Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK  (Przeczytany 8440 razy)

Offline Gostek

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #30 dnia: 22 Luty, 2023, 23:48 »
Tak będzie wyglądał Antek 3  po armagedonie podczas przemienienia w niebie.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #31 dnia: 23 Luty, 2023, 00:01 »
(mtg): ciekawe, bardzo ciekawe



« Ostatnia zmiana: 23 Luty, 2023, 00:24 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline janeczek

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #32 dnia: 23 Luty, 2023, 01:06 »
na amerykańskich stronach spekulacje ze zostanie poświęcony w związku z nowym procesem w Pensylwani:
https://www.foxnews.com/us/pennsylvania-men-allegedly-used-jehovahs-witness-hall-gain-access-sex-abuse-victims
https://www.jehovahs-witness.com/topic/5068920948523008/breaking-news-anthony-morris-iii-no-longer-serving-on-governing-body

Dzięki że znalazłeś, jest ciekawostka w komentarzach kto i kiedy odszedł wyleciał za co.

 Warto również zauważyć, że od momentu powstania w 1977 r. Tylko 3 członków Ciała Kierowniczego zostało usuniętych, a nie zmarłych, i wszyscy z powodów dyscyplinarnych:

Edward Chitty ( Zrezygnował z Wielkiej Brytanii w 1979 r., Homoseksualizm )

Leo Greenlees ( Zrezygnował z Wielkiej Brytanii w 1984 r., Homoseksualizm i molestowanie dzieci )

Raymond Franz ( Rezygnował w 1979 r., Apostazja ).

Wiem prywata z mojej strony, ale ja też tak myślę jak na tym zagranicznym forum ten komętąż.
Kurcze szkolą nas tak samo że podobnie myślimy, dlatego tak nas nienawidzą widzimy ich kłamstwa umiemy ich wyczuć.
Widzą że padają z tymi pajacami, obrona to zmiany radykalne nawet jak ośmieszają niewolnika CK.
Co teraz bełkot z całej telewizji JW Moriska Uja warty, nawet gnojowi nie podziękowali żeby jako tako wyglądało kop w dupę i tyle.


Odejście Tony'ego Morrisa nie jest przypadkowe, ponieważ zbiega się z 2 NOWYMI członkami organu zarządzającego dopiero w zeszłym miesiącu. Wierzę, że Mark Sanderson, który postrzega siebie jako nowego Nathana Knorra, przesuwa struny za kulisy. W ten sam sposób Nathan Knorr nadzorował ogromne zmiany po zawstydzającym panowaniu sędziego Rutherforda, tak jest teraz. Mark Sanderdon chce odpędzić starą straż, Tony,Lett i Sam, którzy są 3 zawstydzającymi głupcami, którzy uszkodzili organizację w ciągu ostatnich 20 lat z powodu niewłaściwego postępowania w sprawach pedofilii i upadku zakonników, tylko bardzo toksyczna marka
« Ostatnia zmiana: 23 Luty, 2023, 01:24 wysłana przez janeczek »
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Aliki

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #33 dnia: 23 Luty, 2023, 03:57 »
Wielka szkoda moim zdaniem. To był fantastyczny budzik.
Też jestem zdania, że to może mieć związek z coraz większą ilością pozwów sądowych przeciwko CK. To bardzo praktyczne - wymienić ekipę na nową, poprzednich członków przetransportować na Kajmany i w trakcie przesłuchań rozłożyć ręce. Zawsze można powiedzieć "Nie wiemy gdzie ta osoba teraz mieszka, świat jest wielki" A nowi kolesie w CK nie mają żadnego związku ze sprawą, bo przed laty zajmowali się czymś innym.
No zobaczymy...


Offline Estera

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #34 dnia: 23 Luty, 2023, 07:11 »
Wielka szkoda moim zdaniem. To był fantastyczny budzik.
Też jestem zdania, że to może mieć związek z coraz większą ilością pozwów sądowych przeciwko CK.
To bardzo praktyczne - wymienić ekipę na nową, poprzednich członków przetransportować na Kajmany i w trakcie przesłuchań rozłożyć ręce.
   Nie wydaje mi się, że to będzie taka prosta sprawa uniknąć odpowiedzialności w USA.
   W Australii Geoffrey Jackson został przymuszony do zeznań, no nie wpadli na to, żeby go wyrzucić z CK i uniknąć ośmieszenia.
   W tym przypadku myślę, że może być podobnie, tylko zeznania z już niższego stołka.
   Oni mogą powiedzieć, że nie wiedzą gdzie gość przebywa.
   Ale różne służby wywiadowcze USA mają swoje sposoby na znalezienie człowieka.
   A być może, jak się zrobi bardzo gorąco to mogą posunąć się do wykluczenia go.
   Na co uważam, dawno sobie zapracował jako alkoholik jawnie pijący.
   Ale odpowiedzialność przed "Cezarem" tak łatwo nie zniknie :o

   No ale, że taka "gwiazda" została zdetronizowana, to musi się coś szykować.
   Trzeba przyznać, że menadżerowie jw.org., mają nosa i potrafią się bardzo dobrze zabezpieczyć.
   Być może, że alkoholizm Morrisa pomógł mu w utracie tego tronu.
   To nie pierwszy przypadek, że w ck jest notoryczny pijak.
   Poza tym narazie niewiadomo, jak wyglądało jego zachowanie na co dzień w Warwick, jakie kółka zataczał i jak chodził na haju  >:D >:D
   Dżosefa flaszkę ukryli w Bet Sarim jak już przegiął na całego, kiedyś łatwiej było ukryć delikwenta, dziś wieść się niesie.
   A rozważając to od strony ludzi na przywilejach bliżej nas w tej organizacji z tym problemem.
   Wielu starszych na świecie również go ma, nie potrafią na trzeźwo brać wielu dyrektyw i wymagań z góry.
   I to również pokazuje, że alkoholizm w tej organizacji, po pedofilii i niemoralności to następny gwóźdź do trumny.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Gostek

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #35 dnia: 23 Luty, 2023, 09:51 »
Anthony Morris był postacią, która na dłużej pozostanie w naszej wyobraźni.
Głównie zasłużył sobie na to, kiedy zaopatrywał się w monopolowym w drogie alkohole i to w sporych ilościach.
A za drugim razem, kiedy to jako wieszcz prorokował nt. odstępców, kiedy to porównał ich do gasnącej zapałki....
Teraz to jego kariera w CK skończyła się tak szybko jak szybko gasi się zdmuchnięciem palącą się zapałkę. 😏


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #36 dnia: 23 Luty, 2023, 10:01 »
A on nie był zamożnym człowiekiem z Rolexem?

Tak, Morris był z super bogatej rodziny tych Morrisów z firmą tytoniową Philip Morris. On akurat nie musi się martwić że pójdzie z wygodnej darmowej kwatery nad jeziorem w Warwick na bezdomność i poniewierkę... chyba że rodzinka go też kopnęła w dupe za przyłączenie się do sekty walczącej z papierosami.

Typuję że jeśli Morrisa wykopali bo robił za dużą trzodę i odstraszał ludzi z sekty to następny do odstrzału jest pojebany Lett. Też nie zginie poza sektą bo ma ten swój domek na wybrzeżu kupiony na spółkę z bratem.
nihilista


Offline Sebastian

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #37 dnia: 23 Luty, 2023, 11:15 »
Były już takie przypadki?
co prawda a tamtej epoce NIE używano zwrotu "ciało kierownicze", ale pamiętam, że w latach 40-tych XX wieku "zrezygnował" z funkcji _alkoholik_ będący Wiceprezesem Towarzystwa Strażnica
.
oficjalnie naściemniano że "okazało się że ma nadzieję ziemską zamiast niebiańskiej" itp
.
kojarzycie o kim napisałem?!
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline janeczek

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #38 dnia: 23 Luty, 2023, 12:31 »
Pokazanie jak to działa Internet robi różnice 1975 ich nie wykończył, były spadki ale ludzie zapomnieli i bum przełomu 80 na 90 lata szalone wzrosty.
A teraz wszystko zostaje tworzą sobie wrogów, bezwzględne twierdzenie że jak przystąpiłeś do nich to mają cię na zawsze.
Krwią cyrografu nie podpisałem ale wykąpali mnie bez ani me ani b.
Takie strony mają na zagranicznych forach, mocne treściwe jak zainteresowany to zobaczy to zwiewa plotą i myślą że znikną draństwa, słowa nienawiść są i podostają na zawsze.

 Imię i nazwisko: Anthony Morris III

Członkostwo w komitecie organu zarządzającego:
Koordynatorzy ’ Komitet, Komitet ds. Usług i Komitet Nauczający

Nadzorca Komitetu Organu Zarządzającego:
Komitet ds. Usług

Super-Power: Whisky Connoisseur

Arch Nemesis: Homoseksualiści i ciasne spodnie

Zwrot: Teraz…

Narodowość: amerykański

Chrzest: Lipiec 1971 r

Zastępca Overseer Circuit: 1987 – 2002

Członkostwo w GB Helper: Sierpień 2002 r

Pomocnik GB: Komitet ds. Usług

Członkostwo w CK:  1 września 2005 r. Do jego usunięcia 22 lutego 2023 r

Języki: angielski

Małżonek: Susan ( m. Grudzień 1971 r. )

Dzieci: Jesse & Paul

 https://avoidjw.org/governing-body/anthony-morris/
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline PoProstuJa

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #39 dnia: 23 Luty, 2023, 12:34 »
Z cyklu - NIEAUTORYZOWANE PRZECIEKI  ;D

Morris został wyrzucony z Ciała Kierowniczego po tym jak nakryto go na gorącym uczynku!
Powiadają, że zakradł się do piwniczki w Betel... i wypił cały zapas wina na tegoroczną Pamiątkę!  ;D


Offline Do

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #40 dnia: 23 Luty, 2023, 15:03 »
Z cyklu - NIEAUTORYZOWANE PRZECIEKI  ;D

Morris został wyrzucony z Ciała Kierowniczego po tym jak nakryto go na gorącym uczynku!
Powiadają, że zakradł się do piwniczki w Betel... i wypił cały zapas wina na tegoroczną Pamiątkę!  ;D

Myślę że to fake. On raczej by się nie raczył tanim winem dla plebsu


Offline cichybob

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #41 dnia: 23 Luty, 2023, 15:28 »
Czekam na jego filmik na youtubie :D


Offline PoProstuJa

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #42 dnia: 23 Luty, 2023, 16:09 »
Myślę że to fake. On raczej by się nie raczył tanim winem dla plebsu

Po tym jak dostał kopa w tyłek, to już się nie będzie mógł tym winem oficjalnie raczyć!  ;D
No chyba, że nadal ma nadzieję niebiańską... Tego nie wiemy  >:D


Offline paragraf4N wg.CK

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #43 dnia: 23 Luty, 2023, 18:05 »
Dla zacnych użytkowników tego Forum ciekawy temat. Pytanie : z jakim odzewem ta informacja spotka się wśród JW. Myślę że żadnym . Rozmawiałem dziś z dwoma aktywnymi JW ( obaj byli kiedyś starszymi ) . Nic nie wiedzieli ,a na koniec usłyszałem ,że im to wszystko jedno ,kto jest w CK ,ważne ,że tu jest prawda.
Czy jest sposób na walkę z głupotą ? Historia uczy ,że nie ma. Chyba NIC tych ludzi nie wybudzi. Idę napić się whisky. Dziś to będzie West Cork.


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #44 dnia: 23 Luty, 2023, 18:17 »
Pytanie : z jakim odzewem ta informacja spotka się wśród JW. Myślę że żadnym

Przecież to kaznodzieja z ameryki, z telewizji. Jak ktoś miał szczęście to go zobaczył na zgromadzeniu i tyle. Oprócz niego są inni, po nim będą następni. To nie papież. Zresztą papież też ostatnio abdykował i oprócz jakichś małych tradycjonalistycznych grupek wewnątrz kościoła, nikt się specjalnie tym nie przejął ani nie wziął jego strony, a wielu było zadowolonych, że kościół idzie w bardziej liberalnym kierunku. Myślę, że jakby całe CK wymienili na 50 latków o bardziej liberalnym nastawieniu, to też wszyscy byliby zadowoleni. Bo do czego tu być przywiązanym, do proroctw co się nie spełniły? Do głoszenia od domu do domu? Do zakazu transfuzji? Do wymogów godzinowych? Do wykluczeń?
« Ostatnia zmiana: 23 Luty, 2023, 18:25 wysłana przez Ekskluzywna Inkluzywność »