Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Australia zadecydowała o ODEBRANIU STRAŻNICY statusu organizacji charytatywnej  (Przeczytany 5898 razy)

Offline Ruben

Przeciek z Australii:

(...)As an Aussie I can confirm that a few days ago in parliament it was said that regardless how many KH they sell here in AUS, they still have the Australia branch which will be taken from them if necessary to pay the victims .... 😁 I can’t wait. (...)

Komentarz do zobaczenia na kanale Jay Comedian:

I drugi komentarz (tu już oficjalnie mówią w telewizji- fragmenty z TV w komentarzu):


Podobno stanie się to finalnie na przełomie stycznia i lutego 2021, ale już teraz starają się zabezpieczyć nieruchomości, na konto przyszłych odszkodowań dla ofiar, oraz podatków. Australijski rząd również finalnie zatrzymuje dofinansowanie Strażnicy.

Mam nadzieję, że to nie tylko nieprawdziwe pogłoski  >:D  ;D

Przeszukałem i znalazlem, że jeśli do Lutego 2021 nie dołączą do "Funduszu Odszkodowań na rzecz ofiar wykorzystywania seksualnego"  to utracą status org. charytatywnej. Bedę informował na bierząco, jeżeli coś nowego znajdę na oficjalnych stronach.
« Ostatnia zmiana: 04 Grudzień, 2020, 13:33 wysłana przez Ruben »


Offline Ruben

(...) Bedę informował na bierząco, jeżeli coś nowego znajdę na oficjalnych stronach.

Z oficjalnych zródeł, nowiny z końca listopada:

« Ostatnia zmiana: 04 Grudzień, 2020, 14:42 wysłana przez Ruben »


Offline Estera

   Ruben.
   Bardzo pocieszające to są wieści, oby okazały się prawdą.
   A tyle mówili, że pedofilia w Australii u świadków Jehowy, to kłamstwo i szkalowanie organizacji  :'( :'(
   Ciekawa jestem ruchu Strażnicy, bo raczej nie są skłonni do wyciągania kasy ze swojej kieszeni.
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Ruben

najciekawsze, że była oficjalna debata w Parlamencie Australijskim (wysłuchałem co do słowa), że doskonale zdają sobie sprawę ze skali wyprzedaży majątku Strażnicy, i wielkich transferach finansowych na zagraniczne konta. Określono to jako nieakceptowalne, i zwrócono się do "ichniejszego" Attorney General Rządu Australii (chyba tak określają Generalnego Prokuratora- pewny nie jestem).

Jak już tego typu dyskusje się toczą publicznie w parlamencie, to są chyba w stanie zatrzymać ten proces, lub nawet odwrocić.....

Fragment przesłuchania parlamentarnego, z informacją o przekazaniu zapytań do Attorney General:

od minuty 1:10 video, mówi o masowej wyprzedaży nieruchomości i reorganizacji Strażnicy w Australii, w celu uniknięcia odpowiedzialności finansowej...

https://fionapatten.com.au/news/jehovah-witness-victims-will-die-waiting-for-redress/
-Ofiary Świadków Jehowy umrą, nie doczekawszy się naprawy szkód/odszkodowania

"(...)
More than 1800 children were abused by 1006 perpetrators in Jehovah’s Witness institutions, the Royal Commission found.
-więcej niż 1800 dzieci zostało wykorzystanych przez 1006 przestepców w zborach Świadków Jehowy, jak potwierdziła Komisja Królewska.

“Jehovah Witnesses reported zero allegations to authorities or police and now refuse to provide redress to victims” said Fiona Patten. “The Jehovah’s Witnesses are an absolute disgrace.”
- Swiadkowie Jehowy nie zaraportowali żadnego przypadku molestowania do władz, a teraz odmawiają przystąpienia do funduszu odszkodowań. powiedziała Fiona Patten. "Swiadkowie Jehowy nie mają honoru".

“The Jehovah’s have charitable status, which is why last week I instructed Parliamentary Counsel to prepare a Bill that will strip charitable institutions of their Victorian tax benefits if they refuse to sign up to the Redress Scheme” said Ms Patten.
- Jehowici mają status organizacji pożytku publicznego, i to dlatego w ostatnim tygodniu poleciłam Radze Parlamentarnej przygotowanie prawa, które odbierze status organizacji charytatywnej oraz przywileje podatkowe, jeżeli odmówią przystąpienia do Funduszu Odszkodowań.

The National Redress Scheme was created in response to recommendations by the Royal Commission into Institutional Responses to Child Sexual Abuse and provides support to people who experienced institutional child sexual abuse.
-Narodowy Fundusz Odszkodowań został utworzony w odpowiedzi na rekomendację Komisji Królewskiej ds. Odpowiedzialności Instytycyjnej w przypadku wykorzystywania seksualnego dzieci, a fundusz ten ma wspierać ofiary instytucyjnego wykorzystywania seksualnego dzieci.

The Reason Party Bill will amend the Duties Act 2000 (Vic), Payroll Tax Act 2007 (Vic) and Land Tax Act 2005 (Vic) to removed generous tax exemptions for charities accountable for institutional child sexual abuse, that do not sign up to the redress scheme.
- Prawo proponowane przez Partię Przyczyna (The Reason Party) uaktualni następujące akty prawne: Duties Act 2000 (Vic), Payroll Tax Act 2007 (Vic) and Land Tax Act 2005 (Vic) usuwając obfite zwolnienia podatkowe organizacjom charytatywnym, odmawiąjącym przystąpienia do Funduszu Odszkodowań.


oj, gorąco, goraco się robi......
« Ostatnia zmiana: 04 Grudzień, 2020, 15:55 wysłana przez Ruben »


Offline Estera

najciekawsze, że była oficjalna debata w Parlamencie Australijskim (wysłuchałem co do słowa),
że doskonale zdają sobie sprawę ze skali wyprzedaży majątku Strażnicy, i wielkich transferach finansowych na zagraniczne konta.
Określono to jako nieakceptowalne (...)
   I nic dziwnego, że tak to określili, bo tak jest.
   A strażnica będzie robiła wszystko, żeby ratować swoje finanse i swój majątek, to nie ulega żadnej wątpliwości.
   Nawet balansując na krawędzi prawa w danym kraju  :'( :'(
   Ale widać, że Rząd Australii sprawy nie odpuszcza i może dopiąć swego.
   I bardzo dobrze.
 
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Ruben

Dopiero teraz znalazłem wpis Jozue-go z

NA WESOŁO / List z Australii
« dnia: 03 Listopad, 2020, 21:18

.....Ah, ok- teraz widzę że to był FAKE NEWS - dałem się nabrać hehe
« Ostatnia zmiana: 04 Grudzień, 2020, 16:46 wysłana przez Ruben »


Offline Marek Aureliusz

Bardzo cieszy taka wiadomość.
W moim procesie wybudzenia Autrailia to krok milowy w kontekście organizacyjnym - doktrynalnie co innego mnie obudziło - ale obalenie doktryny w połączeniu z Australią rozwaliło system.

Teraz próbują wytransferować hajs - ale w okresie pandemii i uśpionej teokracji może być ciężko sprzedać wszystkie dobra Pana.

Liczę, że i tym razem odbije się na świecie echem cała ta akcja.

A może CK i ich wspólnikom właśnie o to chodzi? By powoli wygaszać poszczególne kraje ? Zawsze można powiedzieć, że to Ci chorzy psychicznie odstępcy tak mówią... jak to mówili Chińczycy obyś nie żył w ciekawych czasach.


Offline PoProstuJa

I tak oto ORGANIZACJA CHARYTATYWNA niestety musi stać się religią... No co za pech, że już kasy org nie będzie dostawał...
Gdyby w jakimś kraju państwo dotowało finansowo kościoły satanistyczne, to coś czuję, że Świadkowie pierwsi by się zgłosili jako zainteresowani i by przekonywali, że są satanistami z krwi i kości!


Offline Ruben

Nowe: List Ministrów/Senatorów z 27-go listopada 2020:
« Ostatnia zmiana: 04 Grudzień, 2020, 19:30 wysłana przez Ruben »


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
A ja Wam mówię. Armagedon 12 marca 2021 r. o godz 18:30:45. Prześladowania zewsząd. Głosić nie można, epidemie, pandemie, trzęsienia ziemi, rząd Australii położył łapę na majątku ośmiu dziadów z Warwick w Australii. Do piwnic bracia!!! Do piwnic!!! ;D ;D ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Safari

To byloby CUDOWNIE gdyby Watchtower zostalo w ten sposob ukarane... a raczej gdyby poniesli KONSEKWENCJE swoich dzialan. Trzeba bylo nie zamiatac przypadkow pedofilii pod dywan i chronic dzieci!

Mam nadzieje, ze Australia to zrobi a potem inne kraje pojda w jej slady. Nie powinno byc tak, ze jakakolwiek religijna organizacjia, ktora dopuszcza sié takich zaniedban otrzymuje ulgi podatkwe i/lub wsparcie od panstwa (tak mowie tez o KK).

Mam prosbe, czy ktos ma bezposredni link do tych wiadomosci ktore ogladaja nasi exowie z Loydem? (Nie moglam tego znalezc :/)
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Ruben


Mam prosbe, czy ktos ma bezposredni link do tych wiadomosci ktore ogladaja nasi exowie z Loydem? (Nie moglam tego znalezc :/)

Hej Safari, chodzi Ci o Polish Exodus, czy cóś innego?


Offline Szwejk (dawniej Gorolik)

Zdaje się że to jest tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=ASDIE2meVXk


Offline gerontas

Jeśli ciało kierownicze staje w miejscu Boga i mówi co jest dobre a co złe swoim wyznawcom, to teraz musi ponieść tego konsekwencje. Dla nich największym ciosem będzie uszczuplenie majątku.
Widać w ostatnich latach nie ma klimatu do prowadzenia biznesu religijnego w Australii dla świadków Jehowy.


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Cóż to, nie chcą przystąpić do programu, chociaż nawet mniejsi od nich pokornie się podporządkowali? Nie baczą przy tym na wzbudzane zgorszenie i wątpliwości, a gdzie wzorcowe posłuszeństwo cezarowi?