Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK  (Przeczytany 8580 razy)

Offline Storczyk

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #60 dnia: 25 Luty, 2023, 07:28 »
   Tak mi przyszło na myśl.
   Dopisuje się nowy rozdział do historii dla świadków Jehowy.
   Prawie, że jak nowe otwierające się zwoje na wzór tych z księgi Obawienia.
   Odkrywane po każdej archanielskiej trąbie.
   

   Anthony Morris (Zdetronizowany w USA w Warwick Biurze Głównym ŚJ 22.02.2023 r., Alkoholizm)

 
Mało prawdopodobne, aby to było tylko za alkoholizm.
Wysłali by go na leczenie (w Polsce są odwyki prowadzone przez świadków, co dopiero w USA ;) To był ich koleś,  też od kielicha  :)
Myślę, że postawili by mu warunek leczenie, jak masz problem z którym sobie nie radzisz.
To jest za gruba ryba , żeby sobie pozwolić  podziękować za taki powszechny nałóg, który dotyka spory % chłopa w tej szanowanej  ;)


Offline Turbulent_Business

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #61 dnia: 25 Luty, 2023, 07:34 »
   Tak mi przyszło na myśl.
   Dopisuje się nowy rozdział do historii dla świadków Jehowy.
   Prawie, że jak nowe otwierające się zwoje na wzór tych z księgi Obawienia.

Estero nie obraz się, ale nowy rozdział widzą tylko obudzeni i doszukujemy się w tym, tak jak w kszdej tego typu informacji, poczatku upadku borg.

Borgo-maszyna bedzie działała dalej, a kurz opadnie za parę dni. Świadki albo nie wiedzą o tej zmianie, albo jak wiedzą to i tak mają ja gdzieś. Dla nich to żaden problem, ot Jehowa wie co robi, po co o tym myśleć, jest git...
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Szwejk (dawniej Gorolik)

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #62 dnia: 25 Luty, 2023, 11:05 »
Weszłem tylko na chwilę i tylko po to, żeby podziękować Esterze za post o Raymondzie Franzu, najmądrzejszym ze wszystkich ex-SJ, bo najpokorniejszym. Reszta spekulacji mnie nie interesuje, jak zresztą 99,99 procenta ludzkiej populacji.  :)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 001
  • Polubień: 8492
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #63 dnia: 25 Luty, 2023, 12:28 »
(mtg): >:D >:D >:D


Offline Estera

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #64 dnia: 25 Luty, 2023, 12:57 »
    :) Storczyku
    :) Turbulencie

Mało prawdopodobne, aby to było tylko za alkoholizm.
Estero nie obraz się, ale nowy rozdział widzą tylko obudzeni (...)

    >:D >:D >:D
   Oczywiście.
   Tak jak w Waszych cytatach całkowicie zgadzam się, że to dokładnie tak wygląda.
   Morrisowi wpisałam ... "alkoholizm" ... w kontekście zamieszczonego cytatu z tymi homoseksualistami.
   Co do Morrisa, również nie mam żadnych wątpliwości, że chodzi o coś więcej niż tylko jawny alkoholizm.
   Trzeba poczekać na przecieki od PIMO z Warwick, zapewne niedługo więcej informacji wyjdzie z tego wora.
   Co do pisania się nowego rozdziału w organizacji śj wiadomo, że nikt u nich nie będzie robił analizy w takim kierunku  :))
   To czysto hipotetyczna moja analiza, żaden świadek przecież tego nie zrobi.
   Myślę, że żeby nawet któremukolwiek śj zadano pytanie czy wie kto został wyrzucony z CK w przeszłości i za co?
   Nie byliby w stanie no może teraz oprócz Morrisa, kogokolwiek wymienić.
   Oczywiście, wszystkie nowe rozdziały nt tak negatywnych sytuacji piszą tylko odstępcy.
   Więc pozwoliłam sobie na chwilkę analizy w tym kierunku.
   ;D ;D


Weszłem tylko na chwilę i tylko po to, żeby podziękować Esterze za post o Raymondzie Franzu,
najmądrzejszym ze wszystkich ex-SJ, bo najpokorniejszym (...)
   Szwejku
   Podzielam Twoje zdanie.
   Dziękuję.
   :) 
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Estera

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #65 dnia: 25 Luty, 2023, 15:11 »
   Jest więcej konkretnych wiadomości odnośnie przyczyn odejścia Morrisa.
   Na forum Świadkowie Jehowy - Forum na FB, Stan Daymond napisał o przyczynach (cytuję):

   1.) Alkoholizm - np., upijał się w czasie spotkań rodzinnych, jego synowa doniosła na niego.
   2.) Różnica zdań ze Stevenem Lettem odnośnie tego jak blisko jest koniec świata.
        W rezultacie Lett mający mocniejszą pozycję w CK doprowadził do usunięcia Morrisa.

   Pośpiech usunięcia go tuż przed Pamiątką, a zarazem moderowanie jego wizerunku, pozwala myśleć,
   że to nie jest na pewno błaha przyczyna w rozumieniu WTS.
   Tym bardziej, że już dziś na jw.org leci film instruktażowy, jak nie roznosić plotek?
   https://www.jw.org/pl/nauki-biblijne/nastolatki/animacje-na-tablicy/ukrocic-plotkowanie-jak/
« Ostatnia zmiana: 25 Luty, 2023, 15:18 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Janek

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #66 dnia: 25 Luty, 2023, 18:46 »
   Jest więcej konkretnych wiadomości odnośnie przyczyn odejścia Morrisa.
   Na forum Świadkowie Jehowy - Forum na FB, Stan Daymond napisał o przyczynach (cytuję):

   1.) Alkoholizm - np., upijał się w czasie spotkań rodzinnych, jego synowa doniosła na niego.
   2.) Różnica zdań ze Stevenem Lettem odnośnie tego jak blisko jest koniec świata.
        W rezultacie Lett mający mocniejszą pozycję w CK doprowadził do usunięcia Morrisa.

   Pośpiech usunięcia go tuż przed Pamiątką, a zarazem moderowanie jego wizerunku, pozwala myśleć,
   że to nie jest na pewno błaha przyczyna w rozumieniu WTS.
   Tym bardziej, że już dziś na jw.org leci film instruktażowy, jak nie roznosić plotek?
   https://www.jw.org/pl/nauki-biblijne/nastolatki/animacje-na-tablicy/ukrocic-plotkowanie-jak/
Czy to sprawdzona informacja?


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4064
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #67 dnia: 25 Luty, 2023, 19:05 »
2.) Różnica zdań ze Stevenem Lettem odnośnie tego jak blisko jest koniec świata.

Tak, na pewno wyrzucili za doktryny. Bo sami zawsze podejmują decyzje jednogłośnie i nie ma głosowań i różnic opinii.


Offline Turbulent_Business

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #68 dnia: 25 Luty, 2023, 22:15 »
Czy to sprawdzona informacja?

Te rewelacje widziałem na reddicie już pierwszego dnia i są to rewelacje typu kolega kolegi ma znajomego w betel. Nie da się tego stwierdzić, ta maszyna spekulacji i plotek mnie już męczy i szkodzi społeczności.
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4064
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #69 dnia: 25 Luty, 2023, 22:58 »
Estero nie obraz się, ale nowy rozdział widzą tylko obudzeni i doszukujemy się w tym, tak jak w kszdej tego typu informacji, poczatku upadku borg.

Nie ma w Organizacji ludzi niezastąpionych. Ani niezastąpionych nauk. Niezastąpiona jest zbiorowość wiernych, majątek i do pewnego stopnia marka.


Offline LEOLDOTT

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #70 dnia: 26 Luty, 2023, 10:43 »
Na mojej połówce która, nadal bezgranicznie ufa CK również nie zrobiło to wrażenia ,,taka jest wola Boża ,,


Offline Estera

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #71 dnia: 26 Luty, 2023, 15:31 »
Myślę, że żeby nawet któremukolwiek śj zadano pytanie czy wie kto został wyrzucony z CK w przeszłości i za co?
Nie byliby w stanie no może teraz oprócz Morrisa, kogokolwiek wymienić.
   Zabetonowanych śj, gorliwych zapatrzonych w brać nic nie ruszy.
   Chociaż ja i wielu tu obecnych gotowych dać się pociąć na "plasterki" dla Jehowy jeszcze kilka lat temu.
   Są żywym przykładem, że nawet tacy ludzie stamtąd wychodzą.
   :-* :-*
 
Na mojej połówce która, nadal bezgranicznie ufa CK również nie zrobiło to wrażenia ,,taka jest wola Boża ,,
   Zapewne jest dokładnie tak jak napisałeś.
   Świadkowie raczej głównie pójdą w tym kierunku, że po prostu każdy brat ponosi konsekwencje swojego postępowania.
   Nawet członkowie CK.
   I nikt gorliwy nie będzie wnikał głebiej.
   I zapewne wszelkie rozmowy w zborach będą urywane, jako naganne.


Te rewelacje widziałem na reddicie już pierwszego dnia i są to rewelacje typu kolega kolegi ma znajomego w betel.
Nie da się tego stwierdzić, ta maszyna spekulacji i plotek mnie już męczy i szkodzi społeczności.
   Drogi Turbulencie :D
   Wybacz mi, jeśli Cię zmęczyłam swoimi spekulacjami, resztę zmęczonych czytelników również.
   Ale chyba podyskutować nawet teoretycznie, można.
   Przyznasz Turbulencie, że ...
   Nie często się zdarza, że wyrzucają namaszczonego członka CK.
   Dla świata odstępczego to jednak chyba jest jakieś wydarzenie.
   Ale jakby co, to przepraszam.
   >:D >:D
   
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #72 dnia: 26 Luty, 2023, 15:34 »

   Spaść z tego Olimpu Bogów, to może być wewnętrzna katastrofa.
   Sytuacja bardzo niekomfortowa :'(
   A przecież są jeszcze dzieci, synowe, żona.
   
 

Mam tu najnowszy przeciek. Na filmie widać reakcję synowej

Antony III na Ambasadora Królestwa Bożego ;D


Offline Turbulent_Business

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #73 dnia: 26 Luty, 2023, 16:08 »
   Zabetonowanych śj, gorliwych zapatrzonych w brać nic nie ruszy.
   Chociaż ja i wielu tu obecnych gotowych dać się pociąć na "plasterki" dla Jehowy jeszcze kilka lat temu.
   Są żywym przykładem, że nawet tacy ludzie stamtąd wychodzą.
   :-* :-*
    Zapewne jest dokładnie tak jak napisałeś.
   Świadkowie raczej głównie pójdą w tym kierunku, że po prostu każdy brat ponosi konsekwencje swojego postępowania.
   Nawet członkowie CK.
   I nikt gorliwy nie będzie wnikał głebiej.
   I zapewne wszelkie rozmowy w zborach będą urywane, jako naganne.

   Drogi Turbulencie :D
   Wybacz mi, jeśli Cię zmęczyłam swoimi spekulacjami, resztę zmęczonych czytelników również.
   Ale chyba podyskutować nawet teoretycznie, można.
   Przyznasz Turbulencie, że ...
   Nie często się zdarza, że wyrzucają namaszczonego członka CK.
   Dla świata odstępczego to jednak chyba jest jakieś wydarzenie.
   Ale jakby co, to przepraszam.
   >:D >:D
   
 

Spekuluj ile chcesz, ja przecież nie muszę czytac:) Napisz tylko na poczatku że to spekulacja:) Mną się nie przejmuj:)
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Profesor Tutka

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #74 dnia: 26 Luty, 2023, 16:33 »
U mnie było tak:gdy przekazałem radosną nowinę o A.M. takiemu jednemu ,to reakcja była zadziwiającą.Powiedziałem Mu ,że na jakiejś stronie znalazłem informacje o A.M. że mu podziekowali za współpracę .
Reakcja pierwsza:To na pewno informacja od odstepców,informacja nieprawdziwa.

Reakcja druga po podaniu linka do JW.Org:Informacja prawdziwa,tylko po co to podali?

Reakcja trzecia:Musiał narozrabiać a Organizacja dba o czystośc w swoich szeregach i dotyczy to wszystkich.

Reakcja czwarta:Całkowicie ufam CK,a teraz jeszcze bardziej.

Między poszczególnymi reakcjami był odstęp około 2 godzin.Nie mogłem uwierzyć.Niektórych nic nie ruszy i wszystko wyjaśnią.Myślę że jak JW .Org ma takich członków ,to zapowiedzi o jej rychłym końcu są mocno przedwczesne.