Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Portal randkowy dla świadków  (Przeczytany 3648 razy)

Offline Ern931

Portal randkowy dla świadków
« dnia: 01 Styczeń, 2021, 11:37 »
Szczerze powiedziawszy obserwuje to forum od jakiegoś czasu ale wczoraj przeczytałem wątek,  który stworzył Tomek o jego historii i postanowiłem rozpocząć trochę inny wątek. 
Czy  kojarzycie jakiś portal apk cokolwiek,  gdzie można założyć konto i poznać osoby z organizacji że tak powiem takie "nie za gorliwe".
Mam podobne doznania co Tomek, też kilka związków rozwaliło się przez to ze jestem SJ przez co stwierdzam,  że może jest ktoś o podobnym nastawieniu do religii co ja, czyli świadek ale taki na uboczu. 
Słyszałem o pomysle obserwowaniu na instagramie #jwgril ale to chyba nie jest dobra opcja, skoro laska wstawia sobie zdj z gloszenia to na bank jest to jej konik a więc "nie mój klimat "
Ktoś coś podpowie ?
Tylko proszę bez głupich komentarzy :)


Offline Trinity

Odp: Portal randkowy dla świadków
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Styczeń, 2021, 11:44 »
jest tutaj taki wątek
poszukaj

jest jakiś portal randkowy dla ejotów (są linki tutaj)
po angielsku, ale może znaleźć tez polki.
trzeba poszukać, ja nie mam pojęcia gdzie szukać


Marzena

  • Gość
Odp: Portal randkowy dla świadków
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Styczeń, 2021, 12:09 »
#jwgirl chyba, nie gril chociaż biorąc pod uwagę śj wszystko jest możliwe... Takie strony nie są napiętnowane przez starszych?


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Portal randkowy dla świadków
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Styczeń, 2021, 12:48 »
Temat był omawiany. Był taki portal ale czy jest nie wiem. Tutaj link, a portal miał nazwę www.jwmatch.com

https://sjwp.pl/zapraszamy-do-dzialania/portal-randkowy/

jest tutaj taki wątek
 dla ejotów (są linki tutaj)
[/b]

Co to są ejoty?
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń, 2021, 12:50 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline on-on

Odp: Portal randkowy dla świadków
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Styczeń, 2021, 13:35 »
Na Tinderze wpisz #wts i będzie git.
Stworzysz nowy trend


Offline Trinity

Odp: Portal randkowy dla świadków
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Styczeń, 2021, 15:15 »
Temat był omawiany. Był taki portal ale czy jest nie wiem. Tutaj link, a portal miał nazwę www.jwmatch.com

https://sjwp.pl/zapraszamy-do-dzialania/portal-randkowy/



Co to są ejoty?
esjoty
s amba zjadła


Offline DreamM@ster

Odp: Portal randkowy dla świadków
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Wrzesień, 2022, 14:29 »
Na facebooku jest grupa randkowa dla ex świadków jehowy. Może tam warto zajrzeć? :)


Offline Sebastian

Odp: Portal randkowy dla świadków
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Wrzesień, 2022, 14:33 »
jak już piszesz, to podaj adres te grupy
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4064
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Portal randkowy dla świadków
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Wrzesień, 2022, 19:21 »
A to serio aż tak istotny element tożsamości - dawna przynależność religijna - by dobierać się według niego?


Offline Sebastian

Odp: Portal randkowy dla świadków
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Wrzesień, 2022, 19:29 »
A to serio aż tak istotny element tożsamości - dawna przynależność religijna - by dobierać się według niego?
dla niektórych istotny _bardzo_, a dla innych dużo mniej lub wcale :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)



Offline Gostek

Odp: Portal randkowy dla świadków
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Wrzesień, 2022, 23:42 »
Znam małżeństwa świadków ,które się  przez ten serwis poznały.


Offline Sebastian

Odp: Portal randkowy dla świadków
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Październik, 2022, 10:12 »
Na facebooku jest grupa randkowa dla ex świadków jehowy. Może tam warto zajrzeć? :)
jak już piszesz, to podaj adres te grupy
Link
https://www.jwmatch.com/s/
stronę jwmatch.com znamy, ale DreamM@ster wspomniał jakiś profil facebookowy i ja spytałem o ten adres facebookowy
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Roszada

Odp: Portal randkowy dla świadków
« Odpowiedź #13 dnia: 01 Październik, 2022, 10:57 »
stronę jwmatch.com znamy, ale DreamM@ster wspomniał jakiś profil facebookowy i ja spytałem o ten adres facebookowy
Niestety ludziska podają szczątki informacji, bez linków, opisów, itp.
Przekonałem się co do tego na face.
Wydaje im się że wystarczy np. dać samego linka do filmu trwającego 1,5 godziny.
Zero swojego komentarza, zero zagajenia, zero skrótu w punktach, by zachęcić do oglądnięcia. :-\


Offline Sebastian

Odp: Portal randkowy dla świadków
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Październik, 2022, 15:06 »
A to serio aż tak istotny element tożsamości - dawna przynależność religijna - by dobierać się według niego?
czasami jest to istotny element tożsamości ale rodzi to kolejne problemy.

problem w tym, że nasza świadomość jest dynamiczna i zmienna, a związki (w szczególności małżeńskie) z definicji powinny być trwałe

wielu ex-ów zmienia światopogląd po raz kolejny, np. świadek => ateista => protestant
albo świadek => katolik => ateista

i jeśli współmałżonka wybieramy wg klucza religijnego to sami prosimy się o kłopoty
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)