Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Edwin Kozub w podcascie Przemka Górczyka  (Przeczytany 1339 razy)

Offline Disorder

Edwin Kozub w podcascie Przemka Górczyka
« dnia: 09 Wrzesień, 2023, 01:03 »
Edwin Kozub pojawił się w jednym z najpopularniejszych polskich podcastów. Warto obejrzeć.



Offline donadams

Odp: Edwin Kozub w podcascie Przemka Górczyka
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Wrzesień, 2023, 07:13 »
Ze względu na kilku naprawdę ciekawych gości obejrzałem parę oecinkow podcastu ale nie potrafię przebrnąć przez prowadzącego. Górczyk wydaje mi się być często słabo przygotowany, improwizować w stronę tego co mu się wydaje, dodatkowo chyba często myśli o sobie, ponieważ wiele jego ucieczek odnosiło się do jego osoby, gdzie absolutnie nie było takiej konieczności. Ludzie w komentarzach często wytykają mu też ignorancję. Jednak oglądalność jest i zawsze coś więcej dotrze do ludzi.

Gdyby Patrycjusz Wyżga nagrał coś takiego, byłoby więcej niż wspaniale :)
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline darew

Odp: Edwin Kozub w podcascie Przemka Górczyka
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Wrzesień, 2023, 16:48 »
Gość nie wzbudza zaufania. Za mało dziar ma. Co to tylko ręce wydziarane. Gdyby jeszcze twarz miał wydziaraną wtedy byłby autorytetem.


Offline PoProstuJa

Odp: Edwin Kozub w podcascie Przemka Górczyka
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Wrzesień, 2023, 22:38 »
Ze względu na kilku naprawdę ciekawych gości obejrzałem parę oecinkow podcastu ale nie potrafię przebrnąć przez prowadzącego. Górczyk wydaje mi się być często słabo przygotowany, improwizować w stronę tego co mu się wydaje, dodatkowo chyba często myśli o sobie, ponieważ wiele jego ucieczek odnosiło się do jego osoby, gdzie absolutnie nie było takiej konieczności. Ludzie w komentarzach często wytykają mu też ignorancję. Jednak oglądalność jest i zawsze coś więcej dotrze do ludzi.

Gdyby Patrycjusz Wyżga nagrał coś takiego, byłoby więcej niż wspaniale :)

Gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem  ;D

Widziałam cały wywiad i uważam, że bardzo dobry. Edwin mówił fajnie, a prowadzący zadawał dobre pytania. Dobrze mi się słuchało.
Jeszcze nie ogarnęłam kim jest Przemek Górczyk (zawód, wykształcenie), ale skoro przychodzą do niego ludzie z uniwersytetów, profesorowie, doktorzy, lekarze itd., to znaczy, że sroce spod ogona nie wypadł.
Po prostu miał pomysł na swój kanał i ten pomysł realizuje. A innym, co uważają, że zrobiliby to lepiej, to gula staje w gardle. Jeśli potrafią zrobić lepiej, to niech zrobią... po prostu. Nie pokażą czynem, a nie tylko słowem, że rzeczywiście potrafią lepiej.

Gość nie wzbudza zaufania. Za mało dziar ma. Co to tylko ręce wydziarane. Gdyby jeszcze twarz miał wydziaraną wtedy byłby autorytetem.

Można wyjść ze Świadków, ale Świadek z człowieka nie wyjdzie!  ;D
A niech sobie ma dziary! Ilość dziar na ciele nie zmniejsza poziomu inteligencji i elokwencji.
U Świadków człowiek ubrany w dżinsy jest gorszej kategorii od człowieka ubranego w garnitur. A tutaj prowadzący ubrany w T-shirt i z dziarami. To normalnie już nie warto go słuchać! Faktycznie lepiej iść na zebranie, gdzie z mównicy przemawiają pięknie ubrani i ogoleni bracia.




Offline janeczek

Odp: Edwin Kozub w podcascie Przemka Górczyka
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Wrzesień, 2023, 09:06 »
My nie rozumiemy w czym byliśmy, czy obecnie jak musimy jesteśmy. Dobre bo to wybrzmiało niby ułożenie systematyczność tylko po co.
Organizacja pomaga ludziom ograniczanym lub nie mogącym poradzić sobie z życiem, daje odpowiedzi na tematy które musimy sami ogarnąć.
Proteza zastępstwo samodzielnego życia, ale nigdy to nie pozwoli żyć nam w pełni, zabiera wolność i nigdy nie pozwala wyjść bez ostracyzmu.
Dawniej było jeszcze przekonanie że jehowi ochronią przed armagedonem, holokaustem na dopalaczach obecnie rozmyte bo jehowa to przyjaciel.
Szkodzą społeczeństwu każąc się izolować od życia, doprowadzając do niskiej samoceny za mało robisz dla jehowy a on zabija morduje to szaleniec zabije cię w armagedonie służ nam my to jehowa.
Poruszone prze Edwina dzieci mieli plan żeby więcej kasy werbunku było teraz im bokiem wyłazi, jak werbunek padł i trzeba na swoich liczyć.
Materiał jest podzielony na tematy jest dobrze, wszystko jest zgodne z prawdą każdy materiał pokazuje czym to obecnie jest i o to chodzi.
Tak trzeba oswoić pokazać jak działa i przestanie werbunek działać, a o to chodzi prawdę o prawdzie.         
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline darew

Odp: Edwin Kozub w podcascie Przemka Górczyka
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Wrzesień, 2023, 09:35 »
Można wyjść ze Świadków, ale Świadek z człowieka nie wyjdzie!  ;D
A niech sobie ma dziary! Ilość dziar na ciele nie zmniejsza poziomu inteligencji i elokwencji.
U Świadków człowiek ubrany w dżinsy jest gorszej kategorii od człowieka ubranego w garnitur. A tutaj prowadzący ubrany w T-shirt i z dziarami. To normalnie już nie warto go słuchać! Faktycznie lepiej iść na zebranie, gdzie z mównicy przemawiają pięknie ubrani i ogoleni bracia.

Jednak lepiej żeby miał dziary nawet na twarzy a trochę więcej wiedzy. Zwykła wikipedia by go nie pogryzła :D
"świadkami jehowymi" 9 min 10 sek.
Brawo on!
« Ostatnia zmiana: 10 Wrzesień, 2023, 10:03 wysłana przez darew »


Offline donadams

Odp: Edwin Kozub w podcascie Przemka Górczyka
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Wrzesień, 2023, 10:42 »
No właśnie to miałem na myśli. Jest mnóstwo świetnych prowadzących na YT, którzy są merytorycznie przygotowani. Nie przez przypadek podałem Patrycjusza Wyżgę. Jego ostatni wywiad z byłym oficerem Służby Wywiadu Wojskowego jest świetny. Prowadzacy wręcz referuje procedury wywiadu - jest doskonale przygotowany, merytoryczna wiedza na wysokim poziomie, a gość to wspaniałe uzupełnia.

Górczyk natomiast to chłopek roztropek. Ratują go goście a przychodzą do niego, bo kanał jest spory. Udało mu się i leci na tej fali, ale robi mnóstwo wpadek wynikających z żenującego przygotowania. Więc albo jest tępy albo jest ignorantem i postanawia nawet nie zachowywać pewnych podstaw poprawności w nazewnictwie. Dlatego moim zdaniem jako prowadzacy jest słaby, jest wielu lepszych.

Edwin, jako gość, znów go ratuje, ale gdyby dostał lepszego prowadzącego, to mogłoby być arcydzieło polskiego YT :)
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Turbulent_Business

Odp: Edwin Kozub w podcascie Przemka Górczyka
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Wrzesień, 2023, 13:40 »
Ah jakie to polskie. Narzekać, Narzekać i jeszcze raz Narzekać. Najważniejsze jest to, zeby temat trafil do jak najwiekszej liczby odbiorcow. Edwin dal radę. Mi sie osobiscie brak przygotowania prowadzacego podobal, pokazuje to jak czlowiek z zewnątrz reaguje, gdy sie dowie co sie w tej sekcie odjaniepawla.
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Światus

Odp: Edwin Kozub w podcascie Przemka Górczyka
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Wrzesień, 2023, 14:50 »
Gdyby prowadzący wiedział wszystko o ŚJ, to nie musiałby zapraszać Edwina...
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline PoProstuJa

Odp: Edwin Kozub w podcascie Przemka Górczyka
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Wrzesień, 2023, 15:12 »
Gdyby prowadzący wiedział wszystko o ŚJ, to nie musiałby zapraszać Edwina...

Ja myślę, że ideałem by było gdyby Edwin porozmawiał sam ze sobą!

Byłby perfekcyjnie przygotowany do tej rozmowy, miałby dużą wiedzę jako prowadzący i mógłby zadawać same celne pytania. A jako gość mógłby od razu bezbłędnie odpowiadać, bo żadne pytanie by go nie zaskoczyło!  ;D


Offline donadams

Odp: Edwin Kozub w podcascie Przemka Górczyka
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Wrzesień, 2023, 18:12 »
Nic, tylko klaskać na sygnał, jak foka w cyrku, albo...

"Jakże cieszy nas fakt, że Edwin wystąpił w podcaście!"

(rozlegają się gromkie brawa na sali)

"Zapewne tym radośniej przyjmiemy informację o tym, że każdy z tu obecnych już może wysłuchać tego podcastu!"

(jeszcze głośniejsze brawa)

Jeśli ja jestem "taki Polski", to wy jesteście "tacy nijacy" ;)
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline PoProstuJa

Odp: Edwin Kozub w podcascie Przemka Górczyka
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Wrzesień, 2023, 20:47 »
Nic, tylko klaskać na sygnał, jak foka w cyrku, albo...

"Jakże cieszy nas fakt, że Edwin wystąpił w podcaście!"

(rozlegają się gromkie brawa na sali)

Donadams, a jaką masz inną propozycję? Zamiast klaskać mamy płakać?  ::)

Przy okazji przypomniała mi się moja nauczycielka z języka polskiego w liceum. Słowa pochwały w zasadzie nie przechodziły jej przez gardło, wolała dołować niż zachęcać.
Kiedyś rozdawała ocenione sprawdziany, w tym także sprawdzian mojego kolegi Maćka, który dostał 4+. Wręczając mi mój sprawdzian do ręki tak go podsumowała: "Tobie wyszło 5- z punktów, ale praca Maćka i tak bardziej mi się podobała!".

Tadaaam!


Offline Estera

Odp: Edwin Kozub w podcascie Przemka Górczyka
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Wrzesień, 2023, 20:58 »
Kiedyś rozdawała ocenione sprawdziany, w tym także sprawdzian mojego kolegi Maćka, który dostał 4+.
Wręczając mi mój sprawdzian do ręki tak go podsumowała:
"Tobie wyszło 5- z punktów, ale praca Maćka i tak bardziej mi się podobała!".
   Niektórzy, to są po prostu mistrzami, żeby obdzierać człowieka z jego wartości.
   Po zerwaniu kontaktu ze zborem zrobiłam sporą rewolucję w swoich znajomych.
   Wszystkie tego rodzaju toksyny poszły w odstawkę.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline donadams

Odp: Edwin Kozub w podcascie Przemka Górczyka
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Wrzesień, 2023, 21:31 »
Donadams, a jaką masz inną propozycję? Zamiast klaskać mamy płakać?  ::)

Ale wiesz o tym, że pomiędzy oklaskami a płaczem masz jeszcze ogromne spektrum możliwości? Nie muszę wyrażać bezkrytyczne aprobaty dla czegokolwiek jeśli uważam, że na taką nie zasługuje.

Po pierwsze, docenilem Edwina, ponieważ uważam, że jest za co. Po drugie, akurat jestem po tej stronie, która zazwyczaj hamuje falę absurdalnej nienawiści w kierunku organizacji, ale kiedy wskazuje na to, że są lepszy prowadzący, to ja jestem "tym, któremu NIC się nie podoba"? Aaaa, już wiem, bo kiedy próbuje studzić emocje z drugiej strony, to obrywam za rzekomy brak krytyki wobec organizacji...

Wychodzi więc na to, że na tym forum obowiązuje etykieta, zgodnie z którą uczestnicy powinni za wszelką cenę krytykować organizację i wbrew zdrowemu rozsądkowi zachwycać się czymkolwiek, co do tego prowadzi.

Nie wiem czy wiecie, ale nie rozni sie to niczym od tego, jak to dziala w organizacji. Roznica polega tylko na tym, ze teraz stanęliście po drugiej stronie. Zastanówcie się do jakiego poziomu absurdu to doprowadzacie.

Mam pomysł! "Wykluczcie" mnie stąd za "krytykanctwo" i "brak pokory"  :)
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline rzeski

Odp: Edwin Kozub w podcascie Przemka Górczyka
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Wrzesień, 2023, 21:59 »
Pitu,pitu