Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Zmiany na Forum.  (Przeczytany 3074 razy)

Offline Kyuubi

Zmiany na Forum.
« dnia: 09 Październik, 2020, 21:48 »
Jeśli macie jakieś propozycje co do zmian na forum napiszcie moje propozycje:

Ja jakie proponuje zmiany:

1) Kontrola nad dodaniem tematu czyli
- Osoba która będzie odpowiedzialna za dodanie czyjegoś postu za potwierdzeniem a nie ze tworzysz i od razu znajduje sie na forum jeśli jest jakiś znaczący i coś wnosi niech osoba która by tym
się zajmowała niech zaakceptuje go.

2) Segregowanie najciekawszy tematów czyli:
- Jeśli temat jest zatwierdzony to ludzie oddawają głosy np załóżmy ze temat zebrał 100 głosów i taki ten temat powinien się znaleźć we widocznym miejscu np: zrobić taka zakładkę o nazwie: Najciekawsze Tematy forum i on tam wchodzi z automatu bo otrzymał np 100 głosów uzytkowników i taki jest próg zeby znalazł się na głównej.

3) Dajmy sie każdemu wypowiedzieć ale nie przekreślać kogoś na starcie bo: Temat był juz poruszany

4) Zrobić jakieś osobne działy np:

a) Dział Strażnic
- Czyli w tym dziale by znajdowały sie tylko tematy które pochodzą z czasopism strażnicy

b) Dział Przebodźcie się
- Czyli tematyka i posty z broszury "Przebudź sie"

c) Dział Chrześcijańskie Życie i Służba (Program Zebrań)
- Czyli tylko tematyka na temat tej broszury

d) BIBLIOTEKA INTERNETOWA Strażnicy
- Czyli tematy tylko te które znajdują sie w tej Bibliotece + link

e) Czytelne wyszukiwanie postów
- Czasami jak się wpisze jakieś słowa w wyszukiwarkę np: Jezus Bogiem to wyskakują wątki
które odbiegają od tematu

f) Dział Materiały Video i podzielony na kategorie:
- Broadcasting
- Dzieci i Młodzież
- Działalność Świadków Jehowy itp

g) Wiemy ze na forum jest czat, ale jest w takim miejscu ze ja nawet zapominam ze takie coś istnieje i proponuje go wrzuć w jakieś widoczne miejsce.

h) Ktoś kto będzie patrzył czy ktoś kogoś nie obraża itp i jeśli widzimy że w wątku wdraża się kłótnia
taka osoba dostaję np na 7 dni muta ze nie moze pisać ani wstawiać postów wątków. I jeśli jest zgłaszana tak osoba to osoba odpowiedzialna dostaje zgłoszenie i w stosownym czasie daje blokadę.

Jeśli macie jakieś inne propozycje piszcie może któryś uda się zrealizować w stosownym czasie :)
« Ostatnia zmiana: 09 Październik, 2020, 21:50 wysłana przez Kyuubi »


Offline Sebastian

Odp: Zmiany na Forum.
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Październik, 2020, 21:59 »
postulat nr 1 jestem "1001x przeciw" (żadnej cenzury prewencyjnej sobie nie życzę)

pozostałe postulaty są ciekawe (ale jak  mówi Stare powiedzenie z epoki PRL)

„licz się z tym że postulat, jak sama nazwa wskazuje, zostamie zrealizowany po stu latach :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Zmiany na Forum.
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Październik, 2020, 22:39 »
Co wnosi ten wątek?
W końcu wiemy że jest czat czy nie?
Biblioteka internetowa Strażnicy ma mieć swoją kopię na Forum ExŚJ na wypadek gdyby na oficjalnym serwerze JW były prace techniczne?
Dajmy się wszystkim wypowiedzieć ale pod warunkiem skontrolowania wypowiedzi przed jej publikacją?


Offline Sebastian

Odp: Zmiany na Forum.
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Październik, 2020, 22:52 »
myślę że to taka burza mózgów, dlatego nie wszystkie propozycje są dopracowane
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Fantom

Odp: Zmiany na Forum.
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Październik, 2020, 07:34 »
Jak dla mnie wszystko jest na swoim miejscu. Ruch na forum się zrobi, ale musimy poczekać na ruch ze strony CK. Muszą nam dać pożywkę:).
 Tematy Biblijne oklepane do bólu na poprzednich forach i na tym.
 Forum jest jak książka. Została napisana i sobie czeka na kolejnych czytelników. Nawet jak nic nie będzie tu pisane, to wciąż będzie służyć nowym, którzy się wybudzają i ciekawskim ŚJ, którzy tu zaglądają.

Jeżeli ktoś twierdzi, że wieje nudą, to zawsze można zacząć od siebie i wrzucić coś nowego.
 Sprzeczki zawsze będą. Norma. Nikt nikogo nie przymusza do drażliwych konwersacji. Każdy ma prawo przedstawić swój pogląd. Hejt? Mimo starań czasem się wymknie. Od tego jest administracja, żeby jej to zgłaszać.
 
 
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Kyuubi

Odp: Zmiany na Forum.
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Październik, 2020, 10:41 »
Nikt nic nie doda od siebie juz :D ?


Offline Proctor

Odp: Zmiany na Forum.
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Październik, 2020, 12:11 »
Nikt nic nie doda od siebie juz :D ?
Raczej nie


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Zmiany na Forum.
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Październik, 2020, 19:32 »
Może jakieś oznaczenia userów by sie przydały żeby od razu było widać z kim rozmawiamy. Kategorie "były ŚJ", "wykluczony" "aktywny ŚJ" "PIMO" "ateista" "wierzący" itd.
nihilista


Offline Blue

Odp: Zmiany na Forum.
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Październik, 2020, 19:37 »
Może jakieś oznaczenia userów by sie przydały żeby od razu było widać z kim rozmawiamy. Kategorie "były ŚJ", "wykluczony" "aktywny ŚJ" "PIMO" "ateista" "wierzący" itd.

Najlepiej różnokolorowe trójkąty xD


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Zmiany na Forum.
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Październik, 2020, 20:05 »
To by było nie najgorsze. Można połączyć symbole z kolorami. ŚJ chodzący na zebrania i składający owoc - zielony symbol, nieaktywny jeszcze zapisany w orgu - żółty, wykluczony/odłączony - czerwień i do tego symbol wyznawanej ideologii. Wierzy - gołąbek nie wierzy - pentagram. Ja bym chciał być sklasyfikowany jako "niewykluczony" + "ateista" czyli byłby żółty pentagram.
nihilista


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Zmiany na Forum.
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Październik, 2020, 20:16 »
Proponuję aby ujednolicić Avatary. Powinny być to zdjęcia przedramienia z wytatuowanym numerem porządkowym, kolejności zarejestrowania na forum.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 999
  • Polubień: 8489
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Zmiany na Forum.
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Październik, 2020, 20:25 »
Proponuję aby ujednolicić Avatary. Powinny być to zdjęcia przedramienia z wytatuowanym numerem porządkowym, kolejności zarejestrowania na forum.
podkreślenie osobiście dodałem
(mtg): DPT -a cóż tak wzięło Ciebie na wspomnienia obozowe  :o
« Ostatnia zmiana: 12 Październik, 2020, 20:27 wysłana przez Nadaszyniak »


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Zmiany na Forum.
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Październik, 2020, 20:48 »
podkreślenie osobiście dodałem
(mtg): DPT -a cóż tak wzięło Ciebie na wspomnienia obozowe  :o

Lata spędzone w obozie JW to moje lata młodości, a młodość najchętniej się wspomina na stare lata.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 999
  • Polubień: 8489
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Zmiany na Forum.
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Październik, 2020, 20:52 »
Lata spędzone w obozie JW to moje lata młodości, a młodość najchętniej się wspomina na stare lata.
Witaj DeepPinkTool
Dlatego lubisz KRZYŻE jak w wątku muzycznym pisałeś i przesłałeś pewien utwór , ale dobrze a nie pal (maczuga  >:D)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Zmiany na Forum.
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Październik, 2020, 21:46 »
Witaj DeepPinkTool
Dlatego lubisz KRZYŻE jak w wątku muzycznym pisałeś i przesłałeś pewien utwór , ale dobrze a nie pal (maczuga  >:D)
Sentyment do Krzyża Żelaznego wynika z moich wspomnień z dzieciństwa. Mój dziadzio z Wermachtu był taki kochany.