Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dzień dobry  (Przeczytany 2084 razy)

Offline Lidia

Dzień dobry
« dnia: 21 Kwiecień, 2023, 10:58 »
     Witam wszystkich uciekinierów w imieniu własnym oraz męża. Za wiele nie napisze, rozumiecie przecież. Nie lubimy słowa (odstępcy) to pogardliwa pełna nienawiści nazwa nadana przez przywódców korporacji świadków Jehowy.

     Forum czytamy od kilku lat, to skarbnica informacji, mąż nawet na zebraniu w tablecie czyta. Obudziliśmy się już dawno po skandalu australijskim zgwałconych dzieci. Czytaliśmy też o księgowym mafii z betel w Nadarzynie, napisali że go wykluczają bo mówi o (rzekomej) pedofilii w australii. Nie ma się co dziwić jeśli to mówią baranki-matołki jak tu ktoś napisał. Ale że zwrotu (RZEKOMEJ) uzywają funkcjonariusze z betel w Nadarzynie, to ja się bardzo wkurzyłam. We wszystkich krajach z premedytacją wypierają ten fakt funkcjonariusze, ale gdy są zapraszani do TV by rozmawiać o tym, to już nie. Temat oboje zgłębiliśmy dokładnie. Postanowiliśmy działać.

     Za bardzo rozpoznać nas w gronie braterstwa nie można bo jesteśmy okropnymi klakierami dla Ciała Kierowniczego i czesto w rozmowie mówimy Jehowa  :). Aha, obrabiamy dwa młode diamenciki, że internet to skarbnica wiedzy, trzeba czytac i porównywać, wyciagać wnioski.

     W następnym wpisie zaprosimy wszystkich do ogólnopolskiej akcji internetowej przeciw funkcjonariuszom świadkom Jehowy z betel w Nadarzynie. Szczegóły wkrótce.

     To tylko ja Wasza skromna siostra Lidia, pozdrawiam wraz z moim ukochanym :).

     
« Ostatnia zmiana: 21 Kwiecień, 2023, 11:07 wysłana przez Lidia »


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Kwiecień, 2023, 11:04 »
Witaj LIDIA:
Miło poznać   :) pisz, dyskutuj .... itd
Zasilili-łaś  Nasze szeregi przeciwko (Ww) - pozdrawiam


Offline Gremczak

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Kwiecień, 2023, 11:11 »
Powitać Lidia.
« Ostatnia zmiana: 21 Kwiecień, 2023, 11:13 wysłana przez Gremczak »


Offline Disorder

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Kwiecień, 2023, 15:34 »
     Czytaliśmy też o księgowym mafii z betel w Nadarzynie, napisali że go wykluczają bo mówi o (rzekomej) pedofilii w australii.
   

Witamy na forum.

O co chodzi z tym księgowym mafii, bo ja  chyba nie w temacie?


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Kwiecień, 2023, 15:45 »
Witam i Ja ;)

Witamy na forum.

O co chodzi z tym księgowym mafii, bo ja  chyba nie w temacie?
[/b][/size]
Najpewniej chodzi o jednego z naszych byłych forumowiczów, który był księgowym w JWorg. Odszedł z organizacji, a jego komitet był tutaj głośno komentowany. Z forum także odszedł z hukiem. Tak mi się kojarzy!!
« Ostatnia zmiana: 21 Kwiecień, 2023, 15:47 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Kwiecień, 2023, 16:52 »
Witaj wśród nas. Pisz, czytaj, pytaj, odpowiadaj (jak chcesz) i ogólnie baw się dobrze.
Pozdrowienia z kujawsko-pomorskiego.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline agent terenowy

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Kwiecień, 2023, 20:39 »
Ave Lidia. ;)
"Wszyscy, którymi kieruje duch Boży, naprawdę są synami Bożymi" (Rz 8:14 NŚ rew.)


Offline Lidia

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Kwiecień, 2023, 13:30 »
Dziekuję za miłe słowa  :)


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2166
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Maj, 2023, 19:14 »
     Witam wszystkich uciekinierów w imieniu własnym oraz męża.
   

Witaj.
Nie każdy tutaj to uciekinier, są też skazani na banicję.  ;)


Offline Lidia

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Listopad, 2023, 00:03 »
       Piszę w tym watku bo to mój i tutaj mnie administrator nie usunie, czasami napisałam nie tam gdzie trzeba i cmentarz.

       Jestem wysportowana, rozciagnieta, robie szpagat, biegam, rower a latem pływam w jeziorze. Ale ja nie o tym, to nie ważne.

       Kilka dni wstecz mąż zatroskany powiedział mi że teraz bardzo martwi się o mnie. Że lewacki sejm ściągnie do polski tych bandziorów z Afryki i będą burdy na ulicach, płonące samochody i sklepy, będą gwałcić kobiety przy ogólnej niemocy policjantów. Akurat byliśmy w naszym letnim domku nad jeziorem i mamy tam małą salę do ćwiczeń, czasami wpada do nas przyjaciel męża Sifu.

       Pokaż mi czy dasz radę, uderzaj z całej siły, jest wyższy o głowe. Mówie weź ochraniacz na głowę i na zęby bo ci ten śliczny uśmieszek uszkodzę. Był przekonany że dostanie cios pięścią w kaloryfer a ja mu zasunełam kopa w głowe i słysze ten jego śmieszny tekst że komar go kopnął, to dostał jeszcze raz kopa z drugiej strony. Troche go zamroczyło i wypadła mu ochrona na zęby. Potem mówi że za słabe mam ciosy, że ze zwykłymi bandziorami to sobie poradzę ale jak natrafię na silniejszego fizycznie i cięższego to on cie zabije. Musze pomysleć powiedział.

       Kupił mi nowego gnata Colt Anaconda 6 cala lufa i 2 wiadra kul. O tym chciałam napisać, chodzę teraz na strzelnicę sportową. A teraz proszę się nie śmiać, trafiam w tarcze ale tą obok. trener mówi że na początku wszystkie panie tak mają a potem to już jest dobrze. Ten gnat jak dla mnie ma za poteżne ładunki to wyrwirączka, po 30 strzałach mam dość, ale ćwicze dalej.

       

       

       

       


Offline Gremczak

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Listopad, 2023, 01:04 »
Ty to tak jak Ja.
Aktywność fizyczna.
Sport.
Przynajmniej to pożyteczniejsze od zebrań i głoszenia.
Tak trzymać.
Flagę zrobisz?


Offline Do

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Listopad, 2023, 08:30 »
Colt anaconda to nie najlepszy wybór na naukę strzelania.
Polecam glock 17 na pistolet a karabinek najlepiej jakiś ar 15 z nie za długą lufą 10cali powiedzmy


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Listopad, 2023, 10:21 »
Nie przejmowałbym się imigrusami, oni w wiekszości nie są bardziej agresywni niż lokalna ludność. Każdy chce jakoś przetrwać, tak po prostu, a nie gwałcić i mordować kogo popadnie. Oczywiście stres zwiazany w wędrowaniem po świecie i przeżyte traumy robią swoje więc co któryś imigrus ma kłopoty z psychiką. Jednakowóż żyjąc 20 lat w kraju pełnym przybłędów z całego świata w dużym mieście gdzie miejscowych jest już mniej niż 50% mogę policzyć na palcach jednej ręki wszystkie sytuacje w których czułem się zagrożony przemocą.
Nie mam gnata, tylko broń białą, miecze, tomahawki i sztylety ale nie chodzę z nimi bo nie ma potrzeby. Tylko kłopotu można sobie narobić.
nihilista


Offline Profesor Tutka

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Listopad, 2023, 10:34 »
Dobrze  że znowu odwiedziłas to forum Lidio.Brakowao mi Twoich bajek.Ignacy Krasicki gdyby  żył, na pewno byłby zachwycony tymi bajkami,tak jak ja.Oczywiście to moja mocno subiektywna ocena.Tak trzymaj Lidio.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Listopad, 2023, 10:59 »