Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Portal randkowy dla świadków  (Przeczytany 3673 razy)

Offline Storczyk

Odp: Portal randkowy dla świadków
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Październik, 2022, 07:55 »
Że spostrzeżeń i własnego doświadczenia  :) to raczej religia i trwałość małżeństwa nic wspólnego nie ma.
Czy to będą exy czy ateiści czy mieszane  ;)


Offline Turbulent_Business

Odp: Portal randkowy dla świadków
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Październik, 2022, 10:06 »
Że spostrzeżeń i własnego doświadczenia  :) to raczej religia i trwałość małżeństwa nic wspólnego nie ma.
Czy to będą exy czy ateiści czy mieszane  ;)

Jezeli przynależność do religii nie jest warunkiem zawarcia związku malzenskego to też nie widzę problemu. Jezeli religia jest dodatkiem do życia a nie jego celem to wszystko powinno działać.
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Sebastian

Odp: Portal randkowy dla świadków
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Październik, 2022, 12:08 »
Jezeli religia jest dodatkiem do życia a nie jego celem to wszystko powinno działać.
no właśnie, dodatkiem.

a niektórzy ex są na etapie poszukiwań nowej sekty która będzie dla nich nowym celem
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Sebastian

Odp: Portal randkowy dla świadków
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Październik, 2022, 14:11 »
znam przypadek gdy odstępca poślubił "wychowaną w prawdzie" kobietę wykluczoną za palenie tytoniu.

dla tegoż mężczyzny było ważne, że żonę wychowano w duchu posłuszeństwa mężczyźnie, więc przymknął oko na ów śmierdzący nałóg. Cieszył się że (żyjąc poza zborem!) ma posłuszną żonę która nigdy do zboru nie wróci gdyż z powodu owego nałogu zbór jej z powrotem nie przyjmie.

minęło kilka lat, a żona zerwała z nałogiem, a później dostała broszurę "wróć do Jehowy" i... wróciła... razem z dziećmi. A mąż?! Z mężem na faktyczną i prawną separację.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline DreamM@ster

Odp: Portal randkowy dla świadków
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Październik, 2022, 17:21 »
Ogólnie spoko sprawa taki portal dla ex świadków jehowy. Mnóstwo problemów mniej jak święta, ślub, chrzest dzieci czy chodzenie do kościoła. Ja miałem kiedyś dziewczynę ze świata i jak usłyszała że nie będę na chrzcie swojego ewentualnego przyszłego dziecka to wybuchła płaczem.


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4064
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Portal randkowy dla świadków
« Odpowiedź #20 dnia: 17 Październik, 2022, 18:36 »
Ogólnie spoko sprawa taki portal dla ex świadków jehowy.

A ilu ludzi w praktyce na czymś takim siedzi?  Na ile to poważne, a na ile siedlisko botów?

Inna sprawa, jak się w tych czasach poznają małżeństwa świadkowie? Dawniej w zborach, na zgromadzeniach i na ośrodkach pionierskich oraz przez znajomych. Dziś się kojarzą w sieci czy dalej obowiązują dawne metody?



Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Portal randkowy dla świadków
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Październik, 2022, 21:05 »
Nie siedzi w żadnej sieci. Przekazywany jest nr telefonu do zaufanego brata. Ten organizuje spotkanie i przekazuje  informację, gdzie  odbędzie się spotkanie. Płaci się za kwaterę i za spotkanie. Piszę jak mi to przekazano. Spotykają się  osoby samotne, które szukają partnera małżeńskiego. Na spotkaniu zapoznawczym, jak coś zaklika to nawiązywana jest znajomość z finałem na ślubnym kobiercu z wykładem na Sali Królestwa. >:D >:D
« Ostatnia zmiana: 17 Październik, 2022, 21:12 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Matylda

Odp: Portal randkowy dla świadków
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Październik, 2022, 07:56 »
Ogólnie spoko sprawa taki portal dla ex świadków jehowy. Mnóstwo problemów mniej jak święta, ślub, chrzest dzieci czy chodzenie do kościoła. Ja miałem kiedyś dziewczynę ze świata i jak usłyszała że nie będę na chrzcie swojego ewentualnego przyszłego dziecka to wybuchła płaczem.
Wcale się nie dziwię że wybuchła 🤓każda religia to jest teatr dla tych co nie wiedzą jak żyć. Jak im jakiś guru, ksiądz czy brat straszny, powiedzą jak żyć to im lżej.
Jeżeli więc ileś lat byłeś marionetką w jehowickim teatrze to co by Ci szkodziło wystąpić raz w katolickim.
Chyba że kierował tobą strach że ci się pociecha przeziębi😎od polewania zimną wodą 😜
Śmiechy, śmiechami ,  ale pamiętam też swoje dziwne lęki, kiedy byłam w ciąży. Co ja zrobię jak mój mąż zechce ochrzcic dziecko. Mój mąż by co prawda ateistą a mój strach wynikał wyłącznie z tego, co na to moja matka. Ja się tylko jej bałam, jehowa mnie nie wzruszał.
To człowiek próbuje panować nad człowiekiem i to jest źródłem wielu cierpień.
« Ostatnia zmiana: 18 Październik, 2022, 08:00 wysłana przez Matylda »


Offline DreamM@ster

Odp: Portal randkowy dla świadków
« Odpowiedź #23 dnia: 22 Październik, 2022, 18:36 »
Nie siedzi w żadnej sieci. Przekazywany jest nr telefonu do zaufanego brata. Ten organizuje spotkanie i przekazuje  informację, gdzie  odbędzie się spotkanie. Płaci się za kwaterę i za spotkanie. Piszę jak mi to przekazano. Spotykają się  osoby samotne, które szukają partnera małżeńskiego. Na spotkaniu zapoznawczym, jak coś zaklika to nawiązywana jest znajomość z finałem na ślubnym kobiercu z wykładem na Sali Królestwa. >:D >:D

Ja jako nieczynny mogę zapomnieć o wykładzie na swoim Ślubie....Cóż za strata  ;)


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Portal randkowy dla świadków
« Odpowiedź #24 dnia: 22 Październik, 2022, 21:51 »
Ja jako nieczynny mogę zapomnieć o wykładzie na swoim Ślubie....Cóż za strata  ;)
[/b][/size]
Nie przejmuj się tym. Potrzebne to jak umarłemu kadzidło. Gdybym ja miałbym się ożenić, to preferowałbym cichy i spokojny ślub, bez żadnej pompy  ???
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8489
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Portal randkowy dla świadków
« Odpowiedź #25 dnia: 22 Październik, 2022, 22:26 »

 Gdybym ja miałbym się ożenić, to preferowałbym cichy i spokojny ślub, bez żadnej pompy  ???
pogrubienie osobiście dodałem
(mtg): w Grodzie Kraka jeden artysta (po kąpieli) brał ślub, ojczulek był podekscytowany więc z pompą przyczynił się dla synalka z Pałacu Ślubów pod eskortą na sygnale z niebieskim odblaskiem eskortowali młodą parę na Salę Królestwa - to były ''PISANKI"  >:D


Offline DreamM@ster

Odp: Portal randkowy dla świadków
« Odpowiedź #26 dnia: 23 Październik, 2022, 18:42 »

Nie przejmuj się tym. Potrzebne to jak umarłemu kadzidło. Gdybym ja miałbym się ożenić, to preferowałbym cichy i spokojny ślub, bez żadnej pompy  ???

Ja sobie żartowałem z tym żalem odnośnie braku wykładu... ale i tak miło z twojej strony i dziękuję za pocieszenie :). Też jakbym się żenił to nie potrzebuje wielkiego wesela. Szkoda mi tylko że byłby problem żeby zaprosić mojego kuzyna na wesele ponieważ  odłączył się kilka miesięcy temu a mam z nim bardzo dobre relacje. Ale jak on by przyszedł to np. moja babcia którą kocham  by nie przyszła.....ehhhh dramat :(


Offline Trinity

Odp: Portal randkowy dla świadków
« Odpowiedź #27 dnia: 24 Październik, 2022, 06:50 »
pogrubienie osobiście dodałem
(mtg): w Grodzie Kraka jeden artysta (po kąpieli) brał ślub, ojczulek był podekscytowany więc z pompą przyczynił się dla synalka z Pałacu Ślubów pod eskortą na sygnale z niebieskim odblaskiem eskortowali młodą parę na Salę Królestwa - to były ''PISANKI"  >:D

byłeś na tym ślubie? tzn na wykładzie?
bo ja byłam 🤣
a ojczulka znasz?


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8489
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Portal randkowy dla świadków
« Odpowiedź #28 dnia: 24 Październik, 2022, 10:32 »
Witaj Trinity:
Byłem, taksówkarza starego znam K.K, od 1973 czy 74 roku jak powrócił z hameryki - pozdrawiam


Offline Gremczak

Odp: Portal randkowy dla świadków
« Odpowiedź #29 dnia: 24 Październik, 2022, 11:08 »
Ja pierdziele.
Jaki to świat mały.