Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czas po epidemii  (Przeczytany 41279 razy)

Marzena

  • Gość
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #240 dnia: 18 Lipiec, 2020, 11:31 »
A w takim t-shirt kto by się pokazał na mieście?
https://m.pl.aliexpress.com/item/4001237446334.html?pid=808_0016_0105&spm=a2g0n.search-amp.list.4001237446334&aff_trace_key=87b8cb8e5494475eb3b719694b2811da-1594915309248-08151-pbuaw264&aff_platform=msite&m_page_id=725amp-KFvPZs0uAtSJ5N72PU5NDw1595061706266&browser_id=acd07b47a78f4e42b9692b4ee024b2b8&is_c=N
Ten odważny i powinni mu płacić za reklamę!

Chyba już czas zacząć się bać tego co za sprawą wyobraźni powstaje w ludzkich głowach chcących desperacko przypodobać się CK.
 


Offline Gostek

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #241 dnia: 18 Lipiec, 2020, 11:52 »
Jestem ciekaw, kiedy pojawią się maseczki z logo JW. org....  ;D


Offline Sebastian

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #242 dnia: 18 Lipiec, 2020, 12:16 »
Brakuje jeszcze tylko majtek z niebieskim logo jw.org ;D
Podejrzewam że ten produkt na poczatku bylby dostępny tylko dla pionierów. I to pewnie by była wersja limitowana.
możnaby pokusić się także o "odstępczą" wersję kąpielówek  z malutkim znaczkiem jw.org umieszczonym z tyłu w taki sposób aby po wyjściu z wody znaczek jw.org znajdował się w zagłębieniu pomiędzy pośladkami, co oznaczałoby "jw.org mam w ..." :) (dokładnie tam)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Marzena

  • Gość
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #243 dnia: 18 Lipiec, 2020, 12:29 »
możnaby pokusić się także o "odstępczą" wersję kąpielówek  z malutkim znaczkiem jw.org umieszczonym z tyłu w taki sposób aby po wyjściu z wody znaczek jw.org znajdował się w zagłębieniu pomiędzy pośladkami, co oznaczałoby "jw.org mam w ..." :) (dokładnie tam)

😱😱😱 to byłby straszny widok


Offline Sebastian

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #244 dnia: 18 Lipiec, 2020, 12:33 »
mentalni odstępcy (którzy nie chcą na razie ujawniać się) mogą zamówić sobie kąpielówki z _nadrukowanym_wewnątrz_kąpielówek_ znaczkiem jw.org między pośladkami :)

oni też mogą 'mieć jw.org "dokładnie tam" :)' :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Takajaja

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #245 dnia: 18 Lipiec, 2020, 13:07 »
Jestem ciekaw, kiedy pojawią się maseczki z logo JW. org....  ;D
możnaby pokusić się także o "odstępczą" wersję kąpielówek  z malutkim znaczkiem jw.org umieszczonym z tyłu w taki sposób aby po wyjściu z wody znaczek jw.org znajdował się w zagłębieniu pomiędzy pośladkami, co oznaczałoby "jw.org mam w ..." :) (dokładnie tam)
😱😱😱 to byłby straszny widok


Gostek,
Taką mode przewiduje na kongres lato/jesien 2021

Sebastian,
Rozumiem ze pomyslodawca bedzie też modelem?
Ktos to musi zareklamowac w końcu..

Marzena,
Widok straszny, ale jakie przesłanie WIELKIE 😊




Offline Gostek

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #248 dnia: 18 Lipiec, 2020, 14:52 »
Aż mnie zamurowało !  ::)


BetMen

  • Gość
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #249 dnia: 18 Lipiec, 2020, 15:05 »
Już od ponad 2 lat zrozumiałem, że "Towarzystwo Strażnica" to dobrze zorganizowana Sp.z.o.o.
Mają lokale(sale królestwa) bezpłatnych ochotników i kasę którą inwestuje Komitet Centralny z siedzibą w Warwick...
Dla mnie są czymś podobnym do Scjentologów,bo manipulacje opanowali do perfekcji!
I podobnie założycielem był bogaty wujek z Ameryki 🤠


Marzena

  • Gość
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #250 dnia: 18 Lipiec, 2020, 15:11 »
Już od ponad 2 lat zrozumiałem, że "Towarzystwo Strażnica" to dobrze zorganizowana Sp.z.o.o.
Mają lokale(sale królestwa) bezpłatnych ochotników i kasę którą inwestuje Komitet Centralny z siedzibą w Warwick...
Dla mnie są czymś podobnym do Scjentologów,bo manipulacje opanowali do perfekcji!
I podobnie założycielem był bogaty wujek z Ameryki 🤠

Bo to dobra firma nastawiona tylko i wyłącznie na ogromne zyski. Czego można im zazdrość to chyba tylko tego, że Ci przy korycie kwiczą tak samo i ciągną w jednym kierunku prześcigając się co rusz rozbłyskiem nowych świateł.


Offline Estera

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #251 dnia: 18 Lipiec, 2020, 15:46 »
Bo to dobra firma nastawiona tylko i wyłącznie na ogromne zyski.
Czego można im zazdrość to chyba tylko tego, że Ci przy korycie kwiczą tak samo i ciągną w jednym kierunku prześcigając się co rusz rozbłyskiem nowych świateł.
   Tak, korporacja bardzo dobrze, niemal że doskonale zorganizowana.
   Dodatkowo mająca ponad 8,5 miliona darmowych ochotników do pracy w wolontariacie, sam zysk.
   I wykonujących wszystko bez zmrużenia okiem i bez głębszego myślenia i zastanawiania się :'( :'( :'(
   Zobaczcie jaki tam potencjał siedzi.

   Niewiele takich firm jest na świecie, tak doskonale urządzonych ze "ślepymi", fanatycznymi poddanymi.
   Którzy w imię naciąganych zasad biblijnych zrobią dosłownie wszystko.
   Łącznie z pozbyciem się rodziny w imię ostracyzmu, gdy zmienisz poglądy religijne.
   I w doskonały sposób inwigilując siebie nawzajem, wywierając niepisaną presję :'( :'(
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Marzena

  • Gość
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #252 dnia: 18 Lipiec, 2020, 15:51 »
   Tak, korporacja bardzo dobrze, niemal że doskonale zorganizowana.
   Dodatkowo mająca ponad 8,5 miliona darmowych ochotników do pracy w wolontariacie, sam zysk.
   I wykonujących wszystko bez zmrużenia okiem i bez głębszego myślenia i zastanawiania się :'( :'( :'(
   Zobaczcie jaki tam potencjał siedzi.

   Niewiele takich firm jest na świecie, tak doskonale urządzonych ze "ślepymi", fanatycznymi poddanymi.
   Którzy w imię naciąganych zasad biblijnych zrobią dosłownie wszystko.
   Łącznie z pozbyciem się rodziny w imię ostracyzmu, gdy zmienisz poglądy religijne.
   I w doskonały sposób inwigilując siebie nawzajem, wywierając niepisaną presję :'( :'(

I wszyscy to robią bez mrugnięcia okiem. Mają siłę i moc.
Pytanie kiedy to się skończy?


Offline Disorder

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #253 dnia: 18 Lipiec, 2020, 15:53 »
Z tym Aliexpress to wydaje mi się, że nie ma czym się ekscytować. U producentów w Chinach można zamówić dowolny wzór, a jako, że jw.org ma jakąś popularność w sieci to pewnie chińczycy wrzucili po prostu przykładowe produkty z nadzieją, że ktoś będzie to wyszukiwał. Niektóre zdjęcia przedastawiają nawet przedmioty z nałożoną komputerowo grafiką którą dowolnie zmieniają w zależności od aukcji i porządanego wzoru i dopiero po złożeniu zamówienia produkują realne przedmioty.

Także wątpię aby maczali w tym palce biznesmeni z Warwick. Raczej chińczycy próbują znaleźć klientów wychodząć na przeciw ewentualnemu zapotrzebowaniu. Stąd mniej lub bardziej udane produkty jak na przykład maseczki.


BetMen

  • Gość
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #254 dnia: 18 Lipiec, 2020, 15:55 »
I wszyscy to robią bez mrugnięcia okiem. Mają siłę i moc.
Pytanie kiedy to się skończy?
Podobno jak przyjdzie Armageddon, przynajmniej tak słyszę już od ponad 15 lat...😁