Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Sprawozdanie CK odsłuchiwane w tym tygodniu - gdzie popełniłem błąd...  (Przeczytany 346 razy)

Offline Turbulent_Business

Moj błąd polega na tym że nie mogę zrozumieć jednej rzeczy.

Abstrahując od tego że wyrok trybunału lata Ruskim koło dupy zastanawiają mnie słowa Pana Loscha (parafraza):
"Dzięki temu wyrokowi organizacja jest chroniona wśród onad 40 członków trybunału jak nigdy w historii"

Jak to się ma do przekonania że ciągle jest gorzej i już za godzinę pięćdziesiąt dwie będą nas prześladować i cały czas trzeba się na to szykować, to już teraz, zaraz, będą nas prześladować, prześladować aaaaaaaa!!!!!

Czy oni się w swoich bredniach pogubili już totalnie?
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Siedemtwarzy

Odp: Sprawozdanie CK odsłuchiwane w tym tygodniu - gdzie popełniłem błąd...
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Sierpień, 2022, 20:23 »
Tak pogubili się. Juz tak jest grubo ze 100 lat jak sie pogubili....


Offline Roszada

Odp: Sprawozdanie CK odsłuchiwane w tym tygodniu - gdzie popełniłem błąd...
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Sierpień, 2022, 20:34 »
Nawet Jehowie chwałę złożyli w tej sprawie:

Cytuj
Rosja dążyła do jednostronnego uwolnienia się od tych pozostałych zobowiązań przez uchwalenie 7 czerwca 2022 roku wspomnianych dwóch ustaw. Tego samego dnia ETPC wydał korzystny wyrok dla naszych współwyznawców w Rosji.

Wyrok ETPC może być stosowany w sądach krajowych 46 państw członkowskich Rady Europy w sprawach dotyczących Świadków. Co ważniejsze, całkowicie oczyścił on Świadków Jehowy ze wszystkich zarzutów stawianych im przez Rosję. Na scenie tego świata to orzeczenie jest dobitnym świadectwem o Jehowie i przysparza czci Jego imieniu. Cała chwała za to należy się Jehowie! (Psalm 83:18).
https://www.jw.org/pl/wiadomosci/jw/region/rosja/Rosja-podj%C4%99%C5%82a-decyzj%C4%99-o-niewykonywaniu-wyrok%C3%B3w-Europejskiego-Trybuna%C5%82u-Praw-Cz%C5%82owieka/