Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ręka Szatana  (Przeczytany 1649 razy)

Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2166
  • Między ślepymi jednooki królem
Ręka Szatana
« dnia: 15 Maj, 2022, 15:06 »


Offline Blue

Odp: Ręka Szatana
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Maj, 2022, 16:41 »
Ja pie*dole, człowieku...
Ręce opadają.

Weź to sobie przeczytaj:
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/ILY_(znak)

Proszę, nie rób wstydu temu forum. Jeszcze jakiś świadek, który zna język migowy wejdzie na ten temat i umrze ze śmiechu.
« Ostatnia zmiana: 15 Maj, 2022, 16:48 wysłana przez Blue »


Offline janeczek

Odp: Ręka Szatana
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Maj, 2022, 16:58 »
Ja pie*dole, człowieku...
Ręce opadają.

Weź to sobie przeczytaj:
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/ILY_(znak)

Proszę, nie rób wstydu temu forum. Jeszcze jakiś świadek, który zna język migowy wejdzie na ten temat i umrze ze śmiechu.


Link nic nie wyjaśnia masz w rację że w języku migowym jest OK, tak jak dla Włocha k**** to tylko zakręt, w miejscu gdzie jestem to znak czarnego pana tak teraz się go określa.

https://www.fakt.pl/kobieta/zdrowie-i-fitness/znaczenie-gestow-w-innych-kulturach-mowa-ciala/zchbgl4

Pobrałem sobie jak złotem Herda obwieszonego, jak to zostawią to mają nabiał
« Ostatnia zmiana: 15 Maj, 2022, 17:00 wysłana przez janeczek »
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Matylda

Odp: Ręka Szatana
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Maj, 2022, 17:08 »
Ja pie*dole, człowieku...

😲😲😲
Świerzo wybudzeni wejdą i się zgorszą 👀
Nie wolno, tak nie ładnie 😳
Nie wiedziałam nawet że świadkowie jehowy tak się wyrażają. Kiedy ja byłam świadkiem jehowy to ani razu nie słyszałam takich wyrazów od nikogo z braci, ani też sama nie używałam.
Widać punkt widzenia zależy od punktu siedzenia 🤓


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Ręka Szatana
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Maj, 2022, 17:19 »
(mtg):


Offline Blue

Odp: Ręka Szatana
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Maj, 2022, 17:26 »

Link nic nie wyjaśnia masz w rację że w języku migowym jest OK, tak jak dla Włocha k**** to tylko zakręt, w miejscu gdzie jestem to znak czarnego pana tak teraz się go określa.

https://www.fakt.pl/kobieta/zdrowie-i-fitness/znaczenie-gestow-w-innych-kulturach-mowa-ciala/zchbgl4

Pobrałem sobie jak złotem Herda obwieszonego, jak to zostawią to mają nabiał

Co nic nie wyjaśnia, co nic nie wyjaśnia?
Screen pokazuje dwóch Świadków, co wysyłają swoim braciom i siostrom "kocham Cię" w ASL. Czego tu nie rozumieć? Robienie z tego jakiejkolwiek sensacji jest szurią na poziomie płaskiej ziemii lub księdza Natanka.

😲😲😲
Świerzo wybudzeni wejdą i się zgorszą 👀
Nie wolno, tak nie ładnie 😳
Nie wiedziałam nawet że świadkowie jehowy tak się wyrażają. Kiedy ja byłam świadkiem jehowy to ani razu nie słyszałam takich wyrazów od nikogo z braci, ani też sama nie używałam.
Widać punkt widzenia zależy od punktu siedzenia 🤓

Świadkowie wyrażają się czasami o wiele gorzej, jednak jakie to ma tutaj znaczenie?
« Ostatnia zmiana: 15 Maj, 2022, 17:28 wysłana przez Blue »


Offline Matylda

Odp: Ręka Szatana
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Maj, 2022, 18:14 »



Świadkowie wyrażają się czasami o wiele gorzej, jednak jakie to ma tutaj znaczenie?
To jestem bardzo zaskoczona że się wyrażają. Za moich czasów to była jednak grupa z zasadami.
Odpowiadając na pytanie, znaczenie ma obyczajowe. Bo nawet dyskusja o dupie Maryni może być interesująca jak się przestrzega pewnych zasad.
Naszla mnie taka refleksja, nie na temat, ale jakoś tłumów dyskutantów nie widać, to może nie zaszkodzi jak powiem. Ja się niniejszym przestałam już dziwić że wielu prowadzi takie podwójne życie i nie odchodzi oficjalnie.
Po co odchodzić skoro będąc świadkiem można koncertowo obejść system. Zajarać, wychlać, łaciną sypnąć, zrelaksować się dobrym seksem z młodą pionierką, itd itp. No bo przecież powszechnie wiadomo że to kit i sekta a zawsze. Ale, ale gdyby się jednak okazało że znowu coś tam naobiecywali to szybko, hyc. Żarliwa modlitwa, żal za te wszystkie k**** i ch**, wszystko za pośrednictwem"twojego jedynego syna, naszego Zbawiciela itd, i już jestem znowu na wąskiej ścieżce.
Znana jestem żem złośliwa, to od razu mówię że do nikogo nie piję,tylko luźno rozmyślam. Kiedyś to i złodziej miał zasady i u sąsiada nie kradł. Teraz to się wszystko zdewaluwalo 😳😎
« Ostatnia zmiana: 15 Maj, 2022, 18:16 wysłana przez Matylda »


Offline Blue

Odp: Ręka Szatana
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Maj, 2022, 18:20 »
To jestem bardzo zaskoczona że się wyrażają. Za moich czasów to była jednak grupa z zasadami.
Odpowiadając na pytanie, znaczenie ma obyczajowe. Bo nawet dyskusja o dupie Maryni może być interesująca jak się przestrzega pewnych zasad.
Naszla mnie taka refleksja, nie na temat, ale jakoś tłumów dyskutantów nie widać, to może nie zaszkodzi jak powiem. Ja się niniejszym przestałam już dziwić że wielu prowadzi takie podwójne życie i nie odchodzi oficjalnie.
Po co odchodzić skoro będąc świadkiem można koncertowo obejść system. Zajarać, wychlać, łaciną sypnąć, zrelaksować się dobrym seksem z młodą pionierką, itd itp. No bo przecież powszechnie wiadomo że to kit i sekta a zawsze. Ale, ale gdyby się jednak okazało że znowu coś tam naobiecywali to szybko, hyc. Żarliwa modlitwa, żal za te wszystkie k**** i ch**, wszystko za pośrednictwem"twojego jedynego syna, naszego Zbawiciela itd, i już jestem znowu na wąskiej ścieżce.
Znana jestem żem złośliwa, to od razu mówię że do nikogo nie piję,tylko luźno rozmyślam.

Zawsze tak wśród Świadków było. Przecież już Raymond Franz o tym pisał. Jednak mała uwaga - w zdecydowanej większości są to ludzie na swój sposób wierzący - większość z nich uważa, że to ŚJ mają prawdę. Takich którzy są świadomi tego, że to sekta ale żyją po swojemu jest bardzo mało - wśród nich są PIMO, którzy chcą się uwolnić, ale z jakichś względów nie mogą. Inna opcja to tylko socjopaci, którzy po prostu lubią bycie w sekcie.


Offline Roszada

Odp: Ręka Szatana
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Maj, 2022, 18:22 »
Nie znam się na tych znakach, ale nie wyklucza to dwóch znaczeń.

Podobnie jak krzyż. Jedni widzą w tym znak fallusa, a inni znak śmierci Jezusa.
Jedni i drudzy mają swoje racje.

Tak może być z tymi paluchami.
Co innego znaczą u jednych, a co innego u drugich. :)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Ręka Szatana
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Maj, 2022, 18:26 »
Znana jestem żem złośliwa, to od razu mówię że do nikogo nie piję,tylko luźno rozmyślam. Kiedyś to i złodziej miał zasady i u sąsiada nie kradł. Teraz to się wszystko zdewaluwalo 😳😎
Witaj Matylda:
Oj, już ''zośliwa'' masz swój styl, charakter, kto wrażliwy, ma problem z swoją osobowością - życie jest życiem a cieniasy to wiadomo ...
'' bułkę przez bibułkę  a ... do ręki '' - pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 15 Maj, 2022, 18:35 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Matylda

Odp: Ręka Szatana
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Maj, 2022, 18:51 »
Nie rozwijając się nadmiernie powiem tylko że może i Franc pisał, nie czytałam, bo jak się nie pochylilam nad doktryną to i antydoktrynie, nie chciało mi się czasu marnować. Dla mnie świadkowie są bezwartościowym tworem i bez Kryzysu sumienia. W każdym razie owszem pijaństwo niektórych, zachłanność i materializm to był, ale "wyrażania “ nie było.
Służbowo i prywatnie wszyscy trzymali się zasad akuratnego wysławiania się.
Cześć nie można było mówić i nikt nie mówił.

A w temacie szarana dyjabła, to tak jak z parafianinem, raz znaczy to, raz tamto😜


Offline Storczyk

Odp: Ręka Szatana
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Maj, 2022, 19:04 »
Wikipedia nie zostawia wątpliwości.
Mano cornuta (wł. dłoń rogata) lub corna (rogi) – gest wywodzący się z obszaru basenu Morza Śródziemnego. W krajach anglosaskich nazywany horns (rogi) lub devil horns (diabelskie rogi). Gest wykonuje się dłonią, prostując palec wskazujący i mały, przy równocześnie zwiniętych palcach środkowym i serdecznym oraz kciuku.
Jednak raczej  w strażnicy, nie powinno być miejsca na ten gest ,nawet jeśli oznacza coś innego.



Offline Blue

Odp: Ręka Szatana
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Maj, 2022, 19:37 »
Storczyk, oni nie pokazują jakichś gestów. Oni porozumiewają się w ASL. Krytykowanie tego znaku jest równie mądre jak gdyby jakiś walnięty Czech krytykował polskich świadków za posługiwanie się słowem "Szukać" gdy brzmi dokładnie jak sukat, czyli pieprzyć po czesku.


Offline janeczek

Odp: Ręka Szatana
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Maj, 2022, 19:51 »
Storczyk, oni nie pokazują jakichś gestów. Oni porozumiewają się w ASL. Krytykowanie tego znaku jest równie mądre jak gdyby jakiś walnięty Czech krytykował polskich świadków za posługiwanie się słowem "Szukać" gdy brzmi dokładnie jak sukat, czyli pieprzyć po czesku.

Nie sam znak jest problemem ale kontekst coś bezcenne nie kojarzyć się zile, nie powinni puści tego znaku dlatego że ten znak stracił dawne znaczenie przez muzykę i popkulturę.
Dali ciała jak pomyłka firmy kamieniarskiej z życia, położyli posadzki i parapety w łazience i przysłali fakturę na usługi kamieniarskie nagrobek wykończenie brak napisów.
Nie oszukali na cenie czy wykonaniu ale obciach był, rozumiesz czemu tu też
 
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline on-on

Odp: Ręka Szatana
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Maj, 2022, 08:39 »
Symbol szatana, kozła, wygląda inaczej niż ILY. Drobny szczegół, który robi ogromną różnicę.