ja przy garach a Miś mnie odwołuje i mówi szybko, musisz to widzieć. W telewizorni na programie TVP1 puścili film dokumentalny o brutalnych akcjach wojska żydowskiego na narodzie Palestyńskim, jak sobie przypominam to około godziny trwał. Doznałam wstrząsu i nie mogłam spać w nocy. To wojsko żydowskie to bestie w ludzkich powłokach a ich mocodawcy to jeszcze gorsi. Znęcali się nad prostymi biednymi ludźmi, ciężko mi to wszystko opisywać. Jesli ktoś z Was znajdzie ten film w necie to prosze wkleić a dowiecie się co to jest państwo Izrael. Wszyscy z Was już czytali w starym testamencie jak żydzi uciekli z niewoli i co robili po drodze, tylko masakre ? nie to było za mało.

       Dziadzio Misia przestrzegał go kiedyś by od żydostwa trzymał się z daleka bo miał złe doświadczenia, biedny nie wiedział że to chodzi o chazarstwo. Jak myślicie dlaczego od setek lat państwa nie chciały mieć w swoich granicach tego ludu ? wszystkich przepędzali, informacje o tym znajdziecie w necie, kto ciekawy. Miałam kiedyś prace na zlecenie w dużej firmie i spiepszałam z tamtąd migiem, właściciele z narodu wybranego, pracowników traktowali gorzej niż zwierzęta. Takich kwiatków mam więcej. UE zabroniła handlu z państwem Izrael bo łamie prawo i nakazy, wstyd po prostu dla "bohaterskiego" narodu żydowskiego.

       Ja chrześcijanka jestem po stronie muzułmańskiego narodu palestyńskiego, który od dziesiątków lat jest krzywdzony przez żydów. To taka moja polityczna spowiedź. A najlepiej dla wszystkich gdy tam nastanie pokój, czego wszystkim życzę  :)
 
« Ostatnia zmiana: 18 Październik, 2023, 14:30 wysłana przez Lidia »