Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Programowanie Monarch - kontrolowanie umysłów  (Przeczytany 1181 razy)

Offline Agnesja

Programowanie Monarch - kontrolowanie umysłów
« dnia: 12 Sierpień, 2019, 13:30 »
Witajcie Kochani 😊

Dlaczego taki temat wątku?
Natknęłam się na niego przez przypadek. Oglądałam streszczenie Bożydara na YT https://www.youtube.com/watch?v=52e1yWTb3dE

W komentarzach natknęłam się na jedną wypowiedź cyt.
Cytuj
Lechita z Jawii

"Świetna analiza, jak zawsze. Warto też zwrócić uwagę na ukryte w filmie symbole. Mam tu na myśli motyla na długopisie Zosi. Symbol motyla - tajny program psychomanipulacyjny Monarch MK Ultra".

(pogrubienie moje)

Tyle zdjęć mam nadzieję  wystarczy.
Nie chodzi mi tu o jakieś teorie spiskowe ,ale chyba coś jest na rzeczy.
W wyszukiwarce wpisałam tytuł tegoż wątku i wyskoczyły mi masę info.
Ten artykuł najbardziej mnie zainteresował, bo rzeczywiście jest mowa o symbolu Motyla.

Cyt. z artykułu
Cytuj
Programowanie Monarch jest jedną z technik kontroli umysłu łączącą w sobie elementy pochodzące z rytuałów satanistycznych. Jej efektem jest zjawisko przypominające zaburzenia psychiczne, zwane syndromem osobowości mnogiej. Program Monarch wykorzystuje doświadczenia psychologii, neurologii oraz okultyzmu w celu przekształcenia człowieka w niewolnika zaprogramowanego i wykorzystywanego przez „tresera” w bardzo różnych, najczęściej nielegalnych i niemoralnych celach.

Cytuj
Motyl królewski

MKultra to tajny projekt rządu USA, mający na celu opracowanie metod, za pomocą których będzie można kontrolować ludzkie umysły. Project MKultra miał bardzo dużo, bo aż 149 podprojektów. Ale cel był jeden – uczynić z człowieka istotę pozbawioną wolnej woli, całkowicie podporządkowaną rządzącym, dla której niewola będzie wyższą formą wolności, a dekalog zostanie zastąpiony przez kaprysy możnych tego świata, sitwy o globalnym obliczu, różnie zresztą nazywanej – Iluminaci, Grupa Bilderberg, NWO.

Nigdy w życiu, bym nie pomyślała o Motylu tak niewinnym pięknym z resztą owadzie,że może ma jakieś podtekstowe znaczenie.
Link do art.
https://warszawskagazeta.pl/teoria-spisku/item/4659-program-monarch-kontrolowanie-umyslow

Jeśli jw.org robi to świadomie to dla mnie jest "MASAKRA!" Świadczyło by poniekąd, że przyznają się  do psychomanipulacji.
Ale zwykły szeregowy ŚJ i tak nie ma bladego pojęcia o co kaman?
Np. starsze "ciotki ze zborów" przecież Motylek to stworzenie Boże.
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać mężczyznę, wystarczyła kobieta.
                              Św. Ambroży


Offline Cytryna

Odp: Programowanie Monarch - kontrolowanie umysłów
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Sierpień, 2019, 13:46 »
W którymś wątku toczyła się już dyskusja na ten temat,ale nie pamiętam w którym  ???


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 4 001
  • Polubień: 5993
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Programowanie Monarch - kontrolowanie umysłów
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Sierpień, 2019, 20:07 »
(mtg): spoglądając całościowo na nauczanie (Ww) w uświadamianiu swojego jak ''świętego''' społeczeństwa 8.000.000, to co sugerujesz poniżej uważam jest nieprawdopodobnie związane z Projektem Monarch, motylek jak motylek ale posiada swój mocny przekaz na społeczeństwo to widoczne jest w ich filmach  ''Piotruś i Zosia'' 

https://www.odkrywamyzakryte.com/projekt-monarch/
« Ostatnia zmiana: 12 Sierpień, 2019, 20:13 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Storczyk

Odp: Programowanie Monarch - kontrolowanie umysłów
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Sierpień, 2019, 21:33 »
  Faktycznie duzo tych motyli i ten na ołówku taki wielki rzucajacy sie w oczy  .W USA jest  religia satanizm ,dlatego nic mnie juz nie zdziwi co  stamtad pochodzi. Projekt Monarch i JW .Org technika kontroli umysłów ,moze  cos w tym być to raczej  nie przypadek .Przypadki jeśli istnieja to tylko w gramatyce :)


Offline Terebint

Odp: Programowanie Monarch - kontrolowanie umysłów
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Sierpień, 2019, 00:06 »
Kiedyś dziewczynka z kwiatkiem czy motylkiem była czymś normalnym, naturalnym, teraz goście z poważnymi zaburzeniami psychicznymi zrobili z tego jakąś psychodelię.
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Agnesja

Odp: Programowanie Monarch - kontrolowanie umysłów
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Sierpień, 2019, 08:28 »
Korzenie i techniki kontroli umysłu „Monarch”

Cytuj
Jednym z pierwszych systematycznych studiów na temat kontroli umysłu wywoływanej traumą zostały zapoczątkowane przez Joseph’a Megele, nazistowskiego lekarza pracującego w obozach koncentracyjnych. Początkowo zyskał sławę jako jeden z lekarzy SS, którzy nadzorowali selekcji więźniów przybywających do obozów, określając kto ma zostać zabity, a kto ma stać się przymusowym robotnikiem. Jednakże jest on znany z wykonywania makabrycznych eksperymentów na więźniach, włączając dzieci, dla których znany był jak „Anioł Śmierci”.Mengele okrył się złą sławą za swoje podłe eksperymenty na ludziach więzionych w obozach koncentracyjnych, zwłaszcza na bliźniętach. Część jego pracy, o której rzadko się wspomina, dotyczy kontroli umysłów. Większość jego badań w tej dziedzinie zostało skonfiskowane przez siły aliantów i są one ściśle tajne po dziś dzień.


DR. GREEN (Dr. Joseph Mengele): Najbardziej znaczącym programistą, któremu można by nadać tytuł ojca Programowania Monarch był Joseph Mengele, ex-doktor pracujący w nazistowskich obozach koncentracyjnych. Tysiące niewolników Monarch w USA należało do doktora Green, który był ich głównym programistą.

Dr. Joseph Mengele zyskał rozgłos dzięki temu, że był głównym projektantem projektu Monarch i późniejszego projektu CIA – MK ULTRA. Mengele wraz z ok. 5,000 wysoko postawionymi rangą nazistami został w sekrecie przeniesiony do USA w trakcie pokłosia drugiej Wojny Światowej. Operacja nosiła kryptonim Paperclip („spinacz”). Naziści kontynuowali swoje badania dotyczące kontroli umysłu i techniki rakietowej w tajnych podziemnych bazach wojskowych. Jedyną rzeczą, o której wtedy nam powiedziano, to praca nad technikami rakietowymi z udziałem takich gwiazd jak były nazista Warner Von Braun. Mordercy, dręczyciele i oprawcy byli trzymani z dala od światła dziennego, zajęcie pracą w podziemiach Stanów Zjednoczonych, które stopniowo zmieniły się w dom dla tysięcy amerykańskich dzieci (ok. miliona rocznie), które zostały uprowadzone z ulic, by trafić do żelaznych klatek z prętami ustawionymi od podłogi do sufitu. Wszystko w ramach „treningu”.  Dzieci te wykorzystywano później do udoskonalania technik kontroli umysłu zapoczątkowanych przez Mengele. Niektóre z wyselekcjonowanych dzieci (a raczej te, które przeżyły „trening”) stawały się bezwolnymi marionetkami, wykorzystywanymi do różnych zadań począwszy od prostytucji na zamachach skończywszy. Znaczna część dzieci, które zostały uznane za zbyteczne, celowo była mordowana na oczach i przez dzieci, żeby wywołać uraz psychiczny i traumę u pozostałych „adeptów”. 2

Prace Mengele posłużyły jako podstawowe źródło dla tajnego projektu badawczego CIA o kryptonimie MK-ULTRA.

MK-ULTRA

Odtajniony dokument programu MK-ULTRA (kliknij, aby powiększyć)

Najczęściej publikowane eksperymentu prowadzone podczas projektu MK-ULTRA mówią o podawaniu LSD nieświadomym ludziom, pracownikom rządowym, wojskowym, lekarzom, ludziom chorym psychicznie i ludności cywilnej w celu zbadania ich reakcji.

Projekt MK-ULTRA trwał od 1950 roku do późnych lat sześćdziesiątych, używając obywateli Stanów Zjednoczonych i Kanady jako obiektów badawczych. Opublikowane dowody wskazują na to, że projekt MK-ULTRA wykorzystywał wiele metod manipulowania stanem psychicznym jednostki oraz zmieniania funkcji mózgu, wliczając w to podawanie narkotyków i innych chemikaliów nieświadomym ludziom, deprywację sensoryczną, izolację oraz przemoc fizyczną i psychiczną.

Jednakże zakres działania projektu MK-ULTRA nie jest ograniczony. Eksperymenty wykorzystujące użycie brutalnych elektrowstrząsów, tortury psychiczne i fizyczne oraz obelgi były systematycznie stosowane na wielu badanych, w tym także dzieci...


Artykuł drastyczny!

https://ukrytawladza.wordpress.com/2012/03/29/korzenie-i-techniki-kontroli-umyslu-monarch/

Cytuj
Dysocjację osiąga się poprzez wywoływanie traumy u ofiary (regularne znęcanie się i przeprowadzanie przerażających rytuałów). Gdy rdzeń mózgu zacznie się rozszczepiać, można zacząć programowanie używając do tego muzyki, filmów (głównie Disneya), bajek. Ta wizualna i słuchowa pomoc wzmacnia proces programowania za pomocą obrazów, symboli, znaczeń i pojęć. Do stworzonego alter ego można uzyskać dostęp dzięki „triggerom” zaprogramowanych przez „tresera”. Niektóre z najpowszechniejszych obrazów, które pojawiają się w umyśle kontrolowanego to drzewa, kabalistyczne Drzewo Życia, znaki nieskończoności, starożytne symbole i litery, pajęcze sieci, lustra, tłukące się szkło, maski, zamki, labirynty, demony, motyle, tarcze zegarowe, zegarki i roboty. Wszystkie te symbole są nagminnie umieszczane w popularnych filmach z bardzo prostej przyczyny: żeby znieczulić większość populacji na podprogową i neurolingwistyczną manipulację i zaimplementować konkretne „triggery” i klucze programowania w bardzo wrażliwych dzieciach. Niektóre filmy używane przy programowaniu Monarch to Czarnoksiężnik z Krainy Oz, Pinokio, Śpiąca Królewna.

 Nie zdawałam sobie sprawy,że temat sięga tak daleko wstecz i kto był tego prowodyrem.

Cały Świat to MATRIX
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać mężczyznę, wystarczyła kobieta.
                              Św. Ambroży


Offline Storczyk

Odp: Programowanie Monarch - kontrolowanie umysłów
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Sierpień, 2019, 10:41 »
Gry dla dzieci!
Glicze dzieci to przekazują jeden drugiemu i takie obrazy ogladaja z ta przerażająca muzyka.
Laksuja dzieciakom i nie tylko mózgi

Offline WIDZĘ MROKI

Odp: Programowanie Monarch - kontrolowanie umysłów
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Sierpień, 2019, 11:45 »
"OSZUSTWA WŁADZY
PROJEKT MONARCH – TORTURY, PROGRAMOWANIE UMYSŁU I TWORZENIE ALTER EGO
Projekt Monarch był częścią tajnej operacji CIA znanej jako MK-Ultra, która rozpoczęła się w 1953 roku. Jego trwającą do dziś kontynuację przypisuje się Iluminatom. W ramach projektu Monarch ofiary, zwykle małe dzieci, są poddawane intensywnym torturom, do momentu, w którym ich umysły oddzielą się od rzeczywistości i będą w stanie przyjąć nową, kontrolowaną osobowość. Zdaniem niektórych ten rodzaj programowania umysłu jest dziś bardzo popularną metodą wykorzystywaną w przemyśle rozrywkowym.

Symbolika nazwy
Projekt Monarch swoją nazwę zaczerpnął od nazwy motyla – Monarch Butterfly, który rozpoczyna swoje życie jako robak (symbol niewykorzystanego potencjału), po przebywaniu w kokonie (programowanie) zamienia się w pięknego motyla (niewolnik projektu Monarch).

Cechą charakterystyczną programowania jest wywołanie traumy w niewolniku (zazwyczaj przy użyciu elektrowstrząsów), która powoduje uczucie pustki w głowie lub uczucie „trzepotania jak motyl”.


projekt-monarch.jpg
fot.123rf.com
Poza tym istnieje również inne metaforyczne ujęcie do tego owada dotyczący tzw. pamięci komórkowej.

Motyl monarcha znany jest z tego, że podobnie jak ptaki, migruje co roku na południe i potem wraca do tego samego siedliska.

Ów motyl stał się zatem symbolem tej ukrytej operacji kontroli ludzkiego umysłu.

Programowanie Monarch
Powszechnie znany projekt MK-Ultra działał przez lata 50. i 60. XX wieku w celu opracowania najlepszych metod torturowania i przesłuchiwania, które później można było wykorzystać na wrogach państwa.


Testy MK-Ultra obejmowały m.in. podawanie LSD, elektrowstrząsów, fizyczne znęcanie się, izolację i deprywację sensoryczną.

projekt-monarch-elektrowstrząsy.jpg
Elektrowstrząsy fot.123rf.com
Przeprowadzono je na osobach dorosłych i dzieciach.

Gdy temat istnienia MK-Ultra w latach 70. XX wieku wyszedł na jaw, CIA szybko zadziałało i poinformowało opinię publiczną, że zatrzymało wszystkie tego typu eksperymenty.

Jednak od tego czasu pojawiło się kilku informatorów, którzy twierdzili, że projekt w zasadzie nie został całkowicie zakopany pod ziemię, a jego nieodwołalną kontynuację stanowi programowanie Monarch.

Tworzenie alter ego
W ramach projektu Monarch używa się intensywnej traumy i nieznośnego bólu po to, aby zmusić badanych do odcięcia się od rzeczywistości.
Uważa się, że dysocjacja ma kluczowe znaczenie dla odblokowania umiejętności tworzenia drugorzędnej osobowości w psychice niewolników, którą następnie może zaprogramować i aktywować w dowolnym momencie przez osobę programującą.

projekt-monarch-alter-ego.jpg
Alter ego fot.123rf.com

Podstawą sukcesu projektu Monarch jest możliwość stworzenia odrębnych alter ego, czegoś w rodzaju osobowości dysocjacyjnej, dwóch odrębnych struktur osobowości, które nie znają się nawzajem i które można dosłownie włączać w dowolnym momencie.

Proces programowania umysłu
W kontrowersyjnym i odważnym przemówieniu z 1992 r., psycholog dr Cory Hammond zagłębił się w programowanie umysłu rzucający światło na to, jak dokładnie działa ten proces.

Jego badania zostały oparte na rozmowach z innymi terapeutami i osobami, które były ofiarami takich projektów.

Oto kilka kluczowych fragmentów jego przemówienia:

W programach tych zasadniczo mają dziecko i zaczynają je programować w podstawowych formach.

Sprawiają, że stanie się ono zdysocjowane nie tylko poprzez nadużycia, takie jak wykorzystywanie seksualne, ale także takie rzeczy jak umieszczanie pułapki na myszy na palcach i pouczanie rodziców: „Nie robisz nic, dopóki dziecko nie przestaje płakać. Dopiero wtedy wchodzisz i usuwasz pułapkę”.

Zaczynają w elementarnych formach w wieku około dwóch i pół roku i włączają wysoki bieg, kiedy ma około sześciu lat.

Jaki jest tego cel? Domyślam się, że chcą armii mandżurskich wojowników, tysięcy robotów umysłowych, które będą kręcić prostytucję, pornografię dziecięcą, przemycać narkotyki, angażować się w międzynarodowy przemyt broni, robić satanistyczne teledyski, brać na siebie winę w groźnych rozbojach i morderstwach oraz będą skłonni robić inne rodzaje bardzo lukratywnych rzeczy.

Oni wszyscy mają działać dla swoich mistrzów, aby ostatecznie ci, co są na szczycie, wierzyli, że mogą stworzyć Zakon Szatana, który będzie rządził światem.

W ramach projektu Monarch tworzy się głównie niewolników na rzecz organizacji, które potrzebują zwykłych kozłów ofiarnych, naiwniaków, głupców, którzy nie będą zadawali pytań, będą działali pod dyktando, nie będą pamiętali, co zrobili, a następnie, gdy „wpadną” dziwnym trafem popełnią samobójstwo.

Torturowe alter ego
Uczestnicy programowania Monarch to w większości kobiety (ok. 75%) z racji ich większej wytrzymałości na ból i lepszej tendencji do dysocjacji.

Są niewolnikami, którzy swoich oprawców nazywają mistrzami lub bogami.

Do tworzenia alter ego używa się traumy, którą wywołuje się przy pomocy różnych tortur, m.in.:

elektrowstrząsów;
więzienie w pudłach lub klatkach;
krępowanie ciała linami itp.;
podtapianie, podduszanie, poparzenia;
obdzieranie ze skóry;
podawanie narkotyków;
upajanie alkoholem;
aplikacja środków chemioterapeutycznych i innych leków celem wywołania bólu i konkretnych objawów choroby;
nadużywanie iluzji, by przekonać ofiary o tym, że Bóg jest zły;
zastraszanie przez demony i duchy;
prześladowanie i znęcanie się nad rodziną, przyjaciółmi itp.;
deprywacja snu i deprywacja sensoryczna;
zmuszanie do torturowania innych ludzi lub zwierząt.
Takie tortury wywołują ciężki uraz i sprawiają, że umysł odrywa się od rdzenia, dzieląc się na kilka alternatywnych osobowości, które można zacząć programować głównie przy użyciu filmów, muzyki i innych przekazów medialnych.

W rzeczywistości ci, którzy zostali zaprogramowani, prawdopodobnie nawet nie wiedzą, że w ogóle są pod kontrolą.

Raz uruchomiona i zaprogramowana osobowość czyni z nich marionetki na sznurkach, którymi można sterować w dowolnym kierunku.

Rozrywkowa kontrola umysłu
W przypadku dzieci ich umysły często programuje się przy użyciu bajek, głównie Disneya.

Małemu niewolnikowi podaje się konkretną interpretację filmu, żeby zwiększyć skuteczność programowania.

Do aktywacji umysłu używa się symboliczny elementów filmu animowanego.

Na przykład niewolnikowi podczas tortur puszcza się Czarnoksiężnika z Krainy Oz.

Następnie zostaje on pouczony, że gdzieś ponad tęczą istnieje oaza szczęścia i spokoju, do której musi iść, jeśli pragnie pozbyć się bólu.

W ten sposób mistrz zachęca swoją ofiarę, żeby poszła ponad tęczę, dysocjowała i pozwoliła programiście na umiejętne odłączenie umysłu od ciała.

projekt-monarch.jpg
fot.123rf.com
Jak już wyżej wspomnieliśmy, rozszczepioną osobowość najłatwiej jest programować przez ogólnie pojętą rozrywkę.

Symbole projektu Monarch np. oko opatrzności, demony, rogi diabła, motyle, liczby 666, pajęcze sieci, lustra, labirynty, upadłe anioły –  często pojawiają się zwykle w całkowicie niezwiązanych ze sobą kwestiach, w treści teledysków, filmach i programach telewizyjnych.

Wystarczy prześledzić jeden z poniższych teledysków (chociaż jest to tylko próbka z setek innych):

Lady Gaga – Alejandro
Britney Spears – Hold It Against Me
Lil Wayne – Love Me (Explicit) ft. Drake, Future
Doda – Bad Girls
Ke$ha – Die Young
Katy Perry – Wide Awake
Po ich obejrzeniu trudno tu mówić o zbiegu okoliczności lub bezpośrednim związaniu teledysku z treścią piosenki.

Biorąc jednak pod uwagę fakt, że te symbole lub motywy tak często pojawiają się w przemyśle rozrywkowym, rodzi się pytanie – dlaczego?

Czy jest to nowy poziom programowania, który próbuje kontrolować umysły widzów na całym świecie, bez poddawania ich torturom?

Czy może ich pokazywanie ma znieczulić nas do ich istnienia i umieszczenia w różnych wymiarach życia społecznego?

Jakkolwiek by nie było, miejmy świadomość istnienia takich projektów i nie ignorujmy tego tematu.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.


by TaboolaPromoted Links
Polecamy"

źródło: https://www.odkrywamyzakryte.com/projekt-monarch/Co ciekawe, próba zawładnięcia, ludzkimi umysłami sięgają czasów staroegipskich.

Moc materiału jest w internecie.

zaznaczenie dodałem
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień, 2019, 11:53 wysłana przez WIDZĘ MROKI »
Polecam książkę:"ŚWIADKOWIE Jehowy wobec polityki USA, Syjonizmu i Wolnomularstwa". Robin de Ruiter

Świadkowie Jehowy= zakaz samodzielnego myślenia


Offline Storczyk

Odp: Programowanie Monarch - kontrolowanie umysłów
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Sierpień, 2019, 09:43 »
Moze nie motyle ,ale karmienie strachem.  Horrory- bajki dla dzieci "Monster High" , inspirowane Dracula ,Frankensteinem. Dzieciaki ogladaja mimo, że boją sie  .Pełno tego na rynku na ołówkach ,sa takie lalki ,postacie na ciuchach ,plecakach itd.Najgorsze  ,ze tak jak żaby pomalu nas od malego gotuja....


Offline Salome

Odp: Programowanie Monarch - kontrolowanie umysłów
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Sierpień, 2019, 10:58 »
W którymś wątku toczyła się już dyskusja na ten temat,ale nie pamiętam w którym  ???

w wątku Barana, który został zablokowany i widoczny jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników
https://sjwp.pl/dyskusje-swiatopogladowe/programowanie-podprogowe-u-swiadkow-jehowy-dzisiaj-i-w-przeszlosci/msg163108/#msg163108


https://sjwp.pl/psychomanipulacja/czy-jehowa-stworzyl-jw-org-piotrus-i-zosia/msg52498/#msg52498


"Motyl jest symbolem własnym zwolenników "New Age". Tak jak gąsienica zawija się w kokon, przemienia się i wychodzi w formie motyla, tak ludzkość przechodzi z dawnej epoki w nową erę. Gąsienica oznacza minioną epokę, w której ludzkość żyła według tradycji.


http://www.mariowka.sluzki.opoka.org.pl/refl8.htm

« Ostatnia zmiana: 15 Sierpień, 2019, 11:08 wysłana przez Salome »
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Storczyk

Odp: Programowanie Monarch - kontrolowanie umysłów
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Sierpień, 2019, 11:51 »
Wczoraj na plaży znalazłam  bransoletkę taki sznureczek niebieski z zawieszką srebrną  motylka  :)Ładna niby nic zwykły motylek!


Offline WIDZĘ MROKI

Odp: Programowanie Monarch - kontrolowanie umysłów
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Sierpień, 2019, 12:46 »
Wczoraj na plaży znalazłam  bransoletkę taki sznureczek niebieski z zawieszką srebrną  motylka  :)Ładna niby nic zwykły motylek!

Niby nic, oto właśnie idzie, jak we wszystkim, tak i w tym przypadku bezwzględna jest wiedza.

To wpis Agensji zmotywował mnie do szukania i...…. "toż to szok", jak powiedział by Kargul.

Co wyrabiał Mengele w obozach z dziećmi, nie tego nawet nie można sobie wyobrazić, poczytałem dużo i skóra cierpnie, na to nawet nie ma nie cenzuralnych słów.

Okazuje się że, za niewinnym motylkiem, stoi czeluść.

Tak samo jak historia z lalką pokazywaną przez sektę na rysunkach, to tu, to tam, a mało kto wie że to demoniczna lalka i dziecko przedstawione już jako dziecko w raju, też tą lalkę trzyma w dłoni.

Tak to jest organizacja boża.

To nie jest przykre, to jest straszne.
Polecam książkę:"ŚWIADKOWIE Jehowy wobec polityki USA, Syjonizmu i Wolnomularstwa". Robin de Ruiter

Świadkowie Jehowy= zakaz samodzielnego myślenia


Offline donadams

Odp: Programowanie Monarch - kontrolowanie umysłów
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Sierpień, 2019, 08:27 »
Jak już wyżej wspomnieliśmy, rozszczepioną osobowość najłatwiej jest programować przez ogólnie pojętą rozrywkę.

Symbole projektu Monarch np. oko opatrzności, demony, rogi diabła, motyle, liczby 666, pajęcze sieci, lustra, labirynty, upadłe anioły –  często pojawiają się zwykle w całkowicie niezwiązanych ze sobą kwestiach, w treści teledysków, filmach i programach telewizyjnych.

Wystarczy prześledzić jeden z poniższych teledysków (chociaż jest to tylko próbka z setek innych):

Lady Gaga – Alejandro
Britney Spears – Hold It Against Me
Lil Wayne – Love Me (Explicit) ft. Drake, Future
Doda – Bad Girls
Ke$ha – Die Young
Katy Perry – Wide Awake
Po ich obejrzeniu trudno tu mówić o zbiegu okoliczności lub bezpośrednim związaniu teledysku z treścią piosenki.

Biorąc jednak pod uwagę fakt, że te symbole lub motywy tak często pojawiają się w przemyśle rozrywkowym, rodzi się pytanie – dlaczego?

Jestem bardzo sceptyczny co do tych wszystkich teorii. W kontekście zacytowanego przeze mnie wyżej fragmentu słyszałem już jedną bardzo rozbudowana teorię, mianowicie że wszystkie te symbole są związane z satanizmem i celebryci używając ich w swoich produkcjach, takich jak teledyski, zaznaczają swoją przynależność do Szatana, któremu mieli zaprzedać duszę w zamian za sławę. Ten jednak miałby od nich oczekiwać, że będą umieszczać symbole z nim związane w swoim otoczeniu (w ten sposób można interpretować każdą biżuterię w kształcie węża itd.).

Moim zdaniem nie powinniśmy dać się zwariować. Nie twierdzę, że tego typu sytuacje nie mają miejsca, ale dopatrywanie się ich w takich treściach dla dzieci ma pewne konsekwencje logiczne. Bo jeśli uznamy, że to programowanie, to dlaczego nie uznajemy, że matki rysujące motylki swoim córkom zwyczajnie je programują? Motyl jakby nie patrzeć jest piękny, zachwyca wiele osób, a szczególnie dzieci, którym lata przed nosem jak gdyby nigdy nic, a czasem usiądzie im na ręce. W takiej sytuacji dziecko fascynuje się nim już dużo bardziej niż np. ptakiem, który jednak na ręce mu raczej nie siada. Myślę że to jest głównym powodem, dlaczego ten symbol jest taki popularny wśród dzieci, a tym samym dlaczego jest tak lansowany przez przemysł - po prostu się sprzedaje, bo dzieci chcą wszystko z motylami.

W cytowanym przeze mnie fragmencie jest mowa też chociażby o rogach diabła. Gdyby to był ołówek czy długopis z głową kozła, to jeszcze rozumiem zdziwienie. Ale motyl jest po prostu naturalnym elementem zycia i rozwoju dziecka, które na wiosnę i w lato bawi się na dworzu.

Odwracanie tego i sugerowanie zamiany przyczyny że skutkiem prowadzi do tego, że niektórzy ludzie wierzą w teorię, że farmy wiatrowe na całym świecie są międzynarodowym spiskiem mającym na celu zmianę pogody. Zauwazyliscie, że wiatraki kręcą się tylko wtedy, kiedy wieje wiatr? Już tłumaczę dlaczego - one PRODUKUJĄ wiatr, stąd takie anomalie pogodowe. Niewprawne oko, czy też zmanipulowany umysł, mogą uznać, że one produkują prąd poruszane siłą wiatru, ale nic bardziej mylnego...
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.