Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK  (Przeczytany 8590 razy)

Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #90 dnia: 26 Luty, 2023, 20:47 »
Mój znajomy cytuje „ No i widzisz nie ma raz zbawiony na zawsze zbawiony „. Także tego ……
[/b][/size]
Jak poznawałem prawdę, to u mnie mówiono: kto wytrwa do końca ten będzie zbawiony. Te słowa miały dotyczyć wszystkich funkcyjnych, nawet tych z CK. No i proszę, a odstępcy piszą, że CK są ponad prawem boskim >:D ;D 
Ps: Ja też chciałbym spróbować whisky za 1000 dol za butelkę. Wie ktoś jak taki trunek smakuje?? ???
« Ostatnia zmiana: 26 Luty, 2023, 20:48 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline zawsze letni

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #91 dnia: 26 Luty, 2023, 20:59 »

Jak poznawałem prawdę, to u mnie mówiono: kto wytrwa do końca ten będzie zbawiony. Te słowa miały dotyczyć wszystkich funkcyjnych, nawet tych z CK.
Ciekawe co z nim dalej   wg ich ortodoksyjnej doktryny
He 6: 4-6         4 Jest bowiem niemożliwe — jeśli chodzi o tych, którzy raz na zawsze zostali oświeceni+ i którzy zakosztowali wspaniałomyślnego daru niebiańskiego,+ i stali się uczestnikami ducha świętego,+ 5 i zakosztowali+ wybornego słowa Bożego oraz mocy nadchodzącego systemu rzeczy,+ 6 a jednak odpadli+ — żeby ich znowu ożywić do skruchy,+ gdyż oni sami dla siebie na nowo zawieszają Syna Bożego na palu i wystawiają Go na publiczną hańbę
Wolę mieć pytania, na które nie mogę odpowiedzieć, niż odpowiedzi, na które nie mogę zadawać pytań! /exjwcriticalthinkers/


Offline Turbulent_Business

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #92 dnia: 26 Luty, 2023, 21:17 »

Jak poznawałem prawdę

Prawdę:):)
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Sebastian

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #93 dnia: 26 Luty, 2023, 21:29 »
Wie ktoś jak taki trunek smakuje?? ???
smakuje spoko ale i tak łeb napierdala gdy przesadzisz
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Estera

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #94 dnia: 26 Luty, 2023, 21:53 »
Prawdę:):)
   ;D ;D ;D
   Tak się mówiło.
   Dopóki się nie okazało, że ta prawda okazała się kłamstwem.

   Ktoś ma może screena tej wiadomości po polsku?
   Jest mi pilnie potrzebny.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Sinéad

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #95 dnia: 26 Luty, 2023, 22:04 »
Niestety zdążyłam złapać tylko po angielsku
2018 - p.i.m.o.


Offline Panter

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #96 dnia: 26 Luty, 2023, 22:47 »
   ;D ;D ;D
   Tak się mówiło.
   Dopóki się nie okazało, że ta prawda okazała się kłamstwem.

   Ktoś ma może screena tej wiadomości po polsku?
   Jest mi pilnie potrzebny.

Ja mam taki


Offline Estera

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #97 dnia: 26 Luty, 2023, 22:49 »
   Panter  :)
   Wielkie dzięki.
   Taki mi wystarczy.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline BetMan

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #98 dnia: 27 Luty, 2023, 11:40 »
Komitet Centralny w Warwick łapie się jak tonący brzytwy...
Marzy mi się jak Anthony, oczywiście przy dobry trunku opowie co dzieje się na tych ich spotkaniach, czy naprawdę rozprawiają zgodnie z duchem świętym, czy może już wiedzą że upadną za jakiś czas i zostało już tylko mydlić oczy owieczką i strzyc aż miło, bo Armageddon dla nich tuż, tuż!


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #99 dnia: 27 Luty, 2023, 12:09 »
Ciekawe co z nim dalej   wg ich ortodoksyjnej doktryny
He 6: 4-6         4 Jest bowiem niemożliwe — jeśli chodzi o tych, którzy raz na zawsze zostali oświeceni+ i którzy zakosztowali wspaniałomyślnego daru niebiańskiego,+ i stali się uczestnikami ducha świętego,+ 5 i zakosztowali+ wybornego słowa Bożego oraz mocy nadchodzącego systemu rzeczy,+ 6 a jednak odpadli+ — żeby ich znowu ożywić do skruchy,+ gdyż oni sami dla siebie na nowo zawieszają Syna Bożego na palu i wystawiają Go na publiczną hańbę
[/b][/size]
No właśnie padły już pytania: czy utracił nadzieję niebiańską, czy go wykluczyli, czy tylko zdymisjonowali ???

smakuje spoko ale i tak łeb napierdala gdy przesadzisz
[/b]

Mnie i tak głowa boli bez alkoholu, więc bez różnicy, a za 1000 dol za butelkę to mogę się pomęczyć >:D

„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Gostek

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #100 dnia: 27 Luty, 2023, 12:40 »
Teraz jest cisza w eterze. Jednak to, że najpierw ogłoszenie zostało na oficjalnej stronie opublikowane a następnie zdjęte  będzie miało odwrotny skutek od zamierzonego. Jest to strzał we własne kolano. Bo co u niektórych, tych do, których ta informacja dotarła, może wywołać  konsternację i wymusić zastanowienie się nad postępowaniem w tej sprawie CK.
Zobaczymy jak się sprawa dalej rozwinie.? 😏Chociaż osobiście wątpię, żeby ogłoszenie ponownie powróciło w miejsce, gdzie było wcześniej.. Będą pewnie chcieli powoli całą tę sprawę zamieść pod dywan. 🤓


Offline Sebastian

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #101 dnia: 27 Luty, 2023, 12:56 »
forma usuniętego ogłoszenia jest dziwna.
pisano już że ogłoszenie sformułowano lakonicznie, pisano że tylko po angielsku, pisano że użyto słowa brat ale nie wspomniano o "powierzeniu innych zadań" Antoniemu itd. itp.
ale ja chcę zwrócić uwagę na coś jeszcze
na jw.org wcale NIE ogłoszono "że Antek nie jest członkiem Ciała Kierowniczego"!
na jw.org "ogłoszono że w siedzibie głównej ogłoszono" (że Antek nie jest członkiem Ciała Kierowniczego)
podkreślam, że było to "ogłoszenie na temat ogłoszenia" a nie ogłoszenie na temat Antka

jak myślicie czemu może służyć taka asekurancka forma sformułowania tego ogłoszenia?!
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline donadams

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #102 dnia: 27 Luty, 2023, 13:08 »
Taka forma służy prawdopodobnie temu, żeby nie wskazywać z jaką datą przestał pełnić te funkcję. Tym samym poinformowano nas, od kiedy wiadomo publicznie, że nie jest już w CK, ale nie wiemy od kiedy nie jest w CK.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline janeczek

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #103 dnia: 27 Luty, 2023, 18:44 »
Racja co pisze donadams to ma znaczenie doktrynalne ale i prawne, pośpiech  czy mus Antoni może przegiął i stąd tak chaotycznie wygląda.
Dla nich to obciach do potęgi, pamiętam jak NO w grudniu w modlitwie dziękował braciom z CK za pokarm.
2 starszych po ty też służalczo wspominało ale czuć było że składnia słaba nowe, a jak wiemy stary pies słabo się uczy nowych sztuczek.
W niedziele miał wykład te od jehowy i CK dziękowania, czekałem na zakończenie powie czy nie podczas modlitwy o CK i nic stary tekst.
Po zebranku na zoom chwila ploteczek brat musiał być chory, problemy rodzinne synowie ale czuć było że niewiadomo co powiedzieć.
Teraz z orga strony chwalili się do niedawna mordkami z CK, a teraz tylko cienia jak w filmikach na szkole teraz zwanej punktami ćwiczebnymi.
I tylko 7 mordek w cieniach a 9 być powinno jakby przed tą 2 nowo wyświęconych na CK, pośpiech czy co jakby sami nie wiedzieli 1 czy 2 nowych wyświęcą.
I inny kolor czcionki przy nowych biały, normalnie to nie wygląda.

https://www.jw.org/pl/%C5%9Bwiadkowie-jehowy/faq/cialo-kierownicze-pomocnicy/?fbclid=IwAR2FnweIa_D_fhVgKUx5uNcUebVTt8BFvGipSi8YX1c-emkxwwO-FXH9-OY
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #104 dnia: 27 Luty, 2023, 20:44 »
Mrocznie wygląda ten obrazek z niewidocznymi twarzami. Organizacja boża na własnej stronie internetowej robi wrażenie jakby miała coś do ukrycia (jak zresztą właśnie jest).
nihilista