Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Przywitane Ola-obwodowa  (Przeczytany 4124 razy)

Offline Ola_obwodowa

Przywitane Ola-obwodowa
« dnia: 21 Listopad, 2021, 13:51 »
Kłaniam się nisko całej wielkiej rzeszy ex-sów, postanowiłam przyłączyć się i tu pozostać, więc z uwagą teraz czytasz co nabazgrałam w pocie czoła. Głowę mam tak zaprzątniętą, że nie wiem od czego zacząć a tyle jest pisania.
Więc zacznę tak, długo podczytywałam waszą skarbnicę wiedzy nie jeden raz w przypływie emocji chciałam przyłączyć się do ex-sów, ale zawsze coś wypadło i rączka zatrzymała się nad klawiaturką. Przełamałam ten wielki opór i już jestem w rodzince – ale ulga uff.
Na dzień dzisiejszy dzięki Bogu nie jestem w organizacji SJ wraz z mężuniem, szybko minęło tych kilka, kilkadziesiąt lat, po moim załamaniu nerwowym a przeszłam wiele nawet bardzo wiele prowadzę ustabilizowane jesienne życie. Nie jeden raz trafiał ..., bolało!!! prawie dostawałam apopleksji, bo tylko poniedziałek nazwijmy był wolny a potem od wtorku do niedzieli chałupy, chałupy i utarczka ze zdziwaczałymi siostrzyczkami, co się nasłuchałam, doradzałam można napisać kilku tomową encyklopedię, ale cóż takie życie, które sobie wybierasz. (myślę, że nie zanudzam kiedy czytasz te wypociny). Życzę zdrówka do usłyszenia na pewno się odezwę
 
Szczęśliwy ten człowiek który nie posmakował kłamstwa i obrzydliwości Strażnicy


Offline Sebastian

Odp: Przywitane Ola-obwodowa
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Listopad, 2021, 13:56 »
witam serdecznie
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Przywitane Ola-obwodowa
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Listopad, 2021, 13:59 »
Hej Ola. Witam i ja.
Ps. Czyżby żona obwodowego? ;D ;D Toż to skarbnica wiedzy ;)
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Trzy Kominy

Odp: Przywitane Ola-obwodowa
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Listopad, 2021, 14:08 »
Witajcie . . .
Do religii przyłączają za to w co wierzysz, a wykluczają za to co wiesz.


Offline agent terenowy

Odp: Przywitane Ola-obwodowa
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Listopad, 2021, 14:16 »
Ave Ola :)
"Wszyscy, którymi kieruje duch Boży, naprawdę są synami Bożymi" (Rz 8:14 NŚ rew.)


Offline Blue

Odp: Przywitane Ola-obwodowa
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Listopad, 2021, 14:39 »
Cześć Ola :D

Witam Cię w naszym różnorodnym gronie. Czytaj ile chcesz, dziel się swoimi przemyśleniami i nie zrażaj się różnicami w poglądach. Cieszę się, że coraz więcej osób zdobywa się na odwagę, by publicznie pisać o swoim wybudzeniu.


Offline janeczek

Odp: Przywitane Ola-obwodowa
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Listopad, 2021, 16:01 »
Witaj Ola

No tu się liczymy że tak nazwę, widać jak nas kształtowali że jesteśmy podobni.
Niestety wymagania dla zwykłych osób są nierealne, jak piszesz ty tylko byłaś dodatkiem a wymagano od ciebie pełnego zaangażowania.
Jednych łamią innych drażnią tak że mają wrogów, bez sieci jakoś im leciało teraz dostają na co zasłużyli.
Mnie naprawdę podnosi na duchu młode pokolenie, że działa na ich zasadach trzeba kłamać jak oni trzeba żyć i mieć ich dokładnie tam gdzie nas mają.
Ja lata do tego stanu dochodziłem a tu na forum są tacy co od razu, tak działają a to jedyna droga w orgu.
A życie i nasze preferencje cele są takie jak nam pasują, możemy żyć na naszych zasadach.
Nie da się odejść z podniesioną głową, wszystkiego próbowałem to mnie mają takim jakim jestem muszą dźwigać ten krzyż.   
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Estera

Odp: Przywitane Ola-obwodowa
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Listopad, 2021, 16:03 »
Kłaniam się nisko całej wielkiej rzeszy ex-sów, postanowiłam przyłączyć się i tu pozostać,
więc z uwagą teraz czytasz co nabazgrałam w pocie czoła. Głowę mam tak zaprzątniętą, że nie wiem od czego zacząć a tyle jest pisania.
   Witaj obwodowa Olu :-*
   Poznałam wiele żon obwodowych, ale Aleksandra mi się nie trafiła.
   Bardzo cieszę się, że dołączyłaś do naszego grona wybudzonych i pokonałaś opór przed zalogowaniem się tu.

   Zapewne wszyscy z ciekawością, będziemy wyczekiwać różnych informacji od Ciebie, Twojej drogi do wybudzenia z tej "ala" najprawdziwszej prawdy.
   Świetnie też, że Twój mąż jest razem z Tobą, ... po tej stronie mocy ... a więc po stronie prawdy o tej korporacji.
   Czuj się tu dobrze i dziel się swoją wiedzą i wątpliwościami.
   Pozdrawiam.


  "Estera"
   PIMO 
   Jeszcze przez jakiś czas.

   :-*
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline PoProstuJa

Odp: Przywitane Ola-obwodowa
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Listopad, 2021, 19:42 »
Więc zacznę tak, długo podczytywałam waszą skarbnicę wiedzy nie jeden raz w przypływie emocji chciałam przyłączyć się do ex-sów, ale zawsze coś wypadło i rączka zatrzymała się nad klawiaturką. Przełamałam ten wielki opór i już jestem w rodzince – ale ulga uff.
 

Witami gorącymi brawami siostrę Olę-obwodową, która przyłączyła się do naszego odstępczego ex-zboru na ex-forum  :)
Takie przyłączenie to prawie jak chrzest... poprzedzony wnikliwą analizą odstępczych treści  ;D


Offline Siedemtwarzy

Odp: Przywitane Ola-obwodowa
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Listopad, 2021, 19:56 »
Witam serdecznie, zawsze mnie zastanawiało życie żon obwodowych, bo o ile mężowie zawsze na świeczniku, o tyle żony zawsze wycofane, z tylu. No i słuchać kilkanaście razy tych samych wykładów...


Offline Lovely

Odp: Przywitane Ola-obwodowa
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Listopad, 2021, 19:56 »
Część Ola bycie żona obwodowego to ciężka praca

Wysłane z mojego RMX3241 przy użyciu Tapatalka



Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2167
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Przywitane Ola-obwodowa
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Listopad, 2021, 20:34 »
Witaj, Olu.
Czy wizytowałaś kiedyś Stargardzkie lub Gorzowskie zbory?


Offline Do

Odp: Przywitane Ola-obwodowa
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Listopad, 2021, 21:38 »
Hejka Ola,
Pozdrawiam ciepło.
Do


Offline Sinéad

Odp: Przywitane Ola-obwodowa
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Listopad, 2021, 05:54 »
Olu witam serdecznie  :)
2018 - p.i.m.o.


Offline Marek Aureliusz

Odp: Przywitane Ola-obwodowa
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Listopad, 2021, 07:48 »
Mam duży sentyment do tego imienia, już Cię lubię Ola.
Uchyl nam trochę historii o sobie o Was. Może Twój mąż też dołączy do naszego grona...

Też pamiętam to uczucie związane ze strachem z logowaniem się na tą stronę. To przeżywa chyba każdy.
Tak byliśmy wytresowani.