Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Od 6 czerwca nowe wytyczne co do zgromadzeń.  (Przeczytany 1509 razy)

Offline Siedemtwarzy

Od 6 czerwca nowe wytyczne co do zgromadzeń.
« dnia: 27 Maj, 2020, 13:46 »
Od 30 maja ponownie będzie można organizować zgromadzenia, ale do 150 osób z zachowaniem dystansu społecznego. Kościoły bez limitow i maseczek ale z zachowaniem dystansu. Czy to koniec zooma? Czy też nadal podgląd trzódki przez kamerkę będzie prowadzony? Jak myślicie?
« Ostatnia zmiana: 27 Maj, 2020, 14:07 wysłana przez Siedemtwarzy »


Offline czarnyt85

Odp: Od 6 czerwca nowe wytyczne co do zgromadzeń.
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Maj, 2020, 16:03 »
jakies listy były czytane ponoć ktoś coś wie ??


Offline Technolog

Odp: Od 6 czerwca nowe wytyczne co do zgromadzeń.
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Maj, 2020, 16:08 »
Raczej zoom nie zniknie bo nadal ma być w kościele 2m odstępu więc sale wszystkich nie zmieszczą.
Póki nie będzie kompletnego uwolnienia kościołów nadal będzie zoom.
Tak sądzę.
« Ostatnia zmiana: 27 Maj, 2020, 16:10 wysłana przez Technolog »


Offline Takajaja

Odp: Od 6 czerwca nowe wytyczne co do zgromadzeń.
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Maj, 2020, 16:15 »
Ja myślę, że zoomika zostawią....dla osob chorych, niedomagajacych itp.

Obawiam się nawet, ze w czasie urlopu bedą zachecać swoich slug bo łączenia sie na zoomie ze zborem!

Wyobrazacie sobie....lezec na plaży...nózki zakopane w paseczku,...okulary na nosku,..sluchawki w uszach...i dawaj....?

Siebie teraz sobie nie wyobrażam!!!! Ale kiedys? 🤔 na poczatku drogi w org....chyba byłabym do tego zdolna!!🤦‍♀️



Offline pawelek1980

Odp: Od 6 czerwca nowe wytyczne co do zgromadzeń.
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Maj, 2020, 16:47 »
jakies listy były czytane ponoć ktoś coś wie ??
Tak, były czytane, kazali siedzieć na dupach w domu, sale królestwa nie mogą być wykorzystywane do zebrań do póki biuro oddziału nie zmieni zdania. Stwierdzili że władze luzują obostrzenia ze względu na gospodarkę, więc stwierdzili że zagrożenie wirusem jest nadal groźne.

Wysłane z mojego SM-A105FN przy użyciu Tapatalka



Offline Trinity

Odp: Od 6 czerwca nowe wytyczne co do zgromadzeń.
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Maj, 2020, 17:16 »
to stare listy

dzisiaj premier z kolegami ogłosili nowy etap odmrażania
teraz  w BO stado chińczyków siecze kapustę 😏

może coś będzie jutro na zoomie

świadkowie mają status kościoła?




Offline Technolog

Odp: Od 6 czerwca nowe wytyczne co do zgromadzeń.
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Maj, 2020, 19:46 »
Kościoły bez limitow i maseczek ale z zachowaniem dystansu. Czy to koniec zooma?
Kościoły nadal z maseczkami. Zdalnych zebrań nie zdejmą aż rząd nie zdejmie całkowicie restrykcji. Jak masz na sali mieć 2m odstępu to w praktyce oznacza to 1/9 miejsc zajętych. Poza tym siedzenie w maseczce przez 2h w zamkniętym pomieszczeniu nie jest za wygodne, tym bardziej, że wiele sal nie ma klimatyzacji. A nikt z zarządu nie będzie ryzykował opinii organizacji, że głosiciele się nie stosują, bo to zaraz wyjdzie w mediach.
Wyobrazacie sobie....lezec na plaży...nózki zakopane w paseczku,...okulary na nosku,..sluchawki w uszach...i dawaj....?
Ty sobie wyobrażasz jak to będzie wyglądało? Bracia niektórzy grosz do grosza ciułają, a ty oglądasz zebranie a w tle palmy i morze. Zaraz  po powrocie dostaniesz opieprz, że to nie chrześcijańskie chwalić się wakacjami. A dwa tyg później przyjdzie list, że zebrania należy oglądać w pokoju hotelowym ;D


Offline Takajaja

Odp: Od 6 czerwca nowe wytyczne co do zgromadzeń.
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Maj, 2020, 21:18 »
Ty sobie wyobrażasz jak to będzie wyglądało? Bracia niektórzy grosz do grosza ciułają, a ty oglądasz zebranie a w tle palmy i morze. Zaraz  po powrocie dostaniesz opieprz, że to nie chrześcijańskie chwalić się wakacjami. A dwa tyg później przyjdzie list, że zebrania należy oglądać w pokoju hotelowym ;D

Technolog...oj tam, oj tam...oczywiscie ze kamerke mozna wyłaczyc, ale widze, ze ty juz oczami wyobrazni widzisz swoje wakacje hihi....
Poza tym spoko, spoko...palmy i morze to malo gorszące... przeciez przyrodą stworzoną przez Boga trzeba sie cieszyc.

P.S a tak przy okazji..tego.."zgorszenia sie" to pojecie poznałam dopiero w tej naszej cudnej sekcie.
Nie wiem jak wy? Ale przed...to jakos, sie nie gorszyłam 😂
Zostajac świadkiem czlowiek sie gorszy!🤦‍♀️




Offline Sebastian

Odp: Od 6 czerwca nowe wytyczne co do zgromadzeń.
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Maj, 2020, 21:51 »
Nie wiem jak wy? Ale przed...to jakos, sie nie gorszyłam 😂
Zostajac świadkiem czlowiek sie gorszy!🤦‍♀️
ale na szczęście po wyjściu z sekty ma wreszcie możliwości ciągłego ulepszania siebie pod względem moralnym intelektualnym zdrowotnym i każdym innym...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Takajaja

Odp: Od 6 czerwca nowe wytyczne co do zgromadzeń.
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Maj, 2020, 22:10 »
ale na szczęście po wyjściu z sekty ma wreszcie możliwości ciągłego ulepszania siebie pod względem moralnym intelektualnym zdrowotnym i każdym innym...
Amen