Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?  (Przeczytany 3648 razy)

Offline Technolog

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #90 dnia: 10 Marzec, 2022, 18:00 »
Nie wiem, zakładam, że jakąś może masz?
Nie mam postawy wobec odstępców, tylko wobec określonego zachowania i już na prawdę nie chce mi się tu po raz kolejny tego tłumaczyć, bo to w wątku jasno wyraziłem.

A wobec niektórych odstępców mam pozytywną, taką, którą o której napisałem na początku, ale jak wątek ma 6 stron to pierwszej już nikt nie czyta.
Cytuj
Można zrobić [odstępczą] akcje na poziomie ludzi, którzy mają coś do powiedzenia, jak kiedyś była przy stadionie przed zgromadzeniem. Było kulturalnie, kto chciał to podszedł pogadał itp. Nikt nie wyzywał od 'sk..synów', 'idiotów', 'cymbałów' tego, że ktoś kogoś 'tępi', 'idiotów i szpicli nadarzyńskich' itd.
« Ostatnia zmiana: 10 Marzec, 2022, 18:02 wysłana przez Technolog »


Offline sawaszi

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #91 dnia: 10 Marzec, 2022, 18:10 »
Nie mam postawy wobec odstępców, tylko wobec określonego zachowania i już na prawdę nie chce mi się tu po raz kolejny tego tłumaczyć, bo to w wątku jasno wyraziłem.

A wobec niektórych odstępców mam pozytywną, taką, którą o której napisałem na początku, ale jak wątek ma 6 stron to pierwszej już nikt nie czyta.

A mnie "odstępcą" - czyli "wykluczonym" zrobiło zaocznie (w zborze) trzech budowlańców zwanych starszymi
- co prawda ; są starsi ode mnie wiekiem , ale dalej zachowują się jak dzieci CK  :P   
« Ostatnia zmiana: 10 Marzec, 2022, 18:14 wysłana przez sawaszi »


Offline abece

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #92 dnia: 10 Marzec, 2022, 18:21 »
Nie ma postawy wobec odstępców, tylko wobec określonego zachowania i już na prawdę nie chce mi się tu po raz kolejny tego tłumaczyć, bo to w wątku jasno wyraziłem.

A wobec niektórych odstępców mam pozytywną, taką, którą o której napisałem na początku, ale jak wątek ma 6 stron to pierwszej już nikt nie czyta.
1.Oky, to brzmi, jak regułka, życie pokazuje inaczej, co do postaw świadków Jehowy wobec "odstępców", obojętnie, czy to określonych zachowań dotyczy, czy bez  określonych zachowań.

Rozumiem, że u Ciebie jest tak, jak piszesz. Oky.

2.Są Technologu, są naganne postawy wobec "odstępców", gdzie niczym świadkom Jehowy nie zawiniłam, za odejście od świadków spluwał przede mną  na ulicy świadek Jehowy. Stosowanie  ostrego ostracyzmu 10 lat.
Nie ma sensu powtarzać się, na wcześniejszych stronach to jest.

Dziękuję za odpowiedz.



2.Technologu, trzeba nie było zadawać mi nowego pytania, to byś  nie musiał tłumaczyć.

Ciekawszy, wnikliwszy jest post Esterki, poruszyła zastanawiąjace wątki..

To co? kończymy?

Goście jadą. ;D

Serdecznie pozdrawiam Technologu.







« Ostatnia zmiana: 10 Marzec, 2022, 19:22 wysłana przez abece »


Offline Technolog

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #93 dnia: 10 Marzec, 2022, 18:27 »
To co? kończymy?

Goście jadą. ;D

Serdecznie pozdrawiam Technologu.
Idę kury pozamykać.


Offline abece

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #94 dnia: 10 Marzec, 2022, 18:33 »
Idę kury pozamykać.
Dobrze.
Miłego Ci tam.  :)


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #95 dnia: 10 Marzec, 2022, 19:08 »
Nie mam postawy wobec odstępców, tylko wobec określonego zachowania i już na prawdę nie chce mi się tu po raz kolejny tego tłumaczyć, bo to w wątku jasno wyraziłem.

A wobec niektórych odstępców mam pozytywną, taką, którą o której napisałem na początku, ale jak wątek ma 6 stron to pierwszej już nikt nie czyta.

Jakim prawem nazywasz mnie odstępcą? zaczyna mnie mierzić takie nazewnictwo . Wypadało by chociaż wziąć to w cudzysłów świadczyło by to , że masz szacunek do osób opuszczających organizację , która  okazała się sektą piorącą umysły i wyrządzająca krzywdę , szczerym , dobrym ludzim.
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline Estera

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #96 dnia: 10 Marzec, 2022, 19:18 »
Niezależnie od tego, jak batanasekte został skrzywdzony, nie daje mu to prawa do systematycznego siania nienawiści.

   Blue.
   Dziękuję za odpowiedź i napiszę swoje zdanie w tym temacie.
   Prowadzenie akcji plakatowych, systematyczne, to co robi batnasektę.
   Nie nazwałabym ... sianiem nienawiści ...
   To jest bardzo mocno wyolbrzymione określenie tego, co robi batnasektę.
   To raczej kampanie informacyjne, wyprowadzające nieświadomych ludzi z manipulacji strażnicy.
   Tak to osobiście widzę.
   I treść plakatów nie wzywa do nienawiści ani zabijania śj.
   Gdyby tak było, szybko odpowiednie służby do spraw ścigania przestępstw by się tym zajęły.


   Tam są zawarte fakty:

   * Peodofilia.
   * Przemoc w rodzinach.
   * Rozbijanie rodzin.
   * Ukrywany alkoholizm.
   * Ukrywane zdrady małżeńskie.
   * Plotkarstwo.
   * Ostracyzm.
   * Rozpusta.
      itd., itp ...

   Czy zaprzeczysz, że to wszystko w różnej postaci występuje w jw.org?
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline abece

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #97 dnia: 10 Marzec, 2022, 19:19 »
Jakim prawem nazywasz mnie odstępcą? zaczyna mnie mierzić takie nazewnictwo . Wypadało by chociaż wziąć to w cudzysłów świadczyło by to , że masz szacunek do osób opuszczających organizację , która  okazała się sektą piorącą umysły i wyrządzająca krzywdę , szczerym , dobrym ludzim.
Przywiezli mi psa, mówię zajrzę jeszcze.

Dorkas, zastanowiłam się chwilę i nie dziwię się, że może Ciebie mierzić słowo "odstępca", tak jak mierzi Technologa słowo sk....3syn, a mnie mierzi zbiór słów "wywalić na zbity pysk", co wyjaśniłam w innym poście, dlaczego tak mam.
Wszędzie staram się słowo "odstępca" dawać w cudzysłów, a w ostatnim poście mi umknęło.
Sorki, już poprawiam.

Serdeczności Dorkas Tobie.
« Ostatnia zmiana: 10 Marzec, 2022, 19:38 wysłana przez abece »


Offline smaigol

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #98 dnia: 10 Marzec, 2022, 19:23 »
To że Batnasekte robi robotę jest bez dyskusji. Burza jest o formę jak to robi. Nie muszę się z nim zgadzać ,ale muszę przyznać że jest skuteczny. Piszemy o tym co robi. Jest jak nieoszlifowany diament pięć metrów w mule, niektórzy zamiast go dojrzeć tylko mącą i zamulaja. Mistrzowie klawiaturu ,dajcie fotki jak powinno się działać w terenie.


Offline abece

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #99 dnia: 10 Marzec, 2022, 19:35 »
To że Batnasekte robi robotę jest bez dyskusji. Burza jest o formę jak to robi. Nie muszę się z nim zgadzać ,ale muszę przyznać że jest skuteczny. Piszemy o tym co robi. Jest jak nieoszlifowany diament pięć metrów w mule, niektórzy zamiast go dojrzeć tylko mącą i zamulaja. Mistrzowie klawiaturu ,dajcie fotki jak powinno się działać w terenie.
Wątek ten założył Technolog.
W wątku Estery są pewne przemyślenia, i prosiła Technologa, by jej  wypowiedz ewentualnie skorygował.
Chodzi o to, że jest prawdopodobieństwo, że Technolog starszy zboru świadków Jehowy, mieszka na terenach, gdzie  też mieszka__ ?__"Bat na sekte" i tam  rozwiesza plakaty i  być może Technologa, jako starszego zboru mogą drażnić te plakaty w ogóle, nie tylko te, które  w wątku zostały skrytykowane.

Pozdrowionka.

« Ostatnia zmiana: 10 Marzec, 2022, 19:40 wysłana przez abece »


Offline Roszada

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #100 dnia: 10 Marzec, 2022, 19:38 »
Jest tu inna osoba na forum, która też zajmuje się plakatami, akcjami itp.
Ona robi to kulturalnie, bez nieparlamentarnych słów i bez ciągłych szczegółowych relacji.
To jak najbardziej popieram, choć nie zawsze daje to efekty równomierne do nakładów i pracy.


Offline abece

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #101 dnia: 10 Marzec, 2022, 19:45 »
Jest tu inna osoba na forum, która też zajmuje się plakatami, akcjami itp.
Ona robi to kulturalnie, bez nieparlamentarnych słów i bez ciągłych szczegółowych relacji.
To jak najbardziej popieram, choć nie zawsze daje to efekty równomierne do nakładów i pracy.
Roszado Szanowny.

Na plakatach, które rozwiesza "Bat na sekte" nie ma przekleństw.

Jeżeli przeoczyłąm, to proszę wskazać plakat z przekleństwem.

Plik na kompie on  miał zaznaczony słowem, które bulwersuje Technologa i Moderacja usunęła to z Wątku "Słupy".
To jeżeli chodzi o nieparlamentarne słowa.


« Ostatnia zmiana: 10 Marzec, 2022, 19:51 wysłana przez abece »


Offline Roszada

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #102 dnia: 10 Marzec, 2022, 19:50 »
Ja nie mówiłem, że są na plakatach. Ale nie wiem czy znasz wszystkie plakaty.
Lepiej głowy nie nadstawiać za kogoś, bo można ją stracić.

Jeśli dziś tych słów nie ma, to nie zaręczysz mi, że ich nie będzie jutro skoro w reklamie tych plakatów one się pojawiają i to nagminnie.


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #103 dnia: 10 Marzec, 2022, 20:03 »

Wszędzie staram się słowo "odstępca" dawać w cudzysłów, a w ostatnim poście mi umknęło.
Sorki, już poprawiam.

Serdeczności Dorkas Tobie.

Ale to nie było do Ciebie a do technologa :) , Twój pogląd znam i nie zwróciłabym chyba nawet uwagi.
Myślę jednak , że gdyby w odpowiedni sposób porozmawiać z bat na sektę mozna by coś osiągnąć jeżeli chodzi o niecenzuralne słowa , choć szczerze mówiąc nie mam z tym problemu . Sama w taki sposób nie rozmawiała ale każdy z nas jest inny , każdy ma własne przeżycia i publiczne krytykowanie na forum , które stworzone jest przez ex i DLA ex nie jest szczęśliwym rozwiązaniem . Przecież często nie znamy osób z forum , znamy je tylko z wpisów .
Po tym co piszą ich oceniamy . Każdy ma swój sposób pisania i niepotrzebnie( albo celowo ale to już inna bajka) inni krytykują w sposób ostry.
Bat na  sektę - nie znam człowieka i moim zdaniem niepotrzebnie publicznie się go biczuje tylko tyle. Po co to to robić ? Poniżając publicznie człowieka rozsierdzonego nie osiągnie się zamierzonego celu . Trzeba okazując mu jakiś szacunek ,żeby szacunek otrzymać .
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline abece

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #104 dnia: 10 Marzec, 2022, 20:03 »
Ja nie mówiłem, że są na plakatach. Ale nie wiem czy znasz wszystkie plakaty.
Lepiej głowy za kogoś nie nadstawiać za kogoś, bo można ją stracić.

Jeśli dziś tych słów nie ma, to nie zaręczysz mi, że ich nie będzie jutro skoro w reklamie tych plakatów one się pojawiają i to nagminnie.
Roszado Szanowny.

Rada jak najbardziej wartościowa.
Plakaty znam, powiększałam, nie ma przekleństw.
Jeżeli przeoczyłam, to przeproszę.

Co do ostatniego, każdy dorosły odpowiada za siebie.
Co ja mam wspólnego z częstotliwością pojawiania się plakatów? Nic.

Możliwe, że są zrywane przez świadków Jehowy miedzy innymi, to przyklejane są nowe.

Można tego zabraniać?
Jest jakaś taryfa ile przykleić można np. na tydzień?

Zebrane w kupie rady, nie rozkazy:
1. nie przyklejaj plakatów na szyby na przystankach.
2. zrób opłatę, jeżeli trzeba za naklejanie na słupach, jeżeli je robisz, to przepraszam Cię, jeżeli nie ma takich wymogów, to w ogóle nie   ma o czym gadać.
3. ten plakat z paluchem w ogóle zlikwiduj, jest np. zbyt taki a taki.
4. ten plakat o opróżnianiu kont , wez skoryguj napisz, że ciągną kasę w inny sposób.
5. nie używaj wulgaryzmów na Forum.

Jeżeli "Bat na sekte" zdecyduje się zrobić korekty.

Mnie nic do Jego decyzji!

Każdy jest inny, każdy odpowiada za siebie.

Nie mam prawa rządzić czymiś życiem! Wchodzić z buciorami !

« Ostatnia zmiana: 10 Marzec, 2022, 20:17 wysłana przez abece »