Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.  (Przeczytany 21691 razy)

Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4064
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #150 dnia: 25 Październik, 2021, 15:01 »
W Rosji NWO, bankierzy i Big Pharma tacy wpływowi, że aż niezaszczepieni seniorzy mają siedzieć 4 miesiące w mieszkaniach, Normalnie druga Australia :P Dziadkowie będą siedzieć w 4 ścianach, a wnuki w fabrykach trolli na etacie, gdzie będą pisać na necie by polscy obywatele zrzucili kagańce, odrzucili szczepionki i zawalczyli o wolność z systemem :P

https://www.rp.pl/ochrona-zdrowia/art19045041-moskwa-niezaszczepieni-seniorzy-maja-zostac-w-domach-przez-cztery-miesiace



Offline abece

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #151 dnia: 25 Październik, 2021, 15:04 »
Co za przypadek.

Zgłoś swoje podejrzenia o fałszowanie  danych medycznych, mając dowody  na nie przeprowadzenie "tych badań" tu:

https://ordomedicus.org/o-nas/

lub do innych organów przyjmujących doniesienia o dokonanym przestępstwie, lub podejrzeniu dokonania przestępstwa.

Podany krótki cytat nie jest wystarczający, by ująć całokształt poważnych danych naukowych, dowodowych, które podczas przesłuchania  wylazły na wierzch, jak szydło z wora.
Ale to trzeba słuchać ponad 3 godziny, lub 5 godzin.

No i faktycznie, byłoby w porządku z Twojej strony byś obalił twierdzenie Dr. n. med. Zbigniewa Martyki, udowadniając, że "te badania" nie istnieją, a nie tylko  kwitując zdawkowym "co za przypadek", podważać wiarygodność wspomnianego przesłuchiwanego.

Będzie wiele ludzi Ci na pewno wdzięcznych, również ja za ujawnienie prawdy, obnażając potencjalne kłamstwo.


To czekamy.


Serdeczności.
« Ostatnia zmiana: 25 Październik, 2021, 15:41 wysłana przez abece »


Offline Sebastian

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #152 dnia: 25 Październik, 2021, 15:36 »
dziwisz się, że tę "komisję śledczą" nazwałem "zabawną"?!

jeśli komisję śledczą powołuje państwo (np. słynną Komisję Królewską w Australii) to ona traktowana jest poważnie i nawet Członek Ciała Kierowniczego składał przed nią zeznania...

ale jeśli komisja śledcza jest "społeczna", to poważni naukowcy ją po prostu zignorują.

posłużę się przykładem: gdyby trzech ateistów powołało sobie "komisję śledczą" ds. (przykładowo) manipulacji w religiach sektach i kultach i chciałoby "wzywać" na przesłuchanie np. Patriarchę Wszechrusi, Papieża Franciszka Beznumerowego, Członków Ciała Kierowniczego świadków Jehowy, kierownictwo Kościoła ADS itd. itp., to jak myślisz: jakie jest prawdopodobieństwo że ktokolwiek potraktowałby taką "komisję" poważnie?

jeśli tę reklamowaną przez Ciebie "komisję społeczną" powołali jacyś foliarze, to jest dla mnie oczywiste, że tylko foliarze będą przed tą komisją zeznawać i będą przedstawiać wersję korzystną ze światopoglądem spiskowo-foliarskim.

właśnie dlatego uważam że taka "komisja śledcza" jest "zabawna"...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline abece

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #153 dnia: 25 Październik, 2021, 15:50 »
dziwisz się, że tę "komisję śledczą" nazwałem "zabawną"?!

jeśli komisję śledczą powołuje państwo (np. słynną Komisję Królewską w Australii) to ona traktowana jest poważnie i nawet Członek Ciała Kierowniczego składał przed nią zeznania...

ale jeśli komisja śledcza jest "społeczna", to poważni naukowcy ją po prostu zignorują.

posłużę się przykładem: gdyby trzech ateistów powołało sobie "komisję śledczą" ds. (przykładowo) manipulacji w religiach sektach i kultach i chciałoby "wzywać" na przesłuchanie np. Patriarchę Wszechrusi, Papieża Franciszka Beznumerowego, Członków Ciała Kierowniczego świadków Jehowy, kierownictwo Kościoła ADS itd. itp., to jak myślisz: jakie jest prawdopodobieństwo że ktokolwiek potraktowałby taką "komisję" poważnie?

jeśli tę reklamowaną przez Ciebie "komisję społeczną" powołali jacyś foliarze, to jest dla mnie oczywiste, że tylko foliarze będą przed tą komisją zeznawać i będą przedstawiać wersję korzystną ze światopoglądem spiskowo-foliarskim.

właśnie dlatego uważam że taka "komisja śledcza" jest "zabawna"...

Sebastian.

W tej "zabawnej komisji śledczej", są poważni naukowcy i nie tylko.

Za mało ich?

Za mało poważni?


Ty też możesz tu zgłosić swoje uwagi, propozycje, zachęcam, może spróbuj polepszyć to, co Twoim zdaniem jest nie takie, jak byś Ty to widział:

https://ordomedicus.org/komisja-sledcza-ds-pandemii/

Jest prośba na stronie podanej w linkach o sugestie i inne sprawy.

Może ulepszysz wskazując tam, ilu i jacy naukowcy powinni być, by nie byli "zabawni".

Z góry dziękuję, gdybyś dodał powagi Komisji śledczej ds. pandemii.


Aha, i jeszcze jedno.
Ja nie reklamuje, jedynie dzielę się informacją, jak Ty i inni.

i to o "foliarzach", no ręce opadają.
Też mi argument.
Nie wysłuchałeś, nawet nie rozwinąłeś "więcej", by zadać mi pierwsze pytanie, gdzie po kilku minutach miałbyś odp.


Najlepszego !


« Ostatnia zmiana: 25 Październik, 2021, 16:24 wysłana przez abece »


Offline Sebastian

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #154 dnia: 25 Październik, 2021, 16:41 »
widzę że nie rozumiesz przymiotnika "śledcza" i że nigdy nie miałeś w ręku żadnego aktu prawnego, który omawia, jak w Polsce powoływane są komisje śledcze i na czym polegają uprawnienia komisji śledczych i czym te komisje śledcze różnią się od innych ("nie-śledczych") komisji.

podany skład tej foliarskiej komisji także jest (mówiąc oględnie) dość zabawny.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline abece

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #155 dnia: 25 Październik, 2021, 16:59 »
widzę że nie rozumiesz przymiotnika "śledcza" i że nigdy nie miałeś w ręku żadnego aktu prawnego, który omawia, jak w Polsce powoływane są komisje śledcze i na czym polegają uprawnienia komisji śledczych i czym te komisje śledcze różnią się od innych ("nie-śledczych") komisji.

podany skład tej foliarskiej komisji także jest (mówiąc oględnie) dość zabawny.

No tak, Ty wiesz czego ja nie wiem i inne takie tam, co wypisałeś.

Jasnowidz jaki, czy co? :D

Dobra, mniejsza z tym, i to wyświechtane już powiedzonko, "nie muszę udowadniać, że nie jestem wielbłądem" . :D

Co kto pomysli, przemyśli, swoje wnioski wyciągnie, oparte na dowodach, czy bez dowodów, nie moja sprawa.

Link do Komisji śledczej ds. pandemii został  podany, nie jako reklama, a jako możliwość uzyskania informacji udzielanych przez przesluchiwanych itd.

Nie jestem też  "adwokatem" Komisji.

Czysta, surowa informacja, dlatego też nie czuje się w obowiązku odpowiadać na zarzuty pod adresem tejże Komisji.

Ale to na pewno każdy rozumie.

"foliarska komisja" :D
"zabawne" :D
Faktycznie, określenia zabawne. :D

No i ok Sebastian, Twoje zdanie i mnie nic do tego.
Miło było z Wami te chwile tu pobyć, poważnie się pochylić nad problemami życia i zdrowia, a tez i uśmiechnąć .
Dzięki i czekamy na obnażanie "tych badań", które były, a są podejrzenia, że nie było ich.

Zobaczymy co będzie.

Dbajmy o siebie, o bliskich, o przyjaciół.

Pogody Ducha Kochani.
« Ostatnia zmiana: 25 Październik, 2021, 17:09 wysłana przez abece »


Offline Blue

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #156 dnia: 25 Październik, 2021, 17:02 »
Zgłoś swoje podejrzenia o fałszowanie  danych medycznych, mając dowody  na nie przeprowadzenie "tych badań" tu:
https://ordomedicus.org/o-nas/
lub do innych organów przyjmujących doniesienia o dokonanym przestępstwie, lub podejrzeniu dokonania przestępstwa.

Hehe. Jak ma zgłosić cokolwiek, skoro nawet tych badań na uczy nie widział, ponieważ stawiający tezy ich nie przytoczył? Po za tym, fałszowanie badań naukowych to nie jest to samo co powyławanie się na złe badania naukowe, które opublikowano w nierecenzowanych periodykach, blogach lub stronach internetowych. Takich badań (potwierdzejących np. ekspansjie ziemii, jej płaskości czy kreacjonizm) powstaje co roku tysiące i nikt za to nikogo nie ściga, ponieważ za pieprzenie głupot nie wsadza się w cywilozwanych krajach ludzi do więzienia. 

Podany krótki cytat nie jest wystarczający, by ująć całokształt poważnych danych naukowych, dowodowych, które podczas przesłuchania  wylazły na wierzch, jak szydło z wora.
Ale to trzeba słuchać ponad 3 godziny, lub 5 godzin.

Nie, nie trzeba. Podanie materiału źródłowego trwa kika sekund. Nikt zdrowy na umyśle nie wyprowadza dowodów naukowych słownie - zawsze się je spisuje, dzięki czemu można w ogóle analizować i weryfikować. Więc Pan Dr. n. med. Zbigniew Martyka może dowolnie długo stawiać swoje tezy, jednak jeżeli chce żeby brać go na poważnie, to wypadałoby przedstawić badania oraz dane.

No i faktycznie, byłoby w porządku z Twojej strony byś obalił twierdzenie Dr. n. med. Zbigniewa Martyki, udowadniając, że "te badania" nie istnieją, a nie tylko  kwitując zdawkowym "co za przypadek", podważać wiarygodność wspomnianego przesłuchiwanego.
Będzie wiele ludzi Ci na pewno wdzięcznych, również ja za ujawnienie prawdy, obnażając potencjalne kłamstwo.
To czekamy.
Serdeczności.

Kochany, coś Ci się pomyliło. My nie mamy żadnego obowiązku niczego obalać. To osoba stawiającą tezę (szczególnie tak odmienną od konsensusu naukowego) ma na sobie ciężar odpowiedzialności związany z jej popraciem/udowodnieniem. Jak już Dr. n. med. Zbigniew Martyka przedstawi jakieś dowody na poparcie swojej niezwykłej tezy (jakoby maseczki nie hamowały pandemii lub wręcz ją przyśpieszały) to możemy się do tego odnieść.
Tymczasem w.w. doktor mówi, że jakieś badania są i tyle. I co? To niby my mamy ich szukać? Dobre sobie, mam lepsze rzeczy do roboty.

Sebastian.

W tej "zabawnej komisji śledczej", są poważni naukowcy i nie tylko.

Za mało ich?

Za mało poważni?

https://en.wikipedia.org/wiki/Argument_from_authority
To, że w Twojej "Komisji Śledzczej" są naukowcy nie ma znaczenia. Nadal ich tezy są niezwykłe i wymagają niezwykłych dowodów.


Offline abece

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #157 dnia: 25 Październik, 2021, 17:12 »
Hehe. Jak ma zgłosić cokolwiek, skoro nawet tych badań na uczy nie widział, ponieważ stawiający tezy ich nie przytoczył? Po za tym, fałszowanie badań naukowych to nie jest to samo co powyławanie się na złe badania naukowe, które opublikowano w nierecenzowanych periodykach, blogach lub stronach internetowych. Takich badań (potwierdzejących np. ekspansjie ziemii, jej płaskości czy kreacjonizm) powstaje co roku tysiące i nikt za to nikogo nie ściga, ponieważ za pieprzenie głupot nie wsadza się w cywilozwanych krajach ludzi do więzienia. 

Nie, nie trzeba. Podanie materiału źródłowego trwa kika sekund. Nikt zdrowy na umyśle nie wyprowadza dowodów naukowych słownie - zawsze się je spisuje, dzięki czemu można w ogóle analizować i weryfikować. Więc Pan Dr. n. med. Zbigniew Martyka może dowolnie długo stawiać swoje tezy, jednak jeżeli chce żeby brać go na poważnie, to wypadałoby przedstawić badania oraz dane.

Kochany, coś Ci się pomyliło. My nie mamy żadnego obowiązku niczego obalać. To osoba stawiającą tezę (szczególnie tak odmienną od konsensusu naukowego) ma na sobie ciężar odpowiedzialności związany z jej popraciem/udowodnieniem. Jak już Dr. n. med. Zbigniew Martyka przedstawi jakieś dowody na poparcie swojej niezwykłej tezy (jakoby maseczki nie hamowały pandemii lub wręcz ją przyśpieszały) to możemy się do tego odnieść.
Tymczasem w.w. doktor mówi, że jakieś badania są i tyle. I co? To niby my mamy ich szukać? Dobre sobie, mam lepsze rzeczy do roboty.

https://en.wikipedia.org/wiki/Argument_from_authority
To, że w Twojej "Komisji Śledzczej" są naukowcy nie ma znaczenia. Nadal ich tezy są niezwykłe i wymagają niezwykłych dowodów.
Powyżej już Sebastian ma w poście odpowiedź, która dedykuję i Tobie.



Nie widział tych  badań heheh a już powątpiewa, że nie istnieją.
Skoro nie widział na oczy, to niech szuka i w dalszej kolejnosci je przedstawia.
Nie przytoczyl stawiajacy teze,czyli Dr. n. med. Z.Martyka, bo nie był pytany.
C..hyba juz jasno padła moja odpowiedz na ten zarzut, ktory z kolei byl skwitowany zdawkowym "co za przypadek".
Wiesz po co sa na Forach takie krotkie wstawki?
Po to by wkladac tak zwany "kij w mrowisko".
I tak sie tu stało.
To niech nasz Kolega w ktorego obronie stajesz poda material zrodlowy  w kilka sekund, czy minut.
Teraz to nie rozprawki o kulistosci, plaskosci Ziemi.

To prościej  niech rzuci tu dokumenty, że  te badania nie istnieją, niech je rzuci Komisji.
Przeciez kazdy z nas chętnie pozna prawde w tym i ja.

"fałszowanie badań naukowych to nie jest to samo co powyławanie się na złe badania naukowe, które opublikowano w nierecenzowanych periodykach, blogach lub stronach internetowych."

Tak, oczywiście moje zdanie jest dokładnie takie samo, jak Twoje.
Wiec o co Ci chodzi?



Co ma znaczyć, ze do mnie piszesz:

"To, że w Twojej "Komisji Śledzczej" są naukowcy nie ma znaczenia. Nadal ich tezy są niezwykłe i wymagają niezwykłych dowodów."




To nie jest moja Komisja śledcza. :D

Po tym domyslam sie, ze jestes do mnie Kochany uprzedzony, "dowalając mi" , ze "to moja komisja sledcza".
Moge sie mylić, ale z doswiadczenia latwe do rozpoznania jest , że tak kontratakuja na Forach, za nic, nawet za zwykle podanie linka, do oczywistego zdarzenia.


I teraz Ty do mnie:

"Kochany, coś Ci się pomyliło. My nie mamy żadnego obowiązku niczego obalać. To osoba stawiającą tezę (szczególnie tak odmienną od konsensusu naukowego) ma na sobie ciężar odpowiedzialności związany z jej popraciem/udowodnieniem. Jak już Dr. n. med. Zbigniew Martyka przedstawi jakieś dowody na poparcie swojej niezwykłej tezy (jakoby maseczki nie hamowały pandemii lub wręcz ją przyśpieszały) to możemy się do tego odnieść.
Tymczasem w.w. doktor mówi, że jakieś badania są i tyle. I co? To niby my mamy ich szukać? Dobre sobie, mam lepsze rzeczy do roboty."


to ja Tobie odpowiadam:

Kochany, to zglaszaj te zarzuty nie do mnie, zglaszaj tam, gdzie sa takie mozliwosci prawne, medyczne, jakiekolwiek majace sile przebcia do uzyskania tego, czego sie domagasz.


Czys Ty widzial gdzies w moich postach do , ktorych sie tak drobiazgowo odnosisz, by moje stanowisko bylo po jakiejkolwiek stronie, ze tu teraz mi  takie uwagi robisz?

Moje stanowisko , bylo bezstronne, jakbys nie zauwazyl.




« Ostatnia zmiana: 25 Październik, 2021, 18:03 wysłana przez abece »


Offline Sebastian

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #158 dnia: 25 Październik, 2021, 17:16 »
jeśli zawodowy prawnik po aplikacji (np. adwokat lub radca prawny lub notariusz) pozwala aby powołano go w tzw. skład "komisji śledczej", która _nie_ma_uprawnień_ komisji śledczej, to...

delikatnie mówiąc: ciężko traktować takiego prawnika poważnie.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline abece

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #159 dnia: 25 Październik, 2021, 17:18 »
jeśli zawodowy prawnik po aplikacji (np. adwokat lub radca prawny lub notariusz) pozwala aby powołano go w tzw. skład "komisji śledczej", która _nie_ma_uprawnień_ komisji śledczej, to...

delikatnie mówiąc: ciężko traktować takiego prawnika poważnie.
A weź no Sebastian, zgłoś te uwagi do Komisjii śledczej ds. pandemii.




Offline Blue

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #160 dnia: 25 Październik, 2021, 17:22 »
Powyżej już Sebastian ma w poście odpowiedź, która dedykuję i Tobie.
Nie widział tych  badań heheh a już powątpiewa, że nie istnieją.
To prościej  niech rzuci tu dokumenty, że  te badania
nie istnieją heehee i rzucić owe do Komisji.

No tak mam, że powątpiewam w istnienie rzeczy o których inni potrafią tylko mówić a nie pokazać żadnego dowodu na ich istnienie...
Wielka Stopa, jaszczurze cywilizacje, płaskość ziemii, Jehova etc. Oczywiście jeśli ktoś pokaże mi dowody na istnienie wielkiej stopy to chętnie się im przyjrzę. 

To bardzo dobra rzeczy - byś sceptykiem. Polecam.


Offline abece

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #161 dnia: 25 Październik, 2021, 17:39 »
No tak mam, że powątpiewam w istnienie rzeczy o których inni potrafią tylko mówić a nie pokazać żadnego dowodu na ich istnienie...
Wielka Stopa, jaszczurze cywilizacje, płaskość ziemii, Jehova etc. Oczywiście jeśli ktoś pokaże mi dowody na istnienie wielkiej stopy to chętnie się im przyjrzę. 

To bardzo dobra rzeczy - byś sceptykiem. Polecam.

No tez tak mam, powątpiewam, dlatego ponad 20 lat nie ma mnie pod "błogosławieństwem Jehowy".
Nie jesteś jedyny, który powątpiewa, jak widać.

Polecać mi nie ma potrzeby, ale fajnie żeś chyba przyjazny, bo raczej nie z wyższości nade mną to polecanie. ;)


Offline Vog

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #162 dnia: 25 Październik, 2021, 17:42 »
To prościej  niech rzuci tu dokumenty, że  te badania nie istnieją, niech je rzuci Komisji.
Czekaj  :D
Powiedziałeś, że istnieją badania, które podważają obecną wiedzę medyczną.
Wyraziłem wątpliwości czy faktycznie takie badania istnieją a Ty żądasz bym dostarczył dowody na ich nieistnienie?
Czy mam także dostarczyć dokumenty na obalenie istnienia Świętego Mikołaja?
« Ostatnia zmiana: 25 Październik, 2021, 17:44 wysłana przez Vog »


Offline Elisavieta

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #163 dnia: 25 Październik, 2021, 17:43 »
Wiele osób zaszczepi się jeżeli to będzie warunkiem powrotu na Sale Królestwa. To jest właśnie najgorsza tragedia.


Offline Blue

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #164 dnia: 25 Październik, 2021, 17:49 »
No tez tak mam, powątpiewam, dlatego ponad 20 lat nie ma mnie pod "błogosławieństwem Jehowy".
Nie jesteś jedyny, który powątpiewa, jak widać.
Polecać mi nie ma potrzeby, ale fajnie żeś chyba przyjazny, bo raczej nie z wyższości nade mną to polecanie. ;)

Skoro powątpiewasz, to dobrze rozumiesz, dlaczego domagam się przedstawienia dowodów na potwierdzenie jakiejś tezy. Ja nie twierdzę, że tych dowodów nie ma lub teza jest nieprawdziwa. Jednak odrzucam ją, gdyż nie widzę (i to dosłownie) powodów dla których miałbym ją akceptować.

Oczywiście, że jestem przyjazny. Ja podważam i atakuje poglądy innych (gdy się z nimi nie zgadzam uważam je za szkodliwe i... mam na to ochotę), nie ich samych. Pozdrawiam serdecznie.

P. S. Polecenie było ogólne, nie skierowane do nikogo.  (Tak jak poleca się dobrą restauracje!)

Wiele osób zaszczepi się jeżeli to będzie warunkiem powrotu na Sale Królestwa. To jest właśnie najgorsza tragedia.

Naprawdę? To jest ta NAJGORSZA tragedia?
« Ostatnia zmiana: 25 Październik, 2021, 17:55 wysłana przez Blue »