Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czy jest ktoś chętny do przejęcia forum?  (Przeczytany 1692 razy)

Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Czy jest ktoś chętny do przejęcia forum?
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Październik, 2020, 11:08 »
Wywołano mnie do tablicy więc się pojawiam i przyznam, że zapędziłeś się trochę Roszada.

Na forum nie ma gospodarza...

Co to znaczy nie ma gospodarza? O mi wiadomo wiem w tej materii nic się nie zmieniło - gospodarzem cały czas jestem ja, dbam o to, żeby strona działała, naprawiam usterki, pilnuję żeby domena i serwery były opłacone, jeśli pojawia się jakaś ważna kwestia to biorę udział w jej rozwiązywaniu. W tej materii nie jest potrzebna żadna dodatkowa pomoc i nie mam potrzeby zrzucać tych obowiązków na kogoś innego. Nie mam też w planach zamykania forum tak jak to zostało zasugerowane wyżej.

Z drugiej strony gospodarzem forum są wszyscy jego aktywni uczestnicy i to oni mają nadawać temu miejscu kierunek, nie ja czy Nemo. My jesteśmy od tego, żeby pilnować aby były przestrzegane tutaj ogólne zasady współżycia i usuwać nadużycia. Nie od tego, żeby mówić Wam - uczestnikom forum - o czym macie rozmawiać.

Jeśli ktoś ma jakieś konstruktywne pomysły dotyczące tego co tu można usprawnić albo polepszyć, to były i są one zawsze mile widziane. Można założyć w tym celu osobny wątek i poddać pomysł dyskusji. Ten wątek konstruktywny nie jest, dlatego go zamykam.

PS. Tak, ostatnio jest mnie tutaj dużo mniej, bo moje życie nie kręci się tylko wokół ŚJ. Staram się nadrabiać stracone 20 lat w organizacji i jest to dość wymagające. Skupiam się na rodzinie, która prawdopodobnie niedługo mi się powiększy. Nie wykluczam, że zaangażuję się z czasem znowu w większym stopniu w życie forum, ale na tę chwilę jest jak jest. Mam nadzieję, że to rozumiecie.
« Ostatnia zmiana: 09 Październik, 2020, 11:19 wysłana przez mav »