Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Afera szczepionkowa  (Przeczytany 10036 razy)

Offline jaromi

Afera szczepionkowa
« dnia: 03 Styczeń, 2021, 19:40 »
Dużo piszecie o szczepionkach jednak nikt nie wspomina o aferze z nimi związaną.
Co sądzicie o aferze ze szczepionkami, która zaczęła się w Sylwestra?
W Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, którego rektorem jest prof Zbigniew Gaciong (jednocześnie vice przewodniczący rady fundacji TVN), zaszczepiono poza kolejnością co najmniej 18-tu celebrytów i polityka.
Wśród nich Leszek Miler, Krystyna Janda, jej był mąż Andrzej Seweryn wraz z córką Marią Seweryn, Wiktor Zborowski, Krzysztof Materna, Magda Umer oraz dyrektor programowy TVN- Edward Miszczak.
Jak dotad szczepienia przysługują grupie ) czyli medykom, pracownikom służby zdrowia.
A tu zostali zaszczepieni celebryci nie związani w ogóle ze służbą zdrowia
« Ostatnia zmiana: 03 Styczeń, 2021, 19:42 wysłana przez jaromi »


Offline Salome

Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Styczeń, 2021, 19:42 »
Jak dla mnie to tani teatrzyk oparty na socjotechnikach, tzw. "reguła niedostępności".
« Ostatnia zmiana: 03 Styczeń, 2021, 19:50 wysłana przez Salome »
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline nazari

Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Styczeń, 2021, 19:58 »
Co się czepiasz Janda grała pielęgniarkę a Materna to siostra Irena

Janda po szczepionce napisała że jest szczęśliwa i czuje się świetnie oraz dziękuje za tę możliwość bo jest w grupie ryzyka.
A co z innymi, którzy są w grupie ryzyka i muszą czekać?
Janda musi jeszcze wrzucić do sieci wpisów, memów jak to inni sprzedali się za 500+ oraz jakiś wpisik że czuje się jakby na nią na.rano

Materna ponoć strasznie nie lubi chamstwa i arogancji.
« Ostatnia zmiana: 03 Styczeń, 2021, 20:28 wysłana przez nazari »


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Styczeń, 2021, 19:59 »
Jak dla mnie to tani teatrzyk oparty na socjotechnikach, tzw. "reguła niedostępności".

 Zapowiedzi socjotechniki z przed trzech miesięcy  :D Czyżby się wygadał i musiał odejść ? ;D

klasyka...

« Ostatnia zmiana: 03 Styczeń, 2021, 20:03 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Marzena

  • Gość
Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Styczeń, 2021, 20:07 »
Boszzz nudny temat. Tylko szczepionki i szczepionki po co zazdrościć skoro nikt i tak tych szczepionek oprócz mnie nie chce... No dobra i kilku osób jeszcze...


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Styczeń, 2021, 20:21 »
Boszzz nudny temat. Tylko szczepionki i szczepionki po co zazdrościć skoro nikt i tak tych szczepionek oprócz mnie nie chce... No dobra i kilku osób jeszcze...
Ja chcę!!! :D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline nazari

Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Styczeń, 2021, 20:25 »
Boszzz nudny temat. Tylko szczepionki i szczepionki po co zazdrościć skoro nikt i tak tych szczepionek oprócz mnie nie chce... No dobra i kilku osób jeszcze...
No jak widzisz, skoro tak się pchają bez kolejki to nie tylko Ty chcesz


Marzena

  • Gość
Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Styczeń, 2021, 20:30 »
No jak widzisz, skoro tak się pchają bez kolejki to nie tylko Ty chcesz

Miałam na myśli to miejsce. Forum.


Offline Do

Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Styczeń, 2021, 20:48 »
Moim zdaniem to gruby wałek. Zaszczepili opozycyjnych celebrytów żeby ich zdyskredytować (mam na myśli głównie Jande) albo narobić szumu i przepchnąć kolanem jakąś kontrowersyjną ustawę albo żeby ta niby afera przycmiła nie udolną walkę rządu z wirusem. W każdym razie to nie przypadek a metoda z rodem od "czerwonych".


Marzena

  • Gość
Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Styczeń, 2021, 20:51 »
Moim zdaniem to gruby wałek. Zaszczepili opozycyjnych celebrytów żeby ich zdyskredytować (mam na myśli głównie Jande) albo narobić szumu i przepchnąć kolanem jakąś kontrowersyjną ustawę albo żeby ta niby afera przycmiła nie udolną walkę rządu z wirusem. W każdym razie to nie przypadek a metoda z rodem od "czerwonych".

To że nasz rząd jest nieudolny to wiadomo i bez żadnych afer. Ale wszystko ma drugie dno.


Offline nazari

Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Styczeń, 2021, 20:54 »
Sprawa jest prosta.
Celebrycka elyta (złożona głównie z aktorów i przedstawicieli TVN bardzo niezadowolonych z obecnej władzy) postanowili przypomnieć kto tu jest równy a kto równiejszy.
Co bardzo mnie cieszy bo w ten sposób postarali się o spadek notowań popieranych przez nich  PO, KO. Znowu przez jakiś czas można być spokojnym o groźbę powrotu ich do władzy.
Prezes PO Budka zabawny jest. On chce wyjaśnień w sprawie afery.
Niech zapyta o to aferzystów: Millera, który startował do EP z list KO oraz aktorów, członka zarządu TVN, którzy tak bardzo popierają jego partię  :)) :))


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Styczeń, 2021, 20:59 »
Przedawkowanie mediów publicznych tu widzę u poprzednika.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline jaromi

Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Styczeń, 2021, 20:59 »
Moim zdaniem to gruby wałek. Zaszczepili opozycyjnych celebrytów żeby ich zdyskredytować (mam na myśli głównie Jande) albo narobić szumu i przepchnąć kolanem jakąś kontrowersyjną ustawę albo żeby ta niby afera przycmiła nie udolną walkę rządu z wirusem. W każdym razie to nie przypadek a metoda z rodem od "czerwonych".
Kto ich zaszczepił? Czyj to był plan zdeskredytowania ich?
Kto kieruje ośrodkiem , w którym biedni opozycyjni celebryci padli ofiarą niecnego planu?


Offline nazari

Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Styczeń, 2021, 21:07 »
Przedawkowanie mediów publicznych tu widzę u poprzednika.
Może coś merytorycznego?
Może zatem wyjaśnisz rolę niezależnej, niepublicznej TVN (skoro ja przedawkowałem publiczną), jego byłego prezesa a obecnego członka zarządu i dyrektora rady programowej Edwarda Miszczaka w tej aferze?
A może afery żadnej nie ma?
Ci ludzie związani ze środowiskiem PO i TVN mają prawo być zaszczepieni poza kolejnością?
Takiej władzy i takich elit pragniesz?
Coś na temat proszę
« Ostatnia zmiana: 03 Styczeń, 2021, 21:09 wysłana przez nazari »


Offline jaromi

Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Styczeń, 2021, 21:11 »
Może coś merytorycznego?
Może zatem wyjaśnisz rolę niezależnej, niepublicznej TVN (skoro ja przedawkowałem publiczną), jego byłego prezesa a obecnego członka zarządu i dyrektora rady programowej Edwarda Miszczaka w tej aferze?
A może afery żadnej nie ma?
Ci ludzie związani ze środowiskiem PO i TVN mają prawo być zaszczepieni poza kolejnością?
Takiej władzy i takich elit pragniesz?
Coś na temat proszę
"Dostarczenie szczepionek do Polski powinno być nadzorowane przez niezależne media @gazeta_wyborcza, @tvn24 oraz niezależną instytucję. Rządowi @PremierRP @MorawieckiM oraz @michaldworczyk nie wierzę ani trochę. Nie chcę dostać rosyjskiej, szczepionki kupionej od handlarza bronią"
To słowa Ochojskiej

https://wpolityce.pl/polityka/532035-kuriozalny-wpis-ochojskiej-o-szczepionkach-jest-odpowiedz

No "niezależne media" świetnie się spisały.
Pokazały kto ma powinin być zaszczepiony jako pierwszy  >:D
« Ostatnia zmiana: 03 Styczeń, 2021, 21:20 wysłana przez jaromi »