Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam wszystkie siostry i braci!  (Przeczytany 3176 razy)

Offline PoProstuJa

Odp: Witam wszystkie siostry i braci!
« Odpowiedź #90 dnia: 01 Maj, 2022, 21:40 »
JW. Pytaj ile chcesz. My tu trochę żeśmy pojechali po bandzie momentami, ale tak to z tymi internetami jest.

Przez lata prania mózgów jesteśmy często sfrustrowani do czerwoności.

Tak to jest jak człowiek przez 20 lat siedział na studium Strażnicy, a odpowiedź na pytanie zawsze była w akapicie  ;D
I nagle wolność... można odpowiedzieć co się chce! I człowiek może zwariować od tej wolności!

Wyobrażacie sobie co by było gdyby podczas zebrania ludzie nie odpowiadali słowami z akapitu, ale swoimi własnymi? Po każdym zebraniu byłoby po kilkanaście komitetów sądowniczych!  ;D


Offline Turbulent_Business

Odp: Witam wszystkie siostry i braci!
« Odpowiedź #91 dnia: 01 Maj, 2022, 21:44 »
Tak to jest jak człowiek przez 20 lat siedział na studium Strażnicy, a odpowiedź na pytanie zawsze była w akapicie  ;D
I nagle wolność... można odpowiedzieć co się chce! I człowiek może zwariować od tej wolności!

Wyobrażacie sobie co by było gdyby podczas zebrania ludzie nie odpowiadali słowami z akapitu, ale swoimi własnymi? Po każdym zebraniu byłoby po kilkanaście komitetów sądowniczych!  ;D

Odpowiadanie swoimi słowami to jedno, ale co by było gdyby ludzi mówili to co na prawdę myślą:)
« Ostatnia zmiana: 01 Maj, 2022, 21:49 wysłana przez Turbulent_Business »
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline PoProstuJa

Odp: Witam wszystkie siostry i braci!
« Odpowiedź #92 dnia: 01 Maj, 2022, 21:47 »
Odpowiadanie swoimi słowami to jedno, ale co by było gdyby ludzi mówiło go co na prawdę myślą:)
Ja to bym odpowiedziała... "Cooo? Jakie było pytanie?!"

I wtedy by wyszło na jaw, że spałam na zebraniach z otwartymi oczami!  ;D


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Witam wszystkie siostry i braci!
« Odpowiedź #93 dnia: 01 Maj, 2022, 22:05 »
Ja to bym odpowiedziała... "Cooo? Jakie było pytanie?!"
I wtedy by wyszło na jaw, że spałam na zebraniach z otwartymi oczami!  ;D
(mtg): byłoby wielkie zaskoczenie podczas zebranka albo nastałaby wielka rozbieranka  >:D


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Witam wszystkie siostry i braci!
« Odpowiedź #94 dnia: 02 Maj, 2022, 13:28 »
(mtg): spuentuję temat dyskusji '' Diabeł wie więcej nie dlatego, że jest diabłem tylko dlatego, że jest stary''


Offline Gremczak

Odp: Witam wszystkie siostry i braci!
« Odpowiedź #95 dnia: 03 Maj, 2022, 22:38 »
A najlepsze jest to, że ludzie wierzący również nie potrafią się ze sobą dogadać!
Gdyby tak było, to nie mielibyśmy dziś 41 tysięcy odłamów i wspólnot religijnych w chrześcijaństwie!

Dlatego ja zanim przejdę do głębokich dyskusji, to najpierw zawsze chcę zobaczyć kto rzeczywiście okazuje się być "bliźnim".
Nie zawsze ten, który przeczytał 20 encyklopedii chrześcijańskich jednocześnie dał się poznać jako ten, który nakarmił głodnego i odział nagiego.
A jak powiadają "wiara bez uczynków jest martwa".
Mam takie pytanie.
Co spowodowało jesteś chrześcijanką a nie wyznawczynią innej religii niechrześcijańskiej.


Offline donadams

Odp: Witam wszystkie siostry i braci!
« Odpowiedź #96 dnia: 04 Maj, 2022, 10:52 »
Mam takie pytanie.
Co spowodowało jesteś chrześcijanką a nie wyznawczynią innej religii niechrześcijańskiej.

XD
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.