Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK  (Przeczytany 8513 razy)

Offline PoProstuJa

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #45 dnia: 23 Luty, 2023, 19:08 »
Dla zacnych użytkowników tego Forum ciekawy temat. Pytanie : z jakim odzewem ta informacja spotka się wśród JW. Myślę że żadnym . Rozmawiałem dziś z dwoma aktywnymi JW ( obaj byli kiedyś starszymi ) . Nic nie wiedzieli ,a na koniec usłyszałem ,że im to wszystko jedno ,kto jest w CK ,ważne ,że tu jest prawda.
Czy jest sposób na walkę z głupotą ? Historia uczy ,że nie ma. Chyba NIC tych ludzi nie wybudzi. Idę napić się whisky. Dziś to będzie West Cork.

Może być i tak, że odstępcy bardziej to przeżywają niż obecni Świadkowie!  ;D

To też pokazuje jak ci Świadkowie są już zobojętniali na wszystko, apatyczni. Jak tacy więźniowie w celi z dożywociem.


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #46 dnia: 23 Luty, 2023, 20:26 »
Jehowici mogą też mówić: zobaczcie, my nie jesteśmy wcale sektą bo nie ma nietykalnych guru i każdy może polecieć, nawet ktoś z samej góry musi mieć się na baczności.

Na jw org nadal są filmiki z Antonim. Na ostatnim z nich dziwnie wygląda, coś mu się oczy dziwnie błyszczą i robi wrażenie zaniepokojonego. Może już wiedział co się szykuje.

https://www.jw.org/en/library/videos/#en/mediaitems/VODPgmEvtAnnMtg/pub-jwb-100_3_VIDEO
nihilista


Offline Gostek

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #47 dnia: 23 Luty, 2023, 20:34 »
Jehowici mogą też mówić: zobaczcie, my nie jesteśmy wcale sektą bo nie ma nietykalnych guru i każdy może polecieć, nawet ktoś z samej góry musi mieć się na baczności.

Na jw org nadal są filmiki z Antonim. Na ostatnim z nich dziwnie wygląda, coś mu się oczy dziwnie błyszczą i robi wrażenie zaniepokojonego. Może już wiedział co się szykuje.

https://www.jw.org/en/library/videos/#en/mediaitems/VODPgmEvtAnnMtg/pub-jwb-100_3_VIDEO

No, faktycznie oczy mu się świecą tak jakoś dziwnie. 😁
Podobnie Gerrit Lösch, też często wygląda jakby po przepiciu... 😆 Jednak pewności nie ma.
 Może po prostu jest już mocno zmęczony życiem i wygląda jak wygląda.


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4064
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #48 dnia: 23 Luty, 2023, 20:40 »
Ciekawe czy Morris w razie jakby go nie wykluczyli nadal będzie udzielał się w Organizacji czy zaszyje się gdzieś w ranczu i spędzi jesień życia poza religią. To by wiele wyjaśniało.


Offline Estera

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #49 dnia: 23 Luty, 2023, 20:51 »
To też pokazuje jak ci Świadkowie są już zobojętniali na wszystko, apatyczni.
Jak tacy więźniowie w celi z dożywociem.
   A jacy mają być?
   Właśnie tacy!
   Nikt ich tam konstruktywnego własnego myślenia i wyciągania wniosków nie uczy.
   Czekają tylko na to, co im CK pod nos podrzuci.
   Umysłami siedzą w ciasnej klatce  >:D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 998
  • Polubień: 8487
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #50 dnia: 23 Luty, 2023, 21:00 »
(mtg): zapytałem swojej Damy- Czy wiesz, że Morrisa z ck(Ww) wywalono, a moja odpowiedziała: tego buldoga - miałem wiele śmiechu.


Offline Szymon Miś

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #51 dnia: 23 Luty, 2023, 22:19 »
Ja z uśmiechem w tanecznym kroku przywitałem moją aktywna żonę z tą niesamowitą wiadomością, a Ona - ale przecież chyba on nadal jest bratem, z czego się cieszysz.....?!
Więc dla Kogoś zabetenowanego nic to nawet nie wzruszy. Czas pokaże co przed nami..


Offline PoProstuJa

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #52 dnia: 23 Luty, 2023, 22:49 »
Ja z uśmiechem w tanecznym kroku przywitałem moją aktywna żonę z tą niesamowitą wiadomością, a Ona - ale przecież chyba on nadal jest bratem, z czego się cieszysz.....?!
Więc dla Kogoś zabetenowanego nic to nawet nie wzruszy. Czas pokaże co przed nami..

W sumie racja!
Nic się nie stało!... Świadkowie nic się nie stało...!  ;D

Przecież to taka normalka, że jednego dnia jakiś gościu jest Twoim przywódcą religijnym i mówi Ci w co masz wierzyć (a jak w to nie wierzysz, to ma prawo Cię wykluczyć), a na drugi dzień zostaje zrzucony ze stanowiska i jest zwykłym zjadaczem chleba!

W sumie czemu tu się dziwić?! Jak Świadkowie są całe życie trenowani do tego żeby w sytuacji zagrożenia życia nie podać krwi własnemu dziecku i zerwać kontakty z wykluczonymi członkami rodziny ... to chyba nie będą się przejmować zwykłą degradacją jakiegoś gościa z USA...
....któremu UFAJĄ BARDZIEJ niż własnej rodzonej matce!  :o


Offline Fantom

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #53 dnia: 24 Luty, 2023, 08:55 »
 Może przeniosą go do innego działu służby? Może do pralni?:)) Niech zasmakuje uczciwej ciężkiej pracy po 17 latach w CK. Skończyło się sranie w banie. ''Miałeś chamie złoty róg''. Mam nadzieję, ze doczekamy się info czy nadal przebywa w Warwick.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline PoProstuJa

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #54 dnia: 24 Luty, 2023, 09:42 »
Może przeniosą go do innego działu służby? Może do pralni?:)) Niech zasmakuje uczciwej ciężkiej pracy po 17 latach w CK. Skończyło się sranie w banie. ''Miałeś chamie złoty róg''. Mam nadzieję, ze doczekamy się info czy nadal przebywa w Warwick.

Może aż tak się o niego nie martwmy... bo przypuszczam, że będzie miał spokojną starość (np. na Florydzie) finansowaną przez Warwick...
I to nie dlatego, że był taki wspaniały, tylko dlatego, że za dużo wie...


Offline zawsze letni

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #55 dnia: 24 Luty, 2023, 10:48 »
Pamiętam, że jakiś czas temu Irwin Zalkin prawnik w sprawie Candace Conti poinformował, że złożył pozew przeciwko ciału kierowniczemu. Może niedługo upomni się o tego moczymordę wielka ława przysięgłych lub urząd prokuratora stanu Pensylwania?
Wolę mieć pytania, na które nie mogę odpowiedzieć, niż odpowiedzi, na które nie mogę zadawać pytań! /exjwcriticalthinkers/


Offline janeczek

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #56 dnia: 24 Luty, 2023, 12:25 »
Zawsze jest potrzebny ten co z wozu spadnie i winny, tak czytając obce fora ten element jest pokazywany.
Że Morisek może zostać rzucony na pożarcie, bo org obrywa ciągle w USA i to mocno.
Zasłona a zarazem zmiana narracji, znowu narozrabiali a bez góry to niemożliwe na taką skalę.

 Prokurator generalny Pensylwanii ogłasza zarzuty wobec mężczyzn ze zgromadzenia Świadków Jehowy
07 LUTEGO 2023
HOME AKTUALNOŚCI OŚWIADCZENIA MEDIALNE PEŁNIĄCY OBOWIĄZKI PROKURATORA GENERALNEGO W PENSYLWANII OGŁASZA ZARZUTY WOBEC MĘŻCZYZN ZE ZGROMADZENIA ŚWIADKÓW JEHOWY
SHARE
 
(Do natychmiastowego rozpowszechnienia 7 lutego 2023)

Pochwalamy p.o. Prokuratora Generalnego Pensylwanii Michelle Henry, która ogłosiła dzisiaj aresztowania i zarzuty karne w wielu sprawach dotyczących wykorzystywania seksualnego dzieci w całej Pensylwanii. Zarzuty zostały zwrócone do Biura Prokuratora Generalnego przez 49. śledczą wielką ławę przysięgłych.

Pięciu mężczyzn, z których wszyscy byli związani ze Świadkami Jehowy, zostało oskarżonych o przestępstwa seksualne z udziałem nieletnich, niektórych z własnej rodziny. Oskarżono Marca Browna z hrabstwa Allegheny, Raymonda Shultza z hrabstwa Beaver, Abimaela Valentina-Matosa z hrabstwa Lancaster, Kevina Isovitscha z hrabstwa Butler oraz Normala Avilesa z hrabstwa Lancaster.

Wiemy, że dochodzenie sprawiedliwości wobec tych sprawców nie byłoby możliwe, gdyby nie siła i odwaga odważnych ofiar, które wystąpiły do przodu, dzwoniąc do Biura Prokuratora Generalnego, aby zgłosić te przestępstwa. Rozumiemy, że ofiarom trudno jest się odezwać, ale właśnie tego potrzeba, aby zobaczyć sprawiedliwość, chronić innych, ujawniać drapieżników i zapobiegać przestępstwom.

Ta sprawa brzmi jak wiele innych, które zostały usłyszane w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat, nadużycie ułatwione w społeczności opartej na wierze. Nadużywający mężczyźni, którzy wykorzystywali wspólnotę wyznaniową do żerowania na swoich ofiarach. Widzieliśmy to już wcześniej. Ale to, że nie jest to nic nowego, nie oznacza, że czyny nie są równie przerażające. Jak to możliwe, że przywódcy grupy wyznaniowej mogli uznać związki z udziałem dzieci? Jak to się stało, że nawet po tym, jak od 2002 roku media zwróciły uwagę na skandale związane z wykorzystywaniem seksualnym, przywódcy religijni i sprawcy nadal postępują według tego samego, starego podręcznika? Wierzymy, że jest to wierzchołek góry lodowej i mamy nadzieję, że kolejne zarzuty zostaną postawione innym osobom współuczestniczącym w tych przestępstwach.

https://www.snapnetwork.org/pennsylvania_acting_attorney_general_announces_charges_against_men_in_jehovah_s_witnesses_congregation?fbclid=IwAR2BYPqMvvz1A1clP7jRR1EfB1aOBzl-SVzHotxymr5-5lCnaMz_aTJSRsU

PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 998
  • Polubień: 8487
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #57 dnia: 24 Luty, 2023, 14:18 »
(mtg): ck(Ww) przeżywa Armagedon w swoim własnym gniazdku!!!, przetasowanie i wywalenie M-III, nie zmieni wizerunku i pokrętnych, kłamliwych poczynań - nie wzbudzając obecnie zaufania względem siebie u swoich fanów na niższych szczeblach, lecz mohery strażnicy, jak mohery patrzą krótko wzrocznie, ale to znaczy! sygnał dla tych, którzy podjęły działania aby odejść z kłamliwej sekty.

Jednak M-III zdaje sobie doskonale sprawę z potrzasku, którego zaznał np. w skandalach pedofilskich ... itp. pośród swoich współwyznawców nad, którymi sprawował bezwzględną władzę i opiekę nazwijmy to delikatnie 'opiekę'' - to, TYRANIA pastwiąca się z sadystycznym śmiechem mam na myśli np. zapalając zapałkę, która gaśnie w jego palcach .. itd.

Przecież wiadomo w świecie wszystko kołem się toczy, fakt - ujrzeliśmy wielki krach M-III oraz zdemaskowanie jego czynów ALHOHOL-owych o innych wpadkach mało co wiemy, ten cyniczny członek w najwyższej władzy stworzył na szeroką skalę kompromitację, śmiem nawet powiedzieć podważył  ich tzw. świętość - namaszczenie, uwypuklając skandaliczne drwienie, jeżeli istnieje w tym szeregu duch Boży.

Jak wspominałem w religiach, wyznaniach zawsze panuje hochsztapler- (stwo), były już takie wpadki jak sięgniemy pamięcią  o Prezesie J. Rutherford -zie, który wylądował w Beth-Sarim i tam zapił się na śmierć.
Inna przedstawia się sytuacja z obecnym M-III, posiada znaczny majątek a może jakaś siódma woda po kisielu związana z firmą tytoniową z tłem jego nazwiska.
Patrząc obiektywnie - całkowicie spalony człowiek w  okazanym szacunku w kręgu (Ww) od samej góry aż po sam padół dołu , przypuszczam jednak to bestia nadzwyczajnie kreatywna i ma wiele zaskakujących pomysłów.
Trudno szukać w jego charakterze wiary w PS - to zwykła ściema. Nasuwa się przekonanie, że (Ww) zaproponowała wielkie profity, aby milczenie z strony M-III zaistniało, które by nie wypłynęło i ujrzało światło dzienne ujawniając  perfidię, kłamstwo - które żywo istnieje za ''spiżową bramą ck(Ww) jak było w tamtym stuleciu czynione a ujawnione przez R.F - to był człowiek wielkiej wiary w Pismo Święte, pokorny, uczciwy a przede wszystkim przedstawił dosadną niezakłamaną PRAWDĘ w swoich publikacjach. np. ( BIBLIA ex-sów)
Natomiast  M-III, to cyniczna, wyrachowana jednostka - poznaliśmy jego wizerunek np. w ''Budkastingu'' w nie jednym paplanych przemówieniach do szarej masy sJ obnażając się Roleksem i złotem.
Wspomniałem to przebiegły, mściwy z natury człowiek, może obecna postawa zwyrodnialca spowoduje w nim wyrzut sumienia !!!, za dokonane czyny aby podążył śladem R.F - opisując szczegółowo obecne KŁAMSTO i wyrachowanie ck(Ww)- oby moje słowa stały się proroctwem 


Offline Estera

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #58 dnia: 24 Luty, 2023, 21:03 »
   Widzę, że Anthony "flaszeczka" opanował dzisiaj forum  >:D >:D
   Ale tak biorąc to z ludzkiego punktu widzenia dla niego, bo chyba jakieś uczucia tam ma.
   Spaść z tego Olimpu Bogów, to może być wewnętrzna katastrofa.
   Sytuacja bardzo niekomfortowa :'(
   A przecież są jeszcze dzieci, synowe, żona.
   Zniknie chwała i prestiż w związku z zajmowaniem tak wysokiego przywileju prawie, że ... "Boga Życia i Śmierci!" ... .
   Emocjonalnie nie zazdroszczę mu tej sytuacji.
   Zapewne przez długi czas wiele mu płazem uchodziło, może wielu go kryło w tym jego nałogu.
   A napewno najbliższa mu osoba, żona.

   Mógł się rozzuchwalić bardzo, może nawet myślał, że nic mu nie zrobią  :P
   A tu taki WIELKI STOPER spadł na niego.
   I tak niechlubne zapisanie się w kartach dziejów świadków Jehowy.
   Jako czwarty zrzucony z tego osiodłanego konia!!!
   No nie, trzeci, bo Raymond Franz sam odszedł.
   Krótko mówiąc doigrał się  >:D
   Zapewne już za dużo było widać i musieli z nim zrobić porządek.
   Taka degradacja nie wpływa dobrze na człowieka.
   Tym bardziej, że ma rodzinę, wielu znajomych z racji swojego już byłego przywileju.
   Tego prestiżu i poklasku w związku z namaszczeniem na "BRATA KRÓLA" będzie mu bez zwątpienia bardzo brakowało.
   Są przykłady utraty o wiele niższych przywilejów.
   Ludzie latami nie mogą powrócić do równowagi psychicznej.
   Utrata władzy boli.   
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Estera

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #59 dnia: 24 Luty, 2023, 23:42 »
Warto również zauważyć, że od momentu powstania w 1977 r.
Tylko 3 członków Ciała Kierowniczego zostało usuniętych, a nie zmarłych, i wszyscy z powodów dyscyplinarnych:

Edward Chitty ( Zrezygnował z Wielkiej Brytanii w 1979 r., Homoseksualizm )
Leo Greenlees ( Zrezygnował z Wielkiej Brytanii w 1984 r., Homoseksualizm i molestowanie dzieci )
Raymond Franz ( Zrezygnował w 1979 r., Apostazja ).

   Tak mi przyszło na myśl.
   Dopisuje się nowy rozdział do historii dla świadków Jehowy.
   Prawie, że jak nowe otwierające się zwoje na wzór tych z księgi Obawienia.
   Odkrywane po każdej archanielskiej trąbie.
   A może się okazać, że to dopiero wierzchołek góry lodowej.

   Anthony Morris (Zdetronizowany w USA w Warwick Biurze Głównym ŚJ 22.02.2023 r., Alkoholizm)

   Do "ciekawych" kumpli, homoseksualistów dołączył "Brat Króla" :o ::) :-\
   Ale "wyborowe" towarzystwo nie warte funta kłaków!!!
   Sporo ono mówi o tym, co dzieje się w szeregach tej prześwietnej organizacji.
   Na przestrzeni całych dziesięcioleci jej istnienia.
   Homoseksualizm, molestowanie dzieci, alkoholizm, pedofilia i zapewne to nie jest koniec tej listy.
   Bo są jeszcze "inne trupy" wydobywające się na światło dzienne z tych strażnicowych szaf, że tak powiem.
   Tu bardzo dobrze sprawdza się znane przysłowie:
  "Ryba gnije od głowy!"


   Raymond Franz.

   Moim zdaniem odszedł z największą klasą.
   I on jeden tak naprawdę całkowicie nie pasuje do tego towarzystwa.
   Pozostawił po sobie "miłą woń", wspaniałe pisane dziedzictwo dla potomnych, prawdziwie szczere wyznanie.
   Dla wszystkich szczerych byłych i obecnych świadków Jehowy, którzy chcą żyć w zgodzie z samym sobą.
   I w zgodzie ze swoim sumieniem  :-*
   Odkrywając wszelkie kulisy tej religii.
   Pisząc dwie książki, które chcąc niechcąc również wpisały się w historię świadków Jehowy.
   Jak Biblia dla całego świata chrześcijańskiego.

  1.) "Kryzys sumienia".
  2.) "W poszukiwaniu wolności chrześcijańskiej".

   I chwała Mu za odwagę na jaką się zdobył.
   Prawdziwy człowiek z krwi i kości.
   Świadkowie Jehowy, to zapewne chcieliby w ogóle zapomnieć, że takie pozycje istnieją.
   Ale niestety, to nie iluzja.
   Te książki istnieją naprawdę.
   :-* :-*
« Ostatnia zmiana: 24 Luty, 2023, 23:54 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.