Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Weteran wita wszystkich na forum  (Przeczytany 5508 razy)

Offline Weteran

Weteran wita wszystkich na forum
« dnia: 12 Kwiecień, 2015, 11:01 »
Witam wszystkich serdecznie - to ja - weteran - ten, który pisał jeszcze na watch-tower.pl i z powodu którego (między innymi) ta witryna upadła, bo chłopcy chcieli mnie cenzurować (a ja nie chciałem się zgodzić, zgadnijcie dlaczego  :-*). W końcu ówczesny admin strzelił sobie w stopę pisząc, że skoro nie ma oryginału (czytaj: religii prawdziwej), to on będzie bronił podróbki (czytaj: WTS), bo woli mieć chińską podróbę iPhoce'a, niż nie mieć nic. No i wtedy się zaczęło! Czytelnicy tej witryny i uczestnicy forum (wiecie zapewne, którego) tak go skompromitowali, że razem z Wujkiem Stanisławem i resztą ekipy zabrali zabawki z piaskownicy i się ulotnili. Swoje wpisy przeniosłem wtedy na inny blog, ale po bardzo udanych ok. 2 latach i stamtąd musiałem się "wysmerfować" z powodu powstania nieoczekiwanych problemów ze współtworzącym. Obecnie możecie znaleźć moje wpisy na witrynie http://rozpoznacieichpoichowocach.blogspot.com/.
Czasem wam coś stamtąd "podrzucę", czasem tu coś napiszę. Zawsze chętnie służę pomocą i dobra radą, oczywiście tylko wtedy, jeśli ktoś sobie tego życzy!
« Ostatnia zmiana: 12 Kwiecień, 2015, 11:22 wysłana przez Weteran1 »
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: Weteran wita wszystkich na forum
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Kwiecień, 2015, 11:10 »
Witaj weteran :)
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Mario

  • Gość
Odp: Weteran wita wszystkich na forum
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Kwiecień, 2015, 11:13 »
Witaj Weteranie . Mamy nadzieję , że nie doprowadzisz tego forum do upadku.  ;D ;D ;D


Offline gedeon

Odp: Weteran wita wszystkich na forum
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Kwiecień, 2015, 11:20 »
Witaj Weteranie, prawdziwy z Ciebie weteran w tym boju. ;D
 Miło że tu Jesteś, to już ładny kawałek czasu jak czytamy Twoje artykuły z blogu.
Bardzo cenie sobie poruszane przez Ciebie tematy i nie ukrywam, że często je cytuje.
Wiem że wniesiesz bardzo wiele w dyskusję doktrynalne ale i prawo nie jest Tobie obce.
Czuj się tu swobodnie i zapraszaj innych do "kliniki budzenia" ;D
« Ostatnia zmiana: 12 Kwiecień, 2015, 11:22 wysłana przez gedeon »


Offline Weteran

Odp: Weteran wita wszystkich na forum
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Kwiecień, 2015, 11:28 »
Witaj Weteranie . Mamy nadzieję , że nie doprowadzisz tego forum do upadku.  ;D ;D ;D

Gdyby to ode mnie zależało, chętnie doprowadziłbym je do rozkwitu ;) ;) ;) ;)
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS


Offline Andrzej

Odp: Weteran wita wszystkich na forum
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Kwiecień, 2015, 16:53 »
Witaj Weteranie, forum na którym nie można odpowiadać ma krótki żywot, bo się samo udusi. Forum które prowadziliście było dobre, lecz miało korzenie w towarzystwie strażnica, a to zgniłe korzenie więc uschło.


Offline gedeon

Odp: Weteran wita wszystkich na forum
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Kwiecień, 2015, 17:33 »
Witaj Weteranie, forum na którym nie można odpowiadać ma krótki żywot, bo się samo udusi. Forum które prowadziliście było dobre, lecz miało korzenie w towarzystwie strażnica, a to zgniłe korzenie więc uschło.

Chyba jakieś małe niedomówienie, Weteran nigdy nie prowadził forum, a to co pisał nigdy  nie miało korzeni w WTS a wręcz przeciwnie pisane przez Weterana artykuły skutecznie demaskują działanie WTS. ;D

« Ostatnia zmiana: 12 Kwiecień, 2015, 18:10 wysłana przez gedeon »


Offline Andrzej

Odp: Weteran wita wszystkich na forum
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Kwiecień, 2015, 18:09 »
Witaj Weteranie, forum na którym nie można odpowiadać ma krótki żywot, bo się samo udusi. Forum które prowadziliście było dobre, lecz miało korzenie w towarzystwie strażnica, a to zgniłe korzenie więc uschło.

Chyba jakieś małe niedomówienie, Weteran nigdy nie prowadził forum, a to co pisał nigdy  nie miało korzeni w WTS a wręcz przeciwnie pisane przez Weterana artykuły skutecznie demaskują działanie WTS. ;D

Byłem stałym gościem na tamtym forum, wiem, że nie było to WTS'owskie lecz prowadzili to świadkowie i pisali o tym. Nie zgadzali się z naukami strażnicy i wyrażali to na forum. Komentarze były zablokowane i odpowiedzi na ich artykuły udzielaliśmy na forum o świadkach które oni czytali. 


Offline gedeon

Odp: Weteran wita wszystkich na forum
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Kwiecień, 2015, 18:16 »
Tak oczywiście ale to chodzi prowadzony przez bliżej nie znane mi osoby blog Watch-Tower.pl, który był przynajmniej dziwny.....? Weteran z ta witryną nie miał nic wspólnego a jego artykuły tam zamieszczane były grzecznościowo.
Weteran i w pewnym sensie ja przyczyniliśmy się do tego, że ta dziwna witryna znikła.
« Ostatnia zmiana: 12 Kwiecień, 2015, 18:19 wysłana przez gedeon »


Offline Liberal

Odp: Weteran wita wszystkich na forum
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Kwiecień, 2015, 18:16 »
Widzisz, Weteranie, po raz kolejny okazuje się, że jak chcesz coś zrobić porządnie to zrób to sam :)
Czasami przykre jak z powodu zbyt ambicjonalnego podejścia różnych osób rozpadają się ciekawe przedsięwzięcia.
Ale najważniejsze to działać dalej i się nie poddawać.
Dużo dobrego, bracie :)
Marek Boczkowski

Viva la Apostasía!


Offline Weteran

Odp: Weteran wita wszystkich na forum
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Kwiecień, 2015, 22:07 »
Witaj Weteranie, forum na którym nie można odpowiadać ma krótki żywot, bo się samo udusi. Forum które prowadziliście było dobre, lecz miało korzenie w towarzystwie strażnica, a to zgniłe korzenie więc uschło.

Gwoli wyjaśnienia: ja też bolałem nad tym, że administratorzy watch-tower.pl zablokowali komentarze.
Jak wyjaśniałem ja i Gedeon, ja byłem tam tylko gościem, nie miałem najmniejszego wpływu na ich politykę. Być może Andrzeju masz rację, może była to jakaś agenda WTS-u, mająca się zorientować, jakie są nastroje w "społeczęństwie nowego świata", próbująca jednocześnie wyłapać "niepokornych". O tym zdaje się świadczyć inicjatywa niejakiego Wujka Stanisłąwa, który posługując sie tym nickiem chciał jednocześnie wydostać prawdziwe dane osobowe tych, którzy meli poprzec jego zamiar złożenia zawiadomienia do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa w związku z polityką WTS. Jego pomysł nie wypalił - nie znalazł naiwnych. W jakiś czas potem witryna upadła. Ja różniłem się od nich tym, że od samego początku współpracy nazywałem rzeczy po imieniu, a oni próbowali łągodzić  (czytaj: cenzurować) ich ostrość. Czasami się zgadzałem na drobne korekty, ale kiedy przegięli, współpraca się zakończyła. Ja dobrze wiem, jakie są korzenie WTS i czym jest ta "prawda". Myślę, ze mój blog i moja obecność tutaj wystraczająco tego dowodzą. 
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS


Mario

  • Gość
Odp: Weteran wita wszystkich na forum
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Kwiecień, 2015, 22:10 »
Witaj Weteranie, forum na którym nie można odpowiadać ma krótki żywot, bo się samo udusi. Forum które prowadziliście było dobre, lecz miało korzenie w towarzystwie strażnica, a to zgniłe korzenie więc uschło.

Witaj Andrzeju , cieszę się niezmiernie że jesteś!



Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: Weteran wita wszystkich na forum
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Kwiecień, 2015, 22:12 »
szok, nie wiedziałam, że wts prowadziło forum dla wyłapania niepokornych..... szok!!!!
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline Andrzej

Odp: Weteran wita wszystkich na forum
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Kwiecień, 2015, 22:13 »
Dziękuję Weteranie, zgadzam się z Tobą.


Offline gedeon

Odp: Weteran wita wszystkich na forum
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Kwiecień, 2015, 22:38 »
szok, nie wiedziałam, że wts prowadziło forum dla wyłapania niepokornych..... szok!!!!

Dokładnie, próbowano nam wmówić, że podróbka to to samo co oryginał......no prawie oryginał.  W starciu z rzeczywistością polegli 8) Cieszę się, że wraz z Weteranem miałem też w tym udział.