Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kogo aresztowano z "braci pełniących odpowiedzialne funkcje w organizacji"?  (Przeczytany 948 razy)

Offline Roszada

W najnowszej Strażnicy padły poniższe słowa. Zastanawiam się w jakim kraju miało to miejsce.
Raczej myślę, że w mniej znaczącym, bo byłoby głośno o tym w necie:

"Za pośrednictwem internetu i mediów społecznościowych nasi przeciwnicy szerzą kłamstwa lub wypaczone informacje na temat braci pełniących odpowiedzialne funkcje w organizacji Jehowy (Ps. 31:13). Niektórych takich braci aresztowano i uznano za przestępców (Strażnica listopad 2022 s. 16).

Może to Rosja tylko?


Offline Apostasy

pewnie chodzi o pedofilów.  >:D A tak na serio to tylko budowanie nienawiści i plucie jadem.


Offline Sebastian

a może... :) aresztowano pełny ośmioosobowy skład ciała kierowniczego? :) a my jeszcze nie wiemy? :)

pomarzyć, dobra rzecz :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Szwejk (dawniej Gorolik)

Nuuudy, odkąd obowiązuje linia właściwej 'partii'. :-)


Offline Szwejk (dawniej Gorolik)

Tak, cokolwiek. Więcej tu na forum spekulacji niż w Strażnicach. :-)


Offline Szwejk (dawniej Gorolik)

Ja wolę twarde fakty, jak te zaprezentowane w Kryzysie Sumienia, zero spekulacji. Mam pracę do zrobienia. :-)


Offline Turbulent_Business

Tak, cokolwiek. Więcej tu na forum spekulacji niż w Strażnicach. :-)

My tu sobie bajdurzymy, fakt. Ale nie mówimy ze te bajdurzenie pochodzi od Boga;)
Ot takie pogadanki wujków weselnych. Jak komuś to pomaga to czemu nie.
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Turbulent_Business

W najnowszej Strażnicy padły poniższe słowa. Zastanawiam się w jakim kraju miało to miejsce.
Raczej myślę, że w mniej znaczącym, bo byłoby głośno o tym w necie:

"Za pośrednictwem internetu i mediów społecznościowych nasi przeciwnicy szerzą kłamstwa lub wypaczone informacje na temat braci pełniących odpowiedzialne funkcje w organizacji Jehowy (Ps. 31:13). Niektórych takich braci aresztowano i uznano za przestępców (Strażnica listopad 2022 s. 16).

Może to Rosja tylko?

A może to tych dwóch gagatkow...

https://www.lakemchenryscanner.com/2022/03/26/judge-sentences-2-jehovahs-witnesses-elders-to-court-supervision-community-service-for-failing-to-report-sexual-assault/
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Szwejk (dawniej Gorolik)

"Zacytowałem Strażnicowy tekst i coś on oznacza." - dawno nie czytałem podobnego absurdu, może w narodowej telewizji osiągają podobny poziom. :-) Strażnica jako źródło 'prawdziwych' informacji. :-)


Offline Roszada

"Zacytowałem Strażnicowy tekst i coś on oznacza." - dawno nie czytałem podobnego absurdu, może w narodowej telewizji osiągają podobny poziom. :-) Strażnica jako źródło 'prawdziwych' informacji. :-)
A ja takiego trola dawno nie widziałem.
Wywaliłem go z face bo przychodził przemądrzać się, jaki to on obeznany, a ja nie mam pojęcia o ŚJ.
A on owszem przełożył książkę R. Franza, i chwała mu za to, ale reszta to torpeduje wiele moich postów.
Jak taki szerszeń, któremu przeszkadzam.
Chyba tu też mu wrzucę ignora bo szkoda czasu na czytanie banialuk. ;D

Było kilku takich, ale już ich nie ma. Ostatni to był Moyses.
Teraz on się pojawił i nie odpuszcza.
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień, 2022, 09:15 wysłana przez Roszada »


Offline Turbulent_Business

Odp: Kogo aresztowano z "braci pełniących odpowiedzialne funkcje w organizacji"?
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Sierpień, 2022, 10:50 »
ale reszta to torpeduje wiele moich postów.

Ktos tu chyba powienien spojrzec w lustro:) Ile razy torpedowales mnie a moje posty nazywales bredniami. Troche obrazony na poczatku bylem, ale mi przeszlo i lubie sie troche pospierac, a Twoje niektore "bezposrednie" komentarze traktuje jako trening cierpliwosci. Ale od troli Cie publicznie nie wyzywam ani nie nawoluje do blokowania:)

Chlop w spojrzal na sprawe z innej strony, swoja droga calkiem celnie - straznica moze brac swoje opowiesci ze srodka dupy, wszystko dla kontroli i zastraszania - w nagrode nie dostal odpowiedzi, tylko wiadro pomyj wylane na glowe.

Na Twoim Facebooku rob co chcesz, nic mi do tego, ale te forum twoje (teoretycznie, bo praktycznie czujesz sie tu jak krol) nie jest.

Czekam na Chrzescijanska odpowiedz. Chociaz lepiej bylo by bez niej.

Smacznej kawusi!
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień, 2022, 11:08 wysłana przez Turbulent_Business »
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Roszada

Odp: Kogo aresztowano z "braci pełniących odpowiedzialne funkcje w organizacji"?
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Sierpień, 2022, 11:17 »
Pisałem wyłącznie o Goroliku.
Cytuj
A on owszem przełożył książkę R. Franza, i chwała mu za to, ale reszta to torpeduje wiele moich postów.

Nie przeceniaj siebie.
Jemu daję ignora, Tobie jeszcze nie. ;D

A tak w ogóle muszę ograniczyć znacznie pisanie tu. Trzeba dać szansę takim jak Szwejk.
Ja mam gdzie pisać.
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień, 2022, 11:37 wysłana przez Roszada »


Offline Gostek

Odp: Kogo aresztowano z "braci pełniących odpowiedzialne funkcje w organizacji"?
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Sierpień, 2022, 11:41 »
Moysesa i Harnasia to mi szkoda ,że już ich tutaj nie ma.Bo wnosili  co nie co w to forum. (Patrz na ilość ich wpisów ...)
Co prawda jest tu sporo osób zalogowanych, a tylko zaledwie paręnaście jest tu aktywnych.. :(



Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2167
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Kogo aresztowano z "braci pełniących odpowiedzialne funkcje w organizacji"?
« Odpowiedź #13 dnia: 27 Sierpień, 2022, 13:52 »
Moysesa i Harnasia to mi szkoda ,że już ich tutaj nie ma.Bo wnosili  co nie co w to forum. (Patrz na ilość ich wpisów ...)
Co prawda jest tu sporo osób zalogowanych, a tylko zaledwie paręnaście jest tu aktywnych.. :(

W tym względzie Jezus jest dla mnie mistrzem, mało słów dużo treści.


Offline janeczek

Odp: Kogo aresztowano z "braci pełniących odpowiedzialne funkcje w organizacji"?
« Odpowiedź #14 dnia: 27 Sierpień, 2022, 17:35 »
Mamy takie usposobienie i charaktery jakie były potrzebne towarzystwu, przyciągały nas obietnice bezkompromisowość PRAWDA my tylko znamy.
W realu działamy na siebie nieraz toksycznie, w sieci też nie potrafię pozbyć się pewnych zachowani a jak ja próbowałem to mi tylko gorzej było.
Tak jest i trzeba z tym żyć, potrafię się odezwać do każdego, moje zdanie jest najważniejsze, nie odpuszczę facetowi zdrowemu silnemu jak chce zabrać mi mój sposób życia.
Otoczenie bliscy pogodzili się i nieraz czerpią korzyści, takie powiedzenie nie traktuj tego osobiści, nikomu od ponad 20 lat nie przeszło przez gardło, gdyby powiedział mam zwrot.
Potraktuje to jak Jehowa zrobił z faraonem, każdy chyba rozumie co to znaczy.
Roszada traktuje nas jak normalnych że do się to naprawić, i będziemy milutcy i podzielimy czyjeś zdanie, nie będziemy dlatego jehowizm w Polsce cierpi tak mocno.
Wiedza jaką posiada Roszada jest ponad naszą, ale nie rozumie że coś nas pociągnęło, a obecnie odpycha a to znaczy że nie da się przestać.
Moim zdaniem to co piszą w strażnicy a ich stygmatyzuje jest prawdziwe, aresztowania ugody sądowe aresztowania tu raczej nie kłamią.
Co innego jak piszą o procesach im wytoczonych, czy swoim rozwoju to zawodowo kłamią nie chcą napisać ale to co im najbardziej zaszkodziło to strach.
To że kampaniami doniesieniami udało się wpoić zostajesz światkiem tracisz bliskich, krew nie przyjmiesz umierasz, choroby psychiczne wywoływane przez ostracyzm, sporo samobójstw.
No i my to że jesteśmy tak mało pisze biorąc ilu zarejestrowanych ale to niełatwe bo się odsłaniasz, można poznać po sposobie pisania i po wyrażaniu też.
A wiemy że jak musisz tam być to jehowizm potrafi zatruć życie, przez parę lat ja też obrywałem bo mówiłem i było przeciw mnie wykorzystywane, dopiero wersety i tylko Biblia rozwiązały problem.
Może podpuszczam ale obecnie niemożliwe tak pisze w Biblii, ale to niezgodne z tym co naucza niewolnik Jana 20,28  Tomasz powiedział mu na to: „Mój Pan i mój Bóg!”y.
Z każdym nowym wydaniem NŚ sprawdzam czy werset jest jak zniknie to utną mi rozmowy, a czy to realne  że zniknie to kwestia czasu według mnie.     
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się