Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 4 kwietnia 2023 r - Pamiątka Śmierci Chrystusa  (Przeczytany 3500 razy)

Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: 4 kwietnia 2023 r - Pamiątka Śmierci Chrystusa
« Odpowiedź #30 dnia: 04 Kwiecień, 2023, 19:12 »
w dzisiejszych czasach "latające talerze" kojarzą się z UFO :)

a rycina kojarzy się z głową i trąbą słonia :)
(mtg): KULT SŁONIA istnieje w Afryce i nie tylko ... a nawet jeżeli można tak zinterpretować cytuję z postu: '...a rycina kojarzy się z głową i trąbą słonia...', to żadne stwierdzenie pod słońcem nie sugeruje pamiątki (Ww).
Jednak punt widzenia zależy od punktu siedzenia
Podprogowo co może ta rycina przedstawiać, innego?, ale - co odważni wypowiedzą się jeżeli nie traktują jako tabu ''kutasinka''  >:D >:D >:D
« Ostatnia zmiana: 04 Kwiecień, 2023, 19:35 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: 4 kwietnia 2023 r - Pamiątka Śmierci Chrystusa
« Odpowiedź #31 dnia: 04 Kwiecień, 2023, 21:39 »
Byłem.
Wykład przedstawiony bardzo dobrze przez najlepszego mówcę w zborze. Nie wiem o czym mówił bo planowałem w głowie jutrzejszą pracę  :P
Ciepło przywitało mnie dwóch starszych i bodajże troje czy czworo braci z którymi nigdy nie miałem żadnych relacji. Dziwne  8-)
Może wrócę?  ^-^
Frekwencja na oko jak co roku. Pojedyncze wolne miejsca.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: 4 kwietnia 2023 r - Pamiątka Śmierci Chrystusa
« Odpowiedź #32 dnia: 04 Kwiecień, 2023, 22:33 »
Byłem. Już na oko 8 raz od czasu wybudzenia. Wyjątkowo się czułem tym razem, po prostu wyjątkowo współczułem tym zestresowanym zmanipulowanym ludziom odprawiającym całą tą szopkę.
Kolejne spostrzeżenie to bardzo mocna zrobiła się ekipa niewierzących a praktykujących z którymi wymieniałem uśmiechy.



Offline Jaśniejący

Odp: 4 kwietnia 2023 r - Pamiątka Śmierci Chrystusa
« Odpowiedź #33 dnia: 05 Kwiecień, 2023, 10:25 »
Byłem, ludu tyle samo co co roku. UWAGA wielkie wydarzenie był "namaszczony" i spożywał  >:D


Offline Gostek

Odp: 4 kwietnia 2023 r - Pamiątka Śmierci Chrystusa
« Odpowiedź #34 dnia: 05 Kwiecień, 2023, 10:46 »
Byłem, ludu tyle samo co co roku. UWAGA wielkie wydarzenie był "namaszczony" i spożywał  >:D

Kto taki....? 🤔


Offline Siedemtwarzy

Odp: 4 kwietnia 2023 r - Pamiątka Śmierci Chrystusa
« Odpowiedź #35 dnia: 05 Kwiecień, 2023, 11:01 »
Jaśniejący, tylko nie mów  ze w Sulejówku? Bo tam się objawił nowy spożywający, niespelna 40 letni facet...


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: 4 kwietnia 2023 r - Pamiątka Śmierci Chrystusa
« Odpowiedź #36 dnia: 05 Kwiecień, 2023, 11:17 »
Kolejne spostrzeżenie to bardzo mocna zrobiła się ekipa niewierzących a praktykujących z którymi wymieniałem uśmiechy.

Skąd wiesz? Poznałeś po uśmiechu, czy wcześniej rozmawiałeś z tymi osobami??
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Jaśniejący

Odp: 4 kwietnia 2023 r - Pamiątka Śmierci Chrystusa
« Odpowiedź #37 dnia: 05 Kwiecień, 2023, 12:15 »
Jaśniejący, tylko nie mów  ze w Sulejówku? Bo tam się objawił nowy spożywający, niespelna 40 letni facet...

Nie, Prowadzący wykład spożywał :P taka bogata uczta duchowa
« Ostatnia zmiana: 05 Kwiecień, 2023, 12:17 wysłana przez Jaśniejący »


Offline Gremczak

Odp: 4 kwietnia 2023 r - Pamiątka Śmierci Chrystusa
« Odpowiedź #38 dnia: 05 Kwiecień, 2023, 14:28 »
Dla spożywającego to też uczta cielesna.
Dla tych co nie jedli to tylko duchowa.


Offline Sinéad

Odp: 4 kwietnia 2023 r - Pamiątka Śmierci Chrystusa
« Odpowiedź #39 dnia: 06 Kwiecień, 2023, 05:17 »
Skąd wiesz? Poznałeś po uśmiechu, czy wcześniej rozmawiałeś z tymi osobami??

Dołączam do tego pytania
Bardzo jestem ciekawa jak idzie rozpoznać takie osoby
2018 - p.i.m.o.


Offline Gostek

Odp: 4 kwietnia 2023 r - Pamiątka Śmierci Chrystusa
« Odpowiedź #40 dnia: 06 Kwiecień, 2023, 08:55 »
W zborze, do którego uczęszczałem też była osoba spożywająca emblematy. Była to młoda kobieta.


Offline Reskator

Odp: 4 kwietnia 2023 r - Pamiątka Śmierci Chrystusa
« Odpowiedź #41 dnia: 06 Kwiecień, 2023, 09:35 »
W zborze, do którego uczęszczałem też była osoba spożywająca emblematy. Była to młoda kobieta.
U mnie starsza kobieta chciała spożywać to dostała po łapach od siostry pionierki stałej siedzącej obok która wyrwała jej z rąk talerzyk a póżniej kielich-biedna myślała że może spożywać jak brat zachęcał z mównicy.
 


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: 4 kwietnia 2023 r - Pamiątka Śmierci Chrystusa
« Odpowiedź #42 dnia: 06 Kwiecień, 2023, 23:45 »
Skąd wiesz? Poznałeś po uśmiechu, czy wcześniej rozmawiałeś z tymi osobami??
Rozmawiałem w tym roku, świeżo wybudzeni ale gorliwie studiują materiały odstępcze, robią piękne postępy. Poradziłem im żeby palili głupa i nie pisali listów pochopnie na gorącą, o wiele lepiej niech sieją ferment wewnątrz.
Ponadto spotkałem jegomościa który na mieście chodził z papieroskiem wprawdzie wieczorkiem ale wychodzi na to że ma wyrąbane czy go złapią a może wręcz tego oczekuje, ale nie złapali to sobie przychodzi jako ziomeczek.
Generalnie na pamiątce zaobserwowałem też młodych nastolatków nieochrzczonych a zaraz będą mieć po 20 lat, widać że nie łykli bajeczek w 3 pokoleniowej rodzinie  😀


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: 4 kwietnia 2023 r - Pamiątka Śmierci Chrystusa
« Odpowiedź #43 dnia: 07 Kwiecień, 2023, 07:13 »
Rozmawiałem w tym roku, świeżo wybudzeni ale gorliwie studiują materiały odstępcze, robią piękne postępy. Poradziłem im żeby palili głupa i nie pisali listów pochopnie na gorącą, o wiele lepiej niech sieją ferment wewnątrz.
Ponadto spotkałem jegomościa który na mieście chodził z papieroskiem wprawdzie wieczorkiem ale wychodzi na to że ma wyrąbane czy go złapią a może wręcz tego oczekuje, ale nie złapali to sobie przychodzi jako ziomeczek.
Generalnie na pamiątce zaobserwowałem też młodych nastolatków nieochrzczonych a zaraz będą mieć po 20 lat, widać że nie łykli bajeczek w 3 pokoleniowej rodzinie  😀
[/b][/size]
Z punktu widzenia upływającego czasu, szkoda życia na tkwienie w organizacji. Nawet jeżeli te osoby chcą zagrać rolę kreta, trzeba będzie się poświęcić. Poświecić swój cenny czas. Jeżeli ktoś nie ma rodziny, bliskich i nie jest uzależniony od organizacji to ja bym się autował. Zresztą to zrobiłem. Czego mi brakuje, to że jestem formalnie w organizacji. Z upływem czasu nie mam parcia, by iść na SK i załatwić sprawę do końca. Jeszcze parę lat temu, gdy uświadomiłem sobie, że zwyczajnie zostałem oszukany, to chciałem konfrontacji, aby wygarnąć starszym, co o tym wszystkim myślę. Ale dziś, gdy żyje swoim życiem już mi na tym nie zależy.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline skywalker

Odp: 4 kwietnia 2023 r - Pamiątka Śmierci Chrystusa
« Odpowiedź #44 dnia: 07 Kwiecień, 2023, 07:49 »

Z punktu widzenia upływającego czasu, szkoda życia na tkwienie w organizacji. Nawet jeżeli te osoby chcą zagrać rolę kreta, trzeba będzie się poświęcić. Poświecić swój cenny czas. Jeżeli ktoś nie ma rodziny, bliskich i nie jest uzależniony od organizacji to ja bym się autował. Zresztą to zrobiłem. Czego mi brakuje, to że jestem formalnie w organizacji. Z upływem czasu nie mam parcia, by iść na SK i załatwić sprawę do końca. Jeszcze parę lat temu, gdy uświadomiłem sobie, że zwyczajnie zostałem oszukany, to chciałem konfrontacji, aby wygarnąć starszym, co o tym wszystkim myślę. Ale dziś, gdy żyje swoim życiem już mi na tym nie zależy.
Ja na uroczystość latającego talerzyka i kieliszka nie chodzę już od kilku lat. Pierwszy raz był dziwny, w sumie co roku od ponad 25 lat chodziłem, niejednokrotnie miałem wykład na pamiątce. Ale teraz mam wywalone totalnie.
Co do formalnego odejścia - ja tez formalnie chyba tam jestem. Piszę chyba, bo jw.orgowi traktują mnie jak powietrze - z wzajemnością :)

Nie zamierzam się do kogokolwiek zgłaszać, że chcę odejść itp. Jak chcą - niech mnie sami wywalą. Pomagam im w tym jak mogę. W tym roku chyba zamontuję kapliczkę na podwórku, bo coś straszni nie kwapią się żeby mi zrobić komitet, na który się nie wybieram. Mam na nich wywalone w cyc - i tego życzę wszystkim zebranym. :)
"Poznacie prawdę , a prawda Was wyswobodzi"... Prawdę poznałem - czas się wyswobodzić...