Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ogólnokrajowa akcja "Wyprzedaż/Upadek Królestwa Jehowy".  (Przeczytany 4636 razy)

Offline NNN


-  Kilka tygodni temu parę chętnych do działania  osób uruchomiło "na spontanie szare komórki" stwierdzając, że trzeba by zacząć coś robić z tym, by wyprzedaż majątku zborów/głosicieli nie przechodziła tak  mało zauważalnie. W tym celu powstał pomysł najpierw jednego/jednej  plakatu/ulotki, a potem drugiego/drugiej. Plakat jest wielkości A4 a ulotka A5. Plakat może być klejony na słupach ogłoszeniowych lub przytwierdzany zszywkami do drewnianych tablic. Można także ulotkę A5 umieszczać w skrzynkach pocztowych.
Te materiały mogą być wieszane przy salach krolestwa.

Zarówno plakat jak i ulotka mają na dole po prawej kod QR, dlatego na gorąco, przy wiszącym plakacie ktoś może zeskanować sobie kod telefonem i wejść na "Otodom", samemu się  przekonując o co biega.

   Proszę się zgłaszać do mnie na priv, będę realizował wysyłkę powyższego materiału. Są one w gratisie, natomiast trzeba sobie opłacić przesyłkę. Jeśli będą chętni, ulotkę A5 wydrukujemy w formie do klejenia, ale ze względu, że będzie to trochę droższe, przewidujemy pełno- płatność.

Akcja będzie trwała aż do odwołania, przewidujemy, że może ciągle, dokąd będzie trwało zbieranie  kasy na SK oraz jednoczesne  wyprzedawanie cudzej własności  przez panów z Nadarzyna.

- Akcja, o której piszę, nie ma być w żadnym razie konkurencją dla kampanii ogłoszonej przez Kleryka, bowiem można je obie przecież realizować jednocześnie i nie powinny sobie wchodzić w drogę. Po prostu temat  wyprzedaży SK i innego majątku jest już tak gorący, że najwyższy czas się tym zająć.


- Plakat pierwszy "Wyprzedaż"  jest już wydrukowany i będzie wysyłany do wyczerpania zapasów. Następnie będzie już tylko drukowany  ten z "Upadkiem" w treści. A to dlatego, iż stwierdziliśmy, że trzeba wstawić znak "nie dla jworg" aby plakat nie był niszczony jako materiał świadków.

- Ci co będą umieszczać te materiały w przestrzeni publicznej proszeni są o robienie zdjęć i przesyłanie mi na priv. Będą one zamieszczane w tym wątku.

« Ostatnia zmiana: 19 Maj, 2021, 14:41 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline NNN

Odp: Ogólnokrajowa akcja "Wyprzedaż/Upadek Królestwa Jehowy".
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Maj, 2021, 20:54 »

- Nowe plakaty już trafiły pod strzechy:
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline Światus

Odp: Ogólnokrajowa akcja "Wyprzedaż/Upadek Królestwa Jehowy".
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Maj, 2021, 21:15 »
Kolejne zdjęcia z akcjii  :)
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Ogólnokrajowa akcja "Wyprzedaż/Upadek Królestwa Jehowy".
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Maj, 2021, 18:13 »
A czy kogokolwiek ma szansę to zaboleć lub wzruszyć jakkolwiek? Oni to wiedzą i się pod tym podpisali. Raz rydwan przyspiesza i się więcej buduje, a raz zwalnia i się sprzedaje, ważne by być na bieżąco.


batnasekte

  • Gość
Odp: Ogólnokrajowa akcja "Wyprzedaż/Upadek Królestwa Jehowy".
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Maj, 2021, 18:47 »
Gdzieś w Polsce.


Offline Światus

Odp: Ogólnokrajowa akcja "Wyprzedaż/Upadek Królestwa Jehowy".
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Czerwiec, 2021, 21:24 »
Kolejne miejsca z informacją o sprzedaży SK, tam, gdzie "nie dociera" Otodom  ;)
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline Matylda

Odp: Ogólnokrajowa akcja "Wyprzedaż/Upadek Królestwa Jehowy".
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Czerwiec, 2021, 21:41 »
Nie wydaje mi się żeby ich to wzruszalo, te plakaty. Oni przecież na wszystko mają wytłumaczenie.


Offline NNN

Odp: Ogólnokrajowa akcja "Wyprzedaż/Upadek Królestwa Jehowy".
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Czerwiec, 2021, 22:10 »
 
Nie wydaje mi się żeby ich to wzruszalo, te plakaty. Oni przecież na wszystko mają wytłumaczenie.

Co chcesz przez to powiedzieć? Że najlepiej nic nie robić?  Nie bądź pesymistką. "Ich" to nie wzrusza. Ale może wzruszyć jednostki. Uważam, że dzięki naszym działaniom na całym świecie, organizacja traci wiele, a poznać to można po narracji CeKistów. Są wściekli i straszą nas gniewem Jehowy. Zło zawsze musi być hamowane. Po co państwa walczą ciągle z przestępczością, jak i tak ona się ciągle odnawia?    A oprócz tego na pewno ci co muszą być jeszcze w środku, a są wybudzeni i nieczynni (parę lat temu przyznano się do 10 000  nieczynnych osób w Polsce) nie czują się sami.

A jeszcze raz oprócz tego, to psujemy im interes, bo głosiciele nie tylko mogą bać się spotkać odstępców, ale coraz bardziej świadomego przekrętów społeczeństwa.  Bowiem po pierwsze, w trzech drukarniach, gdzie drukowano te materiały, właściciele i pracownicy mieli dużo pytań i na wszystkie otrzymali odpowiedzi. A właściciele ostatniej drukarni stwierdzili, że cały czas nam bardzo  kibicują i wręcz nas dopingują do działania, pytając, gdzie ostatnio coś powiesiliśmy. A mają w rodzinie świadków.
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwiec, 2021, 22:28 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline janeczek

Odp: Ogólnokrajowa akcja "Wyprzedaż/Upadek Królestwa Jehowy".
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Czerwiec, 2021, 00:16 »
Wzrusza ich i to mocno takie działania powodują pytania żyjemy w kraju gdzie wiara budynki kościelne są trwałe, nie ma u nas tradycji że się takimi budynkami handluje to drobiazg w porównaniu z światłami zazębiacze pokolenie 1914 niewidzialna inspekcja, ale trzeba mieć rozsądek zwykli ludzie na których kłusują światki nie zrozumią takich plakatów to jest za bardzo odjechane jak wspaniały finał objawienia tego dzieła normalny człowiek nie zrozumie, same światki to epokowe dzieło spaliły bo światełka zgasły, te sale to dobry punkt żeby pokazać to że oni zarabiają na darmowych budowach i to zwykła pazerna sekta
 
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Światus

Odp: Ogólnokrajowa akcja "Wyprzedaż/Upadek Królestwa Jehowy".
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Czerwiec, 2021, 11:52 »
Matyldo, wydaje mi się, że 1 czy 2 Sale nie robią wrażenia. Ale kilkadziesiąt już tak.
Moim zdaniem "wielkość ma znaczenie"  ;)
Weźmy na przykład forum.
Teraz Świadkowie, którzy chcą odejść z org, widzą, że nie tylko oni dostrzegli, że coś jest nie tak. I to nie z nimi, ale z org.
Podobną rolę spełniają kanały byłych ŚJ na YouTube. A im ich jest więcej, tym większa szansa na to, że więcej ŚJ odejdzie.

Kolejną sprawą jest zróżnicowanie przekazu.
Do każdego co innego przemawia. Nie wiadomo, co będzie "kamieniem, który poruszy lawinę".
Dlatego jest kanał Światusów i był kanał Jarka (szkoda, że już nic na nim nie zamieszcza) i kanały tzw. "historyczno-naukowe", czyli dotyczące historii i nauk ŚJ (krytyczne).

Jeden będzie miał w nosie, że sprzedają jego SK, a drugi może zacznie myśleć, co się dzieje z jego kasą.
Im więcej informacji o ŚJ, tym lepiej.
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline Matylda

Odp: Ogólnokrajowa akcja "Wyprzedaż/Upadek Królestwa Jehowy".
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Czerwiec, 2021, 21:19 »
Absolutnie nie chce powiedzieć żeby nic nie robić. Jeżeli macie siłę, czas i wolne środki to jak najbardziej. Na sto procent chociaż jednej osobie to pomoże. No niestety nie wydaje mi się żeby jakaś wielka rzesza się przebudzila. Jak wszyscy wiemy oni zmieniają skórę częściej od węży.
Jak wam się chce to działające. Nie pomogę bo nie mam czasu się po dupie podrapać ale kciuki mogę potrzymać 😊


batnasekte

  • Gość
Odp: Ogólnokrajowa akcja "Wyprzedaż/Upadek Królestwa Jehowy".
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Czerwiec, 2021, 22:42 »
Tuż tuż przy samej sali a gdzieś tam.


batnasekte

  • Gość
Odp: Ogólnokrajowa akcja "Wyprzedaż/Upadek Królestwa Jehowy".
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Czerwiec, 2021, 22:57 »
Od słupa do Sali Królestwa jest 30 sekund piechotą, gdzieś w Polsce.


Offline NNN

Odp: Ogólnokrajowa akcja "Wyprzedaż/Upadek Królestwa Jehowy".
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Sierpień, 2021, 18:16 »
-  Dotarły do mnie zdjęcia z akcji forumowiczów wyprzedaż/upadek Królestwa Jehowy, z przyjemnością więc je tutaj będę zamieszczał.
« Ostatnia zmiana: 28 Sierpień, 2021, 18:23 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline NNN

Odp: Ogólnokrajowa akcja "Wyprzedaż/Upadek Królestwa Jehowy".
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Wrzesień, 2021, 15:24 »
- Opowiadał mi znajomy kolporter, jak powiesił plakaty na furtce do sali kr. i robił już zdjęcia, gdy kątem oka zauważył parkujące obok auto. Ocho, pomyślał, pewnie świadek.  Znajomy opowiada, że "intensywnie myślałem, coby tu powiedzieć. Pomyślałem, że powiem iż przechodziłem obok i zainteresował mnie ten obrazek i postanowiłem zrobić zdjęcie aby zapytać znajomych świadków co to znaczy. Ale jak podniosłem głowę i nasze oczy się spotkały, mężczyzna z samochodu zareagował natychmiast słowami: 'ja pana znam. Mam w domu wykonane przez pana zdjęcia  z datą i podpisem na odwrocie foto-franek. Nazywam się tak i tak, panie Franku, możemy sobie mówić na ty? Zgodziłem się i doszło miedzy nami do godzinnej rozmowy przed pustą oczywiście salą królestwa, chociaż rozmówca co trochę twierdził, że mu się spieszy. Był bardzo rozmowny i miły. Na początku mnie bardzo przepraszał, że niestety, ale musi te plakaty zdjąć.
 Dowiedziałem się, że jest starszym w miejscowym zborze. Zahaczyliśmy o pedofilię i psychomanipulację. Niestety zauważyłem, iż starszy w odpowiedziach cytuje całe zdania wypowiedziane przez swoich przywódców, mające zaciemniać te sprawy. Powiedział na przykład, że wie co to psychomanipulacja, przytaczając pogląd CK, że instruktorzy rozwoju osobistego nawołują:"zainwestuj w siebie", jesteś tego wart, zwracając uwagę tylko na jednostkę, w ten sposób wskazując, że jest to zło. W sprawie pedofilii wyraził się, że przecież ich przywódca mówił, że to s powodu niesprawiedliwych sądów zgodzili się przystąpić do wspólnych odszkodowań i to miał być dowód na to, że w zborach nie ma pedofilii. Co trochę wspominał, że niestety musi zdjąć te plakaty, ale ja się nie odsuwałem tylko powtarzałem pytanie, dlaczego starsi tak bardzo boją się, żeby nie zobaczyli tego głosiciele. Nie otrzymywałem odpowiedzi. Wziąłem plakat  wiszący na furtce i zacząłem czytać po kolei, co ich przywódcy od czasów Russella mówili o końcu świata. 

   Zauważyłem, że pięciu panów naprawiających na przeciwko dach już dawno nie pracuje, przysłuchując się naszej głośnej rozmowie.

Zapytałem, czy wie co takiego wiedzą odstępcy, że CK tak zjadliwie napuszcza na nich całe zbory. W odpowiedzi usłyszałem, że w wielu sprawach obecnie ludzie w zborach mają swoje zdanie i ono jest na pewno łagodniejsze niż to CK. Opowiedział mi, że jego znajomy listonosz z jakiegoś zboru mówił mu, że jednego dnia miał manko, bo dał za dużo kasy komuś na swoim rewirze, roznosząc emerytury. Po miesiącu był ogromnie zaskoczony, gdy osoba, o której wiedział, że jest od dawna wykluczona poinformowała go, że jej nadpłacił i oddała mu nienależne jej pieniądze.

  Na koniec  informowałem starszego, że plakaty drukujemy za swoje pieniądze i znowu pytałem, dlaczego je niszczą i znając prawdę, boją się prawdzie stanąć oko w oko. Nie dostając odpowiedzi doszliśmy do konsensusu, że ja sam zdejmę plakaty. Zrozumiałem, że sporo osób nas mijało, no i tych pięciu na dachu, i starszy może się bać, iż sprawa się doniesie do zboru, więc mogą go starsi zapytać, dlaczego plakaty jednak dalej wisiały.

   Starszy nie wiedział, że dużo wcześniej wrzuciłem do skrzynki pocztowej cały plik kolorowych  memów A6, a wśród nich był i ten z bestią o twarzach panów z CK i napisem wyjdźcie z niej i nie dotykajcie..., jak również i ten, z ich wyjściowym zdjęciem wskazujący na psalm 146:3 ... nie polegajcie na człowieku, w którym nie ma wybawienia... ".
« Ostatnia zmiana: 19 Wrzesień, 2021, 15:37 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.