Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: ZEBRANIA  (Przeczytany 6277 razy)

Offline Gremczak

Odp: ZEBRANIA
« Odpowiedź #45 dnia: 08 Czerwiec, 2021, 20:47 »


PODOBNO (a to nie są żarty) -niebawem będą szczepić obowiązkowo jak na (np.) gruzlicę i odre  :o
Czas pokarze co będzie dalej z tym "zmodyfikowanym" wirusem SARS (od nietoperzy ?) ..
Kogo czas będzie karał.


Offline Gremczak

Odp: ZEBRANIA
« Odpowiedź #46 dnia: 08 Czerwiec, 2021, 23:13 »
Ale ze mnie gapa.
Wreszcie załapałem.
Czas będzie karał wirusem.


Offline sawaszi

Odp: ZEBRANIA
« Odpowiedź #47 dnia: 08 Czerwiec, 2021, 23:18 »
Kogo czas będzie karał.
[/qu

Jak wiadomo czas "płynie" i nie każe nikogo (chyba ,że myślisz o 'SKS' )  :D
A cha głoszenie , zebrania , zbiórki , zgromadzenia i kongresy nie ruszą z kopyta - jak ta populacja się nie zaszczepi przeciw 'cowidowi '  :o ,
i to taka prozaiczna prawda  :P


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 262
  • Polubień: 2165
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: ZEBRANIA
« Odpowiedź #48 dnia: 09 Czerwiec, 2021, 23:14 »
Wstęp na zebranie tylko po okazaniu paszportu covidowego


Offline Trinity

Odp: ZEBRANIA
« Odpowiedź #49 dnia: 12 Czerwiec, 2021, 12:09 »
i co z tymi zebraniami?
rozmawiałam z swoją orgowską psiapsi która trochę
mi wyrzygała że jest sfrustrowana tym brakiem profesjonalizmu
odnośnie załatwiania żeby już chodzić na zebrania.
kiedy to już Niedzielski poluzował kościoły i inne nabożeństwa?!

nikt nie chce tego brać na klatę?


Offline sawaszi

Odp: ZEBRANIA
« Odpowiedź #50 dnia: 12 Czerwiec, 2021, 17:32 »
i co z tymi zebraniami?
rozmawiałam z swoją orgowską psiapsi która trochę
mi wyrzygała że jest sfrustrowana tym brakiem profesjonalizmu
odnośnie załatwiania żeby już chodzić na zebrania.
kiedy to już Niedzielski poluzował kościoły i inne nabożeństwa?!

nikt nie chce tego brać na klatę?


Nasz rząd pewnie czeka na decyzje z Brukseli w sprawie ŚJ i czy w ogóle zezwoli im na dalszą działalność  :o
Temat jest jeszcze otwarty i nie skończony  :)
- wedle mnie ; świadkowie mają takie same prawo do zgromadzeń i zebrań jak katolicy  :) :) .


Offline Gostek

Odp: ZEBRANIA
« Odpowiedź #51 dnia: 12 Czerwiec, 2021, 22:34 »
Kościół Katolicki ma to w czterech literach co powie opinia publiczna, gdyby np. wyszło na jaw, że to właśnie, na ich nabożeństwach zostali zarażeni tam obecni. Mają już tyle skandali, że jeden mniej, czy więcej nie ma dla nich znaczenia. Co innego, jeśli miałoby to miejsce na sali królestwa. ŚJ pieczołowicie dbają o swój wizerunek, żeby nic, co mogłoby ich przedstawić w złym świetle nie wyszło na jaw.
 Dlatego przypuszczam, że jeszcze długo zebrania będą odbywać się przez internet.


Offline Storczyk

Odp: ZEBRANIA
« Odpowiedź #52 dnia: 13 Czerwiec, 2021, 00:04 »

kiedy to już Niedzielski poluzował kościoły i inne nabożeństwa?!

nikt nie chce tego brać na klatę?
Kościół był poluzowany cały czas, chyba z jednym zamknięciem .
Świadkowie,  gdyby chcieli, też mogliby wprowadzić na spotkaniach np: tryb hybrydowy  tymbardziej, że szczepią się w większości  . Im się albo nie chcę, albo mają w nosie zdrowie psychiczne swoich odizolowanych owiec.



Offline Gremczak

Odp: ZEBRANIA
« Odpowiedź #53 dnia: 13 Czerwiec, 2021, 00:30 »
Jak mniejsza kasa nie wpływa to nie ma znaczenia ,że zebrań nie ma na sali.
Kasa najważniejsza.


Offline dziewiatka

Odp: ZEBRANIA
« Odpowiedź #54 dnia: 13 Czerwiec, 2021, 00:31 »
Pytanie ;czy góra świadkowa chce zebrań na sali,może za pośrednictwem internetu łatwiej wywołać poczucie zagrożenia. Ponad to przekaz będzie jednorodny i spójny całokształtem nauk a wykłady będą wygłaszać najlepsi z najlepszych.Łowieczki poczują się docenione z wiarą i odwagą stawią czoła temu zepsutej światu karnie wypatrując ludobójstwa na skalę światową,a głoszenie pies mu mordę lizał po co nowi ,brak nowych to brak jakiś głupich wątpliwości i odstępach poglądów.
« Ostatnia zmiana: 13 Czerwiec, 2021, 00:35 wysłana przez dziewiatka »


Offline Storczyk

Odp: ZEBRANIA
« Odpowiedź #55 dnia: 13 Czerwiec, 2021, 08:19 »
Przygotowywali ich do tej pandemii 8-). Wszyscy zaopatrzeni w tablety i laptopy włącznie z  babciami 90 letnimi .
Przypadek?


Offline Lovely

Odp: ZEBRANIA
« Odpowiedź #56 dnia: 13 Czerwiec, 2021, 08:28 »


Pytanie ;czy góra świadkowa chce zebrań na sali,może za pośrednictwem internetu łatwiej wywołać poczucie zagrożenia. Ponad to przekaz będzie jednorodny i spójny całokształtem nauk a wykłady będą wygłaszać najlepsi z najlepszych.

Z plusów można sprzedać więcej sal. Z minusów w pewnym momencie straci się system wzajemnej kontroli, ponieważ bracia zaczną być anonimowi.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka



Offline Gostek

Odp: ZEBRANIA
« Odpowiedź #57 dnia: 13 Czerwiec, 2021, 09:14 »
Przygotowywali ich do tej pandemii 8-). Wszyscy zaopatrzeni w tablety i laptopy włącznie z  babciami 90 letnimi .
Przypadek?

Nie, to nie jest przypadek. To spowodowała ręka Jehowy... Tak bynajmniej odpowiedziałaby, część ŚJ.


Online Siedemtwarzy

Odp: ZEBRANIA
« Odpowiedź #58 dnia: 13 Czerwiec, 2021, 09:43 »
Na 2022 zapowiedzieli, że kongresy te specjalne czy obwodowe odbędą się. Pewnie od września ruszą sale, chyba że przejdą na schemat, zebrania on line, tylko duże spendy w realu.
To co już mówiłem, nie tyle mnie interesuje kiedy te sale ruszą, tylko jak zjebana atmosfera będzie tam panowała. Kiedyś mierzyli długość spódnic, teraz będą sprawdzać jakość maseczek. Wszystko jak zwykle u SJ będzie przerysowane i podlane gęstym sosem myśli lokalnego grona starszych i dewot zborowych.
Teraz mają też dużo do przeforsowania. Nie udało im się przeforsować, żeby nie witać się ze wszystkimi, teraz pod płaszczykiem pandemii, pewnie to wprowadza nakazowo.
Czy będą patrzeć na paszporty covidowe. Dałem komentarz na grupie Sobocińskiego, to mało mnie nie zjedli, ani jednego pozytywnego podejścia do szczepień, więc to byłoby ciekawe zderzenie z wierchuszki z szeregowymi.
Co by nie było pandemia zawaliła SJ mocno cały ich misternie budowany świat bajek i legend. Teraz nawet wracając głosić mają wybity dość duży oręż. Dużo trudniej już mówić jak to Bóg poradzi sobie z chorobami, bo ludzkość dała sobie radę w ponad rok i to z bardzo złożonym problem. Bóg w wszelakiej postaci na całym świecie w tym czasie tylko wyciągał ręce po kasę od wiernych.


Offline Trinity

Odp: ZEBRANIA
« Odpowiedź #59 dnia: 13 Czerwiec, 2021, 10:43 »
który Sobociński? Sławomir? szukałam, ale żadnego nowego wpisu nie znalazłam.
pewnie dlatego że nie jesteśmy znajomymi.

czyli trend w zborach jest antyszczepjonkowy? 
no cóż. trochę to zrozumiałe. miały się spełniać proroctwa
miały być zarazy, strach a tu po roku już epidemia ogarnięta.
bracia myśleli że to początek boleści, koniec głoszenia, zebrań..
a tu co? znowu zebrania i głoszenie? troszkę nie taka miała być procedura.

zebrania mogłyby się odbywać bo przecież minister poluzował nie tylko KK
tylko nikt nie ma na tyle jaj u świadków, żeby wydać taką decyzję i wziąć na siebie odpowiedzialność

zebrania hybrydowe? strach przed fizycznym kontaktem? dobrze powiedział 7twarzy że atmosfera będzie
zjebana