Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...  (Przeczytany 14539 razy)

Offline Turbulent_Business

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #60 dnia: 14 Marzec, 2022, 06:44 »
Mi się zdaje że połapali się ze nie da się w 3 tygodnie zbudować infrastruktury do zebrań hybrydowych na całym świecie... Trzeba pokupować kamerki, laptopy i spędzić dużo czasu żeby (w większości) słabo rozgarniętych starszych przeszkolić. Coś im nie pobogoslawilo. Zaznaczam że to tylko spekulacja. Pomyśl Blue z paniką wojenną jest tak samo możliwy.
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Ignorant2004

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #61 dnia: 14 Marzec, 2022, 07:44 »
Jak ktoś nie zdarzył przeczytać to komunikat brzmiał:
OGŁOSZENIE
Wznowienie zebrań z osobistym udziałem obecnych
Z przyjemnością informujemy, że Ciało Kierownicze podjęło decyzję o tym, że z wyjątkiem miejsc, w których nie pozwalają na to restrykcje wprowadzone przez władze, wszystkie zbory będą zachęcone do tego, żeby w tygodniu od 1 kwietnia wznowić organizowanie zebrań z osobistym udziałem obecnych. Oznacza to, że w większości wypadków zbory będą mogły zorganizować uroczystość Pamiątki z osobistym udziałem obecnych. Każdy zbór otrzyma dodatkowe wskazówki w tej sprawie.
Po angielsku:
ANNOUNCEMENT | Resuming In-
Person Meetings
We are pleased to inform you that the
Governing Body has decided that barring any
local governmental restrictions, we will
encourage all congregations to begin holding
in-person meetings the week of April 1. This
will mean that in most cases, congregations
will be able to meet in person for the
Memorial. Further details will be sent to each
congregation.

Zwróćcie uwagę ze nie było podanej daty, tylko sam 1 kwietnia ;) Diabeł tkwi w szczegółach ;)
« Ostatnia zmiana: 14 Marzec, 2022, 07:48 wysłana przez Ignorant2004 »


Offline Estera

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #62 dnia: 14 Marzec, 2022, 10:04 »
OGŁOSZENIE
Wznowienie zebrań z osobistym udziałem obecnych
Z przyjemnością informujemy, że Ciało Kierownicze podjęło decyzję o tym, że z wyjątkiem miejsc, w których nie pozwalają na to restrykcje wprowadzone przez władze,
wszystkie zbory będą zachęcone do tego, żeby w tygodniu od 1 kwietnia wznowić organizowanie zebrań z osobistym udziałem obecnych. Oznacza to, że w większości wypadków
zbory będą mogły zorganizować uroczystość Pamiątki z osobistym udziałem obecnych. Każdy zbór otrzyma dodatkowe wskazówki w tej sprawie.

Zwróćcie uwagę ze nie było podanej daty, tylko sam 1 kwietnia Diabeł tkwi w szczegółach
   W kontekście wspomnienia pamiątki, ten 1 kwietnia, to ten najbliższy.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Sebastian

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #63 dnia: 14 Marzec, 2022, 10:46 »
W kontekście wspomnienia pamiątki, ten 1 kwietnia, to ten najbliższy.
tak wskazywałby rozsądek, ale czy Ciało Perwersyjno-Kierownicze zawsze postępuje rozsądnie?!

może okazać się że oni myśleli o 1 kwietnia 2023 albo nawet o 1 kwietnia 2029 :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Sebastian

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #64 dnia: 14 Marzec, 2022, 11:30 »
kolejna interpretacja: napisano "wszystkie zbory będą zachęcone:)

ale NIE wskazano że (być może) cała akcja skończy się na bezowocnym "zachęcaniu" i NIE zaowocuje faktyczną realizacją tychże "zachęt".
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline karyma

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #65 dnia: 14 Marzec, 2022, 13:21 »
Do tego wszystkiego pewnie doszły problemy z niezaszczepionymi. Niektórzy napewno by chcieli chodzić na zebrania, głosić, ale szczepić się nie chcą.Inni nie bedą mieli ochoty przyjśc jeśli na sali bedą niezaszczepieni...  a  w Unii Europesjskiej przynajmniej w pełni zaszczepiona osoba która przyjęła szczepionkę nie dalej niż 9 miesiący temu. Jeśli ktoś przyjał tylko pierwszą dawkę np w maju 2021 a trzeciej dawki już nie chce a sporo takich to też jest  niezaszczepiona.
« Ostatnia zmiana: 14 Marzec, 2022, 13:46 wysłana przez karyma »


Offline Sebastian

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #66 dnia: 14 Marzec, 2022, 14:18 »
jeśli zebrania miałyby charakter "hybrydowy" i poszczególni głosiciele samodzielnie mieliby zdecydować czy chcą dreptać na salę czy nadal korzystać online, to cała operacja (której intencją jest ponowne "wzięcie za pysk" całej rzeszy wyznawców i zacieśnienie kontroli nad umysłami) chyba straciła sens.

no cóż, Ciało Kierownicze "powinno zaufać Jehowie" :) i uwierzyć, że koronawirusy rozprawią się z "synami Koracha" :) a reszta i tak będzie słuchała Ciała Kierowniczego...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Diotrefes

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #67 dnia: 14 Marzec, 2022, 15:55 »
Ogłoszenie
12 marca 2022
DLA ZBORÓW

1. Wznowienie zebrań zborowych z osobistym udziałem obecnych. Z ogromną radością przekazujemy wam informację, że Ciało Kierownicze podjęło decyzję, by od 1 kwietnia 2022 roku we wszystkich zborach na świecie wznowić zebrania z osobistym udziałem obecnych. Prosimy, żebyście uważnie wysłuchali poniższych wskazówek:
1) Z wyjątkiem miejsc, gdzie obowiązują restrykcje rządowe, wszystkie zbory wznowią zebrania w tygodniu i w weekend z możliwością osobistego udziału. Będą się one odbywać zgodnie z wszelkimi wprowadzonymi przez władze przepisami dotyczącymi zgromadzeń w trakcie pandemii COVID-19. Nadal obowiązują ograniczenia z Biura Oddziału, dotyczące korzystania z Sali Królestwa w innych celach, takich jak zbiórki do służby.
2) Zaleca się, żeby osoby przedstawiające punkty w programie zebrania były obecne w Sali Królestwa.
3) Aby korzystać z zebrań z osobistym udziałem obecnych, nie trzeba być zaszczepionym, chyba że wymagają tego władze.
4) Osoby obecne na zebraniach z możliwością osobistego udziału zachęca się do noszenia masek. Uczestnicy programu mogą zdecydować, czy na scenie będą w maskach, czy nie. Oczywiście ich noszenia mogą wymagać przepisy rządowe.
5) Tam, gdzie to możliwe, każdy zbór utrzyma w wypadku zebrań opcję wideokonferencji, organizowanej na przykład za pomocą aplikacji Zoom.
6) Należy szanować osobiste decyzje dotyczące zaszczepienia oraz tego, czy ktoś będzie fizycznie obecny na zebraniach.

2. Na razie wskazówki dotyczące innych form działalności organizacyjnej, takich jak zgromadzenia, kongresy czy działalność kaznodziejska, pozostają bez zmian.

3. Pamiątka. Każdy zbór dołoży starań, by zorganizować obchody Pamiątki z osobistym udziałem obecnych i mówcy.


Offline Blue

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #68 dnia: 14 Marzec, 2022, 16:52 »
Diotrefes, piona. Właśnie rozmawiałem z kumplem o tym liście a on już u odstępczuchów.  >:D

Więc idą na poważnie... Zobaczymy co dalej.


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2166
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #69 dnia: 14 Marzec, 2022, 19:39 »

Ty informacja sprzed ponad miesiąca, że idą w kierunku hybrydowych zebrań.

Tak na marginesie. Fajnie się tego słucha, jak typowy menadżer, w jakiejś stacji TV poświęconej ekonomii, zachwala swój produkt.
"Mieliśmy 3% procentowy wzrost ... , itd"  Jak ktoś niezorientowany to się nawet nie kapnie, że gość mówi o handlu odpustem.

Cofnięcie otwarcia może się wiązać z info z Chin
https://tvn24.pl/biznes/ze-swiata/covid-19-dostawca-apple-foxconn-zamyka-fabryki-w-chinach-5635220


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #70 dnia: 15 Marzec, 2022, 02:15 »
Tak na marginesie. Fajnie się tego słucha, jak typowy menadżer, w jakiejś stacji TV poświęconej ekonomii, zachwala swój produkt.
"Mieliśmy 3% procentowy wzrost .

To jest straszne. Jakbyś włączył video w połowie, to byś powiedział, że chłop opowiada o wynikach firmy. Ja już wolę tych pomylonych kaznodziejów, co w każdym słowie dziękowaliby Jezusowi za cuda i błogosławili przez telewizor. Może śmieszniej, ale jest w tym jakaś witalność, żywotność, metafizyka, można oderwać się od świata. A tutaj tylko mityngi, cyferki, spotkania wirtualne.


Offline hashcat

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #71 dnia: 15 Marzec, 2022, 14:16 »
Ogłoszenie
12 marca 2022
DLA ZBORÓW

1. Wznowienie zebrań zborowych z osobistym udziałem obecnych.

Czyli jednak.. Zatem kolejna fala wszystkich tych niesamowicie śmiesznych memów pokroju "Jak schudnąć do 1 kwietnia", wesoło rozprzestrzenianych na Whatsaappowych grupach i w social mediach, nadchodzi
"I saw the best minds of my generation destroyed by madness"


Offline sawaszi

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #72 dnia: 15 Marzec, 2022, 20:55 »
Ja jednak obstawiam taką wersję wydarzeń:
CK zrobiło w spodnie ze strachu/radości na wieść o ataku Rosji na Ukrainę. Uświadomili sobie, że są odpowiedzialni przed Bogiem za swoje owieczki a one w złym stanie... Więc postanowili o natychmiastowym powrocie na salę, by te trzódkę pod względem duchowym szybko podreperować (przez lepszą kontrolę ;) ). Kazali dać komunikaty na stronę/aplikacje a ustaleniami będą martwić się później.

Tylko, że po chwili okazało się, że jednak na III wojnę światową się nie zapowiada, ponieważ to Rosja zaczęła przypominać tego kolosa na glinianych nogach...

No i jeszcze ktoś im w betel pokazał statystyki Covidowe i zaapelował do sumień, słusznie argumentując, że umrą dodatkowo setki/tysiące świadków.

No i te sale pozajmowane przez uchodźców w całej Polsce i innych krajach...

No i rakiem się wycofują xD


Wedle mnie : CK (KC na kacu  ::) ) - próbowało 1 kwietnia wzbudzić głosicieli swych - aby ogłosić swe wyroki  ::) - ale jak zwykle się pomerdali w datach i wyrokach Boskich  :-\ - albowiem tak jak od dawna prawili w strażnicach , że NIE są natchnieni Duchem Bożym - to sekta nie zwykła -  :D


Offline Warszawa wschodnia

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #73 dnia: 16 Marzec, 2022, 22:25 »
Nastał ten dzień. Co gorsza ogłosili ze obecnie brak możliwości na hybrydowe zebrania i będzie 100% offline. Na tyle zaskoczeni ze nie wiadomo gdzie pamiątka ani na którą godzinę zebranie w niedzielę.

Pora prasować koszule i sukienki z nadzieją ze w nie wejdziemy 🤣


Offline Turbulent_Business

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #74 dnia: 16 Marzec, 2022, 23:04 »
Czyli pewnie betonowe dziadki z racji lenistwa będą naciągać zapis "tam gdzie to możliwe" jako wymówkę typu "u nas ni dy rydy". Po co się wysilać, męczyć z zoomem, jeśli można po prostu powiedzieć że się nie da. I tak nikt nie zaprotestuje. Jedyna nadzieja dla tych którzy mają młodsze grono, któremu będzie się chciało... Ale czy jeszcze gdzieś takie są?
Na reddicie już dawno szły posty że starsi w stanach montowali kamerki na salach i przygotowywali się do hybryd. U nas beton, lenistwo i co tam jeszcze...
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac