Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?  (Przeczytany 24883 razy)

Offline Gremczak

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #240 dnia: 02 Kwiecień, 2022, 23:47 »
Gremczak, to Ty ściemniasz. Nie masz pojęcia o moich poglądach co do ekscesów USA na bliskim wschodzie czy Ameryce Południowej. Nie muszę Ci się z nich tłumaczyć, żeby móc krytykować Rosję za urządzenie Ukraińcom ich Września '39.

Więc zamiast odnosić się do konfliktów nie związanych z Inwazją Rosji na Ukrainę, wymień jakieś argumenty dla których ten bandycki atak jest usprawiedliwiony.
Może biorą przykład z agresorów z za oceanu.
Tylko ,media jakoś za to nie krytykowali.
« Ostatnia zmiana: 02 Kwiecień, 2022, 23:51 wysłana przez Gremczak »


Offline Blue

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #241 dnia: 02 Kwiecień, 2022, 23:51 »
Może biorą przykład z agresorów z za oceanu.

USA może buciki czyścić Rosji, jeżeli chodzi o historię napadania na obce Państwa. Trudno uwierzyć, za trzeba to tłumaczyć Polakowi.

Po za tym, Twój tekst to nie argument, to tylko wybieg. Szkoda, że taki inteligentny facet daje się złapać w pułapkę symetryzmu.


Offline Gremczak

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #242 dnia: 03 Kwiecień, 2022, 00:01 »
USA może buciki czyścić Rosji, jeżeli chodzi o historię napadania na obce Państwa. Trudno uwierzyć, za trzeba to tłumaczyć Polakowi.

Po za tym, Twój tekst to nie argument, to tylko wybieg. Szkoda, że taki inteligentny facet daje się złapać w pułapkę symetryzmu.
To żaden wybieg to tylko stwierdzenie faktów.
Jeden napada i morduje i drugi tak samo.
Nie ważne czy jeden zamordował 100 osób  a drugi 1000.
To tak odniesienie do Twoich bucików.
Obaj są mordercami.
Zasługują na taką samą karę.

Dlaczego jednego się wybiela a drugiego krytykuje?
Jeszcze raz to powtórzę.
Bo może umknęło ci uwadze.
« Ostatnia zmiana: 03 Kwiecień, 2022, 00:05 wysłana przez Gremczak »


Offline Blue

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #243 dnia: 03 Kwiecień, 2022, 00:04 »
Nadal nie wymieniłeś choćby jednego powodu, dla którego można by uznać Inwazję Rosji za usprawiedliwioną. Chętnie podyskutuję, ale nie mam ochoty na szarpanie się z kimś, kto ciągle odwraca kota ogonem.


Offline Gremczak

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #244 dnia: 03 Kwiecień, 2022, 00:13 »
Nadal nie wymieniłeś choćby jednego powodu, dla którego można by uznać Inwazję Rosji za usprawiedliwioną. Chętnie podyskutuję, ale nie mam ochoty na szarpanie się z kimś, kto ciągle odwraca kota ogonem.
Bo ja rozmawiam o tym aby  traktować równo agresorów.
Ty tego nie czynisz.
Tylko jednego potępiasz o drugi jakoś cisza.


Offline sawaszi

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #245 dnia: 03 Kwiecień, 2022, 00:19 »
"ale na szczęście Królestwo Boże już niedługo usunie wszystkie szatańskie rządy tego świata" :)


Zgadzam się z Tobą Sebastianie albowiem już niebawem UFO - czyli UNIWERSalna FEDERACJA ODNOWY Ziemi wkroczy do akcji i zaprowadzi porządek na czas niezmierzony a podwładni Królestwa Nowego Świata będą rozmawiać w jednym języku (ufologicznym) i będą przez wieki wieków wykonywać wolę ich z miłości prawdziwej (do .. ...  :-*- :o- :-*- ::)- :-*- :P- :-\ itd.)
Pozdrawiam Wszystkich Wierzących i Niewierzących oraz Tych przy nadziei i Tych , którzy już ją mają  :)


Offline Blue

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #246 dnia: 03 Kwiecień, 2022, 00:19 »
Gremczak, ja naprawdę nie chce się powtarzać. Rozmawiamy o Inwazji na Ukrainę. Nie masz pojęcia o tym, jak zapatruje się na np. Inwazję USA na Irak. Jednak nie muszę Cię o tym tu informować, byś łaskawie pozwolił mi nazywać Putlera Hitlerem.

Jeżeli tego nie rozumiesz, to naprawdę jest mi przykro, ponieważ nieświadomie robisz z siebie pożytecznego idiotę Putina i pomagasz wysiłkom rosyjskich sił propagandowych w ich wojnie informacyjnej.


Offline Gremczak

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #247 dnia: 03 Kwiecień, 2022, 00:30 »
Gremczak, ja naprawdę nie chce się powtarzać. Rozmawiamy o Inwazji na Ukrainę. Nie masz pojęcia o tym, jak zapatruje się na np. Inwazję USA na Irak. Jednak nie muszę Cię o tym tu informować, byś łaskawie pozwolił mi nazywać Putlera Hitlerem.

Jeżeli tego nie rozumiesz, to naprawdę jest mi przykro, ponieważ nieświadomie robisz z siebie pożytecznego idiotę Putina i pomagasz wysiłkom rosyjskich sił propagandowych w ich wojnie informacyjnej.
O jednym chetnie się wypowiadasz o drugim chętnie ukrywasz.
Dla mnie jest to jednoznaczne,że jednego wybielasz drugiego krytykujesz.
Jak to mówią moralność kalego czy jak go tam zwą.

To ostatnie Twoje zdanie to taki 'krzyk niemocy' twój pogląd ja czegoś takiego nie wypowiedziałem.
« Ostatnia zmiana: 03 Kwiecień, 2022, 00:48 wysłana przez Gremczak »


Offline Blue

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #248 dnia: 03 Kwiecień, 2022, 00:49 »
Gremczak, co ja niby takiego ukrywam?  :o To po prostu nie jest temat do gadania teraz o ekscesach USA. Niezależnie od tego, w jakim stopniu były usprawiedliwione akcje wojenne Jankesów (lub dowolnego innego kraju!), Inwazję Rosji na Ukrainę to złamanie prawa międzynarodowego, bandycki popis faszyzmu oraz zagrożenie dla pokoju w Europie.

Czy masz cokolwiek przeciw czy nadal jak osioł będziesz powtarzał: "No ale Amerykanie...!"


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 001
  • Polubień: 8492
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #249 dnia: 03 Kwiecień, 2022, 00:52 »
(mtg):
''...Wojna towarzyszy człowiekowi od czasu pojawienia się narodów i państw. Jednym z atrybutów państwowości, obok prawa i pieniądza, było wojsko. Konflikty zbrojne pomiędzy państwami (narodami) były na ogół wyrazem polityki zagranicznej, w której zaczepne lub obronne działania wojenne decydowały o pomyślności i potędze państwa, a pośrednio także o poziomie życia jego obywateli. Wojna stała się dlatego elementem kultury, tematem malarstwa  rzeźby, opiewana była w literaturze. Jej opisy znaleźć można już w Starym Testamencie.
Wojna jest fenomenem, którego nie da się łatwo wytłumaczyć za pomocą argumentów rozumowych, a zwłaszcza ująć w kategoriach moralnych. Wydawać by się mogło, że doświadczenia pokazujące ogrom nieszczęść, które zawsze spadają na walczące wojska oraz na bezbronną i najczęściej niewinną ludność cywilną, powinny być wystarczającą przesłanką do zaniechania tej formy rozwiązywania sporów. Tak się jednak nie dzieje, a wręcz przeciwnie - rozwój cywilizacji dostarcza coraz bardziej wyrafinowanych i groźnych środków technicznych nazywanych - nie bez powodu - bronią masowej zagłady ...''

Materiał znaleziony, podkreślenie osobiście dodałem

Kilka  postów i napięta sytuacja, zapytam:
Po co?
« Ostatnia zmiana: 03 Kwiecień, 2022, 00:55 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Gremczak

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #250 dnia: 03 Kwiecień, 2022, 01:03 »
Gremczak, co ja niby takiego ukrywam?  :o To po prostu nie jest temat do gadania teraz o ekscesach USA. Niezależnie od tego, w jakim stopniu były usprawiedliwione akcje wojenne Jankesów (lub dowolnego innego kraju!), Inwazję Rosji na Ukrainę to złamanie prawa międzynarodowego, bandycki popis faszyzmu oraz zagrożenie dla pokoju w Europie.

Czy masz cokolwiek przeciw czy nadal jak osioł będziesz powtarzał: "No ale Amerykanie...!"
No tak wpływ i ropa usprawiedliwia.
Prawa międzynarodowe są łamane i będą łamane.
To nic nie wnosi.


Offline Blue

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #251 dnia: 03 Kwiecień, 2022, 01:29 »
No tak wpływ i ropa usprawiedliwia.
Prawa międzynarodowe są łamane i będą łamane.
To nic nie wnosi.

Trudno się domyśleć, o co Ci chodzi. Tylko wybiegi, zwody i odwracanie kota ogonem.


Offline Gremczak

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #252 dnia: 03 Kwiecień, 2022, 01:38 »
Trudno się domyśleć, o co Ci chodzi. Tylko wybiegi, zwody i odwracanie kota ogonem.
Nic z tego co wymieniłeś.
Podejście psychologiczne.

(mtg):

Kilka  postów i napięta sytuacja, zapytam:
Po co?
Badanie socjologiczne.


Offline Storczyk

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #253 dnia: 03 Kwiecień, 2022, 08:51 »
Ciekawe czy Pan Kaczyński przychyli się do prośby ukraińskich żołnierzy  :)
https://youtu.be/J6WjJM4LL8I


Offline urgent

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #254 dnia: 03 Kwiecień, 2022, 08:52 »
Nic z tego co wymieniłeś.
Podejście psychologiczne.
Badanie socjologiczne.
Cóż, niektórzy pożyteczni idioci putina nawet dobrze czują się w tej roli