Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia  (Przeczytany 5293 razy)

Offline Matylda

Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #45 dnia: 22 Luty, 2021, 18:49 »
Pewnie tak. Z tym gender to taki żarcik był.
Co do tego kto co potrzebuje to zależy nie tylko od człowieka ale i od nastroju.
Ja raz mam ochotę na mecz piłki nożnej na stadionie, innym razem za zachwycam się godzinami paszkami w karmniczku.
Odnośnie ptaszkow to w nowym domu będę miała prywatnego bociana. Wprost z fotela będę widzieć bocianie gniazdo.
To będzie dopiero frajda.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #46 dnia: 22 Luty, 2021, 18:54 »
 :) Matylda, Ty się temu bocianowi za bardzo nie przyglądaj. Ponoć od zobaczenia bociana, kobieta zachodzi w ciążę, a od przyglądania się? ... świat nie potrzebuje kolejnych bliźniaków  ;)


Offline Matylda

Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #47 dnia: 22 Luty, 2021, 19:28 »
:) Matylda, Ty się temu bocianowi za bardzo nie przyglądaj. Ponoć od zobaczenia bociana, kobieta zachodzi w ciążę, a od przyglądania się? ... świat nie potrzebuje kolejnych bliźniaków  ;)
A co tam. Raz kozie śmierć.
Wschowa się 🤓
Pomodle się żeby dwujajkowe byly😜


Offline sawaszi

Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #48 dnia: 27 Luty, 2021, 23:31 »
Co wam powiem - ale wam powiem ;
- warto mieć (przy sobie) dobrą żonę  :) :)
- bo dobra żona to skarb (w tych ciekawych czasach) a dobry mąż to ewenement  :D
Dla tego kochajcie się wzajemnie  :-* :-* (małżonkowie) , a 'singlowie' poczekajcie na lepsze czasy po armagedonie - albowiem jak jest napisano w PŚ ; "w owym czasie nie będą już wchodzić w związki małżeńskie , bo będą już jak aniołowie w niebie "  ::) ..
Zatem Kochajcie się (na wzajem) puki na to (jest jeszcze) czas sprzyjający  :-* :-*
A cha ; powiem wam , że naukowcy stwierdzili i poparli naukowo , że życie na tej planecie mamy tylko jedno i nie warto go spaprać  :) .
« Ostatnia zmiana: 27 Luty, 2021, 23:41 wysłana przez sawaszi »


Offline Matylda

Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #49 dnia: 27 Luty, 2021, 23:38 »
😎🤓🙄

Sawaszi ty powiedz doktorowi żeby Ci dawkę zmniejszył bo cię ponosi Wyobraźnia.


Offline sawaszi

Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #50 dnia: 27 Luty, 2021, 23:59 »
😎🤓🙄

Sawaszi ty powiedz doktorowi żeby Ci dawkę zmniejszył bo cię ponosi Wyobraźnia.


Tak Matyldo (mój doktor to dobry humor po traumie z doświadczeniem życiowym z 'towarzystwem WTS' _)
- dziękuje im bardzo - za zrujnowane życie ( w kwiecie wieku) i za 'miłość' ich co w to bagno mnie wprowadzili  :( , >:( , :o- >:D - 8-):-* - :P ( :-[ - :-[) itd..
Nie oceniaj mnie , bo mnie nie znasz (ja Ciebie nie oceniam) . I Pozdrawiam serdecznie  :-*
« Ostatnia zmiana: 28 Luty, 2021, 00:16 wysłana przez sawaszi »


Offline Matylda

Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #51 dnia: 28 Luty, 2021, 00:30 »
Nie oceniam, broń boże.
Troszku nieskladny wydał mi się twój wywód. Nic poza tym.
Większości z nas  ta parszywa sekta  i jej funkcjonariusze, spaprala życie.


Offline sawaszi

Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #52 dnia: 28 Luty, 2021, 00:55 »
Nie oceniam, broń boże.
Troszku nieskladny wydał mi się twój wywód. Nic poza tym.
Większości z nas  ta parszywa sekta  i jej funkcjonariusze, spaprala życie.


A coś pozytywnego byś napisała o tej osobliwej "sekcie" ? - wszak wlazłaś tam dobrowolnie i w jakim celu ?


Offline Sebastian

Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #53 dnia: 28 Luty, 2021, 05:32 »
A coś pozytywnego byś napisała o tej osobliwej "sekcie" ? - wszak wlazłaś tam dobrowolnie i w jakim celu ?
niestety, nie wszyscy weszli do ŚJ dobrowolnie, niektórzy mieli nieszczęście urodzić sie w "teokratycznej" rodzinie.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Matylda

Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #54 dnia: 28 Luty, 2021, 11:07 »


A coś pozytywnego byś napisała o tej osobliwej "sekcie" ? - wszak wlazłaś tam dobrowolnie i w jakim celu ?

Sawaszi ja rozumiem że mimo moich przeprosin masz potrzebę mi się troszkę zrewanżować i atakujesz.
Niestety strzał jest niecelny.
Moja matka "poznała (tfu)prawdę" kiedy ja miałam 11 lat.Nie dała mi wyboru. Nigdy wżyciu dobrowolnie przez całe moje ponad pół wieku życia nie angażowałam się w tak debilne działalności jak działalność jehowicka.
Z braku alternatywy i w konsekwencji tego że moja matka jest niedojrzała i powierzyła wpływ na mój los duchowym siostrom ze zboru.Te one siostry które były duchowe tylko w oczach mojej matki a tak naprawdę to chlały,k**** się z panami w sanatoriach,bywały po lokalach ze striptizem itd.Te one siostry nakłoniły mnie do ochrzczenia się.
Powiem ci że nie,niezgodność nauk mnie otrzeźwiła,tylko dno jakie mnie otaczało w osobach braci i sióstr.
Nie mam nic pozytywnego do powiedzenia bo w moim zborze nie było ani jednego człowieka którego wspominam sympatycznie.Jak nie pijacy to panie lekkich obyczajów,to ludzie z deficytem intelektualnym ,to prostacy do kwadratu. Nigdy po odejściu oj jehowych nie spotkałam tylu patologii w jednym miejscu.
Ja wiem że ja jestem okrutna teraz,że oceniam ludzi,że nie przebieram w słowach. Zwykle tak reaguję jak ktoś mi chce powiedzieć że sama wlazłam do osobliwej sekty.Nie mam to napisane na czole, ale kto mnie zna,choć by tylko ze stylu bycia i pisania na forum ,to wie że jestem osobą pragmatyczną i nie bujam w obłokach.
Nie czym innym tylko bujaniem w obłokach jest przynależność do jehowych i liczenie na to że będzie się pasło lwa z baranem na kwiatowej łączce.
Nie ma na tym forum mojej historii bo mi się jej nie chciało drugi raz pisać.To cię usprawiedliwia sawaszi :)


Offline zenobia

Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #55 dnia: 28 Luty, 2021, 11:37 »


A coś pozytywnego byś napisała o tej osobliwej "sekcie" ? - wszak wlazłaś tam dobrowolnie i w jakim celu ?

Sawaszi rozumie targające nami emocje jakiś czas po tym , jak zrozumieliśmy czym jest ta Organizacja
Jednakze trwanie latami mentalnie tam nadal , nie jest dobrym objawem i moze wymaga pomocy
Kazdy ma świadomość gdzie był , ale jeśli to juz jest poza nami , to ciągłe nakręcanie się jaka to be sekta , najzwyczajniej nie przynosi nam korzyści , a wręcz szkodzi
Odrzucamy to co złe dla nas , idąc naprzód nie oglądając się ciąglę wstecz


Offline sawaszi

Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #56 dnia: 28 Luty, 2021, 16:37 »
Sawaszi rozumie targające nami emocje jakiś czas po tym , jak zrozumieliśmy czym jest ta Organizacja
Jednakze trwanie latami mentalnie tam nadal , nie jest dobrym objawem i moze wymaga pomocy
Kazdy ma świadomość gdzie był , ale jeśli to juz jest poza nami , to ciągłe nakręcanie się jaka to be sekta , najzwyczajniej nie przynosi nam korzyści , a wręcz szkodzi
Odrzucamy to co złe dla nas , idąc naprzód nie oglądając się ciąglę wstecz


Masz racje Zenobia
- żeby uwolnić się całkowicie od tej 'poronionej' organizacji to trzeba ją wymazać całkowicie z pamięci i nie wracać tam ciągle myślami i wspomnieniami .
Najlepiej jest to 'zaklepać' głęboko i żyć nowym życiem - czego każdemu ex śJ ŻYCZĘ .


Offline Storczyk

Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #57 dnia: 28 Luty, 2021, 17:22 »
Aby nie odbiegać od daleko od tematu, ani mężczyzną, ani kobietom do szczęścia, żadna sekta nie jest potrzebna  8-)


Offline sawaszi

Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #58 dnia: 28 Luty, 2021, 17:46 »
Aby nie odbiegać od daleko od tematu, ani mężczyzną, ani kobietom do szczęścia, żadna sekta nie jest potrzebna  8-)


No tak - żadna sekta nie zapewni szczęścia ani zadowolenia z życia i to fakt niezaprzeczalny
- ale MIŁOŚĆ wzajemna już TAK  i to prawda odwieczna .


Offline zenobia

Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #59 dnia: 28 Luty, 2021, 19:58 »
Tak kobiety , jak i mężczyżni  potrzebują świadomości , ze są dla siebie najwazniejsi
Ot i cała filozofia szczęścia  :)