Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.  (Przeczytany 20967 razy)

Offline Warszawa wschodnia

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #30 dnia: 11 Sierpień, 2021, 20:13 »
Powiedzą, że więcej danych i z całą pewnością można już powiedzieć że jest bezpieczna. A jak nie z całą pewnością to jakiś inny dupochron w stylu najprawopobniej, w świetle nowych faktow rozsądne się wydaje. I cyk. Nie ma hipokryzji tylko boża ostrożność przez nich przemawia. Juz widze te zachwyty  O jakie one mądre i jak dobrze kierują swym ludem. Chwała im bo my głupie nic nie rozumiemy ;)



Offline Aliki

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #32 dnia: 11 Sierpień, 2021, 22:44 »
A propos koncernów farmaceutycznych polecam książkę Król afer Grishama. Niby powieść ale pokazuje kto rządzi światem.
I jeszcze jedno - zeznania podatkowe funduszu Henrietta R. Trust, które kiedyś podlinkował Baran, pokazują wyraźnie że WTS dostawał kasę od Pfizera oraz Johnson and Johnson. Kto wie czy nie ma to związku z nakazem szczepienia...


Offline Lovely

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #33 dnia: 11 Sierpień, 2021, 23:17 »
Ja myślę, że nie będzie szumnego Orgexit. Myślę, że większość, gdy usłyszała, że ma podjąć decyzję z własnym sumieniem to zrozumiała jaka to ma być decyzja.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka



Offline Disorder

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #34 dnia: 12 Sierpień, 2021, 01:17 »
To co tutaj piszecie o antyszczepionkowcach przypomina mi narrację WTSu o odstępcach. Wrzucanie wszystkich do jednego wora, kreowanie wroga i wyśmiewanie lub wręcz atakowanie człowieka, bez podejścia merytorycznego do powodów jego zachowania czy poglądów jakie wyznaje. Najgorsze, że zaczyna to być ogólnoświatowa narracja, z wykorzystaniem dokładnie takich samych technik socjotechniki jakimi posługuje się WTS. Dziel i rządź na sterydach. Nie neguję tutaj istnienia zupełnie odjechanych historii z chipami 5g itp.

Czy jak ktoś normalnie szczepi dzieci preparatami znanymi od lat, na choroby typu WZW czy odra, natomiast co do szczepionek mRNA ma pewne uzasadnione wątpliwości (choćby do efektów długofalowych) to jest antyszczepionkowcem, czy nie? Coraz częściej okazuje się, że jest i to w dodatku szurem, oraz foliarzem.

Opowiem Wam krótką historię (wydarzyła się w rzeczywistości). Był pewien, ponad 90 letni brat X, z masą chorób wieku starczego, praktycznie od miesięcy nie kontaktowy. W czasie pandemii zmarł na niewydolność nerek na które chorował od lat. Jakakolwiek choroba o objawach typowych dla chorób płuc u niego się nie rozwinęła. Niemniej jednak wynik testu miał pozytywny. Ku zdziwieniu rodziny w papierach ma wpisany covid jako przyczynę zgonu. Jak interpretować taką sytuację?

Zapewne w/w brat zalicza się do tych 20000 zmarłych na świecie.

Swoją drogą to 20000 stanowi około 0,2% ilości ŚJ na świecie (20000 z 8500000).
Jeśli chodzi o śmiertelność w Polsce za 2020 rok jest to 1.2% (485000 z około 38000000)
Jeśli chodzi o Niemcy w 2020 jest to 1,11% (980000 z 82282000)

Statystyki całej UE za 2018 rok:

512,6mln mieszkańców, 5,3mln zgonów co stanowi śmiertelność na poziomie 1,0%.

Jak gdzieś się pomyliłem w danych to proszę o poprawienie.

W sumie to bez pełnych statystyk ile było wszystkich zgonów w ubiegłym roku, nie da się ocenić jak to rzeczywiście wyglądało u ŚJ w porównaniu do poprzednich lat. Takie 20000 nic nie mówią, choć pewnie mają wywierać presję na czytających ten list.
« Ostatnia zmiana: 12 Sierpień, 2021, 01:29 wysłana przez Disorder »


Offline Sebastian

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #35 dnia: 12 Sierpień, 2021, 01:25 »
Ciało Kierownicze najpierw pisze w liście, że szczepienia to sprawa osobista a potem, że zabierze Ci przywilej, jak się nie zaszczepisz.
A czy zbór ma jakiekolwiek narzędzia aby sprawdzić kto zaszczepił sie a kto tego nie zrobił? Przecież dane medyczne są poufne, a "certyfikat" na drukarce można sobie samemu wydrukować dowolny. Sąd zbór będzie wiedział czy ktoś wykonał zalecenia czy ich nie wykonał? Będą musieli każdemu uwierzyć na słowo?

inna myśl: niektórzy odstępcy mentalni mają ochotę (na początek) zrezygnować z przywileju (ale nadal pozostać w organizacji). Niektórzy nawet pytają na tym forum (lub pytali na poprzednich forach które już nie istnieją) jak zrezygnować z przywileju aby nikt nie dopytywał dlaczego. Czasami zapuszczenie brody nie wystarcza, a brak pomysłów co zrobić innego aby przestać kwalifikować się do usługiwania. Może nakaz szczepień jest okazją.

Nie namawiam do odmowy szczepień, ale skoro zbór i tak nie ma narzędzi aby to sprawdzić, to sługa pomocniczy mógłby powiedzieć coś w stylu że skoro to są tylko zalecenia i mam prawo podjąć samodzielną decyzję _inną_ niż postuluje ciało kierownicze i nikt nie jest mnie w stanie zmusić do zaszczepienia się. Po takiej wypowiedzi mentalny odstępca traciłby przywileje (i zyskiwałby czas wolny) ale nie byłby wykluczany. Jest to jakaś furtka umożliwiająca utratę przywilejów.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #36 dnia: 12 Sierpień, 2021, 03:09 »
zeznania podatkowe funduszu Henrietta R. Trust, które kiedyś podlinkował Baran, pokazują wyraźnie że WTS dostawał kasę od Pfizera oraz Johnson and Johnson. Kto wie czy nie ma to związku z nakazem szczepienia...

Gdzie to wszystko jest napisane?


Offline Blue

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #37 dnia: 12 Sierpień, 2021, 07:19 »
Gdzie to wszystko jest napisane?

Nigdzie. Posiadanie funduszu lub akcji danych firm oraz otrzymywanie dywidendy z owych akcji nie może być uznawane za dostawanie kasy od tych firm. WTS dostał w spadkach udziały w funduszach, na które składają się akcje wielu firm, Boeinga, Lockhead Martin więc może i pfizera. Doszukiwanie się w tym jakiegoś nacisku ze strony tych firm na WTS jest absurdalne.


Offline Storczyk

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #38 dnia: 12 Sierpień, 2021, 07:33 »
Gdzie  jest napisane, o spadkach które WTS dostał od tych firm?


Offline Blue

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #39 dnia: 12 Sierpień, 2021, 08:09 »
WTS nie dostał żadnych spadków od firm. Firmy nie dają spadków.
 Natomiast dostawał w spadkach oraz darowiznach (od swoich wyznawców) udziały w funduszach giełdowych, na które składały się akcje różnych firm (takich jak Boeing, Lockhead Martin, pfizera). Z tych funduszy WTSowi jest wypłacany zysk. Posiadanie akcji jakieś firmy lub dostawanie dywidendy nie może być żadna formą nacisku. To MY dajemy pieniądze firmie (kapitał w zamian za udziały w spółce). Jest to nam rekompensowane udziałem w zyskach firmy (dywidenda) lub wzrostem ceny jej akcji.


https://youtu.be/yHjH8zZPnbs


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #40 dnia: 12 Sierpień, 2021, 09:08 »
Jeśli dywidenda wynikająca z zysków miałaby być formą nacisku, np. od Pfizera aby szczepić, to co wtedy gdy akcje firmy notują spadki? Można jakoś odsysać szczepionki?  :D ;D >:D


Offline Lovely

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #41 dnia: 12 Sierpień, 2021, 09:12 »
Blue, korzystałam kiedyś z wykładów z mikroekonomii i był cały blok poświęcony dywidendom. Wykładowca ewidentnie powiązał wysokość dywident z rozwojem zysku firmy. Nawet wykazywał przykłady, gdzie akcjonariusze powstrzymywali się od dywident, aby większa ilość gotówki teraz (brak wypłat dywident) mogła l wygenerować w przyszłość wyższy zysk. Myślę, że w tym przypadku jest odwrotnie. Teraz jest sezon na Pfizera.
Oczywiście nie mówię tu o ludziach, którzy dla spółki nie mają większego znaczenia ani wpływu. Tylko pytanie czy osób na przywilejach jest tak dużo, aby przełożyło się to w znaczący sposób na wysokość dywident?

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka



Offline Blue

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #42 dnia: 12 Sierpień, 2021, 09:25 »
Blue, korzystałam kiedyś z wykładów z mikroekonomii i był cały blok poświęcony dywidendom. Wykładowca ewidentnie powiązał wysokość dywident z rozwojem zysku firmy. Nawet wykazywał przykłady, gdzie akcjonariusze powstrzymywali się od dywident, aby większa ilość gotówki teraz (brak wypłat dywident) mogła l wygenerować w przyszłość wyższy zysk. Myślę, że w tym przypadku jest odwrotnie. Teraz jest sezon na Pfizera.
Oczywiście nie mówię tu o ludziach, którzy dla spółki nie mają większego znaczenia ani wpływu. Tylko pytanie czy osób na przywilejach jest tak dużo, aby przełożyło się to w znaczący sposób na wysokość dywident?

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Sama sobie odpowiedziałaś na pytanie. Pfizer to firma warta 260 mld (sic) $. Szczepionki sprzedaje całym KRAJOM a nie grupom ludzi. Wszystkie szczepionki dla ŚJ zostały kupione. Przez państwo. Teraz wystarczy, żeby ŚJ je wzięli. Naprawdę, myśleć że kilkanaście tysięcy niezaszczepionych z zakonu specjalnych sług pełnoczasowych to rzecz, na którą naciska pfizer jest absurdem nad którym szkoda czasu mi się nawet rozwodzić. (Do tego jeszcze weście pod uwagę, że pfizer to tylko jedna z wielu firm robiących szczepionki).

Po za tym, akcjonariusze nie mogą powstrzymać się od dywidend w inny sposób niż na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy decyzją o niewypłacaniu dywidend w tym roku. WST nie jest akcjonariuszem firmy - jest nim fundusz, którego udziały ma WTS. Nie chce mi się sprawdzać wysokości udziałów, ale pomysł, że WTS ma jakikolwiek wpływ na decyzje pfizera jest jeszcze głupszy niż to, że to pfizer naciska na WTS by kazała ŚJ się szczepić.

Czasami zdaje mi się, że niektórzy zapominają jak mało znaczącą grupą ludzi są ŚJ. Ich środki finansowe są mizerne w porównaniu do np. Mormonów - jest ich też 2x mniej. Są najgorzej wyedukowaną religią w USA. Nie biorą udziału w wyborach i nie mają żadnej siły nacisku na polityków i nie prowadzą lobbingu.


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #43 dnia: 12 Sierpień, 2021, 09:56 »
Czasami zdaje mi się, że niektórzy zapominają jak mało znaczącą grupą ludzi są ŚJ. Ich środki finansowe są mizerne w porównaniu do np. Mormonów - jest ich też 2x mniej. Są najgorzej wyedukowaną religią w USA. Nie biorą udziału w wyborach i nie mają żadnej siły nacisku na polityków i nie prowadzą lobbingu.

Z tym lobbingiem to pewności mieć nie możemy, dobry lobbing zawsze robiony jest po cichu. Następna sprawa, że jakąś formą lobbingu i wywierania wpływu jest marketing religijny. Swego czasu chyba we Francji zrobili akcję ulotkową wymierzoną w jakieś konkretne rozporządzenie rządu ich dotyczące, więc nie zawsze są tak neutralni jak lubią się przedstawiać.


Offline Blue

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #44 dnia: 12 Sierpień, 2021, 10:09 »
Z tym lobbingiem to pewności mieć nie możemy, dobry lobbing zawsze robiony jest po cichu. Następna sprawa, że jakąś formą lobbingu i wywierania wpływu jest marketing religijny. Swego czasu chyba we Francji zrobili akcję ulotkową wymierzoną w jakieś konkretne rozporządzenie rządu ich dotyczące, więc nie zawsze są tak neutralni jak lubią się przedstawiać.

Wywieranie nacisku przez akcje informacyjne to nie jest lobbing. Lobbing to wywieranie nacisku przez zawodowych cwaniaków, którzy handlują przysługami by naciskać na polityków/władze świeckie. ŚJ nie posiada żadnych lobbystów. Jeżeli ktoś uważa, że jest inaczej to niech przedstawi jakieś fakty.

Oczywiście inną sprawą jest to, że Strażnica wcale nie jest taka neutralna tak jak piszesz. Świadczy o tym historyczne członkostwo w ONZ a obecnie udział w OBWE.