Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dzień dobry  (Przeczytany 2183 razy)

Offline Profesor Tutka

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Listopad, 2023, 11:48 »
To co zrobiła siostra Lidia i jej Yeti(Miś)starczyłoby by obdzielić  dobrymi uczynkami Was wszystkich do drugiego pokolenia .W czasie kilkumiesięcznej obecności na tym nędznym forum ,siostra Lidia dokonała niewiarygodnych rzeczy(niewiarygodnych dla mnie,zwykłego cymbała który łyka wszystko, co Niewolnik napisze).
1. Jej Yeti(Miś) jako ŚJ potrafi podczas zebrań czytać na tablecie odstępcze strony,bez obawy że ktoś zajrzy mu przez ramię.
2.Tan sam Yeti(Miś) nakładzie po mordzie każdemu kto krzywo spojrzy się na siostrę Lidie.
3.Nasza sistra Lidia organizuje akcję "przelew dla zgwałconych dzieci"
4. Siostra Lidia i Yeti(Miś) razem piszą ksiązkę o pedofilii wśród ŚJ.
5.Za chwilę podejmuje akcję z plakatami.Rozwieszać,rozwieszać a jak nie, toś onuca JW.Org
6.Siostra Lidia razem z Yeti(Miś)podejmują akcję o której nie powiedzą ,bo to tajemnica ,a mógłby się dowiedzieć ktoś z JW,Org.
7.Kolejny pomysł siostry Lidi to "Oczyszczanie" Ona sprawdzi kto jest kto.
8.Dalej jest akcja klejenia plakatów po miasteczkach(Wy cymbały zwlekacie a Ona i jej Yeti(Miś,ten Miś od kiecki za 4200 pln)działają.
Mało tego. Sami zgłaszaja się na policję i przyjmują mandat.No kuźwa szacun.
9.Siostra Lidia pracuje zawodowo(tak napisała)a jej Yeti(Miś) robi jej niespodziankę  zabiera ją bez uzgodnienia nad morze.Spedza tam przez kilka dni ,nezapomniane chwile. Beda kleic plakaty przeciw JW.Org.
10.Siostra Lidia pisze listy ok. 100 z ulotkami do braci
11. Książka cały czas się pisze.
12. Wybudziła więcej osób przez kilka miesięcy(pozostając  sama w Organizacji)niż my wszyscy. Wystarczyło zagadać i pokazać.To proste.
13. Poza tym że YETI(Miś ) jak wiemy ,potrafi dac w mordę, to i sistra Lidia nie jest od tego. Ma jeszcze wiadro amunicji oraz spluwę.

Bądz jak siostra Lidia i jej Yeti(Miś).A Ty Cymbale co zrobiłes przez te kilka miesięcy?

Nie wiem co mam pisać ,to tylko materiały z Jej postów.
Łykam propagandę JW.Org .Jeszcze to mam łykać?


Offline donadams

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Listopad, 2023, 12:34 »
Myślę, że pominąłeś jeszcze wiele chwalebnych czynów siostry Lidii i Misia (Yeti, tego od kiecki za 4200pln). Siostra Lidia i Yeti (Miś) mają nam jeszcze wiele do powiedzenia ale teraz nie moglibyśmy tego znieść.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline debata

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Listopad, 2023, 15:01 »
Siostro Lidio!
Nie zrażaj się, to twój temat, więc pisz co Ci na wątrobie leży.


Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Listopad, 2023, 16:23 »
To co zrobiła siostra Lidia i jej Yeti(Miś)starczyłoby by obdzielić  dobrymi uczynkami Was wszystkich do drugiego pokolenia .W czasie kilkumiesięcznej obecności na tym nędznym forum ,siostra Lidia dokonała niewiarygodnych rzeczy(niewiarygodnych dla mnie,zwykłego cymbała który łyka wszystko, co Niewolnik napisze).
1. Jej Yeti(Miś) jako ŚJ potrafi podczas zebrań czytać na tablecie odstępcze strony,bez obawy że ktoś zajrzy mu przez ramię.
2.Tan sam Yeti(Miś) nakładzie po mordzie każdemu kto krzywo spojrzy się na siostrę Lidie.
3.Nasza sistra Lidia organizuje akcję "przelew dla zgwałconych dzieci"
4. Siostra Lidia i Yeti(Miś) razem piszą ksiązkę o pedofilii wśród ŚJ.
5.Za chwilę podejmuje akcję z plakatami.Rozwieszać,rozwieszać a jak nie, toś onuca JW.Org
6.Siostra Lidia razem z Yeti(Miś)podejmują akcję o której nie powiedzą ,bo to tajemnica ,a mógłby się dowiedzieć ktoś z JW,Org.
7.Kolejny pomysł siostry Lidi to "Oczyszczanie" Ona sprawdzi kto jest kto.
8.Dalej jest akcja klejenia plakatów po miasteczkach(Wy cymbały zwlekacie a Ona i jej Yeti(Miś,ten Miś od kiecki za 4200 pln)działają.
Mało tego. Sami zgłaszaja się na policję i przyjmują mandat.No kuźwa szacun.
9.Siostra Lidia pracuje zawodowo(tak napisała)a jej Yeti(Miś) robi jej niespodziankę  zabiera ją bez uzgodnienia nad morze.Spedza tam przez kilka dni ,nezapomniane chwile. Beda kleic plakaty przeciw JW.Org.
10.Siostra Lidia pisze listy ok. 100 z ulotkami do braci
11. Książka cały czas się pisze.
12. Wybudziła więcej osób przez kilka miesięcy(pozostając  sama w Organizacji)niż my wszyscy. Wystarczyło zagadać i pokazać.To proste.
13. Poza tym że YETI(Miś ) jak wiemy ,potrafi dac w mordę, to i sistra Lidia nie jest od tego. Ma jeszcze wiadro amunicji oraz spluwę.

Bądz jak siostra Lidia i jej Yeti(Miś).A Ty Cymbale co zrobiłes przez te kilka miesięcy?

Nie wiem co mam pisać ,to tylko materiały z Jej postów.
Łykam propagandę JW.Org .Jeszcze to mam łykać?

14. Siostra Lidia i jej Miś obrabiają dwa młode diamenciki. A Wy kogo obrabiacie nieroby?

Ps. W moim mieście, na ul. Gliwickiej jest znany na całym Śląsku oraz ceniony Szpital leczący.... no wiecie co leczący  ;)  Szykować miejsce?  8-)


Offline Storczyk

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Listopad, 2023, 17:57 »
Mnie już nic nie zdzwi, wierzę, że to co opisuję to prawda.
Może ma wolny zawód , może nie ma dzieci to stać ich na więcej (kieckę za 4200) i więcej czasu ma z tego tytułu, może nie gotuje albo jest bardzo zorganizowana, może tak po partnersku dzielą się po równo obowiązkami, co za tym idzie, mają na wszystko czas.
Wydaje mi się osobą bardzo wylewną i otwartą.
Raczej nie jest bajkopisarką. :)


« Ostatnia zmiana: 21 Listopad, 2023, 18:00 wysłana przez Storczyk »


Offline Gremczak

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #20 dnia: 21 Listopad, 2023, 21:20 »
Ja tam nie dziwie się Lidii.
Jak ktoś chce to znajdzie.
Szczególnie jak ma jakieś hobby.
Jeśli chodzi o kasę co to jest dzisiaj tyś. czy dwa tyś zł.
Ja na moje hobby też wydaję ok. 2 tyś. miesięcznie.
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad, 2023, 21:26 wysłana przez Gremczak »


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Listopad, 2023, 21:29 »
       Piszę w tym watku bo to mój i tutaj mnie administrator nie usunie, czasami napisałam nie tam gdzie trzeba i cmentarz.   
Tylko tak Ci się wydaje.
       Jestem wysportowana, rozciagnieta, robie szpagat, biegam, rower a latem pływam w jeziorze. 
A kogo to obchodzi, czy Ty jesteś jak Pamela Anderson ze Słonecznego Patrolu, czy jesteś osobą ze znaczną nadwagą. Tu nikogo to nie obchodzi, a jak chcesz promować swoje ciało, to są inne grupy w internecie do tej autoreklamy.
       Kilka dni wstecz mąż zatroskany powiedział mi że teraz bardzo martwi się o mnie. Że lewacki sejm ściągnie do polski tych bandziorów z Afryki i będą burdy na ulicach, płonące samochody i sklepy, będą gwałcić kobiety przy ogólnej niemocy policjantów. Akurat byliśmy w naszym letnim domku nad jeziorem i mamy tam małą salę do ćwiczeń, czasami wpada do nas przyjaciel męża Sifu   
A co kogo obchodzi co myśli Twój mąż. Co robisz w swoim letnim domku nad jeziorem.


       Kupił mi nowego gnata Colt Anaconda 6 cala lufa i 2 wiadra kul. O tym chciałam napisać, chodzę teraz na strzelnicę sportową. A teraz proszę się nie śmiać, trafiam w tarcze ale tą obok. trener mówi że na początku wszystkie panie tak mają a potem to już jest dobrze. Ten gnat jak dla mnie ma za poteżne ładunki to wyrwirączka, po 30 strzałach mam dość, ale ćwicze dalej.
Teraz widzę. Troll. Out. Koniec Twojej kariery na tym forum. A w razie fochów na moją decyzję... Reg. 1:19.

Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline donadams

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Listopad, 2023, 07:31 »
To jest troll. Ktoś stworzył sobie jakąś personę, którą robi bardzo wysublimowane żarty. W ogóle bym się nie zdziwił, gdyby ta osoba była na forum obecna pod innym nickiem, z którego pisze "normalne" rzeczy.

Nie wiem czy forum daje takie narzędzia do połączenia ze sobą różnych kont ale zastanowiłbym się nad sprawdzeniem tego, bo mam silne przeczucie, że "żartowniś" jest wśród nas.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Do

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #23 dnia: 22 Listopad, 2023, 09:00 »
Może to osoba chora psychicznie z rozdwojeniem jaźni


Offline Gremczak

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #24 dnia: 22 Listopad, 2023, 09:31 »
Jacy wyście podejrzliwi.
Ja też prowadzę 4 fora nie mam takich problemów.


Offline Profesor Tutka

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #25 dnia: 22 Listopad, 2023, 13:04 »
Nie masz?


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #26 dnia: 22 Listopad, 2023, 14:30 »

Ja na moje hobby też wydaję ok. 2 tyś. miesięcznie.

to wciąż mniej niż Anthony Morris  :P


Offline Gremczak

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #27 dnia: 22 Listopad, 2023, 14:57 »
Tylko moje hobby rozwija, jego odwrotnie.


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #28 dnia: 22 Listopad, 2023, 22:27 »
Dlaczego uważasz, że on teraz mniej pije?


Offline Reskator

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #29 dnia: 23 Listopad, 2023, 15:01 »
Ta Lidia to nie kto inny jak Angelina Jolie a ściślej Lara Croft.
Kopie w głowę,strzela z gnata o szpagacie nie wspomnę.
« Ostatnia zmiana: 23 Listopad, 2023, 15:04 wysłana przez Reskator »