Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: czas się przywitać  (Przeczytany 3356 razy)

Offline Roszada

Odp: czas się przywitać
« Odpowiedź #30 dnia: 15 Sierpień, 2020, 15:45 »
Cytuj
Ostatnio logując się na konto JW zrobiona jest podwójna weryfikacja hasła na wypadek gdyby ktoś się przez przypadek nie wylogował.

No rzeczywiście mają ściśle tajne informacje. :-\
Oj bym się śmiał jakby jakiś koreański agent wpuścił im tam wirusa. ;D


Offline kormoran

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 228
  • Polubień: 541
  • Każda zmiana ma iść ku lepszemu
Odp: czas się przywitać
« Odpowiedź #31 dnia: 15 Sierpień, 2020, 15:49 »
Powiem tyle. Wczoraj był list o kampanii na jesień.
Oczywiście chętnie z Wami bym się podzielił tym materiałem, jednak zanim cokolwiek puszczę w obieg muszę mieć pewność, że w pierwszej kolejności chronione są moje 4 litery.
W razie wypływu czy zlokalizowaniu mojej osoby wiemy jak to się skończy, a na to jeszcze nie jestem gotowy. Mam za dużo stracenia jak wielu na tym forum.
Niektórym się wydaje, że w Betel siedzą totalni idioci , ale wiem, że to sprytne chłopaki.
Mechanizmy do unikatowego generowania plików pobieranego z serwera nie jest trudne. Muszę spokojnie sprawdzić przeanalizować czy coś takiego działa.
Ostatnio logując się na konto JW zrobiona jest podwójna weryfikacja hasła na wypadek gdyby ktoś się przez przypadek nie wylogował.
Widać, że uszczelnia się przepływ informacji.

Na poczatek również cię przywitam jak starszy starszego. Oby Twoje wizyty tu były jak spotkania starszych - częste i długie.
Ja od kilku lat nie mam dostępu już do zalogowanej częsci jw.org i nie znam nowych zabezpieczeń, ale jak się boisz sam wstawiać to wyślij listy do np Mav lub Roszady. wrzucą tu sami lub przez innych, Ty będziesz bezpieczny.

Korzystaj i dziel się tym co masz najlepszego


Offline Trinity

Odp: czas się przywitać
« Odpowiedź #32 dnia: 15 Sierpień, 2020, 15:54 »
witaj Marku
jaka kampania wrześniowa?
że co?
głoszenia nie ma, zebrań nie ma
wszystko się rozjeżadża 
bracia wyłączają kamerki
rozprężenie na maxa


Offline Blue

Odp: czas się przywitać
« Odpowiedź #33 dnia: 15 Sierpień, 2020, 18:37 »
Powiem tyle. Wczoraj był list o kampanii na jesień.
Oczywiście chętnie z Wami bym się podzielił tym materiałem, jednak zanim cokolwiek puszczę w obieg muszę mieć pewność, że w pierwszej kolejności chronione są moje 4 litery.
W razie wypływu czy zlokalizowaniu mojej osoby wiemy jak to się skończy, a na to jeszcze nie jestem gotowy. Mam za dużo stracenia jak wielu na tym forum.
Niektórym się wydaje, że w Betel siedzą totalni idioci , ale wiem, że to sprytne chłopaki.
Mechanizmy do unikatowego generowania plików pobieranego z serwera nie jest trudne. Muszę spokojnie sprawdzić przeanalizować czy coś takiego działa.
Ostatnio logując się na konto JW zrobiona jest podwójna weryfikacja hasła na wypadek gdyby ktoś się przez przypadek nie wylogował.
Widać, że uszczelnia się przepływ informacji.

W pełni się z Tobą zgadzam. Przede wszystkim myśl o sobie i o swojej rodzinie. Już się przebudziłeś, więc skrzywdzić się nie dasz ale bądź ostrożny.

Jednak jeżeli chciałbyś podzielić się informacjami z listów a boisz się cyfrowych śladów, zrób tak:
Ściągnij list i wydrukuj go fizycznie. Następnie zeskanuj go i zapisz jako dowolny plik. Taki plik będzie pozbawiony śladów cyfrowych, mogących doprowadzić do Ciebie :)
Wyślij go do kogoś z forum i sprawa załatwiona. :)


Offline Marek Aureliusz

Odp: czas się przywitać
« Odpowiedź #34 dnia: 16 Sierpień, 2020, 08:44 »
witaj Marku
jaka kampania wrześniowa?
że co?
głoszenia nie ma, zebrań nie ma
wszystko się rozjeżadża 
bracia wyłączają kamerki
rozprężenie na maxa
Na wiosnę był czytany list, że na jesieni będzie specjalna kampania ze specjalnym wydaniem Strażnicy. Oj nie słucha się zebrań , to teraz są tego efekty 😉
Generalnie CK liczyło, że Koronka skończy się wcześniej będzie to wyglądać jak każda kampania i będzie można głosić osobiście.
Tym razem kampania skierowana jest do władz i urzędników 😂


Offline Roszada

Odp: czas się przywitać
« Odpowiedź #35 dnia: 16 Sierpień, 2020, 08:59 »
Cytuj
specjalna kampania ze specjalnym wydaniem Strażnicy.
A która to specjalna Strażnica?
Wszak już październikowa jest wydana.

No chyba że pierwszy raz w historii wydadzą super-ekstra Strażnicę.

A specjalnych kampanii już tyle przeżyłem, że żadnej z nich nie pamiętam.

*** dx86-18 Wiadomości Królestwa (seria traktatów) ***

specjalna kampania z nr 1 (1918):

specjalna kampania z nr 16 (1973):

specjalna kampania z nr 34 (1995): 

specjalna kampania z nr 35 (1997):

specjalna kampania z nr 36 (2000):

specjalna kampania z nr 37 (2006):

specjalna kampania z nr 38 (2013):

A teraz 2020 r....

Edit.
Już wiem z ang. listu.
Chodzi o Strażnicę Nr 2, 2020 o Królestwie. :(
A myślałem, że coś nowego... :)
A tu odgrzewane kotlety od połowy lat 20. XX w. ;D


Offline Technolog

Odp: czas się przywitać
« Odpowiedź #36 dnia: 16 Sierpień, 2020, 09:25 »
Tym razem kampania skierowana jest do władz i urzędników 😂
Na wszystko znajdzie się werset. Mojżesz a Aaronem byli u faraona? Byli.


Offline Takajaja

Odp: czas się przywitać
« Odpowiedź #37 dnia: 16 Sierpień, 2020, 10:04 »
I znów będą ochy...i achy...jaka cudowna kampania! I jak świetnie i przychylnie reagują ludzie (urzednicy).

Nikt z nich juz nie bierze pod uwagę że częsta reakcja ludzi (odbierana przez SJ za przychylną) wynika z kultury osobistej ludzi, żeby fanatykom lepiej przytaknac i wziasc tą gazetke (ewentualnie odmowic) a swoje sobie myslec.


Offline Roszada

Odp: czas się przywitać
« Odpowiedź #38 dnia: 16 Sierpień, 2020, 12:02 »
Otóż kampania 2020 ma pewnie związek z pandemią, jak ta w roku 1918 (hiszpanka). Strach ma wielkie oczy i to wykorzystać chcą.

Jeszcze raz przypominam dwie kampanie:

specjalna kampania z nr 1 (1918):
specjalna kampania z nr 16 (1973):

Pierwsza, jak widać, związana z hiszpanką i oczekiwaniem końca, a druga poprzedzała rok 1975. :)
Czyli nic nowego w 2020 r. ;)


Offline Sebastian

Odp: czas się przywitać
« Odpowiedź #39 dnia: 16 Sierpień, 2020, 13:15 »
Generalnie CK liczyło, że Koronka skończy się wcześniej będzie to wyglądać jak każda kampania i będzie można głosić osobiście.
czy dobrze domyślam się że zapowiedziany tajny list dla starszych zboru mówi o przesunięciu jesiennej kampanii na jesień 2021 lub 2022?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: czas się przywitać
« Odpowiedź #40 dnia: 16 Sierpień, 2020, 14:57 »
Jesteś starszym który już nie wierzy w ten szajs ale dalej wykonujesz obowiązki starszego?
Przemówienia, komitety, pytania do chrztu... To musi być dziwne co? Nadal musieć w tym tkwić?
Możliwe że część starszych z mojego zboru była w takiej sytuacji. Jak teraz pomyślę to dochodzę do wniosku że całkiem sporo ŚJ których wtedy znałem mogło jedynie udawać że nadal w to wierzy. To byli inteligentni goście, niektórzy z nich.
Naprawdę dziwne uczucie. Udawałem wierzącego przed ludźmi udającymi tak samo jak ja. Ciekawe gdzie oni są teraz.
nihilista


Offline Sebastian

Odp: czas się przywitać
« Odpowiedź #41 dnia: 16 Sierpień, 2020, 15:13 »
I znów będą ochy...i achy...jaka cudowna kampania! I jak świetnie i przychylnie reagują ludzie (urzednicy).

Nikt z nich juz nie bierze pod uwagę że częsta reakcja ludzi (odbierana przez SJ za przychylną) wynika z kultury osobistej ludzi, żeby fanatykom lepiej przytaknac i wziasc tą gazetke (ewentualnie odmowic) a swoje sobie myslec.
kiedyś byłem na profesjonalnym szkoleniu dla urzędników i księgowych i tam uczono nas m.in., jak sobie radzić z "trudnymi" przypadkami, zakłócającymi normalne działanie biura...

oczywiście większość szkolenia dot. stosowania przepisów takich jak ordynacja podatkowa czy kodeks postępowania administracyjnego, ale zupełnie na marginesie (i tutaj przechodzę do sedna)

wskazano że w ogóle _nigdy_ nie należy dyskutować ani tym bardziej wykłócać się z _żadnymi_ fanatykami;

cyt. z pamięci: "niezależnie od tego czy ktoś Wam wręcza apel w obronie LGBT, ulotkę na temat ochrony środowiska, wezwanie do modlitwy różańcowej o ocalenie świata przed zagładą atomową, czy pseudonaukowe opracowanie na temat wyższości potraw z soi nad jedzeniem mięsa, _zawsze_ należy grzecznie podziękować i zająć się bieżącą pracą przy biurku"

z sali pada pytanie: "ale jak pozwolimy na takie akcje, to one będą się powtarzać?!"

wykładowca odpowiada: "różni nawiedzeńcy i tak będą działać, czy to się panu podoba czy nie. A jak Pan powie 'dziękuję' to marnuje pan mniej energii niż by pan wykrzyczał do intruza 'wypierdalaj' zacytowane nieprzyzwoite słówko ma bowiem cztery sylaby a podziękowanie tylko trzy, a więc zyskuje pan dodatkową sekundę na pracę przy biurku" :)

potem padł cytat z ustawy co zrobić z taką ulotką lub apelem (kluczowe: "pozostawia się bez dalszego biegu", czyli: nie nadajemy sygnatury ani nie sporządzamy notatki służbowej)

===
mój komentarz: od strony "słuchacza" wyglądać to będzie tak jak opisałem

a że fanatyk religijny będzie składać podziękowania Krisznie lub Jehowie za taką rozmowę i za możliwość wręczenia ulotki urzędnikowi?

No cóż, niech się cieszy, ustawa akurat tego nie zabrania... :)
« Ostatnia zmiana: 16 Sierpień, 2020, 15:19 wysłana przez Sebastian »
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Sebastian

Odp: czas się przywitać
« Odpowiedź #42 dnia: 16 Sierpień, 2020, 17:35 »
Jesteś starszym który już nie wierzy w ten szajs ale dalej wykonujesz obowiązki starszego? Przemówienia, komitety, pytania do chrztu... To musi być dziwne co?
co prawda nie byłem nigdy starszym zboru ale i tak wypowiem się :)

oprócz stanu umysłu "Jehowa posługuje się niewolnikiem" oraz stanu "to bujda na resorach" mogą istnieć jeszcze jakieś inne stany pośrednie, np wątpliwości, pytania, itd.

ja sam gdy zaczynałem szukać prawdy o prawdzie (w ówczesnym dużo uboższym internecie ok. 20 lat temu) byłem niejako "z rozpędu" wierzący w Boga i w Organizacje, a przez pewien czas (zanim to wszystko sobie na nowo ułożyłem w głowie) byłem "jak Kot Schrodingera" (tzn. "wierzący i niewierzący _jednocześnie_")...

potrafię sobie wyobrazić starszego zboru który w sobotę buszuje po sjwp.pl a w niedzielę wygłasza z przekonaniem wykład nedzielny: psychika ludzka jest na tyle skomplikowana że takie przypadki są możliwe...
« Ostatnia zmiana: 16 Sierpień, 2020, 17:37 wysłana przez Sebastian »
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: czas się przywitać
« Odpowiedź #43 dnia: 16 Sierpień, 2020, 19:18 »
(mtg): Wszystko ma swój czas -  jest początek i koniec.( tj. niepodważalne!)
Życie to pewien cykl, który umożliwia zaistnieć innym formą życia np. bakterii ... itp. nad danym ''ciałem''
Pogląd religijny w tym temacie wieczności to wyssane marzenia tych, którzy w takie bzdury wierzą.
Na przestrzeni wieków, dziejów ludzkości -  nie stwierdzono wieczności istnienia danej jednostki, dlatego jestem ostrożny w  niweczeniu czy  wyśmiewaniu takiego przekonania czy poglądu u innych osób, które jest oparte na podstawie jakieś tam wiary.

Dziecko wierzy w Elfy, wróżki, czarodziejów czy ognistego smoka, istotne jest w tym wszystkim, aby nie zakłócić takiego myślenia, które powoduje  pewne rozczarowanie z biegiem czasu ów dziecko samo dojdzie w odpowiednim czasie, że to tylko dziecięca fantazja.

W (Ww), podtrzymywane jest z pewnym naciskiem takie spostrzeganie egzystencji życia, dlatego ich upragnionym marzeniem jest Armagedon, który uiści ich oczekiwania życia wiecznego, które dla normalnego patrzącego realnie człowieka to tylko fantazyjna mrzonka. >:D 
 
 


Offline Aliki

Odp: czas się przywitać
« Odpowiedź #44 dnia: 16 Sierpień, 2020, 23:04 »
 Z tego co widzę w tym liście, to kampania nie ograniczy się do próby wciśnięcia strażnicy urzędnikom... Ludziki siedzące od miesięcy ze związanymi rękami dostaną fioła i będą rozsyłać ją w formie papierowej lub elektronicznej wszystkim! I będzie można ogłosić kolejny sukces... Statystyki poszybują w górę.... Już widzę te zapchane skrzynki na listy i mailowe... Kurde, Mariolka tylu wiadomości od swego tajemniczego wielbiciela podpisującego się SPAM nie dostawała... 8-)