Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020  (Przeczytany 13824 razy)

Offline Siedemtwarzy

Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #75 dnia: 19 Listopad, 2020, 09:48 »
Blue, dzięki za info. Czyli jeżeli BO dało takie nowe wytyczne, to wnioskować można, że góra dostała od kogoś konkretną zjebke. Miłe to, miłe. O ile teraz cała kampania była sztuką dla sztuki to teraz gdy nawet nie można zdefiniować imienia i nazwiska odbiorcy to robi się niesamowicie ciekawie...
P.s. list który zamieścił Mahershalalhashbaz też nie zawierał takich danych, więc u innych narodowości to było opracowane wczesniej
« Ostatnia zmiana: 19 Listopad, 2020, 09:51 wysłana przez Siedemtwarzy »


Online Blue

Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #76 dnia: 19 Listopad, 2020, 10:37 »
Bracia na grupach dla głosicieli wybranych do tej spejcjalnej kampanii zdają się być niezadowoleni z nowych wskazówek. Niektórzy pytają dlaczego dopiero teraz się pojawiły? Inni oskarżają przedsiębiorców o to, że są przewrażliwieni...

No jaja Panie, jaja.


Offline kochanek

Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #77 dnia: 19 Listopad, 2020, 20:30 »
UWAGA UWAGA! JAM JEST PROROK!

Po zakończeniu kampanii listopadowej przepowiadam, że rozgłośniony nastanie WIELKI wzrost aktywności wśród ŚJ. Setki tysięcy nowych pionierów pomocniczych, setki tysięcy wzrostu godzinowego na głosiciela w porównaniu do Listopad 2019, miliony rozpowszechnionych egzemplarzów strażnicy! Być może nawet setki tysięcy nieaktywnych głosicieli się uaktywni! To jest jawny dowód na błogosławieństwo z góry! Organizacja mimo pandemii prze do przodu i niczym lodołamacz kruszy przeciwności wirusa!

Dlaczego?
Po prawie 3 tygodniach kampanii listopadowej służba wygląda w taki oto sposób:
Zbiórka do służby. Na zoom 8 siostrzyczek i braciszków. Pierwsze 30 min zastanawianie się gdzie napiszemy list, kto będzie pisał, kto wyśle, a kto przeczyta na końcu żebyśmy wychwycili błędy. Kolejne 1,5h to pisanie 2 listów. Efekt? 8 braciszków w sumie natrzepało 16 godzin przy 2 listach + 2 czasopisma wysłane. Niektórzy to ewidentnie tylko siedzą na zoom i przez 2h nie odezwą się ani słowem popijając herbatkę wychodząc i wracając co jakiś czas. Dwie osoby wymyśla list, a reszta przytakuje, że tak może być. Ewentualnie gdy piszący popełni błąd np. napisze Państwo z małej litery to czym prędzej kto pierwszy ten lepszy krzyczy na zoom aby pokazać, ze jest aktywny.

Sam po paru zbiórkach mam tyle godzin, że chyba rozpisze se je na następne 12 mc  ;D


Offline Janna

Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #78 dnia: 19 Listopad, 2020, 21:34 »
FARSA!!!!!! Współczesny Cyrk Monthy Pythona!!!!!!!!!
Miłość warunkowa to nie jest miłość - to manipulacja.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #79 dnia: 19 Listopad, 2020, 21:56 »
FARSA!!!!!! Współczesny Cyrk Monthy Pythona!!!!!!!!!
To jest socjotechniczny eksperyment.


Offline Do

Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #80 dnia: 19 Listopad, 2020, 22:03 »
Ta kampania to jest lipa i niewypał. Czekam z niecierpliwością na jakieś oficjalne propagandowe budujące doświadczenia z tego Monty Pythona.

Blue dobrze pamiętam że tylko przykładni mieli być brani do pisania? Otóż Do który mentalnie jest na innej orbicie dostał zaproszenie. Pierwsze co mam w głowie to że totalnie nikt się nie granie do tego cyrku i biorą już wszystkich jak leci


Online Blue

Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #81 dnia: 19 Listopad, 2020, 22:15 »
Ta kampania to jest lipa i niewypał. Czekam z niecierpliwością na jakieś oficjalne propagandowe budujące doświadczenia z tego Monty Pythona.

Blue dobrze pamiętam że tylko przykładni mieli być brani do pisania? Otóż Do który mentalnie jest na innej orbicie dostał zaproszenie. Pierwsze co mam w głowie to że totalnie nikt się nie granie do tego cyrku i biorą już wszystkich jak leci

Tylko przykładni, wybrani starannie przez starszych głosiciele :)


Offline Do

Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #82 dnia: 19 Listopad, 2020, 22:25 »
Tylko przykładni, wybrani starannie przez starszych głosiciele :)

Na forum zaglądam już kilka lat a ciągła dowiaduje się czegoś nowego. Jestem przykładny w zborze !

Jednak wydaje mi się że nie ma ochotników i to chyba totalnie żadnych


Online Blue

Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #83 dnia: 19 Listopad, 2020, 22:27 »
U mnie w zbiorze nawet nie pytali czy chcesz uczestniczyć w kampanii. Po prostu dostałeś zaproszenie i miałeś się zgłosić.


Offline Do

Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #84 dnia: 19 Listopad, 2020, 22:32 »
U mnie w zbiorze nawet nie pytali czy chcesz uczestniczyć w kampanii. Po prostu dostałeś zaproszenie i miałeś się zgłosić.

Bo nie było ochotników  :D


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #85 dnia: 08 Grudzień, 2020, 13:01 »
Nawet mimo tego zbiorowego wysiłku 8 tęgich umysłów żeby dobrze napisać list, ja dostałem od Świadków taki w którym "biblia" i "świadkowie jehowy" było napisane z małej litery  (sic!). Nie wiem czy to jacyś niedorozwoje pisali czy ktoś specjalnie robi dywersje.
« Ostatnia zmiana: 08 Grudzień, 2020, 13:14 wysłana przez Mahershalalhashbaz »
nihilista


Offline Technolog

Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #86 dnia: 08 Grudzień, 2020, 15:57 »
Nawet mimo tego zbiorowego wysiłku 8 tęgich umysłów żeby dobrze napisać list, ja dostałem od Świadków taki w którym "biblia" i "świadkowie jehowy" było napisane z małej litery  (sic!). Nie wiem czy to jacyś niedorozwoje pisali czy ktoś specjalnie robi dywersje.
Nie mów, że niedorozwoje bo obrażasz.
Wyobraź sobie, że nagle ileś osób zostało oderwanych od "pługa" i musiało nagle nauczyć się pisać i formatować  tekst w Wordzie. Dostałem takie 2 takie listy od 30 latków, niby obeznanych z komputerem, do sprawdzenia. Masakra, musiałem przeformatować cały tekst i poprawić stylistykę. Fejsbuki i inne Instagramy i pismo obrazkowe robi swoje. A gdzie ludzie 60-70 lat. Jak nie są obeznani z pismem biznesowym to czego się spodziewać. Niestety najlepszy pionier od drzwi do drzwi robiący po 70 godzin miesięcznie, polegnie na pisaniu listów jeśli zawodowo pracuje poza biurem.


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #87 dnia: 08 Grudzień, 2020, 20:25 »
Akurat ten mój list z "jehovah" i "bible" z małej litery to był e-mail i niektóre słowa były w nim prawidłowo napisane z dużej litery, np słowo "God" kilka razy, imię autorki i początki zdań też z dużej, pisownia i interpunkcja nie pozostawiały nic do życzenia... Tak że zastanawiające to było.
nihilista


Online Blue

Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #88 dnia: 09 Grudzień, 2020, 22:16 »
Ostatnie doniesienia z frontu:

Na cały zbór - ok 75 głosicieli i ok. 10 pionierów, setki godzin spędzonych na pisaniu listów, kilka zbiórek w tygodniu...
Wiem o dwóch odpowiedziach na listy w całym zborze :D Jedna to zwrot z poczty (adres nie istnieje) a druga to stanowcza prośba o niepisanie więcej na ten adres.

Jehowa pobłogosławił obficie.


Offline Do

Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #89 dnia: 09 Grudzień, 2020, 22:43 »
A tu Blue całkiem co innego jest napisane:

https://www.jw.org/pl/wiadomosci/jw/region/swiat/Kampania-głoszenia-o-Królestwie-w-roku-2020-Pozytywne-reakcje-urzędników/

A tak poważnie tak jak pisałem wcześniej to ta kampania to jedna wielka lipa. W moich okolicach nie słyszałem o jakiej kolewiek odpowiedzi, co właściwie nikogo z nas pewnie nie dziwi.
Pozdrawiam