Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 13 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?  (Przeczytany 24977 razy)

Offline accurate

  • Pionier
  • Wiadomości: 577
  • Polubień: 1142
  • Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży..
Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #480 dnia: 17 Kwiecień, 2022, 14:46 »
Dopóki politycy to pacynki nic nie wiemy co będzie a ciało kierownicze polityki światowej jest niewidoczne także Co tam sobie robi Putin czy inna pokraka niepoważna nie ma kompletnie znaczenia bo możemy tylko obserwować lepiej się pośmiać a wynik tego teatru z góry jest zaplanowany a panowie politycy są dobrymi aktorami do swoich roli przygotowani ale czasem okazuje się zwykłymi ludźmi więc spokojnie co będzie Nie wie nikt I szkoda się tym zajmować



Kłamstwo obiegnie cały świat zanim prawda zdąży włożyć buty a ludzie uwierzą we wszystko co odkryli np.amerykańscy naukowcy a mocniej gdy to bedzie łaciną hebrajskim greką ważne żeby brzmiało powaznie


Offline urgent

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #481 dnia: 17 Kwiecień, 2022, 14:56 »
Pani Clare Daly też jest zwolenniczką pacyfizmu

.

Pacyfizm to jest dobry dla biednych.
Szlachta od wczesnych lat uczyła swoje dzieci sztuki fechtunku.
https://bazhum.muzhp.pl/media/files/Wychowanie_w_Rodzinie/Wychowanie_w_Rodzinie-r2011-t1/Wychowanie_w_Rodzinie-r2011-t1-s19-38/Wychowanie_w_Rodzinie-r2011-t1-s19-38.pdf

Szkolenie dzieci w sztuce wojennej miało zabezpieczyć je ich dzieci przed niedostatkiem w przyszłości.
O... to Gostek ma przedstawicielke swoich poglądów w Europarlamencie.
Z Irlandii


Offline foks

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #482 dnia: 17 Kwiecień, 2022, 15:26 »
No co też Ty mówisz. Po prostu Rosja weszłaby np. do Niemiec, zaniepokojona sygnałami o prześladowaniu mniejszości rosyjskiej. Następnie zrobiliby referendum, czy Niemcy chcą stać się kolejnym obwodem kalingradzkim i przy wyniku 140% na tak Rosja łaskawie przyjęłaby Niemcy pod swoje skrzydła :)
Po prostu wyzwoliliby Niemcy od nazizmu  ;D


Offline Sebastian

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #483 dnia: 17 Kwiecień, 2022, 16:17 »
wy tutaj śmichy chichy a za tydzień Francuzi w II turze wyborów prezydenckich będą wybierać między kandydatem bardzo przyjaznym Putinowi a kandydatką bezgranicznie zakochaną w Putinie. Koszmarny wybór!
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline urgent

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #484 dnia: 17 Kwiecień, 2022, 16:30 »
Od czego zależy dalszy los. :)
Sorry Gremczaku że Cię z pantałyku zbiłem przez demaskowanie twoich ekspertów - Maćka Maciaka i Patricka Lancastera,
Plany miałeś poważne
Blue.
Chciałbym z Tobą troszkę na głębsze tematy porozmawiać.
Mnie nie interesuje spłycanie przez Ciebie wszystkiego.
Wkoło Macieju tylko jedno.
A tam bombki lecą  dzieci i cywile giną.

Kogo Ty za cywili uważasz?
Jeżeli czujesz się na siłach zapraszam.

Z poza personelu militarnego , dokładniej proszę.
Spokojnie jeszcze parę pytań będzie.
Wyjaśnijmy dokładnie nie po łebkach.
Tak poważnie, głęboko, nie po łebkach chciałeś temat cywilów zgłębić.
Pewnie coś chciałeś nam przez to bardzo ważnego przekazać a ja się wciąłem.
Sorry że uruchomiłem tą złą linię czasu.
Nie wiem czy jesteś już po medytacjach zrywu wolności ludzi dobrej woli (w zalinkowanym filmie sugerowany czas to dzisiaj o 13)?
Także jeszcze raz sorry for interruption.
Kontynuuj brachu z tymi cywilami


Offline foks

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #485 dnia: 17 Kwiecień, 2022, 16:47 »
wy tutaj śmichy chichy a za tydzień Francuzi w II turze wyborów prezydenckich będą wybierać między kandydatem bardzo przyjaznym Putinowi a kandydatką bezgranicznie zakochaną w Putinie. Koszmarny wybór!
Nie zazdroszczę Francuzom możliwości wyboru  :))


Offline dziewiatka

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #486 dnia: 18 Kwiecień, 2022, 08:43 »
Jak kolejek oceniamy dzisiejsze wydarzenia jedno jest pewne.jeżeli kacapy nie dostaną nauczki tak że przez sto lat będą gryźć kamienie to my mamy przesrane. Twierdzenie że nie wszyscy Rosjanie są źli jest tak samo prawdziwe że w Chinach panuje demokracja.Jest coraz więcej dowodów że cały naród składa się z patologicznych zwyrole i choćby z tego powodu powinien być izolowany.Problem w tym że jest ich więcej niż150 milionów a Rosji nie sposób zamienić w taki ośrodek jak w Gostyniu.Na resocjalizację nie ma co liczyć ,leczyć tego się nie da , wysłać w kosmos szkoda ufoków, co w takim razie z nimi zrobić?Pomysł nie ludzki pochodzący z początku lat osiemdziesiątych zrodził się w głowie jakiegoś studenta ASP w Krakowie a jego wizualizacja pojawiła się wśród wielu obrazów wystawionych do sprzedaży na murach bramy Floriańskiej w Krakowie,była to panorama Kremla a nad Kremlem grzyb atomowy.Och jakie to było marzenie wielu i nie tylko Polaków.


Offline sawaszi

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #487 dnia: 19 Kwiecień, 2022, 17:15 »
wy tutaj śmichy chichy a za tydzień Francuzi w II turze wyborów prezydenckich będą wybierać między kandydatem bardzo przyjaznym Putinowi a kandydatką bezgranicznie zakochaną w Putinie. Koszmarny wybór!


Nie bój żaby Sebastianie  :)
- bo we Francji jak zwykle wygra demokracja
- nowej "rewolucji Francuskiej raczej nie będzie  :)

Jak kolejek oceniamy dzisiejsze wydarzenia jedno jest pewne.jeżeli kacapy nie dostaną nauczki tak że przez sto lat będą gryźć kamienie to my mamy przesrane. Twierdzenie że nie wszyscy Rosjanie są źli jest tak samo prawdziwe że w Chinach panuje demokracja.Jest coraz więcej dowodów że cały naród składa się z patologicznych zwyrole i choćby z tego powodu powinien być izolowany.Problem w tym że jest ich więcej niż150 milionów a Rosji nie sposób zamienić w taki ośrodek jak w Gostyniu.Na resocjalizację nie ma co liczyć ,leczyć tego się nie da , wysłać w kosmos szkoda ufoków, co w takim razie z nimi zrobić?Pomysł nie ludzki pochodzący z początku lat osiemdziesiątych zrodził się w głowie jakiegoś studenta ASP w Krakowie a jego wizualizacja pojawiła się wśród wielu obrazów wystawionych do sprzedaży na murach bramy Floriańskiej w Krakowie,była to panorama Kremla a nad Kremlem grzyb atomowy.Och jakie to było marzenie wielu i nie tylko Polaków.


Nie przejmuj się losem "kacapów" albowiem ich los jest już w historii zapisany (jako wrogów demokracji )  >:D
- "UFO" ich doceni i rozliczy ("wedle czynów i zasług" ) .


Offline Sebastian

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #488 dnia: 19 Kwiecień, 2022, 20:25 »
pisząc o "UFO" masz na myśli zaangażowanie USA w tę wojnę?
tak mi skojarzyło się, bo USA już 40 lat temu rozwijały program "gwiezdnych wojen"...

drugie skojarzenie z UFO to "zielone ludziki" Putina czyli prorosyjscy separatyści z Donbasu, ale raczej nie ma co liczyć na to że prorosyjskie jednostki wojskowe przekształcą się w antyrosyjskie lub antyputinowskie, wiec "zielone ludziki" chyba do tej koncepcji nie pasują...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline sawaszi

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #489 dnia: 19 Kwiecień, 2022, 20:40 »
pisząc o "UFO" masz na myśli zaangażowanie USA w tę wojnę?
tak mi skojarzyło się, bo USA już 40 lat temu rozwijały program "gwiezdnych wojen"...

drugie skojarzenie z UFO to "zielone ludziki" Putina czyli prorosyjscy separatyści z Donbasu, ale raczej nie ma co liczyć na to że prorosyjskie jednostki wojskowe przekształcą się w antyrosyjskie lub antyputinowskie, wiec "zielone ludziki" chyba do tej koncepcji nie pasują...


 Tak i siak  ::)

- ale ostatnio (po pamiątce na zoomie) słyszałem takie wieści  , że "armia niebiańska jest już w gotowości i armagedon jest spodziewany bliżej niż się wam zdaje"  :o
- pożyjemy zobaczymy (co będzie dalej i czy to się sprawdzi nam naocznie )  :o
P&S ; Nie nawracam , ani nie zawracam 'gitary' albowiem każdy sobie gra w orkiestrze jaka mu pasuje i w niej się dobrze czuje "czuj , czuj czuwaj" ... .. ...  :)
« Ostatnia zmiana: 19 Kwiecień, 2022, 21:36 wysłana przez sawaszi »


Offline Sebastian

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #490 dnia: 19 Kwiecień, 2022, 21:52 »
ostatnio (po pamiątce na zoomie) słyszałem takie wieści  , że "armia niebiańska jest już w gotowości i armagedon jest spodziewany bliżej niż się wam zdaje"  :o
uwzględniając całokształt nauczania świadków Jehowy o armagedonie, można powiedzieć że ów armagedon to (zaplanowana przez zbrodniarza Boga Jehowę) wielka zbrodnia przypominająca obecną "denazyfikację" Ukrainy, jednakże dotycząca nie tylko Ukrainy, ale całej ludzkości

specjalnie biorę "denazyfikację" w cudzysłów, aby podkreślić, że pod pozorem czynienia dobra i niszczenia zła dokonywane są wielkie zbrodnie na Ukrainie.

podobnie z Armagedonem: oficjalnie ŚJ nauczają o "oczyszczeniu ziemi ze zła", ale opisywane przez nich metody owego "oczyszczania ziemi ze zła" są tak zbrodnicze, że obejmują m.in. wymordowanie wielu milionów niemowląt...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline sawaszi

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #491 dnia: 19 Kwiecień, 2022, 22:11 »
uwzględniając całokształt nauczania świadków Jehowy o armagedonie, można powiedzieć że ów armagedon to (zaplanowana przez zbrodniarza Boga

podobnie z Armagedonem: oficjalnie ŚJ nauczają o "oczyszczeniu ziemi ze zła", ale opisywane przez nich metody owego "oczyszczania ziemi ze zła" są tak zbrodnicze, że obejmują m.in. wymordowanie wielu milionów niemowląt...


ale przecież ŚJ -  to zdeklarowani pacyfiści i broni do ręki nie wezmą
- czy Ty Seba nie odwracasz czasem kota ogonem ?


Offline Sebastian

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #492 dnia: 19 Kwiecień, 2022, 22:24 »
nie, ja tylko ukazuję jak absurdalna jest treść tego _rzekomego_ "pocieszenia" które mogą zaoferować świadkowie Jehowy...

ofiara niesprawiedliwej "denazyfikacji" Ukrainy uciekła do Polski, a tutaj w Polsce zaczepia ją świadek Jehowy i obecuje jej że istnieje "taki większy Putin" (Bóg Jehowa) zaplanował równie niesprawiedliwą "denazyfikację" całej planety... po "wuju" pocieszenie, nie ma co...

to tak jakby aktywista ONR-u odwiedził w szpitalu Murzyna ciężko pobitego przez skinheadów i w tym szpitalu obiecywał by temuż Murzynowi, że "już wkrótce" ONR obejmie władzę i wszyscy Murzyni będą codziennie bici i katowani bez żadnej reakcji ze strony policji...

dla użytego porównania _nie_ma_znaczenia_ czy to świadek Jehowy ma popełnić zbrodnię czy on ma tylko zapłacić jakiemuś płatnemu mordercy czy też ten morderca ma być aniołem ze skrzydłami...

najważniejsze, że (rzekomo zaplanowane przez Jehowę) zbrodnie _podobają_się_ świadkom Jehowy i że oni uważają że taki krwawy sposób zaprowadzania "niby-sprawiedliwości" to jest właśnie to, czego ludzkość potrzebuje...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline sawaszi

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #493 dnia: 19 Kwiecień, 2022, 23:13 »
Seba gdzie się leczysz po cowidzie- 19  i traumach po wtesie ?
- bo ja znam lepsze senatoria dla weteranów wojennych i ofiar sekt - mogę Ci pomóc  :)
NIE obawiaj się pomocy , bo ta jest dla Ciebie wskazana i możliwa  :)
« Ostatnia zmiana: 19 Kwiecień, 2022, 23:41 wysłana przez sawaszi »


Offline Sebastian

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #494 dnia: 19 Kwiecień, 2022, 23:40 »
mnie nie imają się żadne wirusy albowiem pracuję zdalnie a na co dzień jedyną osobą z którą stykam się jest Moja Rudowłosa ;) dlatego (wbrew temu co sugerujesz) nie przechodziłem zarażenia koronawirusem...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)