Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.  (Przeczytany 21760 razy)

Offline abece

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #165 dnia: 25 Październik, 2021, 17:53 »
Skoro powątpiewasz, to dobrze rozumiesz, dlaczego domagam się przedstawienia dowodów na potwierdzenie jakiejś tezy. Ja nie twierdzę, że tych dowodów nie ma lub teza jest nieprawdziwa. Jednak odrzucam ją, gdyż nie widzę (i to dosłownie) powodów dla których miałbym ją akceptować.

Oczywiście, że jestem przyjazny. Ja podważam i atakuje poglądy innych (gdy się z nimi nie zgadzam uważam je za szkodliwe i... mam na to ochotę), nie ich samych. Pozdrawiam serdecznie.

P. S. Polecenie było ogólne, nie skierowane do nikogo.

Naprawdę? To jest ta NAJGORSZA tragedia?

Czego Ty chcesz ode mnie.
Konkretnie ode mnie.

Czekam.



Offline Sebastian

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #166 dnia: 25 Październik, 2021, 18:02 »
A weź no Sebastian, zgłoś te uwagi do Komisjii śledczej ds. pandemii.
ale po co? Jeśli prawnicy chcą ośmieszać się, to "chcącemu nie dzieje się krzywda", niech ośmieszają się na całego. Co innego, gdyby taki "dowcipny" prawnik z woli Najniższego kandydował do Sądu Najwyższego - wtedy zgłaszałbym swoje uwagi stosownym instytucjom.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline abece

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #167 dnia: 25 Październik, 2021, 18:04 »
ale po co? Jeśli prawnicy chcą ośmieszać się, to "chcącemu nie dzieje się krzywda", niech ośmieszają się na całego. Co innego, gdyby taki "dowcipny" prawnik z woli Najniższego kandydował do Sądu Najwyższego - wtedy zgłaszałbym swoje uwagi stosownym instytucjom.
No widzisz.

"Każdy sobie rzepkę skrobie."


Offline Blue

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #168 dnia: 25 Październik, 2021, 18:04 »
Czego Ty chcesz ode mnie.
Konkretnie ode mnie.
Czekam.

Ależ ja niczego od Ciebie nie chcę. W ramach dyskusji wyrażam swoje zdanie - moje zdanie jest takie jak w poprzednich postach.
Przypominam je dla wygody: To na stawiającym tezę ciąży obowiązek jej udowodnienienia. Nie odwrotnie! Tak jak wspomniał Vog - kiedy ktoś postuluje istnienie Świętego Mikołaja, to prawdziwość tej tezy nie jest dowodzona przez niemożność zdobycia dowodów jego nieistnienia. Tak samo jest z tymi badaniami.

Dopóki ich na oczy nie zobaczę, to nawet nie ma za bardzo się do czego odnieść.



Offline abece

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #169 dnia: 25 Październik, 2021, 18:09 »
Ależ ja niczego od Ciebie nie chcę. W ramach dyskusji wyrażam swoje zdanie - moje zdanie jest takie jak w poprzednich postach.
Przypominam je dla wygody: To na stawiającym tezę ciąży obowiązek jej udowodnienienia. Nie odwrotnie! Tak jak wspomniał Vog - kiedy ktoś postuluje istnienie Świętego Mikołaja, to prawdziwość tej tezy nie jest dowodzona przez niemożność zdobycia dowodów jego nieistnienia. Tak samo jest z tymi badaniami.

Dopóki ich na oczy nie zobaczę, to nawet nie ma za bardzo się do czego odnieść.
Co ja mam z tym wspolnego?

Zgloś sie z zazaleniami do Komisji wspomnianej, do samego Dr. n. med Z. Martyki, a nawet Sw. Mikolaja.

ja zadnych tez, antytez nie stawiam.


Jeszcze raz napisze:

Link podany do Komisji śledczej ds. pandemii :
https://ordomedicus.org/komisja-sledcza-ds-pandemii/

Była to czysta, surowa informacja, jaka jest dostepna w przestrzeni naszej, wszystkich, wiec zostal tu podany w zwiazku z tematem.

a zrobilo sie cos nie do pojecia, ze ja "reklamuje: (Sebastian) i że to "moja komisja" (Blue).






« Ostatnia zmiana: 25 Październik, 2021, 18:18 wysłana przez abece »


Offline Blue

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #170 dnia: 25 Październik, 2021, 18:17 »
Dobry wieczór.

Odbyło się III posiedzenie Komisji śledczej ds.pandemii - dr. n. med. Zbigniew Martyka.


Dr. n. med. Zbigniew Martyka - cytat:

"(...) Noszenie masek, no skoro mamy już naprawdę ponad 100 prac naukowych w tym randomizowanych, które wykazują zerową skuteczność, jeśli idzie o transmisję wirusa, a np. są badania, które wykazują, że maseczki materiałowe nawet mogą trzykrotnie zwiększać ryzyko zakażenia, niż nie noszenie w ogóle maseczek(...) "

https://youtu.be/a_8HNvTfUxk

Czas : - 1:37:55

Serdecznie pozdrawiam.

To Ty napisałeś ten post, tak? Pojawił się on w kontekście krótkiej dyskusji na temat tego, jak racjonalne jest noszenie maseczek. Zwrócono Ci uwagę, że ten krótki cytat na który sie powołujesz zawiera niezwykłą tezę. Poproszono, jeśli to oczywiście możliwe, o wymieninie tych badań, które jakoby miały tą tezę potwierdzać.
 
Jeżeli nie możesz wskazać tych badań, oznacza to nie mniej, nie więcej niż tylko to, że podany przez Ciebie argument może być pominięty i nie powinien kształtować światopoglądu żadnego sceptyka. 

a zrobilo sie cos nie do pojecia, ze ja "reklamuje: (Sebastian) i że to "moja komisja" (Blue).

Naprawdę do takich rzeczy trzeba się czepiać?. "Twoja" komisja w takim samym sensie, jak "Twój" Bóg. Nie należy do Ciebie, ale się na nią powołujesz.
« Ostatnia zmiana: 25 Październik, 2021, 18:20 wysłana przez Blue »


Offline abece

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #171 dnia: 25 Październik, 2021, 18:19 »
To Ty napisałeś ten post, tak? Pojawił się on w kontekście krótkiej dyskusji na temat tego, jak racjonalne jest noszenie maseczek. Zwrócono Ci uwagę, że ten krótki cytat na który sie powołujesz zawiera niezwykłą tezę. Poproszono, jeśli to oczywiście możliwe, o wymieninie tych badań, które jakoby miały tą tezę potwierdzać.
 
Jeżeli nie możesz wskazać tych badań, oznacza to nie mniej, nie więcej niż tylko to, że podany przez Ciebie argument może być pominięty i nie powinien kształtować światopoglądu żadnego sceptyka.
Coraz bardziej mnie irytujesz .
Widzisz, ze to moj post i pytasz, czy moj?



To przeciez jest odpowiedz na zadane pytanie i zrobione jest, to co teraz sie dzieje.
no i co dalej?



Co mi konkretnie zarzucasz?

A Ty widzisz, ze cytujesz cytat?


Proszę pytanie, odp, cytaty:

Blue, Ty do mnie :    "Czy Doktor nauk medycznych Zbigniew Martyka wymienił te badania?"


Ja do Ciebie:


"Dr n. med. Zbigniew Martyka, specjalista chorób wewnętrznych i zakaźnych, kierownik Oddziału Obserwacyjno--Zakaźnego Szpitala ZOZ w  Dąbrowie Tarnowskiej. Ukończył studia na wydziale lekarskim Wojskowej Akademii Medycznej w  Łodzi w  1981 roku, a  następnie odbył staż lekarski w 5. Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Po jego ukończeniu pracował jako kierownik ambulatorium w  jednostce wojskowej, równocześnie odbywając praktykę specjalizacyjną w  dziedzinie chorób wewnętrznych w Szpitalu Lotniczym w Dęblinie. Po zdaniu egzaminu specjalizacyjnego został skierowany do pracy w  Szpitalu Uzdrowiskowym w  Krynicy, gdzie pracował na oddziale diabetologicznym.
Tam też rozpoczął specjalizację II stopnia z chorób wewnętrznych, a wraz z nią staże w Centralnym Szpitalu Klinicznym Wojskowej Akademii Medycznej w Warszawie. W tym samym czasie rozpoczął pisanie pracy doktorskiej. Po zdaniu egzaminu specjalizacyjnego II stopnia i po obronie pracy doktorskiej uległ wypadkowi (złamanie kręgosłupa) i odszedł z wojskowej służby zdrowia. Następnie kontynuował pracę w Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym Szpitala ZOZ w Dąbrowie Tarnowskiej, gdzie podjął decyzję o rozpoczęciu kolejnej specjalizacji w dziedzinie chorób zakaźnych. Po jej ukończeniu od 2000 roku prowadzi Oddział Obserwacyjno-Zakaźny w tamtejszym szpitalu.



Doktor nauk medycznych Zbigniew Martyka nie wymienił tych badań.

Nie padło pytanie o te badania podczas przesłuchania Doktora nauk medycznych Z.Martyki.


Informacje dotyczące Komisji śledczej i jej posiedzeń znajdują się na dedykowanej podstronie:
https://ordomedicus.org/komisja-sledc...

W linku powyżej kto zainteresowany poprzez kontakt e-mailowy moze chyba zasugerować, upomnieć Komisje śledczą, domagać się itd. wykazania tych badań".



Co mi tu zarzucisz, w czym jest moje uchybienie odpowiadajac Tobie?



to z moejej strony mialy pasc odpowiedzi, ktorych Ty i Vog oczekiwaliscie?


Czy Wy jestescie powazni?

Blue do mnie:

"Jeżeli nie możesz wskazać tych badań, oznacza to nie mniej, nie więcej niż tylko to, że podany przez Ciebie argument może być pominięty i nie powinien kształtować światopoglądu żadnego sceptyka".



To odpowiadam:
Z jakiej to racji ja mam wskazac "te badania".
Serio ? Ja?

Nadziwic sie nie moge takiemu tokowi tej dyskusji, ze na mnie zostal przezucony ciezar odpowiedzialnosci za przedstawienie dowodow "tych badan".

Blue do mnie:
"Naprawdę do takich rzeczy trzeba się czepiać?. "Twoja" komisja w takim samym sensie, jak "Twój" Bóg. Nie należy do Ciebie, ale się na nią powołujesz."

To wyjasniam:
Zabrzmialo nieladnie, "Twoja komisja", jakby jakis wyslannik tej komisji, laczac z tym że reklamuje Komisje.

Jeszcze cos?
« Ostatnia zmiana: 25 Październik, 2021, 18:37 wysłana przez abece »


Offline Blue

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #172 dnia: 25 Październik, 2021, 18:33 »
No nie wiem jak to prościej wytłumaczyć.
Nie ważne czy według siebie jesteś bezstronny czy nie, publikujesz informacje, które jawnie kłócą się z konsensusem naukowym. Nie jesteś w stanie przedstawić dowodów, które miałby je popierać, chociaż ich bronisz:
Nie widział tych  badań heheh a już powątpiewa, że nie istnieją.
Skoro nie widział na oczy, to niech szuka i w dalszej kolejnosci je przedstawia.
Nie przytoczyl stawiajacy teze,czyli Dr. n. med. Z.Martyka, bo nie był pytany.
C..hyba juz jasno padła moja odpowiedz na ten zarzut, ktory z kolei byl skwitowany zdawkowym "co za przypadek".
Wiesz po co sa na Forach takie krotkie wstawki?
Po to by wkladac tak zwany "kij w mrowisko".
I tak sie tu stało.
To niech nasz Kolega w ktorego obronie stajesz poda material zrodlowy  w kilka sekund, czy minut.
Teraz to nie rozprawki o kulistosci, plaskosci Ziemi.

To prościej  niech rzuci tu dokumenty, że  te badania nie istnieją, niech je rzuci Komisji.
Przeciez kazdy z nas chętnie pozna prawde w tym i ja.

Po prostu my Ci to wykazujemy. Nie możesz/nie chcesz wykazać tych badań? Spoko, proszę bardzo. Nikt Cię do niczego nie zmusza. Jednak sugerowanie nam, że to my mamy pisać do jakieś nieoficjalnej komisji z zapytaniem o te badania to trochę śmiechu warte.

Możesz nadal tak "bezstronnie" publikować informacje z w.w. komisji. Nie dziw się jednak, że nadal będziemy przypominać, jak puste są te informacje i nie poparte racjonalnymi argumentami.


Offline abece

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #173 dnia: 25 Październik, 2021, 18:40 »
No nie wiem jak to prościej wytłumaczyć.
Nie ważne czy według siebie jesteś bezstronny czy nie, publikujesz informacje, które jawnie kłócą się z konsensusem naukowym. Nie jesteś w stanie przedstawić dowodów, które miałby je popierać, chociaż ich bronisz:
Po prostu my Ci to wykazujemy. Nie możesz/nie chcesz wykazać tych badań? Spoko, proszę bardzo. Nikt Cię do niczego nie zmusza. Jednak sugerowanie nam, że to my mamy pisać do jakieś nieoficjalnej komisji z zapytaniem o te badania to trochę śmiechu warte.

Możesz nadal tak "bezstronnie" publikować informacje z w.w. komisji. Nie dziw się jednak, że nadal będziemy przypominać, jak puste są te informacje i nie poparte racjonalnymi argumentami.
Ja mam Wam przedstawić dowody?
Ja mam  wykazać te badania?
Ja?
Wy nie jesteście poważni mnie robiac jakiekolwiek zarzuty.
Bronię, i mogę bronić  i oczekiwać rzetelnych informacji, prawdziwych informacji.
Ty Blue sugerujesz, ze bronię fałszu?
Przeciez ja tak samo jak Ty i Vog  i tysiace, miliony innych ludzi licze na to, ze dowody prawdziwosci roznych tez beda nam znane.


Proszę o dowody, ze publikuję informacje, które kłócą się z konsensusem naukowym.
I żeby to były moje słowa,a takich nie ma, tylko  cytat.
A ten cytat, może być powielany w przestrzeni publicznej, jak każde inne niezakazane. Jeszcze, lub wcale.


Tak i ponownie polecam pisanie da jakiejs i innej i tej komisji o to, by Wam byly przedstawione dowody na "te badania".



Nie ja jestem propagatorem tej, czy innej tezy, antytezy naukowej.
Nie  wiem jak prosciej Wam to przekazać.
Czyli dzialecie w dwojkę?Ty Blue i Vog.
no co dalej?


Blue do mnie:
"No nie wiem jak to prościej wytłumaczyć.
Nie ważne czy według siebie jesteś bezstronny czy nie, publikujesz informacje, które jawnie kłócą się z konsensusem naukowym. Nie jesteś w stanie przedstawić dowodów, które miałby je popierać, chociaż ich bronisz:
Cytat: abece w Dzisiaj o 17:12

    Nie widział tych  badań heheh a już powątpiewa, że nie istnieją.
    Skoro nie widział na oczy, to niech szuka i w dalszej kolejnosci je przedstawia.
    Nie przytoczyl stawiajacy teze,czyli Dr. n. med. Z.Martyka, bo nie był pytany.
    C..hyba juz jasno padła moja odpowiedz na ten zarzut, ktory z kolei byl skwitowany zdawkowym "co za przypadek".
    Wiesz po co sa na Forach takie krotkie wstawki?
    Po to by wkladac tak zwany "kij w mrowisko".
    I tak sie tu stało.
    To niech nasz Kolega w ktorego obronie stajesz poda material zrodlowy  w kilka sekund, czy minut.
    Teraz to nie rozprawki o kulistosci, plaskosci Ziemi.

    To prościej  niech rzuci tu dokumenty, że  te badania nie istnieją, niech je rzuci Komisji.
    Przeciez kazdy z nas chętnie pozna prawde w tym i ja."

I co Ty mnie tu oceniasz ?

Czy Vog widzial te 100 badan? 50? 15?
Nie nie widzial.

Ja tez nie.

Nie wiem o co Wam chłopaki chodzi, być może o fakt, ze nie podchodzi Wam ta "zabawna komisja" światopogladowo, może nie to, może lubicie popisać, pokazać, ze do mnie np. trzeba prostymi słowami. ;)

Nie wiem, nie moja sprawa.
Żeby podaanie jednego linka zgodnie z prawem, Że jest takIE info dopuszczonE do przekazu szerszego, naprawdę żaluęe za odezwanie się tutaj.

Bardzo żałuję.

By ode mnie żądać, oczekiwać podania danych naukowych, a gdy ja proszę też o to, to wielkie wywody, ze nie tak to działa.


Blue do mnie:
Nie ważne czy według siebie jesteś bezstronny czy nie, publikujesz informacje, które jawnie kłócą się z konsensusem naukowym. Nie jesteś w stanie przedstawić dowodów, które miałby je popierać, chociaż ich bronisz:
Po prostu my Ci to wykazujemy.

Wy mi wykazuje
« Ostatnia zmiana: 25 Październik, 2021, 19:10 wysłana przez abece »


Offline Technolog

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #174 dnia: 25 Październik, 2021, 18:57 »
Przypominam, że temat to "Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych. "


Offline abece

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #175 dnia: 25 Październik, 2021, 19:01 »
Przypominam, że temat to "Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych. "
Tak, racja.

Pisano do mnie, to były odpowiedzi moje, by nie uznano, że lekceważę.
Nic pożytecznego nie wynikło, oprócz zarzutow, nieracjonalnych oczekiwań wobec mnie.

Dziękuję za interwencję.

Wszystkiego Najlepszego Kochani Forumowicze, bez względu na poglądy!


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #176 dnia: 25 Październik, 2021, 19:40 »
Oczekiwania były racjonalne.
nihilista


Offline Blue

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #177 dnia: 25 Październik, 2021, 19:53 »
Bardzo przepraszam, że nadal odnoszę się do tematu. Jednak już jakiś czas temu ten temat się wykoleił...

Ja mam Wam przedstawić dowody?
Ja mam  wykazać te badania?
Ja?
Wy nie jesteście poważni mnie robiac jakiekolwiek zarzuty.
Bronię, i mogę bronić  i oczekiwać rzetelnych informacji, prawdziwych informacji.
Ty Blue sugerujesz, ze bronię fałszu?
Przeciez ja tak samo jak Ty i Vog  i tysiace, miliony innych ludzi licze na to, ze dowody prawdziwosci roznych tez beda nam znane.

Skoro jak sam się przyznałeś, bronisz i oczekujesz rzetelnych informacji, prawdziwych informacji, to chyba zależy Ci aby publikować prawdziwe informacje? Jeżeli tak jest, to czy nie powinno Cię żywnie interesować, czy za publikowanymi przez Ciebie cytatami ekspertów stoi choć ziarno prawdy? Jeżeli Doktor Nauk Medycznych po prostu zrzuca tezami na prawo i lewo, oraz z palca wyciąga 100 randomizowanych badań, to czy nie powinna Ci się zapalić ostrzegawcza lampka?
Tak jak powiedziałem, Ty oczywiście nie musisz niczego udowadniać. Stawiasz jednak na siebie ciężar dowodu, kiedy zaczynasz dyskutować z tymi, którzy zwracają uwagę na fałszywość argumentów, które publikujesz.

Proszę o dowody, ze publikuję informacje, które kłócą się z konsensusem naukowym.
I żeby to były moje słowa,a takich nie ma, tylko  cytat.
A ten cytat, może być powielany w przestrzeni publicznej, jak każde inne niezakazane. Jeszcze, lub wcale.

Na stronie https://www.pnas.org/content/118/4/e2014564118 można znaleść szereg badań potwierdzających skuteczność maseczek w zapobieganiu rozpowszechniania się wirusa SARS-CoV-2.

Tak, to  jest tylko cytata. Nikt nie ma do Ciebie żadnych pretensji, że dzielisz się cytatem z komisji śledczej. Jednakże...

Nie ja jestem propagatorem tej, czy innej tezy, antytezy naukowej.
Nie  wiem jak prosciej Wam to przekazać.
Czyli dzialecie w dwojkę?Ty Blue i Vog.
no co dalej?


Skoro publikujesz takie informacje a potem ich bronisz, to jak Cię inaczej nazwać? antypropagatorem?
Oczywiście, razem z Vogiem działamy we dwójkę. Właśnie razem pijemy herbatkę.

I co Ty mnie tu oceniasz ?

Czy Vog widzial te 100 badan? 50? 15?
Nie nie widzial.

Kto Cię ocenia? Ja tylko próbuje prowadzić dyskusje :) No właśnie chodzi o to, że Vog nie widział tych badań! Razem z nim chcielibyśmy je zobaczyć i w tym cały szkopuł.

Nie wiem o co Wam chłopaki chodzi, być może o fakt, ze nie podchodzi Wam ta "zabawna komisja" światopogladowo, może nie to, może lubicie popisać, pokazać, ze do mnie np. trzeba prostymi słowami. ;)
A może chodzi o to, że chcemy aby nasza wiedza była prawdziwa? Oparta na dowodach a nie anegdotach, urojeniach i bajdurzeniu?

Żeby podaanie jednego linka zgodnie z prawem, Że jest takIE info dopuszczonE do przekazu szerszego, naprawdę żaluęe za odezwanie się tutaj.

Dlaczego żałujesz? Czy ktoś Cię tu źle traktuje? Wyzywa? Czy ktoś chce zabronić Ci wstawiania takich linków?
Tak jak Ty masz prawo wrzucać takie informacje, tak samo my możemy je komentować oraz krytykować.



Offline abece

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #178 dnia: 25 Październik, 2021, 20:04 »
Bardzo przepraszam, że nadal odnoszę się do tematu. Jednak już jakiś czas temu ten temat się wykoleił...

Skoro jak sam się przyznałeś, bronisz i oczekujesz rzetelnych informacji, prawdziwych informacji, to chyba zależy Ci aby publikować prawdziwe informacje? Jeżeli tak jest, to czy nie powinno Cię żywnie interesować, czy za publikowanymi przez Ciebie cytatami ekspertów stoi choć ziarno prawdy? Jeżeli Doktor Nauk Medycznych po prostu zrzuca tezami na prawo i lewo, oraz z palca wyciąga 100 randomizowanych badań, to czy nie powinna Ci się zapalić ostrzegawcza lampka?
Tak jak powiedziałem, Ty oczywiście nie musisz niczego udowadniać. Stawiasz jednak na siebie ciężar dowodu, kiedy zaczynasz dyskutować z tymi, którzy zwracają uwagę na fałszywość argumentów, które publikujesz.
 
Na stronie https://www.pnas.org/content/118/4/e2014564118 można znaleść szereg badań potwierdzających skuteczność maseczek w zapobieganiu rozpowszechniania się wirusa SARS-CoV-2.

Tak, to  jest tylko cytata. Nikt nie ma do Ciebie żadnych pretensji, że dzielisz się cytatem z komisji śledczej. Jednakże...
 

Skoro publikujesz takie informacje a potem ich bronisz, to jak Cię inaczej nazwać? antypropagatorem?
Oczywiście, razem z Vogiem działamy we dwójkę. Właśnie razem pijemy herbatkę.

Kto Cię ocenia? Ja tylko próbuje prowadzić dyskusje :) No właśnie chodzi o to, że Vog nie widział tych badań! Razem z nim chcielibyśmy je zobaczyć i w tym cały szkopuł.
A może chodzi o to, że chcemy aby nasza wiedza była prawdziwa? Oparta na dowodach a nie anegdotach, urojeniach i bajdurzeniu?

Dlaczego żałujesz? Czy ktoś Cię tu źle traktuje? Wyzywa? Czy ktoś chce zabronić Ci wstawiania takich linków?
Tak jak Ty masz prawo wrzucać takie informacje, tak samo my możemy je komentować oraz krytykować.
Trzeba umieć skończyc, gdy jest się o to proszonym.

Masz info na priw.

Nie trzeba robić udowadniania racji ponad wszelką cenę.
Moje argumenty są już wszystkie w moich postach powyżej zapisane.
Nie poczuwam sie do winy z Twojej strony do zarzutu wobec mnie, ze rozprzestrzeniam fałszywe informajce.
Ta informacja jest dopuszczona do przestrzeni publicznej:

https://ordomedicus.org/komisja-sledcza-ds-pandemii/

Będzie uznana za fałsz, to będzie usunięta nie nie będzie rozprzestrzeniana.

Nie mam nic więcej do dodania.

Fajnie, ze wkleiłeś linka o badaniach nt maseczek, dziękuję.

Warto badać , jak się sprawy mogą mieć.

Blue do mnie:
"Skoro jak sam się przyznałeś, bronisz i oczekujesz rzetelnych informacji, prawdziwych informacji, to chyba zależy Ci aby publikować prawdziwe informacje? Jeżeli tak jest, to czy nie powinno Cię żywnie interesować, czy za publikowanymi przez Ciebie cytatami ekspertów stoi choć ziarno prawdy? Jeżeli Doktor Nauk Medycznych po prostu zrzuca tezami na prawo i lewo, oraz z palca wyciąga 100 randomizowanych badań, to czy nie powinna Ci się zapalić ostrzegawcza lampka?
Tak jak powiedziałem, Ty oczywiście nie musisz niczego udowadniać. Stawiasz jednak na siebie ciężar dowodu, kiedy zaczynasz dyskutować z tymi, którzy zwracają uwagę na fałszywość argumentów, które publikujesz. :"

"Przyznaję się" no tak, przyznaję się, ze będę bronić prawdy.

Ktoś ją już zna? Ty? Vog?

Nie publikuję fałszywych argumentów, by tak twierdzić, trzeba mieć dowody, że takie one są, a to jest już każdego osobiste pole do działań, lub w grupie, by weryfikować, szukać i znajdywać lub nie.


Nie blue , w mojej ocenie nie masz racji twierdząc, ze na mnie ciaży ciezar odpoweidzialnosci , nie była przezemnie prowadzona zadna dyskusja, wiec nie masz podstaw , by czegokolwiek ode mnie oczekiwac lub żadac.

Celowo nie była z mojej strony prowadzona dyskusja, gdzyz wiem z doświadczenia, ze tak sie potem konczy temat, ktory drugiemu po prostu nie pasuje.

a To smacznej herbatki, Wam działającym w dwójkę, bo ja tez pije herbatkę. Dorzucić Wam kilka gożdzików, miodu, imbiru? Cytrynki?
 

Pomyślności Wszelkiej!
Dobranoc.
« Ostatnia zmiana: 25 Październik, 2021, 20:26 wysłana przez abece »


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #179 dnia: 25 Październik, 2021, 20:23 »

Moje argumenty są już wszystkie w moich postach powyżej zapisane.


Właśnie nie są bo ich nie ma. Są tylko twierdzenia że istnieją jakieś badania dowodzące że maseczki nie są skuteczne.
nihilista