Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Siema bando!  (Przeczytany 2991 razy)

Offline PogromcaMitow

Siema bando!
« dnia: 04 Sierpień, 2020, 17:41 »
Jestem tutaj nowy, więc grzecznie się przywitam ;) Czytam to forum od dłuższego czasu - czas dołączyć do gry!

Krótko o mnie:
30+, południe Polski, racjonalny do bólu, niewierzący

Kariera w jw.org:
Urodzony w rodzinie SJ, szybko wdrożony w "zajęcia teokratyczne", głosiciel już jako dziecko, potem ochrzczony nastolatek, szybko sługa pomocniczy, pionier stały, potem starszy zboru, ale nie długo, gdyż.. BAM! Wybudzenie! Nieczynny od około 3 lat.

Pewnie coś więcej o sobie napiszę. Moja historia taka, jak niemal wszystkich.

Mam nadzieję, że wniosę coś ciekawego do forum. Cieszę się, że z Wami jestem!

PS. W nazwie konta miało być Pogromca! Ale się machnąłem i nie mogę już tego zmienić, więc jakby jakiś łaskawy administrator zechciał...
Ale za to zrobiłem sobie ładny, afrykański avatar!


Offline uncja

Odp: Siema bando!
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Sierpień, 2020, 18:05 »
Sie ma na pewno mozna zmienić literę w nicku


Offline Blue

Odp: Siema bando!
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Sierpień, 2020, 18:09 »
Dobry wieczór Pogromco. :)  Miło przywitać kolejnego ateistę na forum! Musisz koniecznie opowiedzieć coś więcej o sobie (oczywiście nie przesadzając, jeżeli masz na względzie prywatność) oraz o tym, co Cię wybudziło.

Forum rośnie w siłę. :)


Online Trzy Kominy

Odp: Siema bando!
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Sierpień, 2020, 18:54 »
Cześć. Witamy w bandzie.
Do religii przyłączają za to w co wierzysz, a wykluczają za to co wiesz.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Siema bando!
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Sierpień, 2020, 19:38 »
Cześć PogromcoMitów. Życie w Orgu i jej mity to często  taka gra, więc może zostaniesz Pogramcą?  ;) Pozdrawiam z łódzkiego.  :)


Offline Trinity

Odp: Siema bando!
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Sierpień, 2020, 19:41 »
witaj pogromco
opowiedz nam swoją urzekającą
historie
też jestem z południa
buziaki


Offline Kachinas

Odp: Siema bando!
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Sierpień, 2020, 21:01 »
Witamy w naszych szeregach.
Szkoda tylko tych lat....
Pozdrawiam


Offline Aliki

Odp: Siema bando!
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Sierpień, 2020, 22:50 »
Witaj! Czyli że jesteś PIMO? I przestałeś starszakować? Intryguje mnie co Cię wybudziło... A jeszcze bardziej dlaczego ktoś będąc pastuszkiem i mając dostęp do tajnych chorych instrukcji orga się nie wybudza...
Ale szczęściarz z Ciebie! Na południu Polski, konkretnie Górnym Śląsku spędziłam pół życia... Pozdrawiam :)


Offline Safari

Odp: Siema bando!
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Sierpień, 2020, 23:28 »
 Tez tak Macie ze za kazdym razem gdy ktos sie rejestruje to macie nadzieje ze to Wasz znajomy?
Ja tak mam 🤗

Choc juz kilka znajomych osob przez forum spotkalam po drugiej stronie. Przez forum I przez mape. Ale ciagle czekam na wiecej 😉

Witaj PogromcoMitow! 🤗

Szalej na forum i buduj swoja przyszlosc. 😉 Bedzie dobrze, bedzie lepiej. Opowiedz wiecej o sobie.

Widze ze moje pokolenie sie wybudza 🤗 super! No i tez niewierzaca po tej stronie. Powodzenia w zyciu po drugiej stronie szklanej sciany!
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline HARNAŚ

Odp: Siema bando!
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Sierpień, 2020, 08:30 »
Pozdrowieniazlubuskiego.
Afryka dzika dawno odkryta.
czesć darek ;D


Offline PogromcaMitow

Odp: Siema bando!
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Sierpień, 2020, 08:59 »
Dzięki wszystkim za miłe przyjęcie!

Witaj! Czyli że jesteś PIMO? I przestałeś starszakować? Intryguje mnie co Cię wybudziło... A jeszcze bardziej dlaczego ktoś będąc pastuszkiem i mając dostęp do tajnych chorych instrukcji orga się nie wybudza...
Ale szczęściarz z Ciebie! Na południu Polski, konkretnie Górnym Śląsku spędziłam pół życia... Pozdrawiam :)

Doprecyzuję:
południe Polski to zbyt ogólnie. Południowy-Zachód - Dolny Śląsk.

Odnośnie wybudzenia: nie wybudziło mnie bycie starszym. Kochałem braci, kochałem organizację - byłem w nią zapatrzony jak w obrazek. Zawsze według wskazówek. Zawsze wydawały mi się prawidłowe, bo dawały "Boże błogosławieństwo". Dopiero po latach oceniam je inaczej. Wybudziłem się, bo... cytując klasyka z tego forum "Brat X zawsze miał wątpliwości".. miałem wątpliwości co do zakazu transfuzji krwi - chyba od zawsze i od zawsze bałem się w ten temat wgryzać, bo czułem, że mogę go nie obronić sam przed sobą. Będąc starszym już od kilku lat, po prostu zacząłem o tym czytać i czytać i czytać...  no i jestem!

Jestem zdecydowanie PIMO - nie odchodzę oficjalnie, bo mam za dużo do stracenia. Bujam się tak od 3 lat - oczywiście nie głoszę i na zebrania tez już nie uczęszczam (choć coś tam wpada mi do ucha, odkąd są w moim domu dzięki cudownej aplikacji Zoom).

Pozdrowieniazlubuskiego.
Afryka dzika dawno odkryta.
czesć darek ;D

Nie trafiłeś Harnaś! Ale miło mi Cię poznać  ;)

« Ostatnia zmiana: 05 Sierpień, 2020, 09:05 wysłana przez PogramcaMitow »


Offline Takajaja

Odp: Siema bando!
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Sierpień, 2020, 09:42 »
Witaj,

Kiedys mi przeszlo przez glowe, ze my to jak "wampiry" 🙃. Uwielbiamy świeżą krew!
Fajnie że jestes!
Super ze sie zarejestrowales,bo tym samym dałes sie nam poznac. Wiedza o nowo wybudzonych cieszy i daje sens bycia na tym forum.
Mam nadzieje tylko że nie ulotnisz sie szybko...

Ja pomimo urlopiku lukam i tez cię Serdecznie Witam😉


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Siema bando!
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Sierpień, 2020, 12:45 »
Witaj PPOGRAMCAMITOW
 Dla pokrzepienia ciała i ducha, taki mem przesyłam- pozdrawiam  :) :)


Marzena

  • Gość
Odp: Siema bando!
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Sierpień, 2020, 13:12 »
Cześć z nami. Kiedyś każdy z nas zapatrzony był w organizację, dobrze że należymy do tych wybranych co przejrzeli i ujrzeli  kłamstwa i matactwa CK.
 


Offline Stanisław Klocek

Odp: Siema bando!
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Sierpień, 2020, 14:14 »
PS. W nazwie konta miało być Pogromca! Ale się machnąłem i ... [jest "PogramcaMitow"]
No i wyszło moim zdaniem lepiej. Przyłączam się do tego poglądu. Dlaczego? Nie dlatego, iż nie lubię mitów, ale dla tego, że dokonując transformacji na historyczne wydarzenia, dokonuje się kłamstwa w postaci przekształceń na realistyczne dogmaty. Takowe zamiany należy demaskować, ponieważ prowadzą do wyznawania creda, które swymi krętactwami przeczą  nauce, a przez to do zakłócania pokoju między ludźmi poszczególnych religii, a ponadto ich wyzysku. 
« Ostatnia zmiana: 05 Sierpień, 2020, 14:19 wysłana przez Stanisław Klocek »