Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: OGŁOSZENIE - 9 Sierpnia  (Przeczytany 2054 razy)

Offline Światus

OGŁOSZENIE - 9 Sierpnia
« dnia: 10 Sierpień, 2022, 19:22 »
Kolejna polski list.
W skrócie? Org czerpie garściami od Króla Północy.
Mamy hybrydowe głoszenie, hybrydowe zebrania i hybrydowe zbiórki.
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Roszada

Odp: OGŁOSZENIE - 9 Sierpnia
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Sierpień, 2022, 19:49 »
No i dobrze, że nie mają presji wywierać co do "konkretnej formy głoszenia". :)


Offline Siedemtwarzy

Odp: OGŁOSZENIE - 9 Sierpnia
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Sierpień, 2022, 20:17 »
Światus, dziekuję bardzo...


Offline Do

Odp: OGŁOSZENIE - 9 Sierpnia
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Sierpień, 2022, 20:24 »
Dzięki wielkie


Offline Turbulent_Business

Odp: OGŁOSZENIE - 9 Sierpnia
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Sierpień, 2022, 08:03 »
No i dobrze, że nie mają presji wywierać co do "konkretnej formy głoszenia". :)

Prorok Turbulent_Buisness mowi: "Zaprawde powiadam wam, wznowienie gloszenia porazka bedzie niemala, dlatego do konca roku centrala wysle list nakazujacy powrot do gloszenia. Niechajze mi wlosy lonowe powypadaja, a urosna na czole jesli proroctwo to nie spelni sie"
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Siedemtwarzy

Odp: OGŁOSZENIE - 9 Sierpnia
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Sierpień, 2022, 08:52 »
TB, oczywiście, że tak się stanie. Będzie doslownie jak z powrotem na salę. Pitu pitu, a później coraz mocniejsze nawoływania w stylu: była laba, a teraz zapierdalać....


Offline Roszada

Odp: OGŁOSZENIE - 9 Sierpnia
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Sierpień, 2022, 09:13 »
Prorok Turbulent_Buisness mowi: "Zaprawde powiadam wam, wznowienie gloszenia porazka bedzie niemala, dlatego do konca roku centrala wysle list nakazujacy powrot do gloszenia. Niechajze mi wlosy lonowe powypadaja, a urosna na czole jesli proroctwo to nie spelni sie"
Jesteś zapóźniony. Przypomnij sobie co było przed pandemią.
Stojaki i wózki to najważniejsze sprawa i obsadzenie dyżurów na cały dzień.
A od domu do domu, tylko dodatkowo.

*** km 11/14 s. 2 ak. 4 Nowa, ekscytująca forma świadczenia ***
Dobrze jest ustawiać stanowiska z literaturą co tydzień w tych samych miejscach, w te same dni i o tych samych godzinach. Dzięki temu ludzie z czasem ośmielają się podejść i o coś zapytać albo wziąć publikacje

*** km 4/15 s. 2 Jak głosić przy stanowisku z literaturą ***
Głoszenie z wózkiem, stojakiem albo stolikiem jest bardzo skutecznym sposobem docierania z prawdą biblijną do ludzi o szczerych sercach

Głoszenie od domu do domu gasło z czasem, im więcej wózków pojawiało się.
A bywa, że po 4 sztuki są zestawiane razem.
Mieszkam w dużym mieście Gdańsku więc znałem wiele miejsc gdzie one stały.
Natomiast głoszących od domu do domu prawie nie widziałem.


Offline Turbulent_Business

Odp: OGŁOSZENIE - 9 Sierpnia
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Sierpień, 2022, 09:33 »
Jesteś zapóźniony. Przypomnij sobie co było przed pandemią.
Stojaki i wózki to najważniejsze sprawa i obsadzenie dyżurów na cały dzień.
A od domu do domu, tylko dodatkowo.

Dobrze ze wiesz wiecej czytajac czasopisma, niz ja, obserwujacy dzialania sekty od srodka i sam do niedawna ochoczo proponujacy czasopisma. Troche jak ktos kto sie naczytal internetowego forum przed wizyta u mechanika i probuje mu wmowic ze wie lepiej jak wymienic uszczelke pod glowica. Przepraszam ze tak ostro, moze za bardzo ale absurd twojego postu mnie przytloczyl.
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień, 2022, 09:35 wysłana przez Turbulent_Business »
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Roszada

Odp: OGŁOSZENIE - 9 Sierpnia
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Sierpień, 2022, 10:08 »
No fajnie że wiesz wszystko lepiej.
Teraz będziemy obserwować.
Ja obserwuję to wszystko od czasów Barboura i Russella (choć opisane a nie gadane), a ty od krótszego czasu.
Zobaczymy kogo racja będzie bliższa prawdy.

Za Twój styl się nie gniewam, bo takich stylistów już wielu przetrzymałem. Gdzie oni są?
A tak swoją drogą lepiej pisz składniej, bo trudno zrozumieć czasem o co Ci chodzi. ;D

Tak na marginesie to ŚJ i ich nauki znam osobiście od 1973 r., a Ty się pewnie wtedy jeszcze nie urodziłeś. ;D
Już wtedy drzwi w drzwi z nimi mieszkałem i siedziałem w jednej ławce w szkole.

Na fora zaś przybyłem dopiero w roku 2011, więc wybacz by moja wiedza o ŚJ od 1973 r. była na forach oparta ;)
Raczej udział w forach uważam za stratę czasu bo mam co czytać i pisać.
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień, 2022, 10:23 wysłana przez Roszada »


Offline Turbulent_Business

Odp: OGŁOSZENIE - 9 Sierpnia
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Sierpień, 2022, 10:34 »
No fajnie że wiesz wszystko lepiej.
Teraz będziemy obserwować.
Ja obserwuję to wszystko od czasów Barboura i Russella (choć opisane a nie gadane), a ty od krótszego czasu.
Zobaczymy kogo racja będzie bliższa prawdy.

Wszystkiego lepiej nie wiem, prosze nie dodawac to moich wypowiedzi tego czego nie powiedzialem. Akurat Ty drogi Roszado nazywajac mnie zapoznionym powiedziales, ze wiesz lepiej:)

Czyli zyles juz w 1850? Piszesz, ze ich obserwowales :) Teraz nauka o zazebiajacym sie pokoleniu ma wiekszy sens.

Za Twój styl się nie gniewam, bo takich stylistów już wielu przetrzymałem. Gdzie oni są?
A tak swoją drogą lepiej pisz składniej, bo trudno zrozumieć czasem o co Ci chodzi. ;D

Wiem, ze czesto pisze nieskladnie. Mam z tym problemy i nie bede ukrywal, ze jest nad czym pracowac.
A stylisci dali sobie spokoj, ja tez moze w koncu powinienem.

Na fora zaś przybyłem dopiero w roku 2011, więc wybacz by moja wiedza o ŚJ od 1973 r. była na forach oparta ;)
Raczej udział w forach uważam za stratę czasu bo mam co czytać i pisać.

Jestes moim mistrzem. Jest to strata czasu, w sumie jest to nie potrzebne, ale napisze 15 postow dziennie. Moze to nie jest marnowanie czasu, a uzaleznienie?

Zycze zdrowia!
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Roszada

Odp: OGŁOSZENIE - 9 Sierpnia
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Sierpień, 2022, 10:36 »
Tak masz rację żyłem w 1850 r.
Nie będę się z Tobą spierał. ;D


Offline Szwejk (dawniej Gorolik)

Odp: OGŁOSZENIE - 9 Sierpnia
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Sierpień, 2022, 13:48 »
"Tacy styliści' są nadal, tylko poziom dyskusji jest mało duchowy, a w przepychankach słownych nie chcą uczestniczyć. :-)


Offline Turbulent_Business

Odp: OGŁOSZENIE - 9 Sierpnia
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Sierpień, 2022, 19:42 »
"Tacy styliści' są nadal, tylko poziom dyskusji jest mało duchowy, a w przepychankach słownych nie chcą uczestniczyć. :-)

Przepychanki z Roszada to przednia zabawa! Uczą prawdziwego życia i dyskusji. Kompletnie się znim nie zgadzam w kwestii wierzeń ale nasze przepychanki uwielbiam. A że często jedzie z grubej rury na bogato - lepiej tak niż bawić sie w podchody. Roszada pisze o Tobie w 3 osobie, tak bardziej personalnie to ciekawie się poprzekomarzać.

I nawet moralniaka nie można mieć bo te stare posty jakoś dziwnie giną (Skapnalem się jak szukałem ciekawej dyskusji o księdze wyjścia i coś mi się zdaje że mi posty poginely - ale może jestem zwyczajnie głupi i nie umiem znaleźć, prawdopodobieństwo opcji nr 2 jest ogromne)
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline janekkowalski

Odp: OGŁOSZENIE - 9 Sierpnia
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Sierpień, 2022, 16:38 »
Kiedyś puściłem posta, ale zapewne nie spodobał się władzy i nie został opublikowany  >:D

Trzeba pisać, to co należy pisać. Jak masz inne zdanie, to jesteś be. Niektórzy nie nawidzą świadków, a są identyczni albo i jeszcze bardziej cyniczni w swoim postępowaniu.


Offline Storczyk

Odp: OGŁOSZENIE - 9 Sierpnia
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Sierpień, 2022, 21:45 »
Z tymi stojakami to postradali zmysły. Stoja  tabunami przy nich od samiutkiego rana.
 Kilka lat temu, tymi wózkami mnie bardzo irytowali lub dla odmiany budzili odrazę pomieszaną ze współczuciem.
Tak zauważam, że  coraz bardziej mi to ich stanie   poprostu nie przeszkadza.
Stają się dla mnie obcymi ludźmi, przestaje się z nimi utożsamiać  :)