Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Plan bezpieczeństwa Sali Królestwa  (Przeczytany 2492 razy)

Offline Światus

Plan bezpieczeństwa Sali Królestwa
« dnia: 05 Kwiecień, 2023, 19:26 »
Przed chwilą otrzymałem cieplutki Plan Bezpieczeństwa wspomniany w kwietniowym liście.
Są ciekawe fragmenty. I aż 4 strony do czytania.
Miłej lektury.
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline Gremczak

Odp: Plan bezpieczeństwa Sali Królestwa
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Kwiecień, 2023, 20:55 »
Tak mnie zastanawia,czyżby jehowa przestał ochraniać miejsce gdzie jego lud go wychwala?
Przecież w modlitwach proszą go o to.


Offline PoProstuJa

Odp: Plan bezpieczeństwa Sali Królestwa
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Kwiecień, 2023, 20:59 »
Przed chwilą otrzymałem cieplutki Plan Bezpieczeństwa wspomniany w kwietniowym liście.
Są ciekawe fragmenty. I aż 4 strony do czytania.
Miłej lektury.

Światus - skąd Ty masz te wszystkie wtyki w organizacji, że serwujesz takie świeżutkie dokumenty?!  ;D
Jeszcze się okaże, że pracujesz w Betel, a wszystkim wciskasz ściemę, że jesteś tylko "światusem"!  ;D


Offline Gostek

Odp: Plan bezpieczeństwa Sali Królestwa
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Kwiecień, 2023, 21:03 »
Tak mnie zastanawia,czyżby jehowa przestał ochraniać miejsce gdzie jego lud go wychwala?
Przecież w modlitwach proszą go o to.


Dokładnie, bo często w modlitwie rozpoczynającej zabrania bracia prosili, żeby Jehowa otoczył ochroną to miejsce zebrań bądź też, proszono by to miejsce otoczył swymi aniołami...


Offline Światus

Odp: Plan bezpieczeństwa Sali Królestwa
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Kwiecień, 2023, 21:12 »
Światus - skąd Ty masz te wszystkie wtyki w organizacji, że serwujesz takie świeżutkie dokumenty?!  ;D
Jeszcze się okaże, że pracujesz w Betel, a wszystkim wciskasz ściemę, że jesteś tylko "światusem"!  ;D

Oj PoProstuJa, takie "tajne" informacje może mieć każdy starszy. Nawet z Lublina...  ;D
Nie pracuję w Betel, tylko się tam lenię  :))
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline PoProstuJa

Odp: Plan bezpieczeństwa Sali Królestwa
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Kwiecień, 2023, 21:43 »
Oj PoProstuJa, takie "tajne" informacje może mieć każdy starszy. Nawet z Lublina...  ;D
Nie pracuję w Betel, tylko się tam lenię  :))

Czyli wydało się, że jesteś leniwym starszym z Lublina! Piszesz na forum, a głosić nie ma komu!  ;D


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Plan bezpieczeństwa Sali Królestwa
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Kwiecień, 2023, 21:48 »
Po strzelaninie w Hamburgu poleciało braciom po nogawkach kiedy się zorientowali że konsekwencje dziesięcioleci ukrywania pedofilii i stosowania terroru psychicznego wobec swoich ofiar powracają do świętej organizacji bożej aby ugryźć ją w dupę. Fajnie było marzyć jak będzie się niewiernych palić jak zapałki albo rozstrzeliwać z łuków razem z aniołami pędząc z niebios na białych koniach, co? No to teraz trzeba się ryglować w salach i odprawiać strażnicowe farmazony siedząc w zamkniętej na klucz sali kurestwa. Tylko co to da kiedy przyjdzie kolejny zamachowiec z bronią i zacznie strzelać?
nihilista


Offline Gremczak

Odp: Plan bezpieczeństwa Sali Królestwa
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Kwiecień, 2023, 22:43 »
Tylko co to da kiedy przyjdzie kolejny zamachowiec z bronią i zacznie strzelać?
Przypomniał mi się kawał o broni,która była na bita.

Wchodzi facet z kobietą do tramwaju, patrzy wszystkie miejsca zajęte.
Zwraca się do pasażerów.
Wszyscy wstać.
Jestem z nabitą Bronią.
Gdy to uczynili on do kobiety.
Bronia usiać sobie.


Oj PoProstuJa, takie "tajne" informacje może mieć każdy starszy. Nawet z Lublina...  ;D
Nie pracuję w Betel, tylko się tam lenię  :))
To rzut beretem ode mnie.
« Ostatnia zmiana: 05 Kwiecień, 2023, 22:52 wysłana przez Gremczak »


Offline Siedemtwarzy

Odp: Plan bezpieczeństwa Sali Królestwa
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Kwiecień, 2023, 22:52 »
Paranoji jw ciag dalszy...


Offline Warszawa wschodnia

Odp: Plan bezpieczeństwa Sali Królestwa
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Kwiecień, 2023, 23:06 »
"Mogą uderzyć go jakimś przedmiotem". Jak dla mnie to nowe światło.
Dobrze ze dalej porządkowym nie wolno wnosić broni. Fajnie ze z tego wniosek ze mogą mieć broń np. W domu


Offline Światus

Odp: Plan bezpieczeństwa Sali Królestwa
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Kwiecień, 2023, 11:07 »
Paranoi jw ciąg dalszy...

Dokładnie o tym samym pomyślałem.
To dalsze budowanie poczucia zagrożenia.

Niedawno słyszałem rozmowę dwóch głosicieli.
Jeden z nich powiedział, że podczas Spisu Powszechnego podał, zgodnie z prawdą, swoje wyznanie - Świadek Jehowy.
Na co drugi z przerażeniem:
- Dlaczego to zrobiłeś!? Znajdą cię, będą torturować i mnie wydasz!
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline Siedemtwarzy

Odp: Plan bezpieczeństwa Sali Królestwa
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Kwiecień, 2023, 11:21 »
Światus, to jest paranoja budowana na potrzeby CK. Tak na zdrowy rozum, to jeżeli chcielibyśmy osiągnąć jakiś efekt, w razie zagrożenia, to warto by przeszkolić na tą okoliczność całe zbory. Gdzie są wyjścia ewakuacyjne, jak zachowac się gdy wtargnie ktoś uzbrojony etc. Poprostu zrobić ćwiczenia. Daloby to jakiś efekt.

Kiedyś zaproponowalem, aby kazdy obwód podczas spotkania na sali zgromadzeń raz na 3 lata zrobił pozorowaną ewakuację, tak aby każdy miał chociaż zielone pojecie gdzie są wyjscia ewakuacyjne, zwłaszcza, ze ludzie zazwyczaj zawsze wybierają te same miejsca.  Odpowiedzi  kreciły się wokół, ze to osłabiłoby wiarę braci, że Jehowa nad tym nie czuwa...
I w takim duchu jest ten list. Pierdu pierdu, a konkretnych zmian nie ma...


Offline PoProstuJa

Odp: Plan bezpieczeństwa Sali Królestwa
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Kwiecień, 2023, 12:30 »
Niedawno słyszałem rozmowę dwóch głosicieli.
Jeden z nich powiedział, że podczas Spisu Powszechnego podał, zgodnie z prawdą, swoje wyznanie - Świadek Jehowy.
Na co drugi z przerażeniem:
- Dlaczego to zrobiłeś!? Znajdą cię, będą torturować i mnie wydasz!

Światusie... czyż nie słyszałeś, że Świadkowie będą prześladowani ze względu na swą prawość?!

Są tak pełni wiary, że Bóg im wtedy pomoże, że na wszelki wypadek wprowadzają procedury bezpieczeństwa na Salach i kręcą filmy na Zgromadzenia zachęcające do robienia sobie bunkrów w piwnicach!


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Plan bezpieczeństwa Sali Królestwa
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Kwiecień, 2023, 13:47 »
Światusie... czyż nie słyszałeś, że Świadkowie będą prześladowani ze względu na swą prawość?!

Są tak pełni wiary, że Bóg im wtedy pomoże, że na wszelki wypadek wprowadzają procedury bezpieczeństwa na Salach i kręcą filmy na Zgromadzenia zachęcające do robienia sobie bunkrów w piwnicach!
podkreślenie osobiście dodałem
(mtg): Mają pomoc, opiekę od Jehowy na 100%- jak w Hamburgu  >:D
Pamiętam robili przed zgromadzeniem szkolenie strażaków a w rzeczywistości był tylko jeden i wygłaszał prewencję bezpieczeństwa -wszystkich, to nudziło: wiercili się, ziewali, przeglądali komórkę a nie jedni wychodzili     
« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień, 2023, 14:13 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline skywalker

Odp: Plan bezpieczeństwa Sali Królestwa
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Kwiecień, 2023, 07:36 »
Uderzyć tępym przedmiotem ?

To może rzucić w napastnika jakimś starszym ? W ostateczności kimkolwiek z obecnych ?
"Poznacie prawdę , a prawda Was wyswobodzi"... Prawdę poznałem - czas się wyswobodzić...