Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: koryto - fajna rzecz  (Przeczytany 538 razy)

Offline sawaszi

koryto - fajna rzecz
« dnia: 14 Lipiec, 2023, 01:41 »
Mój kumpel , ze zboru chce się dostać do sejmu  :D
- co mu można poradzić ?
- pomóżcie koledze  :)
- pomożecie ?
PS. - na ten temat można pisać rozmaite 'bzdety'  :D


Offline darew

Odp: koryto - fajna rzecz
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Lipiec, 2023, 07:03 »
Niech próbuje. Łatwa, niemała kasa a obowiązków mało


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: koryto - fajna rzecz
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Lipiec, 2023, 07:31 »
Z jednego bagna w drugie???
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Reskator

Odp: koryto - fajna rzecz
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Lipiec, 2023, 07:38 »
Spytaj kumpla czy chce kraj naprawiać czy chce się dorobić.?
Idea czy kasa.?
Zresztą idea zmienia się w kasę jak w przypadku PIS-u


Offline Gremczak

Odp: koryto - fajna rzecz
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Lipiec, 2023, 07:41 »
Mój kumpel , ze zboru chce się dostać do sejmu  :D
- co mu można poradzić ?
- pomóżcie koledze  :)
- pomożecie ?
PS. - na ten temat można pisać rozmaite 'bzdety'  :D

Dział przepustek budynek H przy ulicy wiejskiej.
Tak dostanie kartę wstępu.
W lipcu i sierpniu ma taką możliwość.


Offline darew

Odp: koryto - fajna rzecz
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Lipiec, 2023, 08:04 »
Z jednego bagna w drugie???
Zaraz bagna.
Poseł to przecież wybrany, w demokratycznych wyborach przedstawiciel narodu.
To legalny miesięczny zarobek 12 826,57 zł brutto + dieta 4 008,33, zł brutto (z tego aż 3000 zwolnione z podatku) + 17 200 ryczałtu na prowadzenie biura poselskiego (o ile wybrańcowi zechce się takie biuro prowadzić)
Można, można


Offline Estera

Odp: koryto - fajna rzecz
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Lipiec, 2023, 08:44 »
To legalny miesięczny zarobek 12 826,57 zł brutto + dieta 4 008,33, zł brutto (z tego aż 3000 zwolnione z podatku)
+ 17 200 ryczałtu na prowadzenie biura poselskiego (o ile wybrańcowi zechce się takie biuro prowadzić)
   No proszę, jak o siebie potrafią zadbać.
   A zwykłemu szarakowi, emerytowi naliczą najniższą emeryturę trochę ponad 1400zł miesięcznie i on z tego ma przeżyć cały miesiąc.
   Zrobić opłaty, kupić leki i jeszcze jakoś przeżyć chyba raczej na chlebie :'( i wodzie :'(
   Ale sobie nie żałują, samej diety sobie dają ponad 4000 zł.
   Nic dziwnego, że do tego "koryta" sporo ludzi się rwie.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: koryto - fajna rzecz
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Lipiec, 2023, 10:35 »
(mtg): w przedziale pociągu podróżuje sześciu pasażerów, głuchą ciszę nagle przerywa jeden z pasażerów:
Panowie opowiem kawał o POSŁACH, nagle jeden ripostuje, przepraszam ale jestem posłem.
Proszę aby szanowny pan uważnie słuchał- bo DWA RAZY NIE BĘDĘ POWTARZAŁ.  >:D >:D Tak to jest z p-osłami


Offline Sebastian

Odp: koryto - fajna rzecz
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Lipiec, 2023, 11:34 »
(mtg): w przedziale pociągu podróżuje sześciu pasażerów, głuchą ciszę nagle przerywa jeden z pasażerów:
Panowie opowiem kawał o POSŁACH, nagle jeden ripostuje, przepraszam ale jestem posłem.
Proszę aby szanowny pan uważnie słuchał- bo DWA RAZY NIE BĘDĘ POWTARZAŁ.  >:D >:D Tak to jest z p-osłami
czy ktokolwiek z was widział posła w pociągu albo w tramwaju? :) oni wolą bardziej luksusowe środki transportu
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: koryto - fajna rzecz
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Lipiec, 2023, 12:47 »
Witaj Sebastian: bzdury rozpowszechniasz!, jak wierzyć w inne komentarze jakie zamieszczasz, uważałem Ciebie na bardziej rozsądnego.
W czasie kiedy podróżowałem do W-wy (4x w tygodniu) porannym pociągiem (6.20) w przedziale spotykałem posłów udających się na Wilczą, więc taki komentarz cytuję z Twojego postu: '' ... czy ktokolwiek z was widział posła w pociągu albo w tramwaju?" , gdy lata się ''aeroplanem'', to takie stwierdzenia na Forum padają  >:D


Offline cichybob

Odp: koryto - fajna rzecz
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Lipiec, 2023, 14:42 »
Mój kumpel , ze zboru chce się dostać do sejmu  :D
- co mu można poradzić ?
- pomóżcie koledze  :)
- pomożecie ?
PS. - na ten temat można pisać rozmaite 'bzdety'  :D

Przecież to jest idealna fucha dla byłego ŚJ!
1. Każdy ŚJ, który był chociaż trochę zaangażowany w zborze, powinien umieć panować nad tremą i przemawiać publicznie. Niejeden naprawdę ma gadanie
2. Każdy ŚJ, który był chociaż trochę zaangażowany w służbę, wierzy w atrakcyjną ideę i dzieli się nią z innymi tj. umie wciskać ludziom kit z przekonaniem (obiecanki cacanki)
3. Każdy ŚJ, który dostrzegł jak działa korporacja Strażnicy, zobaczył że idzie o władzę, darmową siłę roboczą i hajs. Poseł cieszy się bardzo podobnymi przywilejami
4. Każdy ŚJ mniej lub bardziej żyje w zgodzie ze strukturą i umie się nie wychylać np. głosuje zawsze ZA rezolucją czy nie zwraca na siebie uwagi starszym. Jest to kluczowe dla każdego posła, który liczy na pozostanie długo przy korycie
5. Jedyna cecha, której brakuje ŚJ to dokładne zbadanie faktów z niezależnych źródeł. Niemniej osoba, która interesuje się byciem posłem, powinna przekroczyć próg "nieomylności i wystarczalności Strażnicy", więc i ten nieodzowny warunek jest spełniony

Nie pozostaje nic innego tylko życzyć powodzenia:)


Offline darew

Odp: koryto - fajna rzecz
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Lipiec, 2023, 15:39 »
Witaj Sebastian: bzdury rozpowszechniasz!, jak wierzyć w inne komentarze jakie zamieszczasz, uważałem Ciebie na bardziej rozsądnego.
W czasie kiedy podróżowałem do W-wy (4x w tygodniu) porannym pociągiem (6.20) w przedziale spotykałem posłów udających się na Wilczą, więc taki komentarz cytuję z Twojego postu: '' ... czy ktokolwiek z was widział posła w pociągu albo w tramwaju?" , gdy lata się ''aeroplanem'', to takie stwierdzenia na Forum padają  >:D
A na Wilczą 21 czyli prosto na komendę policji Warszawa - Sródmieście. Dobre miejsce dla co niektórych posłów  :D
Ale p  osły jeżdzą czasami pociągami
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec, 2023, 15:43 wysłana przez darew »


Offline Reskator

Odp: koryto - fajna rzecz
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Lipiec, 2023, 15:52 »
Witaj Sebastian: bzdury rozpowszechniasz!, jak wierzyć w inne komentarze jakie zamieszczasz, uważałem Ciebie na bardziej rozsądnego.
W czasie kiedy podróżowałem do W-wy (4x w tygodniu) porannym pociągiem (6.20) w przedziale spotykałem posłów udających się na Wilczą, więc taki komentarz cytuję z Twojego postu: '' ... czy ktokolwiek z was widział posła w pociągu albo w tramwaju?" , gdy lata się ''aeroplanem'', to takie stwierdzenia na Forum padają  >:D
Ja gdybym spotkał w pociągu posła to raczej bym nie wiedział chyba że na czole by miał napisane.
Chyba że byłby to poseł z wyższej półki czyli ten co ma parcie na szkło i na mównicę sejmową a takich jest 10%.
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec, 2023, 16:27 wysłana przez Reskator »


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: koryto - fajna rzecz
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Lipiec, 2023, 16:37 »
(mtg): szczerze powiem, w rodzinie mam byłego posła, który został również senatorem, wiele przeprowadziliśmy wspólnych rozmów.
Więc jestem doskonale zorientowany w temacie niż ktokolwiek na Forum  >:D 


Offline Reskator

Odp: koryto - fajna rzecz
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Lipiec, 2023, 17:47 »
(mtg): szczerze powiem, w rodzinie mam byłego posła, który został również senatorem, wiele przeprowadziliśmy wspólnych rozmów.
Więc jestem doskonale zorientowany w temacie niż ktokolwiek na Forum  >:D
I co Ci mówił o korycie w trakcie bycia posłem w myśl wątku na forum?