Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: czy to forum jest wartosciowe czy szkodliwe?kto nie chce niech nie czyta.  (Przeczytany 11005 razy)

Offline zenobia

   DeepPinkTool.
   Też by mi się tak wydawało.
   Ale niektórzy platformę tego forum dyskusyjnego pomylili z wygłaszaniem swoich jedynych słusznych racji i osądów.
   Nie daj panie dzieju zadać jakieś pytanie, od razu jesteś wysłany na szafot.
   Szczególnie, jeśli to jest kobieta :'(
   Jakieś kompleksy czy jak, że ktoś pytań boi się jak własnego cienia  ;D ;D


Ja zadałam ci pytanie  ; czy Takajaja to twoje drugie konto ?




Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Idę pieprzyć. Wezmę pieprzniczkę, w której mam pieprz zmielony. Popieprzę jej pupę. A jak zacznie piec, to zaczynam zlizywać. Ona będzie krzyczeć. Najlepsze pieprzenie jakie widziałem.
To jest jeden z przepisów na grę wstępną. Ktoś chce inne? Trochę tam tego wytrzepię.
Aby forum było wartościowe, trzeba wymieniać się doświadczeniami.
Dziewczyny! Nie bójcie się pieprzenia. Na kaszance się nie znam, nawet pieprzonej ;)


Offline zenobia

Forum jest super , wiedza wszechstronna , kto chce zawsze coś z tego liżnie   :)


Offline donadams

Donadams akurat popiera moderację, bo uważa, że Pan Covid19 pojawił się tutaj tylko po to, żeby zrobić zamieszanie, a to nie jest i nie powinno być celem tego czy jakiegokolwiek innego wątku.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Covid19 został wyciszony. Tak jak on, nie zachowuje się osoba która zarejestrowała się na forum w dobrej wierze, żeby korzystać z wiedzy tu zawartej i dzielić się swoją wiedzą. Tak jak on zachowuje się internetowy troll, którego jedynym celem jest robić zamęt. A jak ktoś od pierwszych wpisów bierze się za krytykę, to znaczy że błyszczał już tu pod innym nickiem. Jakoś sprytnie unikał odpowiedzi na moje pytanie, czy był już na tym forum.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


DeepPinkTool

  • Gość
Donadams akurat popiera moderację, bo uważa, że Pan Covid19 pojawił się tutaj tylko po to, żeby zrobić zamieszanie, a to nie jest i nie powinno być celem tego czy jakiegokolwiek innego wątku.

Ja akurat nawiązałem do bicia po mordzie, którego Donadams jest zwolennikiem. O moderacji nawet nie wspomniałem .


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Covid19 został wyciszony. Tak jak on, nie zachowuje się osoba która zarejestrowała się na forum w dobrej wierze, żeby korzystać z wiedzy tu zawartej i dzielić się swoją wiedzą. Tak jak on zachowuje się internetowy troll, którego jedynym celem jest robić zamęt. A jak ktoś od pierwszych wpisów bierze się za krytykę, to znaczy że błyszczał już tu pod innym nickiem. Jakoś sprytnie unikał odpowiedzi na moje pytanie, czy był już na tym forum.
[/b][/size]
Musiał być bo wiedział o absencji Roszady na forum. Aczkolwiek nie jest Trampkiem, nie ten styl pisania.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline donadams

Ja akurat nawiązałem do bicia po mordzie, którego Donadams jest zwolennikiem. O moderacji nawet nie wspomniałem .


Eee, ja nie jestem za biciem po mordzie. Stwierdziłem tylko fakt, że jako forumowicze uznaliśmy demokratycznie w innym wątku (większością głosów, choć z moim sprzeciwem), że - nieco upraszczając - faceci są od bicia po mordzie  :)
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Ej, idziemy teraz na bitke? Bo już się pogubiłem? Facet po zjedzeniu kaszanki i wypiciu, nawet fińskiej wódki, raczej jest spokojny.

Na lanie po mordzie jest zawsze czas. W ostateczności. Resztę trzeba załatwiać pokojowo. Udowodnijmy, że umiemy tańczyć kankana bez przygotowania.

Jakby co, to nie bijcie po mordzie byłego prezesa. Facet jest spoko.
A z dziewczynami..., to wiecie. Te agresywne za okno, a skupiamy się na łapaniu tych fajnych.  ;) Z kimś tę krew trzeba zmieszać 8-)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
A może zamiast lania po mordach, oprzeć problem o bufet? Skosztować "wody rozmownej" i pogadać o wszystkim i o niczym. Skomentować tyłek Maryny i pejsy Icka.
Wg mnie, zdecydowanie mniej inwazyjny sposób rozwiązywania problemów.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


DeepPinkTool

  • Gość
Ogólnie to jestem spokojny. Po kaszance , przed kaszanką i przed Finlandią, bo jeszcze nie byłem. Musiałbyś Moyses na Cmentarz zajrzeć, bo ponoć nie piszę na temat  ;)


Offline zenobia

Nie dotykałeś więc tylko zdaje Ci się, ze fajne , dotyk jest b. wazny .


Offline Krystian

Poprostu, to jest przekrój spoleczenstwa, zebrany tutaj na forum. Każdy ma swój bagaż doświadczeń, każdy ma coś do powiedzenia. Nowi, spotykają się z wyjadaczami, co powoduje czasami fajne tematy dyskusje, czasami pyskówki. Tak jest na każdym forum tematycznym. To co najbardziej zawsze wkurza to postawa zyczeniowa niektorych nowych. Myślą, że odchodząc od SJ dostana coś w zamian na forum, nie wkładając w nie nic. To faktycznie powoduje frustrację. Większość tutaj ludzi zgromadzonych jest otwartych na nowych, a tworzenie klik? Hmm poprostu poznali siebie i coraz przyjemniej im się ze sobą rozmawia. Kiedy po raz pierwszy czytałem to forum, np nie mogłem znieść niektórych użytkowników, a teraz doceniam ich prace na forum i widzę jak umieja zareagować w wielu sytuacjach. Poprostu, trzeba mieć dystans do wszystkiego, wtedy łatwiej jest zrozumiec rzeczywistość.
P.s czym się różni to forum od orga? No cóż za tak sformułowane pytanie w orgu będziesz miał spotkanie ze starszymi, tutaj co najwyżej ktoś Ci nie odpisze, albo powie co myśli...

I mieć mocny kręgosłup  :D
Ja nie tylko na tym forum pisałem, dlatego, wiem co mówię.
Użytkownicy, potrafią stłamsić, nowego usera.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat"