Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: WTS Kontratakuje - pozew sądowy za film z komitetu sądowniczego - prośba o pomoc  (Przeczytany 52749 razy)

Offline Reskator

W/g mojej oceny należy filmiki O ŚJ usunąć kto zapodał na YT,i iść na UGODĘ w razie sprawy sądowej.
Spokój,wolność,niezależność są w większej cenie jak udowadnianie prawdy o prawdzie.
Chyba że się jest bogatym,lub reprezentuje się równie bogatą korporacje czy organizacje.
Wtedy można skrzyżować miecze w sądzie.
W sądzie dążyłem do ugody i doszłem do niej ale i tak kosztowało mnie to 9 lat batalii i strat ponad 120 tys zł.
 
« Ostatnia zmiana: 08 Wrzesień, 2020, 17:50 wysłana przez Reskator »


Offline Mahershalalhashbaz

Muszą udowodnić że ponieśli konkretne szkody w związku z opublikowaniem tej rozmowy - tylko jakie? Już sobie wyobrażam żale Brata Starszego w niemieckim sądzie że w wyniku wrzucenia do jutuba jego popiskiwania o tajemnicy spowiedzi wszyscy w zborze zaczęli się z niego śmiać, stracił autorytet i przestała mu kuśka stawać po czym żona odeszła od niego, dostał depresji i jest na lekach od czterech lat. No bo jakie inne straty mógł jeden z drugim z tych jełopów ponieść? W samą gadkę też sąd nie uwierzy. Muszą być zaświadczenia od psychologa, diagnoza. Mogliby jedynie wziąć do sądu fałszywych świadków czyli ludzi ze zboru żeby potwierdzili że to co mówi starszak jest prawda tylko że wtedy nie ma bezstronności.
nihilista


Offline Krystian

Umieściłem sprawę tutaj

http://biblia.webd.pl/viewforum.php?f=16

od razu dostałem ostrzeżenia ustne
Trzeba wejść na stronę 24 w dziale nauki Biblii w świetle nauk CK
« Ostatnia zmiana: 11 Wrzesień, 2020, 20:28 wysłana przez Krystian »
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat"


Offline Mahershalalhashbaz

I już nazbierane - 35 725 zł, 102% !

Pogratulować.
nihilista


Offline Sebastian

mało kogo stać na wpłacenie tysiąca złotych, ale bardzo mnie cieszy że tak duża ilość osób wpłaciła drobne sumy - bo o powodzeniu zbiórek pieniędzy decydują przede wszystkim malutkie wpłaty - kilkaset osób przekazało małe wpłaty i właśnie dzięki temu zebrano tak dużą sumę
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Estera

I już nazbierane - 35 725 zł, 102% !
Pogratulować.
   Jest już ... 35 825 zł. ...
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Nikt

I już nazbierane - 35 725 zł, 102% !

Pogratulować.
Noż kurde błogosławieństwo . Jak to się mogło wydarzyć, że  ludzie ich nie znają nie widzieli nie dotykali a kasa się zebrała.  Jo mysloł, ino to tylko w bozyj oryganizacyji moźliwe.

Brawo brawo brawo.
Pozytywne myślenie na siłę może prowadzić do  specjalisty :(


Offline Roszada

Można dla ugody film z kanału wycofać, a na 'niezależnych' (w krajach 'bananowych') serwerach zamieścić... ;D
Już bez zgody właściciela. ;)

35 900 zł, ale zaraz koniec. :)


Offline Iza

Noż kurde błogosławieństwo . Jak to się mogło wydarzyć, że  ludzie ich nie znają nie widzieli nie dotykali a kasa się zebrała.  Jo mysloł, ino to tylko w bozyj oryganizacyji moźliwe.

Brawo brawo brawo.
 
Przeciez wielu widziało i dotykało  ;) ale fakt, ze okazało nam wsparcie mnóstwo osób, których wcale nie znamy. To bardzo poruszające.
Dziękujemy tym wszystkim ,którzy okazali nam wsparcie bezinteresownie i bezwarunkowo.
Zdajemy sobie sprawę z ciężaru odpowiedzialności i z tego,ze są osoby które  maja przeróżne oczekiwania teraz wobec nas.
Uprzedzam,ze zapewne niektórzy  się rozczarują.
  Juz teraz bowiem widzę jak ogromnym brzemieniem dla mnie się to okazało i nie mam siły zagrzewać Alka do heroicznej walki aż do ostatniej instancji, bo koszty tego na koniec mogą okazać się zwielokrotnione.... chcemy zakończyć sprawę tak szybko jak się da. Chcę odzyskać wewnętrzny spokój i równowagę. Chcę odciąć się od Strażnicy i jej zatrutych wpływów  raz na zawsze .
  Wierze, ze wielu z Was to dobrze zrozumie.
   
   Niesety nie mogę publicznie opisywać tego, co nasza kancelaria przygotowuje ,jednak gdy będzie wiadomy termin rozprawy podamy go,moze się znajdą chętni do wyprawy na Berlin ;)
   
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline Reskator

   Niesety nie mogę publicznie opisywać tego, co nasza kancelaria przygotowuje ,jednak gdy będzie wiadomy termin rozprawy podamy go,moze się znajdą chętni do wyprawy na Berlin ;)   
Widać że macie dobrego prawnika by publicznie nie zdradzać szczegułów sprawy wszak przeciwnicy też czytają.
Kibiców zagrzewających macie wielu ja optowałem i optuję za wycofem jak najszybciej by odzyskać spokojny sen.
Udawadnianie swoich racji wymaga w tych czasach wielkiej kasy a taką mają zazwyczaj korporacje a nie jednostki.
« Ostatnia zmiana: 17 Wrzesień, 2020, 19:44 wysłana przez Reskator »


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Każdy wynik sprawy będzie Waszą = Naszą wygraną.

Sam pozew jest WIELKĄ PRZEGRANĄ KORPORACJI.

Kiedyś milczeli ( ignorowali ) ponieważ oni idą ścieżką opisaną przez Gandhi Mahatma


30 lat temu                   20 lat temu                        Teraz                             Niebawem

Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.



Może okażecie się tym źdźbłem łamiącym kark woła :)     Kto wie Kto wie :)



Offline uncja

Niestety, ale koszty mogą być ogromne, jeśli idzie o niemieckich prawników. Mieszczą się w przedziale 150-200Euro za napisanie jednego pisma. Dodatkowo dojdą może jeszcze koszty tłumaczenia (też dosyć spore). Koszty rozprawy  sądowej zaczynają się w DE od ok 500euro za proces. Najlepiej byłoby, gdyby Alek miał ubezpieczenie od procesów sądowych, jednak nie każdy je posiada bo koszt takiego zaczyna się od ok. 300euro na rok.
Tak owszem jednakże w sytuacji przegranej przegrany może ponieść koszty drugiej strony
WTS startując z pozwem te koszty ryzykuje podobnie Alek podejmując walkę


dwaswiaty

  • Gość
Tak owszem jednakże w sytuacji przegranej przegrany może ponieść koszty drugiej strony
WTS startując z pozwem te koszty ryzykuje podobnie Alek podejmując walkę
Porównanie strat finansowych raczej niewspółmierne... Dla WTS to drobne, dla Alka i Izy chyba raczej nie. To tak jak dla mnie pójść do kasyna i stracić 100k skończyłoby się biedą, dla Billa Gatesa to jak nic nie stracić. WTS finansowo prawie nic nie ryzykuje.

Każdy wynik sprawy będzie Waszą = Naszą wygraną.
Sam pozew jest WIELKĄ PRZEGRANĄ KORPORACJI.
Moralnie tak.


Offline Mahershalalhashbaz

W porównaniu z odszkodowaniami płaconymi ofiarom pedofilii to rzeczywiście mogą być drobne jednak w tym przypadku, mówiąc zborową gwarą "zachodzi pytanie" ile $ Org naprawdę jest gotów przeznaczyć na dokuczanie Detektorowi Prawdy. Jeśli prawników mają swoich darmowych to nie będą w stanie przedstawić rachunków za ich honoraria, więc ta część kosztów odpada, prawda? W takim razie w grę wchodzą koszty typu opłaty sądowe, zwolnienia z pracy w dni rozpraw dla świadków, koszt ich dojazdu, koszty biegłych, co jeszcze? Hm zastanawiam się ile taka afera może naprawdę kosztować. Sprawa nie jest zanadto skomplikowana, jedno nagranie, trzech starszych biorących w nim udział i kwestia poniesienia przez nich strat. Naprawdę trudno mi znaleźć ich punkt widzenia i sensowność pozwu.

Miałem styczność z cywilnym pozwem, chodziło o konkretną szkodę jaką był uraz fizyczny wskutek czyjegoś niedopatrzenia, miała miejsce wizyta w szpitalu, utrudnienie życia, stwierdzone szkody emocjonalne, terapia psychologa i odszkodowanie wyniosło około 6000 funtów szterlingów. Tym starszym nie stało się tak naprawdę nic. Nie wydaje mi się żeby nawet to żądanie 5500 euro czy ile oni tam chcą miało szanse powodzenia, ale to tylko moja subiektywna opinia, prawnik z doświadczeniem w tych sprawach lepiej się na tym zna.
« Ostatnia zmiana: 18 Wrzesień, 2020, 18:45 wysłana przez Mahershalalhashbaz »
nihilista


Offline Estera

Tak owszem jednakże w sytuacji przegranej przegrany może ponieść koszty drugiej strony
WTS startując z pozwem te koszty ryzykuje podobnie Alek podejmując walkę

   Nic nie ryzykuje, nie sądzę, że WTS tego sobie bardzo dobrze nie przemyślał.
   Opracowali swoją strategię walki, z całym swoim sztabem wolontariackich prawników.
   Cztery lata szukali haka i zapewne zrobili dobrą orientację, żeby dokuczyć Detektorowi.
   Liczą na wygraną, bo też pozew został tak skonstruowany, by dla pozwanego - czyli Alka - znacząco podnieść koszty.

   Ale moralnie, to bardzo źle o nich świadczy  :'( :'( :'(
   I pokazuje prawdziwą, tę bardzo drapieżną twarz towarzystwa strażnica.
   Bo jeśli nawet trzeba będzie wykasować film z You Tube, to nic nie zmieni prawdy tam zawartej.
   Ponieważ nie jest żadną tajemnicą, że starsi powołują się na rzekomą tajemnicę spowiedzi jak księża, chociaż i tak tajemnica nie jest zachowana.
   Do wielu swoich kłamstw dopisali jeszcze następne.
   Czyjeś ego naprawdę się mocno napompowało.
   Skoro Selters zostało w to zaangażowane.

   Wyszło na światło dzienne, że z takiego komitetu i tak zostaje sporządzona odpowiednia notatka.
   I trafia w przepastne archiwa domów betel na całym świecie.
   Mają swoje procedury i są wściekli, że wiele rzeczy wychodzi na światło dzienne.
   A i jeszcze żądane roszczenie, nie musi być przysądzone w takiej wysokości, jak oni sobie tego żądają.
   Sąd może to zupełnie inaczej wycenić.
   Bo jeszcze jakieś dowody chyba muszą przedstawić.
   Że straty moralne tyle wyniosły  ;) ;)


Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.

   Dobrze powiedziane.
   Już tak są poirytowani, że nie potrafią już tylko śmiać się i ignorować.
   Wytoczyli swoje działa na wojnę.
« Ostatnia zmiana: 18 Wrzesień, 2020, 19:16 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.